رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeidkhan

مشکل در نصب assassin cread III

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من assassins cread III رو نصب کردم و بعدش که با uplay خواست بیاد بالا اکانت هم ساختم ولی cdkey میخواد.باید چی کار کنم حالا؟کرک هم کپی کرد.توروخدا کمک کنید.

uplay که باز شد ر??ت واسه اپلود ولی من جدیدشو دانلود رکده بودم نصب کردم اکانت ساختم ولی گ??ت سی دی کی میخواد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کرکت مشکل داره،اگه کرکت درست باشه نیاز به ساخت اکانت نداری،موقع نصب هم اینترنتت قطع باشه.بازی رو کامل پاک کن،uplay هم پاک کن،کرک معتبر دانلود کن،بازی رو دوباره نصب کن و بعد کرک کن

لینک به ارسال

دوستان این بازی تو ویندوز 64 بیت سیو نمیشه یه مشکلی بود که همه داشتن با کرک هم حل نمیشه

لینک به ارسال
کرکت مشکل داره،اگه کرکت درست باشه نیاز به ساخت اکانت نداری،موقع نصب هم اینترنتت قطع باشه.بازی رو کامل پاک کن،uplay هم پاک کن،کرک معتبر دانلود کن،بازی رو دوباره نصب کن و بعد کرک کن

داداش اگه میتونی یه کرک معتر برامون بذار لط??ا

لینک به ارسال

دانلود کرک : http://learn-1.persiangig.com/document/P30source-015/C_Reloded_Assassins Creed 3 [www.p30source.com].rar

Password : www.p30source.com

این کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید بعد به اینترنت وصل بشید وبزارید تا Uplay آپدیت بشه بعد با اکانت که درست کردید وارد بشید تو تنظیمات Uplay گزینه ی Offline mode رو ??عال کنید تا بازی اجرا بشه و البته د??عه ی اول که میرید تو بازی یکم طول میکشه ولی د??عات بعد درست میشه اگر مشکل حل نشد کرک های دیگه رو امتحان کنید اگر اکانت شما کار نکرد می تونید از این اکانت است??اده کنید

User name: SKIDROW

Pass word: هر پسوردی که می خواهید بزنید که بیشتر از شش کاراکتر باشه و در پسورد هم عدد باشه و هم حرو??

در ضمن من این بازی رو توی Windows 7 Ultimate 64 Bit SP1 بازی کردم وهیچ مشکلی نداشتم

لینک به ارسال
دانلود کرک : .rar"]http://learn-1.persiangig.com/document/P30source-015/C_Reloded_Assassins Creed 3 [www.p30source.com].rar

Password : www.p30source.com

این کرک رو در محل نصب بازی کپی کنید بعد به اینترنت وصل بشید وبزارید تا Uplay آپدیت بشه بعد با اکانت که درست کردید وارد بشید تو تنظیمات Uplay گزینه ی Offline mode رو ??عال کنید تا بازی اجرا بشه و البته د??عه ی اول که میرید تو بازی یکم طول میکشه ولی د??عات بعد درست میشه اگر مشکل حل نشد کرک های دیگه رو امتحان کنید اگر اکانت شما کار نکرد می تونید از این اکانت است??اده کنید

User name: SKIDROW

Pass word: هر پسوردی که می خواهید بزنید که بیشتر از شش کاراکتر باشه و در پسورد هم عدد باشه و هم حرو??

در ضمن من این بازی رو توی Windows 7 Ultimate 64 Bit SP1 بازی کردم وهیچ مشکلی نداشتم

مرسی کرکه رو ریختم درست شد. ولی الان یه مشکل داره 2 3 دقیقه که بازی کردی یه گیر میکنه بعد چند ثانیه درست میشه.هر 2 دقیقه یه بار همینطوری میشه/حالا باید چی کارش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...