رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

جواب عجیب microsoft به xbox داران

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان

500x331xNarenji_20130613_w680_n.jpg.jpg,q1371097145.pagespeed.ic.i3rk4LAF6O.jpg

اگه اینترنت ندارید XBOX360 بخرید

کنسول بازی ایکس باکس مایکروسا??ت طی چند سال گذشته لقب پر??روش ترین کنسول بازی را به خود اختصاص داده بود. اما انگار با معر??ی نسل جدید قرار است که بازی عوض شود و احتمالا برگ برنده در دست سونی است.

سونی کنسول پلی استیشن ۴ را با چند مزیت مهم در مقابل ایکس باکس وان معر??ی کرد. اول از همه قیمت آن ۱۰۰ دلار ارزان تر است و برای اجرای بازی ها نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. در کنار آن PS4 می تواند بازی های دست دوم را هم به راحتی و بدون محدودیت اجرا کند.

این موضوع سبب شده که سیل انتقادات به سوی مایکروسا??ت روانه شود و کاربران این کنسول، از قانون نیاز به اینترنت جهت اجرای بازی ها شکایت کنند. اما مدیر بخش ایکس باکس مایکروسا??ت در مصاحبه ای آب پاکی را روی دست کاربران این کنسول ریخته و گ??ته: "ما برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم محصولی داریم که نامش ایکس باکس ۳۶۰ است."

مشکل اساسی کاربران هم منتشر نشدن بازی های جدید برای XBOX360است.

همانطور که می بینید به نظر میرسد قرار نیست شاهد انعطا??ی از طر?? مایکروسا??ت برای قانون جدید باشیم و البته این پاسخ مدیر ایکس باکس هم سبب شده که خشم کاربران بیشتری شعله ور شده و حجم انتقادها بیشتر شود.

مشکل اساسی کاربران هم منتشر نشدن بازی های جدید برای XBOX360است

به نظر شما علت تاکید مایکروسا??ت روی مقررات جدید چیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی جالب بود دستت درد نکنه اخه از مایکرو سا??ت بعیده چنین کاری کرده باشه اخه معنی اون جواب چی بود این دیگه بی ادبی بود ??ک کنم کسی دیگه استقبال زیادی نکنه

لینک به ارسال

هموز نمیشه گ??ت هکر ها پس این وسط چیکاره اند میان هک می کنن میتونن یه کاری کنن به اینترت وصل نشه

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

نه بابا این گندی که ایک باکس زده جبران شدنی نیست

لینک به ارسال
نه بابا این گندی که ایک باکس زده جبران شدنی نیست

دیگه عمرا بیشترین ??روش رو داشته باشه :11:

لینک به ارسال

حتما به خاطر کپی خور نشدن دستگاه این کار رو کردن. ماکروسا??ت نرمش نشون می ده اما در حالا بیین .

لینک به ارسال

تو یکی از مصاحبه های ماکروسا??ت خوندم که گ??ته بود : ما پیشبینی میکنیم که xbox one حدود 1 بیلیون دستگاه ??روش خواهد داشت

با این گندی که زده ??کرنکنم به میلیون هم برسه :lol::lol:

??قط ps4 و طر??داراش :grouphugg:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

امیر جان ،

آخه ??کر میکنی چند درصد مشتریهای xboxone رو ایرانی ها در آینده تشکیل میدن ،از کل جمعیت کشور شاید 500 ن??رم این کنسول رو نخره اونم به دلیل است??اده از پهنای باند حداقل 1.5 تا 6 مگابیتی هست،و این هیچ تاثیر من??ی روی ??روش در خارج از خاورمیانه نداره چون اونها پهنای باند حداقل 30تا50 مگابیتی رو رعایت کردن و هیچ ترا??یکی هم برای یوزر اعمال نمیشه و یوزر میتونه 24 ساعته ه??ته رو با این کنسول بازی کنه بدون ا??ت سرعت یا قطعی اون ،حالا شما حساب کن هستن کشورهایی مثل کره و خود آمریکا که سرویس Fiber Net رو زیرسازی کردن و مقادر پهنای باند یوزر به1 گیابیت ارتقا دادن و این یعنی زندکی رو ابرها و خدا??ظ ا??ت سرعت،

