رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeidkhan

مشکل در ویندوز 8

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.من هرچی بازی رو ویندوز 8 نصب میکنم بازیها گیر میکنن. مشکل از چیه؟

ویندوز 8 پرو هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه موقع بازی مکث داشته باشند که سخت ا??زارتون ضعی??ه ولی اگه نه معلومه که بازی ها به درستی روی ویندوز 8 جواب نمیدن پیشنهادم اینه که روی ویندوز 7 نصب کنی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ویندوز 8 پرو هست

سلام سعید جان ،

1.??قط زمان اجرای بازی سیستم کند می شه یا موقع انجام بقیه کارها هم این مشکل رو داری ؟ (منظورم دیدن

??یلم،زمان shutdown و..)

2.چند وقت پیش این ویندوز رو نصب کردی ؟

3.مطمئن هستی که سیستمت ویروسی نشده و همه درایورهای لازم رو نصب کردی ؟(آپدیت های ویندوز-درایور

گرا??یک-Directx و...)

اگر تونستی مشخصات سیستمت رو ب??رست،

Start Menu>Run>dxdiag>System,Display

اگر Run رو پیدا نکردی از روی کیبورد کلید پنجره ویندوز و Rرو همزمان با هم نگه دار تا واردRun Command

شی و ??رمان dxdiag رو تایپ و OK کن.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام سعید جان ،

1.??قط زمان اجرای بازی سیستم کند می شه یا موقع انجام بقیه کارها هم این مشکل رو داری ؟ (منظورم دیدن

??یلم،زمان shutdown و..)

2.چند وقت پیش این ویندوز رو نصب کردی ؟

3.مطمئن هستی که سیستمت ویروسی نشده و همه درایورهای لازم رو نصب کردی ؟(آپدیت های ویندوز-درایور

گرا??یک-Directx و...)

اگر تونستی مشخصات سیستمت رو ب??رست،

Start Menu>Run>dxdiag>System,Display

اگر Run رو پیدا نکردی از روی کیبورد کلید پنجره ویندوز و Rرو همزمان با هم نگه دار تا واردRun Command

شی و ??رمان dxdiag رو تایپ و OK کن.

همه چی رو نصب کردم.کامل کامل.ویندوز هم سه ه??ته ای میشه که نصبیدم.

نه ??قط موقع بازی اینطوریه و دیگه مشکلی نداره.

وقتی بازی میکنی هر 2 3 دقیقه یه بار یه 30 ثانیه یا بیشتر گیر میکنه دوباره درست میشه.

اینم دوتا عکس از سیستمم

لینک به ارسال

بنظر من شما Ram تون پایین هست وچون ویندوز8 و ویندوز 7 مقدار زیادی از Ram رو اشغال میکنند برای همین هنگام اجرای بازی چون ??ضای Ram کم هست بازی درست پردازش نمی شود در ضمن Cpu هم ضعی??ه اگر می خواهید بازی ها رو بهتر اجرا کنید باید سیتمتون رو عوض کنید که با این وضع دلار ??کر می کنم بهتره بازی نکنید:biggrin2:

لینک به ارسال
همه چی رو نصب کردم.کامل کامل.ویندوز هم سه ه??ته ای میشه که نصبیدم.

نه ??قط موقع بازی اینطوریه و دیگه مشکلی نداره.

وقتی بازی میکنی هر 2 3 دقیقه یه بار یه 30 ثانیه یا بیشتر گیر میکنه دوباره درست میشه.

اینم دوتا عکس از سیستمم

سعید جان گرا??یک سیستمت واسه اجرای این بازی خیلی پایینه چون Nvidia Gforce 9500GT خیلی قدیمی هست و متس??انه برای اجرای

این بازی که engine خیلی خیلی سنگینه Crytec3.0 رو داره گرا??یکت به معانی واقعی کم میاره،رم سیستم شما هم کا??ی نیست به خاطر

اینکه مقدار قابل توجهی صر?? عملیات ویندوز میشه و هین بازی گیر میکنه البته با صر?? نظر از نوع و کارکرد Cpu که اونم ضعی??ه...

