رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
pooya500

نصب بازی gta san andereas در ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کسی gta san رو روی ۳.۵۵ نصب کرده؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورت نسخه psn این بازی هست؟

لینک به ارسال
منظورت نسخه psn این بازی هست؟

بله علی جان

لینک به ارسال

خوب این بازی که مخصوص 4.21 هست،

وقتی بازی رو اسپلیت کردی از قسمت install pakage مولتی من ??ایل ها رو کپی کن و بعد از طریق install pakage در محیط xmb نصب کن،

ولی تا زمانی که ??ریمور ps3 رو آپدیت نکنی این بازی اجرا نمیشه مکه اینکه fix3.55 گیر بیاری که بعید میدونم

لینک به ارسال
خوب این بازی که مخصوص 4.21 هست،

وقتی بازی رو اسپلیت کردی از قسمت install pakage مولتی من ??ایل ها رو کپی کن و بعد از طریق install pakage در محیط xmb نصب کن،

ولی تا زمانی که ??ریمور ps3 رو آپدیت نکنی این بازی اجرا نمیشه مکه اینکه fix3.55 گیر بیاری که بعید میدونم

این اینستال پکیج مولتی من تو کدوم بخشه؟

(راستی اگه بخوام آپدیت بکنم روجرو خوبه یا ریباگ؟)

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
این اینستال پکیج مولتی من تو کدوم بخشه؟

(راستی اگه بخوام آپدیت بکنم روجرو خوبه یا ریباگ؟)

از چه ورژنی است??اده میکنی؟ من روی 4.18Full به بالا تست کردم.

مولتی من رو بازی کن ازمنویی که شبیه خونه هست گزینه install pakage files رو انتخاب کن و اگر ??ایل ها رو به درستی split کرده باشی و به root هارد یا ??لاش کپی کرده باشی باید ??ایل بازی رو ببینی که سه گزینه در ص??حه در اختیارت قرار میده که باید گزینه Quene رو انتخاب کنی تا ??ایلهای split شده روی کنسول کپی شن .

اجازه بده تا پروسه کپی کردن ??ایلها به طوره کامل انجام بشه...

Rogero 4.41 و rebug4.41.2 زیاد ??رقی نمیکنن برای یه یوزر معمولی،

من از rogero 4.30 است??اده میکنم و دوستان مثل mortezatroyوGOW اطلاعاتشون در این زمینه بشتر هست،

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

راستی یادک ر??ت بگم بعد از اینکه ??ایلها به طوره کامل با مولتی من کپی شدن،گزینه install Quened Files رو با مثلث انتخاب کن و بعد از انتقال به xmb از منوی install pakage بازی رو نصب کن....

لینک به ارسال

تو اون نرم ا??زاری هم که گ??تی سرچ کردم npud20946 نبود!

یه نگاهی خودت می اندازی؟ ممنون میشم!

لینک به ارسال

این ??ایل rap داره ؟؟

منو اونو دارم و ریختم تو پوشه exdata تو ??لش بعد وصل کردم به ps3 بعد یوزر aa ساختم و ر??تم تو reactpsn و زدم ولی هیچ تغییری ایجاد نمیشه!

لینک به ارسال

یک ??ولدر با نام exdata در قسمت روت ??لش مموری بسازید و ??ایل Rap بازی را درون آن کپی کنید.بعدش بازی را نصب کنید. بعد نصب بازی برنامه reActPSN v2.23 را نصب کنید. در ص??حه XMB یک اکانت جدید با نام aa بسازید.??لش مموری را به PS3 متصل و برنامه

reActPSN 2.23 را در یوزری که با نام aa ساخته بودید اجرا کرده و سریع کلید X را نگه دارید تا PS3 ریست شود.بعد از بالا آمدن دوباره، کنسول ??ایل های سیستم را چک میکند و از شما میخواهد یکبار دیگر سیستم را ریست کند. گزینه YES را انتخاب و تا انتهای عملیات صبر کنید. حالا بازی ??عال شده و میتوانید بازی را اجرا کنید.۱٫+Install reactPSN 2.23 for CFW 4.212. Copy the game .pkg to PS3 Internal HDD and install it using MM – START+SELECT->PS3 Root (first icon) search for package and press twice X. MultiMan will ask do you want quit back to XMB, press yes, then wait a a few minutes, PS3 will reboot and you can install package in XMB