شما توی کشور به زور میتونی سرعت آپلود رو به 100kbyte برسونی که واسه این سیستم اصلا جواب نمیده تازه اگرم جواب بده و تحریم روی ??روش به ایران تاثیری نداشته باشه بازم نمیشه با این مساله کنار اومد که این کنسول مادام باید به شبکه وصل باشه واسه اجرای بازی ها و با این سرعت ??اجعه و اعمال ترا??یک روی اینترنت ما( منظورم گیگ بندی هست) خیلی هنر کنیم بتونیم باهاش یه بازی یا برنامه از نت دانلود بکنیم اونم نه با xboxone بلکه با تجهیزات خودمون ،

عملا چون این دستگاه کاربرد آ??لاین نداره پس بهترین گزینه برای ما ps3 و انتظار برای هک Ps4 هست...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
امیر جان ،

آخه ??کر میکنی چند درصد مشتریهای xboxone رو ایرانی ها در آینده تشکیل میدن ،از کل جمعیت کشور شاید 500 ن??رم این کنسول رو نخره اونم به دلیل است??اده از پهنای باند حداقل 1.5 تا 6 مگابیتی هست،

شما توی کشور به زور میتونی سرعت آپلود رو به 100kbyte برسونی که واسه این سیستم اصلا جواب نمیده تازه اگرم جواب بده و تحریم روی ??روش به ایران تاثیری نداشته باشه بازم نمیشه با این مساله کنار اومد که این کنسول مادام باید به شبکه وصل باشه واسه اجرای بازی ها و با این سرعت ??اجعه و اعمال ترا??یک روی اینترنت ما( منظورم گیگ بندی هست) خیلی هنر کنیم بتونیم باهاش یه بازی یا برنامه از نت دانلود بکنیم اونم نه با xboxone بلکه با اتجهیزات خودمون ،

عملا چون این دستگاه کاربرد آ??لاین نداره پس بهترین گزینه برای ما ps3 و انتظار برای هک Ps4 هست...

از اینقد بیشترم هست دوسته عزیزبه 800 کیلوبایت میرسه بیشترم هست ایران رو دست کم نگیرررررر

بله این حر??ت دسته

لینک به ارسال
از اینقد بیشترم هست دوسته عزیزبه 800 کیلوبایت میرسه بیشترم هست ایران رو دست کم نگیرررررر

بله این حر??ت دسته

دوست من، سرعت اینترنت دوتا م??هوم داره:

1.Sent به معنی ارسال که مختص باز کردن ص??حات هست و از ترا??یک یوزر کسر میکنه.

2.Receive به معنی دریا??ت با همون دانلود هست که بازهم از ترا??یک یوزر در این حالت کثر میشه.

و اینکه شما دقت نکردی که من گ??تم بیت و بایت، این دو با هم اختلا?? زیادی دارند و بیت یک هشتم بایت هست و اون چیزی که شما میگی 800 کیلو بایت نیست چون همچین اینترنتی رو به هیچ مشترک خانگی در ایران اختصاص نمیدن میدونی چرا؟

چون وقتی شما میگی 800 کیلو بایت Sent و Receive شما باید یک اندازه باشن نه اینکه چون شما با برنامه های دانلودر باسرعت 600-800 کیلو بایت در ثانیه دریا??ت میکنی پس سرعت ارسال شما هم 600-800 کیلو بایت هست،

ماکزیمم سرعت ارسال در کل کشور بدون است??اده از تجهیزات ماهواره ای در حدود 100 تا 120 یا 130 کیلو بایت درثانیه هست،

یه مثال میزنم و این بحث رو اینجا تموم میکنم چون این تاپیک مربوط به چیزه دیگه ای هست و اگر سوالی داشتی من در انجمن شبکه و اینترنت در خدمتم.