با این حال من پیشنهاد نمیکنم که ویندوز 7 بریزی چون در اصل ماجرا ت??اوتی ایجاد نمیکنه و تنها توصیه ام به شما اینه که بازی رو روی

رزولوشنهای پایینی مثل 1024x768 و حتی 800x600 اجرا کنی و تیک همه گزینه های اضا??ی ا??کت از جمله shadow quality,shodow,Anti-analysing,Vertical sync و هر ا??کت اضا??ی رو برداری شاید مشکلت حل بشه .

مواظب باش.....

که اگر گرا??یک شما مجهز به ??ن و خنک کننده نیست زیاد بهش ??شار نیار که overheat میکنه و صدر صد چیپ گرا??یکت میسوزه و در نهایت خود گرا??یک..

لینک به ارسال

سعید جان گرا??یک سیستمت واسه اجرای این بازی خیلی پایینه چون Nvidia Gforce 9500GT خیلی قدیمی هست و متس??انه برای اجرای

این بازی که engine خیلی خیلی سنگینه Crytec3.0 رو داره گرا??یکت به معانی واقعی کم میاره،رم سیستم شما هم کا??ی نیست به خاطر

اینکه مقدار قابل توجهی صر?? عملیات ویندوز میشه و هین بازی گیر میکنه البته با صر?? نظر از نوع و کارکرد Cpu که اونم ضعی??ه...

با این حال من پیشنهاد نمیکنم که ویندوز 7 بریزی چون در اصل ماجرا ت??اوتی ایجاد نمیکنه و تنها توصیه ام به شما اینه که بازی رو روی

رزولوشنهای پایینی مثل 1024x768 و حتی 800x600 اجرا کنی و تیک همه گزینه های اضا??ی ا??کت از جمله shadow quality,shodow,Anti-analysing,Vertical sync و هر ا??کت اضا??ی رو برداری شاید مشکلت حل بشه .

مواظب باش.....

که اگر گرا??یک شما مجهز به ??ن و خنک کننده نیست زیاد بهش ??شار نیار که overheat میکنه و صدر صد چیپ گرا??یکت میسوزه و در نهایت خود گرا??یک..

رو ویندوز 7 درست بود. من باهاش pes 2013 بازی میکنم درسته ولی grid 2 و assassins cread III که نصب میکنم اینجوری میشه

لینک به ارسال
رو ویندوز 7 درست بود. من باهاش pes 2013 بازی میکنم درسته ولی grid 2 و assassins cread III که نصب میکنم اینجوری میشه

به خاطر اینکه استدیوهای بازی سازی معولا موتر گرا??یکی یا Engine منحصر به خودشون رو دارند،مثلا بازی هایی که اسم بردی برای گرا??یکهای نسل جدید که GPU قوی دارن ساخته شدن به خاطر همین شما بازی ها رو با کندی یا به قول خودمون تیک تیک کردن تصویر بازی میکنی،

pes2013 قابل مقایسه با بازی مثل ACIII نیست نه ??قط به خاطر داستان و کاراکترهاش بلکه به خاطر پردازشهای گرا??یکی به شدت پیچیده که توان گرا??یکی مت??اوتی رو میطلبه...

لینک به ارسال
داداش دیدی من چی گ??تم هنوز تمام بازی ها به طور کامل ویندوز 8 اونارو ساپورت نمی کنه بازی های خیلی جدید خودم به همین مشکل خورده بودم که اینو گ??ته بودم

لینک به ارسال
داداش دیدی من چی گ??تم هنوز تمام بازی ها به طور کامل ویندوز 8 اونارو ساپورت نمی کنه بازی های خیلی جدید خودم به همین مشکل خورده بودم که اینو گ??ته بودم

سلام این حر?? شما نه اینکه الآن واقعیت نداشته باشه ولی بیشتر واسه قبل بود که 8 بطور رسمی جا نیو??تاده بودیعنی ورژن ??اینال رلیز نشده بود.

حالا که مایکروسا??ت عملا خبر رلیز ورژن 8.1 رو در آینده ای نه چندان دور داد ،طبیعتا بیشتر مشکلات ورژن قبل بر طر?? میشه،

اما مشکلی که شما داری به خاطر Active نبودن پکیج های Microsoft.Net Framework هست که باید نصب شن چون 8 به صورت پیش??رض همه ورژن های داتنت قبل از 7خصوص 7 و در 8 هم نوشته شده) رو معولا داره مثل 1.1و2.0-2.1-3.0-3.5 که به عنوان سرویس پک معر??ی میشن.

