رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Ali_85

بهترین آنتی ویروس کرک شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند وقتی هست که دچار دردسر برای پیدا کردن یک ویروس کش خوب و کرک شده با قابلیت اپدیت روزانه دارم .

قبل ها از نود 32 است??اده می کردم و مدتی هم هست که از windows defender ویندوز 8 است??اده می کنم که البته هم خیلی کند هست و هم ضعی??.

می خواستم از تجربه دوستان است??اده کنم و ببینم دوستان بهترین ویروس کش کرک شده که بتوان راحت اپدیتش کنیم چی هست؟؟؟

قبلا اوست براحتی کرک می شد و تا مدت ها اپدیت رایگان داشت.

خواهشا راهنمایی کنید و در صورت وجود لینک ص??حه دانلود را هم قرار بدهید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام

چند وقتی هست که دچار دردسر برای پیدا کردن یک ویروس کش خوب و کرک شده با قابلیت اپدیت روزانه دارم .

قبل ها از نود 32 است??اده می کردم و مدتی هم هست که از windows defender ویندوز 8 است??اده می کنم که البته هم خیلی کند هست و هم ضعی??.

می خواستم از تجربه دوستان است??اده کنم و ببینم دوستان بهترین ویروس کش کرک شده که بتوان راحت اپدیتش کنیم چی هست؟؟؟

با تشکر

سوال منم هست!

من خودم از نود ۳۲ ورژن ۶ است??اده میکنم ضمنا کسپر هم خوبه (من تاحالا خودم است??اده نکردم!)

لینک به ارسال

کسی راهنمایی نمی کنه

لینک به ارسال
با سلام

با تشکر

سلام علی جان ،

مشخصات سیستمت رو می??رستی؟!

در ضمن سطح کاربری شما در سیستم عاملی که است??اده میکنی در چه level و اندازه ای هست ؟

لینک به ارسال

NOD 32 و Avira خوبن من تا حالا است??اده کردم ازشون مشکلی هم نداشتم .

لینک به ارسال
سلام علی جان ،

مشخصات سیستمت رو می??رستی؟!

در ضمن سطح کاربری شما در سیستم عاملی که است??اده میکنی در چه level و اندازه ای هست ؟

cpu intel dual core E7400

Ram 2gig

windows 8 64bit

لول هم که ??کر می کنم متوسط رو به بالا باشم

لینک به ارسال
NOD 32 و Avira خوبن من تا حالا است??اده کردم ازشون مشکلی هم نداشتم .

اویرا وضعیت کرک کردن و آپدیت کردنش چطوریه؟

لینک به ارسال

بهترین گزینه ESET Smart Security هست این آنتی ویروس نسبت به ESET Nod 32 خیلی قوی تر عمل می کنه و همچنین با است??اده از ??ایروال قوی از ویروسی شدن ویندوز شما از طریق اینترنت جلو گیری می کنه و اصلاً هم سرعت رو پایین نمیاره شما می تونید آخرین آپدیت ها و ورژن ها رو از http://www.4015.ir دانلود کنید من خودم از کرک دائمی که از اینجا دانلود کردم است??اده می کنم و با این کرک دیگه شما لازم نیست هر چند وقت یکبار از کرک های موقت است??اده کنید ??قط نصبش کنید و کرک کنید و آپدیتش کنید بعدش خودش هر وقت لازم باشه آپدیت میشه

لینک به ارسال
اویرا وضعیت کرک کردن و آپدیت کردنش چطوریه؟

کرک که نداره با لایسنس اکتیو میشه یه مشکل که داره 99% کرک ها و پچ هارو ویروس میشناسه و پاک میکنه یکم هم از سرعت ایتنترنت میاره پایین

لینک به ارسال
cpu intel dual core E7400

Ram 2gig

windows 8 64bit

لول هم که ??کر می کنم متوسط رو به بالا باشم

سلام خوبه برای اسکن کردن،

شما میتونی بین Antivirus-Firewall های زیر یکیشون رو انتخاب کنی

avira-Kaspersky-Bittdiffender-Eset Smart Security 6

باز بستگی به نوع کاربری شما داره(آنلاین-mailing)

نود 32 که معمولا سریال نامبر میخواد برای ??عال سازی و خیلی راحتتر از اون 3 تای دیگه هست ولی یه خورده کارایی کمتری داره،

لینک به ارسال

داداش منم مشکل تورو دارم نمیدونم چکار کنم یه با معر??تم پیدا نمیشه کمک کنه اگه کسی باشه ولی کمک نکنه انشاالاه ویروسی بشه.

لینک به ارسال
داداش منم مشکل تورو دارم نمیدونم چکار کنم یه با معر??تم پیدا نمیشه کمک کنه اگه کسی باشه ولی کمک نکنه انشاالاه ویروسی بشه.

سلام،

دوست عزیز برای آنالیز سیستم جهت شناسایی ??ایلهای مخرب و ویروسی نیازی به دانلود نسخه کرک شده آنتی ویروس نیست،

به این دلیل که اکثر آنتی ویروسهای معتبر نظیر Avira-Kaspersky-Node32 و... با نصب روی سیستم- ??عال شدن یوزر رایگان یکماهه و دانلود آپدیتهای جدید تمامی ویروسهای شناسایی شده در Database برنامه به تاریخ آپدیت شدن موجود بوده و با انجام یک دور اسکن کامل ??ایلهایی ویروسی شناسایی و درصورت تمایل شما Delete میشن.

شما آخرین ورژن آنتی ویروسهای معتبر رو به صورت رایگان میتونی از ص??حه اصلی همین سایت دانلود کرده و

یا به سایت iransetup مراجعه بکنی

مو??ق باشی......:4:

لینک به ارسال

سلام به همگی اگه یک انتی ویروس سبک و کارامد میخواهید

ESET Smart Security 4 بهترین گزینه است هم سرعت دستگاه دو نمیگیره و راحت هم کرک میشه روش دیگه ای هم است اگه خواستید بگید بزارم من ویندوز7 دارم ESET6 خیلی سرعت رو میگر??ت واقان کند بود برای بازی ها از نسخه 4 است??اده کنید درسته که کرک رو به عنوان یک ??ایل ویروس میشناسه اما با دیزیبل کردن ان کارتمام است

:1975:

لینک به ارسال

انتی ویروس خوب=kasperskyاز روی تجربه میگم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...