اما مثال :وقتی بنده از یک سرویس 2048 مگابیت است??اده میکنم حداکثر با چه سرعتی میتونم دانلود کنم و یا سرعت ارسال و sent من چقدر هست ؟

جواب :شما باتوجه به معیار اشتراک 1به8 از این سرویس تا 256 کیلو بایت قادر به دریا??ت هستی و سرعت ارسال شما به 50تا90 کیلوبایت خواهد رسید و این معیار در دست ISP یا شرکت سرویس دهنده اینترنت شما هست قادر خواهد بود که از این سرعت با برس و پهنای باند بالا تری از شما پذیرا باشه،

یعنی من که پرو??ایل 2048 مگابیت دارم درروز بنا به سیاست کاری شرکت تا 720 کیلوبایت قادر به دریا??ت هستم و این یعنی تغییر میزان پهنای باند دانلود از 2048 به 6141 مگابیت مربوط به تغییر ضریب اشتراک و دسترسی از 1به 8 به 1به 4 و 1به 2 هست، این تغییر به معنای تغییر در اندازه سرعت sent نیست و با همون سرعت 50تا حداکثر 120 کیلوبایتی قادر به ارسال دیتا هستم....

Bit PerlSeccond = یک هشتم

Byte Perlseccond = یک

لینک به ارسال

ولی این حر?? رو گه زده اعصاب همه ی طر??داراش رو به هم ریخته

لینک به ارسال

2.Receive به معنی دریا??ت با همون دانلود هست که بازهم از ترا??یک یوزر در این حالت کثر میشه.

و اینکه شما دقت نکردی که من گ??تم بیت و بایت، این دو با هم اختلا?? زیادی دارند و بیت یک هشتم بایت هست و اون چیزی که شما میگی 800 کیلو بایت نیست چون همچین اینترنتی رو به هیچ مشترک خانگی در ایران اختصاص نمیدن میدونی چرا؟

چون وقتی شما میگی 800 کیلو بایت Sent و Receive شما باید یک اندازه باشن نه اینکه چون شما با برنامه های دانلودر باسرعت 600-800 کیلو بایت در ثانیه دریا??ت میکنی پس سرعت ارسال شما هم 600-800 کیلو بایت هست،

ماکزیمم سرعت ارسال در کل کشور بدون است??اده از تجهیزات ماهواره ای در حدود 100 تا 120 یا 130 کیلو بایت درثانیه هست،

یه مثال میزنم و این بحث رو اینجا تموم میکنم چون این تاپیک مربوط به چیزه دیگه ای هست و اگر سوالی داشتی من در انجمن شبکه و اینترنت در خدمتم.

اما مثال :وقتی بنده از یک سرویس 2048 مگابیت است??اده میکنم حداکثر با چه سرعتی میتونم دانلود کنم و یا سرعت ارسال و sent من چقدر هست ؟

جواب :شما باتوجه به معیار اشتراک 1به8 از این سرویس تا 256 کیلو بایت قادر به دریا??ت هستی و سرعت ارسال شما به 50تا90 کیلوبایت خواهد رسید و این معیار در دست ISP یا شرکت سرویس دهنده اینترنت شما هست قادر خواهد بود که از این سرعت با برس و پهنای باند بالا تری از شما پذیرا باشه،

یعنی من که پرو??ایل 2048 مگابیت دارم درروز بنا به سیاست کاری شرکت تا 720 کیلوبایت قادر به دریا??ت هستم و این یعنی تغییر میزان پهنای باند دانلود از 2048 به 6141 مگابیت مربوط به تغییر ضریب اشتراک و دسترسی از 1به 8 به 1به 4 و 1به 2 هست، این تغییر به معنای تغییر در اندازه سرعت sent نیست و با همون سرعت 50تا حداکثر 120 کیلوبایتی قادر به ارسال دیتا هستم....