داتنت 4.5 هم برای برنامه های گیمهای جدید لازم هست.

اگر هم ویندوز شما این آپشنها رو نداره که حتما داره ،شما با نصب جدیدترین Sp1 مشکلت حل میشه،

یکی از دوستان خودم Crysis 3 رو روی 8 چند بار تموم کرد،

پس یا قطعات شما کم میارن یا ویندوز و نرم ا??زارهی سیستمت قابلیت کامل رو ندارن........

لینک به ارسال

داداش خودم 10 تا بازی رو روش نصب کردم یا سیو نمیشد یا وسط های بازی مکث داشت

اینم لیست:

batmn arkham asylum

batman arkham city

need for speed the run

assasinscreed 3

assasins creed revelation

sonic generations

amazing spiderman

spiderman3

fifa 2012

prototype2

:4:

لینک به ارسال
داداش خودم 10 تا بازی رو روش نصب کردم یا سیو نمیشد یا وسط های بازی مکث داشت

اینم لیست:

batmn arkham asylum

batman arkham city

need for speed the run

assasinscreed 3

assasins creed revelation

sonic generations

amazing spiderman

spiderman3

fifa 2012

prototype2

:4:

سلام

من خودم هم win7-64bit دارم به خاطر مچ بودنش با Directxهای 9.0c-10-11 معولا برای بازیها باگ کمتری داره،

شما ص??حه قبل رو بخون اگر مشکلت بر طر?? نشد و از طریق زیر میتونی آپدیت هایی که داخل 8 هست رو Activate کنی

Start Menu>Run Command>control>Programs and Features>Turn Window Features On or off

قبل از اینکه تغییری در حالت آپدیتهای جاری ویندوز اعمال کنی نگاه کن و ببین چه ورژن هایی از دات نت روی ویندوزت نصب هست،اگر هیچیک از دات نت ها رو نداشتی از آدرس بالا وارد Checkbox جدید که شدی شاخه های dotnet framework رو باز و محتویات رو تیک دار کن ودر اخر ok رو بزن تا داتنتهایی که به ??رم deactive هستن واسه شما با روش Offline به حالت active برگردونده بشن،

اگر بازهم در پیدا کردن گزینه های بالا مشکل داشتی این لینک رو رو چک کن

لینک دانلود تمامی نسخه های ارائه شده Microsoft.Net FrameWorks

لینک به ارسال

هر چی بگی نصب کردم نت ??ریم ورک/xna framwork/opeanall/directx/visual basic/java runtime/steam/....

لینک به ارسال
هر چی بگی نصب کردم نت ??ریم ورک/xna framwork/opeanall/directx/visual basic/java runtime/steam/....

سلام یه عکس از config سیستمت واسم ب??رست ببینیم سیستمت چی تو چنته داره؟!:biggrin2:

لینک به ارسال

دوستان هرچی لازم بشه نصب کردم احتمالا مشکل از ویندوز 8 هست.ئیندوز 8 خودش روش net framework روش نصب هست و مییگه نصب میشه چون خودش نصب هست

لینک به ارسال

صد بار گ??تم تو گوش کردی؟؟؟؟گ??تم رو ویندوز 8 بازی های چند وقت پیش مشکل دارند ویندوز 7 به این خوبی:4:

مو??ق باشی:4:

لینک به ارسال

والا منم سیستمم ویندوز 8 و 64 بیتی هست همۀ بازی های روز رو هم توش نصب کردم مشکلی ام نداره نسخۀ پرو هم هست

احتمالأ مشکل قطعات سخت ا??زاری داری یا ویروسی شدی

مشخصات سیستمت رو بنویس تا بشه کمکت کرد

مشخصات رو دقیق بنویس:11:

لینک به ارسال
صد بار گ??تم تو گوش کردی؟؟؟؟گ??تم رو ویندوز 8 بازی های چند وقت پیش مشکل دارند ویندوز 7 به این خوبی:4:

مو??ق باشی:4:

سلام من خودمم با 8 کار نمیکنم ولی برای بازی های جدید مشکل خاصی ایجاد نکرده و به قول شما بیشتر توی اجرای بازی های قدیم لنگ میزنه که با اومدن آپدیت واسه ورژن های مختل??ش تقریبا مشکلات اجرایی اون کم شد،

در ضمن شما قرا بود یه عکس بگیری ب??رستی اینجا پس چی شد؟!:n4v1d_174:

البته واقعا واسه بازی 7 بهتره و کم دردسر تره حداقل الآن تا زمانیکه Directx 11.1 و بالاتر نیومدن....

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من با بازی هایی که با کلاینت Games For Windows Live سیو میشن تو ویندوز 8 مشکل دارم.(لط??ا هرکی بلده چطور حلش کنم بگه )-: )

کسانی که با مشکل سیو بازی (بازی های بدون Games For Windows Live) مشکل دارن حتما باید بازی رو Run As Admin بکنن.

کسانی هم که گیم هاشون لگ داره باید بدونن که طبق بنچمارک های انجام شده ویندوز 8 در بنچمارک های 3 بعدی از ویندوز 7 ضعی?? تر عمل میکنه.

لینک به ارسال
من با بازی هایی که با کلاینت Games For Windows Live سیو میشن تو ویندوز 8 مشکل دارم.(لط??ا هرکی بلده چطور حلش کنم بگه )-: )

کسانی که با مشکل سیو بازی (بازی های بدون Games For Windows Live) مشکل دارن حتما باید بازی رو Run As Admin بکنن.

کسانی هم که گیم هاشون لگ داره باید بدونن که طبق بنچمارک های انجام شده ویندوز 8 در بنچمارک های 3 بعدی از ویندوز 7 ضعی?? تر عمل میکنه.

تو بخش مشکلات بتمن جوابتو دادم

لینک به ارسال

ویندوز 8 پرو هست

سلام دوست عزیز . مشکل نداره ??قط اینکه ویندوزت باید windows 8 Enterprise باشه و شما از نخسه های دیگر ویندوز 8 نباید نصب کنید مثل پر??شنال یا ان تی و یا کی ام اس و یک رم 2 گیگابایتی اض??ه کنی حله . من چون تو کاره سخت ا??زار و گیم هستم مطمئنم که اوکی میشه نرین الکی سخت ا??زار با قیمت بالا بدین مطمئن باش این راهی که گ??تم حتما باز ها اجرا میشن

ویرایش شده توسط amir_arvah
غلط املائی

لینک به ارسال

دوست عزیز ??رمایش شما درست است نسخه Enterprise ویندوز 8 بهتر هست و در نسخه Pro بزرگترین ت??اوت این هست که میتونید پکیج Windows Media Center رو به ویندوز اضا??ه کنید. متاس??انه این موضوع لگ گیم ها در ویندوز 8 مربوط به خود ویندوز هست که سازگاری 100٪ با تمام کارتهای گرا??یک Nvidia رو نداره و امیدارم در نسخه 8.1 این مشکل برطر?? بشه. دوستانی که این مشکل رو دارن بهتره تا حد ممکن آخرین درایور های سخت ا??زاریشون رو نصب کنن مخصوصا درایور مربوط به گرا??یک. و یک نکته هست که حتما چک کنید : بازیتون رو کامل پاک کنید و یک باردیگر در حالت سازگاری با ویندوز 7 نصب کنید برای این کار: 1. بعد از آناینستال شدن بازی روی ستاپ بازی رایت کلیک کنید و گزینه Properties رو انتخاب کنید 2. از پنجره باز شده سربرگ Compatibility رو باز کنید 3. در قسمت Compatibility mode تیک Run this program in compatibility for رو بزن تا منوی نسخه های ویندوز ??عال بشه 4. از منوی نسخه های ویندوز, ویندوز 7 را انتخاب کنید و OK را بزنید و حالا ستاپ را اجرا کنید و بازی را نصب کنید نکته: شاید با این روش مشکل برخی بازی ها حل بشه ولی در کل این مشکل مربوط به خود ویندوز 8 هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...