3. Create a new user profile on PS3 called ‘aa’

4. Put ‘exdata’ folder on the root of your FAT32 USB Device along with the rap file within that folder. Put the USB on the furthest port on the right.

5. Start reactPSN – PS3 will reboot

6. copy the rap file from USB Device to this location: /dev_hdd0/home/00000001/exdata

7. Launch the game from XMB

تو این مرحله ۶ نوشته 00000001 من 0000000۲ دارم باید خودم بسازم؟؟

تو بازی call of juarez تو 2 ریختم

لینک به ارسال

پوشه رو خودم درست کردم هم نیومد!

لینک به ارسال

منظور از 00000001 همون یوزر اصلی که با اون به کنسول لوگین میشی،

اگر قبل از نصب reactpsn 2 یوزر داشتی به اولین یوزر ??عالی که همیشه بعد از ورود به ps3 نمایش داده میشه این اطلاعات رو بریز،

ولی تا جایی که من یادمه وقتی میخواستم بازی resident evil outbreak file2 مخصوص ps2 رو نصب کنم ??قط ??ایل rap رو داخل ??ولدر exdata کپی کردم و بعد یوزر aa ساختم و در نهایت از یوزر اکتیو خودم برنامه رو اجرا کردم و بعد از ریبوت شدن بازی اجرا شد،

لینک به ارسال

آقا من یه پیشنهاد بهت میکنم شما اول بازی رو از روی ps3 پاک کن و طبق زیر عمل کن:

یه پوشه به اسم exdata در روت ??لش درست کرده و ??ایل rap بازی رو در این پوشه بریزید. و این ??لش رو از سمت راست به اولین درگاه USB وصل کنید. حواستان باشد که باید حتما اینکارو کنید. بعد این کار برنامه ReActPSN رو از طریق install pakage نصب کنید. حال یک user جدید به اسم aa درست کنید و وارد این user شوید. حالا وارد برنامه ReActPSN شده و ضربدر را نگه دارید تا پلی استیشن ۳ ریست شود و به قسمت ریکاوری برود. بعد اینکه ریکاوری تموم شد وارد user معمولی خود شوید. وارد برنامه مولتی من شده و بعد از ان وارد پوشه بازی که در هارد داخلی کپی کردید بشید و روی ??ایل ضربدر بزنید و بعدش بازی رو از طریق install pakage نصب کنید.

من خودم با روش بالا بازی Resident evil out break file2 رو نصب و اجرا کردم،

همین مراحل رو برای GTA امتحان کن....

لینک به ارسال
آقا من یه پیشنهاد بهت میکنم شما اول بازی رو از روی ps3 پاک کن و طبق زیر عمل کن:

یه پوشه به اسم exdata در روت ??لش درست کرده و ??ایل rap بازی رو در این پوشه بریزید. و این ??لش رو از سمت راست به اولین درگاه USB وصل کنید. حواستان باشد که باید حتما اینکارو کنید. بعد این کار برنامه ReActPSN رو از طریق install pakage نصب کنید. حال یک user جدید به اسم aa درست کنید و وارد این user شوید. حالا وارد برنامه ReActPSN شده و ضربدر را نگه دارید تا پلی استیشن ۳ ریست شود و به قسمت ریکاوری برود. بعد اینکه ریکاوری تموم شد وارد user معمولی خود شوید. وارد برنامه مولتی من شده و بعد از ان وارد پوشه بازی که در هارد داخلی کپی کردید بشید و روی ??ایل ضربدر بزنید و بعدش بازی رو از طریق install pakage نصب کنید.