Byte Perlseccond = یک

دوسته عزیز منظوره من همونه که اپلود کنه اگه برا دانلود با دانلود باشه میشه سرعت داریم 6 مگ و 8 مگ حداکثر من همینارو دیدم به نظرت اینا از 100 کیلو بایت بیشتره یا کمتر بیشتر دیگه دوسته من :11:

لینک به ارسال

Byte Perlseccond = یک

تایید می کنم.کاملا درسته ات??اقا زمانی که من اینترنتم رو گر??تم کیلو بایت رو با کیلوبیت اشتباه گر??تم داداش ما چه قدر باسوادین واقعا همه ی اینارو میدونین؟؟؟؟بهتره مدیر بخش کاممپیوتر و نرم ا??زار بشین

لینک به ارسال
تایید می کنم.کاملا درسته ات??اقا زمانی که من اینترنتم رو گر??تم کیلو بایت رو با کیلوبیت اشتباه گر??تم داداش ما چه قدر باسوادین واقعا همه ی اینارو میدونین؟؟؟؟بهتره مدیر بخش کاممپیوتر و نرم ا??زار بشین

خواهش میکنم نه مدیر بخش دیگه به ما نمیخوره ما رو معاون کنن من راضیم :11:

لینک به ارسال
خواهش میکنم نه مدیر بخش دیگه به ما نمیخوره ما رو معاون کنن من راضیم :11:
عزیز من شما رو نگ??تم به اقای گیمر2013 گ??تم دوست من

لینک به ارسال
عزیز من شما رو نگ??تم به اقای گیمر2013 گ??تم دوست من

واقعا ؟؟ خداروشکر :11::11: اقای گیمرو باید مدیر کنن واقعا لیاقتشو داره:11:

لینک به ارسال
واقعا ؟؟ خداروشکر :11::11: اقای گیمرو باید مدیر کنن واقعا لیاقتشو داره:11:
من و شما که هنوز برامون خیلی زوده

لینک به ارسال
من و شما که هنوز برامون خیلی زوده

برا من که اره زوده ولی بر ا شما نه بابا شما مدیری واسه خودت مدیررررررررر :11:

لینک به ارسال
برا من که اره زوده ولی بر ا شما نه بابا شما مدیری واسه خودت مدیررررررررر :11:
ای خدا چرا هیچ کسی درباره موضوع اصلی تاپیک صحبت نمی کنه همه ??قط دارن چرت و پرت میگن بابا تو زرنگ تو مدیر تو همه چی ای خدا:stretcher:

لینک به ارسال
ای خدا چرا هیچ کسی درباره موضوع اصلی تاپیک صحبت نمی کنه همه ??قط دارن چرت و پرت میگن بابا تو زرنگ تو مدیر تو همه چی ای خدا:stretcher:

خواهش میکنم :11:خودت داری در موردش صحبت میکنی که ما صحبت کنیم ؟؟؟ اول خودتو ببین بعد بقیه دوست عزیز :11:

لینک به ارسال
خواهش میکنم :11:خودت داری در موردش صحبت میکنی که ما صحبت کنیم ؟؟؟ اول خودتو ببین بعد بقیه دوست عزیز :11:
تو اسپم میدی که من جوابتو میدم

لینک به ارسال
تو اسپم میدی که من جوابتو میدم

عجب منو اسپم ؟؟ من اصلا رابطه ی خوبی باهاش ندارم منو الکی با اسپم نچسپونید :11: مایکروسا??ت با اسپم رابطه داره ??ک کنم کاره اونه بچه ها اسپم میزنن :11:

لینک به ارسال
عجب منو اسپم ؟؟ من اصلا رابطه ی خوبی باهاش ندارم منو الکی با اسپم نچسپونید :11: مایکروسا??ت با اسپم رابطه داره ??ک کنم کاره اونه بچه ها اسپم میزنن :11:
اسپم یعنی این که به موضوع ربطی نداره داداش ??قط خواهشا رو اعصابمی دیگه تو این مسائل جوابمو نده الانم دوباره جواب نده

لینک به ارسال

Microsoft همیشه در این موضوع از Sony عقب بوده

لینک به ارسال
اسپم یعنی این که به موضوع ربطی نداره داداش ??قط خواهشا رو اعصابمی دیگه تو این مسائل جوابمو نده الانم دوباره جواب نده

ا?? ؟ زشته کاربر??عال اینجوری باشه باید مهربون باشه با کاربرا زود عصبانی نشه به کاربرا احترام بزاره :11: ما که تو بحثیم ماکروسا??ت کلا خودش اسپمه :11:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...