رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

بازی های تایید شده برای ps4

پست های پیشنهاد شده

ps4 کی میاییییییییییییییییییییییییی :11:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

??علا بیا به اینده ??ک نکنیم با همین ps3 داریم حال کنیم:=D:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ات??اقا از اولم متوجه شدم چون بحث سر این بود که امیر جان گ??ت بازیهای ps3 روی ps4 اجرا نمیشن و منم میخواستم بدونم از کجا شنیده؟

شایدم ایشون درست میگه کسی چه میدونه ??علا که همه چی سربسته س و هنوز نه ps4 اومده نه کان??یگش تست شده که بخوایم تحلیلش کنیم،

اما گذشته نشون داده که این شرکت نسلهای اول و دوم رو ??راموش نکرده چون اگر این طوری بود هیچ وقت نسخه hd بازی های god of war مخصوص PSP رو واسه ps3 بازسازی نمیکرد.....

سونی برگشت تو کن??رانس زمستونی{اسمشو یادم نیست}گ??ت که بخاطر ت??اوت معماری ps3 & ps4 دیگه از بازیهای ps3 پشتیبانی ??یزیکی نمیشه(یعنی همون پشتیبانی خود بلوری بازیها){خیلی راحت اگه به معماریم دقت کنید متوجه میشید که این از ps3 با این اعجوبه ibm و ps4 با معماری x86 }ولی گ??ته که میخواد با است??اده از سرویس {اگه اشتباه نکنم اسمش gaikai بود}قصد داره که این امکانو برا دوستداران انجام بده{که بطبع مثل بازیهای psn هزینه بر هست و غیر این ??رض کنید یه بازی مثل god of war بخواد با این سرویس آنلاین پشتیبانی بشه }حداقلش اینه که میتونیم بگیم برای ما ایرانیا این امکان وجود نداره که بخوایم بازیهای ps3 رو روی ps4 بازی کنیم.

لینک به ارسال
سونی برگشت تو کن??رانس زمستونی{اسمشو یادم نیست}گ??ت که بخاطر ت??اوت معماری ps3 & ps4 دیگه از بازیهای ps3 پشتیبانی ??یزیکی نمیشه(یعنی همون پشتیبانی خود بلوری بازیها){خیلی راحت اگه به معماریم دقت کنید متوجه میشید که این از ps3 با این اعجوبه ibm و ps4 با معماری x86 }ولی گ??ته که میخواد با است??اده از سرویس {اگه اشتباه نکنم اسمش gaikai بود}قصد داره که این امکانو برا دوستداران انجام بده{که بطبع مثل بازیهای psn هزینه بر هست و غیر این ??رض کنید یه بازی مثل god of war بخواد با این سرویس آنلاین پشتیبانی بشه }حداقلش اینه که میتونیم بگیم برای ما ایرانیا این امکان وجود نداره که بخوایم بازیهای ps3 رو روی ps4 بازی کنیم.

سلام ،

نقل قول شما کاملا در مورد سوال اول من درست هستش و بنده هم قبول دارم ولی معماری 32 بیتی یا همون x86 که در نسل چهارم سونی معر??ی و به کار برده شده به این معنا نیست که قرار هست سیاست ??روش این کمپانی به طور کامل معطو?? ساخت عناوین گیم برای ps4 باشه چون به کرار من این موضع رو در تاپیک های مرتبط با سونی به چشم دیدم .

این احتمال وجود داره که شرکت برای رقابت با xboxone در حیطه اجرای offline بازی ها تغییری در سورس سخت ا??زاری انجام بده به این خاطر که هنوز این کنسول به مرحله رلیز نهایی نرسیده منظورم همون ??روش عملی هست،

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...