رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
lpplus

Gta v نسخه ی پی سی لیک شد >> با لینک دانلود <<

پست های پیشنهاد شده

c4skrhrc6g0be1mu64vp.png

بله این خبر حقیقت دارد. بازی محبوب شرکت بزرگ راکستار Grand Theft Auto V کرک شد و هم اکنون آماده ی دانلود است.
ساعاتی پیش تیم Razor 1911 توانست این بازی را برای پی سی کرک کند و هم اکنون نسخه ی Realoded بازی موجود است که آن را می توانید هم اکنون می توانید با حجم ۳۴٫۲۹Gb از
دانلود کنید. پس اگر شما هم یکی از کسانی هستید که بی صبرانه منتظر این بازی هستید این ??رصت را هم اکنون غنیمت شمرده و به دانلود این بازی بپردازید.
البته ??ایلها به صورت Torrent می باشند و ممکن است سرعت هاست های ایرانی برای دانلود آن بسیار پایین باشد که در غیر این صورت می توانید تا انتشار این بازی در سایتهای دانلود ایرانی یا مغازه های بازی ??روشی شهر ها منتظر بمانید( البته اگر تا آن موقع لیتک ها پاک نشود).

نکته: ساینی که این بازی را برای دانلود گذاشته است یکی از معتبر ترین و محبوب ترین سایتهای دانلودی گیمر ها می باشد که اکثر سایتهای ایرانی مانند دانلودها و… بازی های خود را مستقیماً از سرور این سایتها دانلود می نمایند. به همین خاطر تا حالا سابقه نداشته که این سایت لینک دانلود ??یک برای کاربران خود بگذارد. این خبر محض ا
طلاع رسانی بوده
و تیم گیم??ا هیچ تست یا آزمایشی در سالم بودن لینک ها یا اجرا کردن بازی ها انجام نداده است. لذا عواقب است??اده ی شما از این مطلب بر عهده ی خود کاربر است و تأکید می کنم ما تنها وظی??ه ی خود که
اطلاع رسانیست
را انجام داده ایم.

البته شما به کامنت هایی هم که از کاربران خود سایت شده دقت کنید چی میگن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ولی قرار نبود الان منتشر بشه !

لینک به ارسال
ممنون ولی قرار نبود الان منتشر بشه !

می دونم.اصلا قرار نبود واسه کامپیوتر پخش بشه.

ولی حالا شده دیگه و طبق کامنت های زیرش بازی به صورت کامل هست و بتا نیست و درست هم نصب و اجرا میشه

لینک به ارسال
می دونم.اصلا قرار نبود واسه کامپیوتر پخش بشه.

ولی حالا شده دیگه و طبق کامنت های زیرش بازی به صورت کامل هست و بتا نیست و درست هم نصب و اجرا میشه

خبره خوبیه چون چند روز دیگه هم واسه کنسول میاد البته ??ک کنم خیلی از سیستم ها نکشه بازی رو چون گرا??یک بالایی داره

لینک به ارسال

??ك نكنم كسي دلنلود كنه اونقدر حجمش زياده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
این خبر به احتمال زیاد کذبه چونن قرار بود ابان ماه بیاد

کامنت های زیرشم خوندی؟!

این همه آدم یه جا که خالی نمی بندن

قرار بود شهریور بیاد ??کر کنم، نه آبان

??ك نكنم كسي دلنلود كنه اونقدر حجمش زياده

واسه ما آره.ولی واسه اونا خیلی کار سختی نیست

ویرایش شده توسط lpplus

لینک به ارسال

یه بار گ??تن شهریور میاد ، یه برز گ??تن آبان

معلوم نیست دارن چی کار میکنن

لینک به ارسال

اقا چرا حسود بازی در می یارین یه بارم که ما می خواییم دلمون رو خوش کنیم شما نمی زارین.:cursing:

تا حالا همیشه تاخیر بوده این د??عه زود دادن بازی رو ایرادی داره.:90:

دوست عزیر چرا اگه تا دو روز برای ps3 نیاد خبر دروغه؟؟؟ ما تاخیر 3ه??ته ای هم برای بازی داشتیم :mad:

لینک به ارسال

خب این سایتی که این بازی رو برای دانلود گذاشته ??یکه و اگر کمی دقت کنید به همین نتیجه می رسید من هم برای این حر??م دلیل دارم

1. اگر شما وارد این سایت بشید میبینید که بازی هایی مثل Watch Dogs و Company of Heroes 2 و Arma 3 و... رو گذاشته خب مثلاً Watch Dogs که تا اتمام مراحل ساختش شش ماه مونده و هنوز گلد نشده چجوری اینها این بازی رو برای دانلود گذاشتند وقتی هنوز سازندگانش دارن این بازی رو میسازند

2. اگر به تعداد ص??حه های این سایت توجه کنید میبنید که 2 ص??حه بیشتر نیست یعنی این سایت تازه درست شده و بعد هم اگر به آدرس سایت توجه کنید www.razor1911download.com خب آدرس این سایت به ما میگه که این سایت متعلق به گروه Razor هست که بازی GTA IV رو کرک کرده بود ولی نه آدرس وبسایت گروه Razor اینه Razor 1911 - Pirates of the 777seas دلیلش هم اینه که Logo این گروه در این وبسایت هست

3. اگر به قسمت Screenshots در پست GTA V سر بزنید میبینید که هیچ تصویر جدیدی از بازی در این قسمت وجود نداره و همه ی این تصاویر قبلاً از طر?? راکستار منتشر شده که البته در بین این تصاویر دو تا تصویر از GTA IV هست که نشون میده این بازی هنوز لیک نشده چون اگه شده بود چند تا تصویر از شخصیت های بازی میگذاشتند

4. درباره ی نظر اون کاربران که گ??تند ما بازی رو انجام دادیم بدون هیچ مشکلی و... باید گ??ت که کاری نداره دو سه ن??ر با نام های کاربری مختل?? نظر های مختل?? بدهند وشما رو سر کار بزارند پس نظرات اون کاربران در یک سایتی که هیچ اعتباری نداره نمیتونه دلیل خوبی برای این باشه که این بازی به بیرون درز پیدا کرده و ا??رادی هم اون رو بازی کردند

کاملاً واضحه که این سایت ملت رو گذاشته سر کار و بعد هم راکستار شرکت بی در وپیکری نیست که اینقدر راحت بازی هاش لیک بشه اون هم دو و سه ماه قبل از انتشار نسخه های کنسولی نه PC که هنوز تایید نشده یعنی ??علاً پورت نخواهد شد

لینک به ارسال

البته من با بقیه ی چیز ها کاری ندارم ولی سایتی که شما به اسم رزور معر??ی کردین در مورد بازی چیزی ننوشته و ??کر نکنم سایت معتبری باشه.

ببخشید ها تو روح باباشون مسخره کردن مردم رو.:hd:

لینک به ارسال

برو دانلود کن ساده ای بچه اید شماها:90:

لینک به ارسال

کی دانلود کرد بزار ببینیم می تونیم لینک پیدا کنیم؟؟

لینک به ارسال

این سایت ??یک هست و ??قط دو ص??حه داره و اگه نگاهی بهش بندازید بازی هایی مثل واچ داگ کامپان او هیروز و یا the last of us می بینید که نشان دهنده تمام این حیلگری کاربر هایی هم که تایید کردن از خود همین سایت هستن توجه داشته باید خیلی از این بازی ها هنوز گلد نشدن :78:

لینک به ارسال

بهش ps3 اش هم مطلب نداره!

لینک به ارسال

قرار بود این بازی واسه کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن ماه سپتامبر بیاد تو سایتش هم گ??ته بود خبری از نسخۀ پی سی نیست

حالا چطور شده نسخۀ پی سی لیک شده هوم !!!

قکر کنم باید این بازی رو از طریق ماهواره دانلود کنم با این حجم با اینترنت ایران نمیشه

بزن بزیم بسوی خرید اکانت ماهواره ای:icon_346[1]:

لینک به ارسال

من دو مگ دارم راحت دانلودش میکنم:confetti::confetti::confetti:

لینک به ارسال

عجبا!!!!!!!!!این که همه بازی های جدید رو هک کرده واسه pc.ps3.xbox360 گذاشته:=D:

لینک به ارسال

هر کی دانلود کرد بگه تا ما بهش بخندیم:=d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...