رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mfwv

ایکس باکس 360 یا کامپیوتر؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان من یه راهنمایی می خواستم از شما.من خیلی وقت پیش یه ایکس باکس 360 مدل 2008 خریدم زیاد توش حر??ه ای نبودم یکی گ??ت وصل کن به مودم اپدیت کن بازی جدیدا بخوره ما این کارو کردیم نه تنها بازی جدیدا نخورد بلکه بازی قدیمیام هم نخورد. ما ر??تیم یه لپتاپ گر??تیم به مشخصات

Cpu:Intel core I5 2410m 2.3GHZ

Ram:4GB

Graphic:ATI radeon hd 6470m 1GB

حالا بازی های جدید رو به سختی رو این لپتاپ بازی میکنم .میخواستم ببینم بدم ایکس باکسو درست کنن بهتر از این لپتاپ بازی ها رو اجرا میکنه یا نه؟

ممنون دوستان.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام خدمت دوستان من یه راهنمایی می خواستم از شما.من خیلی وقت پیش یه ایکس باکس 360 مدل 2008 خریدم زیاد توش حر??ه ای نبودم یکی گ??ت وصل کن به مودم اپدیت کن بازی جدیدا بخوره ما این کارو کردیم نه تنها بازی جدیدا نخورد بلکه بازی قدیمیام هم نخورد. ما ر??تیم یه لپتاپ گر??تیم به مشخصات

Cpu:Intel core I5 2410m 2.3GHZ

Ram:4GB

Graphic:ATI radeon hd 6470m 1GB

حالا بازی های جدید رو به سختی رو این لپتاپ بازی میکنم .میخواستم ببینم بدم ایکس باکسو درست کنن بهتر از این لپتاپ بازی ها رو اجرا میکنه یا نه؟

ممنون دوستان.

بله شما با هزینه 30-45 تومان میتونی xbox خودت رو درست کنی یا بدی برات Jtag کنن تا دیکه راحت بازی کنی هزینه اون رو دقیق نمیدونم

لینک به ارسال
بله شما با هزینه 30-45 تومان میتونی xbox خودت رو درست کنی یا بدی برات Jtag کنن تا دیکه راحت بازی کنی هزینه اون رو دقیق نمیدونم

هزینه jtag کردن تا چند وقت پیش 140 تومن بود الان نمی دونم بالا ر??ته یا پایین

لینک به ارسال

ببخشید من زیاد حر??ه ای نیستم اگه jtag کنم دیگه نیازی نیست واسه بازی های جدید ببرم اپدیت کنن؟ بازیهای کپی می خوره بهش؟

لینک به ارسال
ببخشید من زیاد حر??ه ای نیستم اگه jtag کنم دیگه نیازی نیست واسه بازی های جدید ببرم اپدیت کنن؟ بازیهای کپی می خوره بهش؟

نه دیگه نیازی نیست و می تونی بازیها رو روی هارد کنسول کپی کنی و هم می تونی بهش هارد اکسترنال وصل کنی و بازی هارو از روی اون اجرا کنی

لینک به ارسال

البته بعضی از بازی های xboxبرای اینکه در هارد داخلی کپی بشن باید حتما 100% باشند وگرنه کپی نمیشند

قیمت بازی های 100% یک مقدار بیشتر هست

لینک به ارسال
البته بعضی از بازی های xboxبرای اینکه در هارد داخلی کپی بشن باید حتما 100% باشند وگرنه کپی نمیشند

قیمت بازی های 100% یک مقدار بیشتر هست

البته داداش الان دیگه همه بازی های xbox رو burner max 100% رایت میکنن

لینک به ارسال

ممنون از همه ی شما من یه چندتا سوال دیگه هم داشتم.میخواستم ببینم اگه ایکس باکسو اپدیت کپی خور بریزم بازی هایی که تو سایت ها میزارن رو میتونم رو dvd9 بریزم و با دستگاه بازی کنم؟

نقش اصلی هارد تو ایکس باکس چیه؟چون من اون موقع که خردیم یه 20 گیگ روش بود به نظر شما باید عوض کنم؟

ریجن ایکس باکسو از کجا میتونم پیدا کنم؟

لینک به ارسال
ممنون از همه ی شما من یه چندتا سوال دیگه هم داشتم.میخواستم ببینم اگه ایکس باکسو اپدیت کپی خور بریزم بازی هایی که تو سایت ها میزارن رو میتونم رو dvd9 بریزم و با دستگاه بازی کنم؟

نقش اصلی هارد تو ایکس باکس چیه؟چون من اون موقع که خردیم یه 20 گیگ روش بود به نظر شما باید عوض کنم؟

ریجن ایکس باکسو از کجا میتونم پیدا کنم؟

با سلام اگه کپی خور کنین میتونین از روی هارد هم بازی کنین ... هارد برای این بود که بازی هایی که بیشتر از 1DVD بودن کپی بشن روی هارد .... الان کنسول هایی که jtag شدن میشه راحت از روی هارد یا ??لش بازی ها رو اجرا کرد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...