رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

جواب عجیب microsoft به xbox داران

پست های پیشنهاد شده

ا?? ؟ زشته کاربر??عال اینجوری باشه باید مهربون باشه با کاربرا زود عصبانی نشه به کاربرا احترام بزاره :11: ما که تو بحثیم ماکروسا??ت کلا خودش اسپمه :11:
مایکروسا??ت که همش اسپمه با این کنسولش داداش من کسی نیستم که عین همه نه مدیر بخشی هستم نه مقام مهمی دارم تو هم چند تا پست بده میشی کاربر ??عال:11:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجب چه جالب منم ??عال شدم :11: مایکروسا??ت در مورده کنسوله بعدیش چیزی نگ??ت؟؟؟:11:

لینک به ارسال
عجب چه جالب منم ??عال شدم :11: مایکروسا??ت در مورده کنسوله بعدیش چیزی نگ??ت؟؟؟:11:

چیزی که گ??ته اما همش چرت و پرت بوده اعصابه طر??دارارو ریخته بهم

لینک به ارسال
چیزی که گ??ته اما همش چرت و پرت بوده اعصابه طر??دارارو ریخته بهم

در واقع مایکروسا??ت میخواد رو کنسولش سیستمه ابری رو بیاره برا همین همینکارو میکنه میگه باید اینترنت داشته باشین سیستمه ابری که همتون ازش خبر دارین بینهایت قدرت داره و ??ک کنم دیگه بعد از اینا کنسولی ساخته نشه ??قط رو اینترنت تمرکز کن رویه سیستمه ابری :139fs108574:

لینک به ارسال
در واقع مایکروسا??ت میخواد رو کنسولش سیستمه ابری رو بیاره برا همین همینکارو میکنه میگه باید اینترنت داشته باشین سیستمه ابری که همتون ازش خبر دارین بینهایت قدرت داره و ??ک کنم دیگه بعد از اینا کنسولی ساخته نشه ??قط رو اینترنت تمرکز کن رویه سیستمه ابری :139fs108574:

سلام،

چه جالب میشه راجب این Cloud Service بیشتر توضیح بدی،

چون منم شنیدم مایکروسا??ت سیستم گیمینگ خودش رو از آ??لاین به آنلاین تغییر داده،

لینک به ارسال
سلام،

منم خیلی چیزی در موردش نمیدونم ??قط اینه که به اینترنت وصل میشی و به شبکه ی اصلی بعد هر چقد سرعته اینترنت بالا تر باشه سیستمی که برا تو شبکه می??رسته بیشتره یعنی سرعت بیشتر = سیستم بهتر دیگه نمیخواد بری سیستمتو بالا ببری همون سرعته اینترنتتو بالا ببر تا سیستمتم بالا بره برا همین ایکس باکس وان همینحوریه که با ابری کار میکنه که قدرت بینهایتی به کنسولت میده برا همین میگه 24 ساعت به اینترنت وصل شی ??ک کنم ps4 هم همینحوری باشه

لینک به ارسال

من با اینکه همیشه طر??دار پی سی هستم اما بین وان و پی اس ??ور .....4 رو ترجیح میدم والا :88: این بار سونی دیگه بی رغیب شد:wi.nk:

لینک به ارسال
منم خیلی چیزی در موردش نمیدونم ??قط اینه که به اینترنت وصل میشی و به شبکه ی اصلی بعد هر چقد سرعته اینترنت بالا تر باشه سیستمی که برا تو شبکه می??رسته بیشتره یعنی سرعت بیشتر = سیستم بهتر دیگه نمیخواد بری سیستمتو بالا ببری همون سرعته اینترنتتو بالا ببر تا سیستمتم بالا بره برا همین ایکس باکس وان همینحوریه که با ابری کار میکنه که قدرت بینهایتی به کنسولت میده برا همین میگه 24 ساعت به اینترنت وصل شی ??ک کنم ps4 هم همینحوری باشه

سلام،

اصلا متوجه نشدم شما چی نوشتی !!!! مگه رجیستر شدن بازیها با این روش روی کان??یگ خود کنسول تاثیر داره؟؟؟؟

ps4 سیستم اجرای بازی هاش Local هست و نیازی به net نداره ،حداقل چیزی که تا الآن از سونی نقل شده،

لینک به ارسال
سلام،

اصلا متوجه نشدم شما چی نوشتی !!!! مگه رجیستر شدن بازیها با این روش روی کان??یگ خود کنسول تاثیر داره؟؟؟؟

ps4 سیستم اجرای بازی هاش Local هست و نیازی به net نداره ،حداقل چیزی که تا الآن از سونی نقل شده،

این کار قدرت کنسول رو بینهایت بالا میبره دیگه کلا نیازی نیست کنسوله دیگه ای درست کنن سونیم همینکارو میکنه سیستمه کلود بهترین کاره برا هر کنسولی :88:

لینک به ارسال
سلام،

به خاطر همین مسئله من ??کر میکنم که حدود 90 % طر??داراش رو در ایران از دست بده

لینک به ارسال

تو سیستم ابری این طور که من شنیدم وقتی یه بازی رو سیو میکنیم تو اینترنت برای همیشه میمونه

لینک به ارسال
به خاطر همین مسئله من ??کر میکنم که حدود 90 % طر??داراش رو در ایران از دست بده

واسه کمپانی به اینبزرگی مهم نیست چون درصد کمی از هوادارانش رو ایرانی ها تشکیل میدن منظورم از کل جمعیت طر??دارش در دنیاست..

از طر??ی مایکروسا??ت خیلی کمپانی پر حاشیه ای هست نمی دونم کسی اینجا خاطرات ویروس Shutdown یا Blaster رو یادش میاد؟

دیدیم که نتونست پای ??روش انحصاری خودش بمونه و درآمد ??روش xp به طور کامل در ایران واسش از دست ر??ت .....

این مشکل رو هم در آینده به چالش خواهند کشید......

لینک به ارسال
من با اینکه همیشه طر??دار پی سی هستم اما بین وان و پی اس ??ور .....4 رو ترجیح میدم والا :88: این بار سونی دیگه بی رغیب شد:wi.nk:
منم از همه بیش تر از بازی کردن رو PC خوشم میاد اونم با core i7 و 3 گیگ حا??ظه اصلی گرا??یک خیلی راحت تره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...