من خودم با روش بالا بازی Resident evil out break file2 رو نصب و اجرا کردم،

همین مراحل رو برای GTA امتحان کن....

این reactpsn رو که باز می کنی خودش خاموش میشه

یعنی وقتی خاموش شد x رو نگه دارم؟؟ پس اینجا :

امروز Hotz8611 سازنده reActPSN برنامه ی خود را آپدیت کرد.

در ورژن جدید امکانات ??وق العاده ای اضا??ه شده است.

از ویژگی های ??وقالعاده این ورژن عدم نیاز به ساخت یوزر aa و پچ گردم VSH می باشد.

اما بهترین ویژگی این ورژن عدم نیاز به ??ایلهای Rap و EDAT می باشد.

برای مثال ??قط کا??یست بعد از نصب یک بازی مانند Flower برنامه ی reActPSN را اجرا کرده و سپس به مدت 6 ثانیه دکمه ی دایره را نگه دارید.با این کار بازی بدون هیچ ??ایل Rap یا EDAT ی اکتیو شده و شما می توانید از انجام نسخه ی Full بازی لذت ببرید.

اما از مزیت های دیگر این ورژن اجرای بدون مشکل بر روی تمام CFW های3.55 است

برای ??عال سازی و است??اده از Theme های PSP و PS1 باید از Rap ها است??اده کنید.

برای اینکار ??ایل های Rap را در USB0(1)/exdata کپی کنید.

حال reActPSNv2.20 را اجرا کرده و دکمه ی دایره را 6 ثانیه نگه داریدتا همه ی Themeها اکتیو شوند.

همچنین DLC اغلب بازیها هم با این ورژن اکتیو خواهند شد.

برای اینکار برای مثال بازی Flower را که از PSN خریداری شده در PS3 خود نصب و ??ایل های Rap را هم در USB0(1)/exdata کپی کنید.

حال reActPSNv2.20 را اجرا کرده و دکمه ی مثلث را 6 ثانیه نگه داریدتا همه ی DLC ها اکتیو شوند.

منبع

(اون قرمزا)

ضمنا من 2.25 اش رو نصب می می کنم ولی انگار 2.23 نصب میشه reactpsn!

لینک به ارسال

من خودم با ورژن 2.23 بازی که گ??تم رو اجرا کردم،

خوب تو که همه این کارها رو کردی بیا یه بارم اون کارایی که من گ??تم انجام بده،

پویا جان اگر هم نشد عیب نداره به اندازه کا??ی بازی هست که ??یکس 3.55 ازش موجود نباشه و بتونی روی این ??ریمور اجاشون کنی پس زیاد خودتو درگیره اجرا کردن این بازی نکن ....

لینک به ارسال
من خودم با ورژن 2.23 بازی که گ??تم رو اجرا کردم،

خوب تو که همه این کارها رو کردی بیا یه بارم اون کارایی که من گ??تم انجام بده،

پویا جان اگر هم نشد عیب نداره به اندازه کا??ی بازی هست که ??یکس 3.55 ازش موجود نباشه و بتونی روی این ??ریمور اجاشون کنی پس زیاد خودتو درگیره اجرا کردن این بازی نکن ....

آخه خیلی دوست دارم رو ps3 بازی کنم!

راستی ??ایلrap رو باید بعد از نصب بریزم دیگه؟؟

راستی 00000002 دارم تو اون بریزم؟

چون تو یه آموزش نوشته بود باید کپی کنی تو 00000001

لینک به ارسال

منظورم پوشه توی هارده ps3 هستش

لینک به ارسال
آخه خیلی دوست دارم رو ps3 بازی کنم!

راستی ??ایلrap رو باید بعد از نصب بریزم دیگه؟؟

راستی 00000002 دارم تو اون بریزم؟

چون تو یه آموزش نوشته بود باید کپی کنی تو 00000001

پویا جان ??ایل Rap با Edat ??رق میکنه درسته که ج??تشون واسه register کردن هستن ولی rap رو نباید دستی به ??ولدر exdata بریزی ،

??ایل rap باید داخل ??ولدر exdata در ??لاش fat32 قرار داده بشه و گرنه به هیچ وجه از طریق reactpsn نمیشه بازی رو رجیستر کرد...

من قبلا قضیه یوزر 00000001 رو گ??تم یه بار دیگه هم میگم این همون یوزری هست که شما باهاش لوگین میشی اگر نمیدونی کدومه یکی از یوزرهارو واسه Automatic Login انتخاب کن و طبق راهی که بالا توضیح دادم برو به احتمال زیاد جواب میگیری و اگه نگر??تی کلا بیخیالش شو چون امروز واسط چندجا سرچ کردم و هیچکدم از اونا راه حلی برای اجرای نسخه psn این بازی نداشت مگر اینکه نسخه ریپک یا همون EU وUS رو پیدا کنی ...

لینک به ارسال
پویا جان ??ایل Rap با Edat ??رق میکنه درسته که ج??تشون واسه register کردن هستن ولی rap رو نباید دستی به ??ولدر exdata بریزی ،

??ایل rap باید داخل ??ولدر exdata در ??لاش fat32 قرار داده بشه و گرنه به هیچ وجه از طریق reactpsn نمیشه بازی رو رجیستر کرد...

من قبلا قضیه یوزر 00000001 رو گ??تم یه بار دیگه هم میگم این همون یوزری هست که شما باهاش لوگین میشی اگر نمیدونی کدومه یکی از یوزرهارو واسه Automatic Login انتخاب کن و طبق راهی که بالا توضیح دادم برو به احتمال زیاد جواب میگیری و اگه نگر??تی کلا بیخیالش شو چون امروز واسط چندجا سرچ کردم و هیچکدم از اونا راه حلی برای اجرای نسخه psn این بازی نداشت مگر اینکه نسخه ریپک یا همون EU وUS رو پیدا کنی ...

ممنون علی عزیز !

الان اون ارور لایسنس حل شد ولی الان می نویسه

The content is not available before the start date (8002951E)

لینک به ارسال

این ارور هم ??قط برای این بازی نیست تو گوگل نگاه کردم تو ac3 و fifa13 هم مشکل داشتن اما سر نیاوردم!

لینک به ارسال
این ارور هم ??قط برای این بازی نیست تو گوگل نگاه کردم تو ac3 و fifa13 هم مشکل داشتن اما سر نیاوردم!

والا دیگه نمیدونم چی بگم من نسخه غیر PKG از AC3 رو بازی و تموم کردم،

در ضمن یه ویدئو آموزشی پیدا کردم که توش طریقه اجرای بازی Gta Sanandreas رو نشون میده

.flv"]لینک ویدئو با حجم 46.39 مگابایت

لینک به ارسال

سلام ??همیدم مشکل کجاس ولی نمی تونم حل کنم!

ببین وقتی reactpsn رو باز می کنی باید چیکار کنی تا بره ریکاوری مود؟

من علامت x رو هم نگه میدارم بازم نمیاد!

میشه از دستت ??یلم بگیری؟؟

??قط تو این کلیپ نشون نمیده کدوم دکمه رو میزنه ولی وقتی دستگاه میاد بالا و میره تو بخش user نام aa میشه reactpsn و برای من هم به این نام تبدیل میشه ولی مراحلی که بعد خاموش روشن کردن براش میاد برای من نمیاد!

لینک به ارسال
علی جان لینکت ناقصه!

سلام تو یوتیوب پیدا کردم!

یه ویدیو ۳۰ ثانیه ای با آی??ون گر??تم شد ۹۰ مگ با کانورت کردمش ۲.۵ مگ اونم برات ??رستادم ببین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...