رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
yasharkh

دانلود Spoofer 4.50 برای فریمورهای ریباگ و روجرو 4.46(اگر عجله دارید ریسک استفاده باشماست!)

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

در این تاپیک جدیدترین ورژن برنامه اسپو??ر 4.50 مخصوص ??ریمورهای 4.46 برای بازی آنلاین قرار میگیرد.

برای است??اده از این اسپو??ر حتما باید ??ریمورهای 4.46 Rebug و یا Rogero 4.46 روی کنسول خود داشته باشید.

کنسول را در مکان مناسب قرار دهید و از ثبات وضعیت برق مطمئن شوید چراکه اگر در حین انجام اسپو?? کنسول خاموش شود بدون شک کنسول شما بریک خواهد شد پس مواظب باشید.

دقت داشته باشید که این اسپو??ر در حال حاظر ??قط برای ??ریمورهای CEX منتشر شده اگر ??ریمور کنسول شما DEX هست به هیچ وجه این اسپو??ر را نصب کنید که کنسول شما بریک میشود.

به هیچ وجه این ورژن اسپو??ر را روی کنسول های 4.30-4.40 و 4.41 اسپو?? شده به 4.46 نصب نکنید که کنسول شما بریک میشود و ??قط برای ??ریمورهای 4.46 است??اده نمایید.

امکان غیر ??عال سازی اسپو?? 4.50 توسط خود برنامه همانند ورژن 4.46 در این ورژن هم وجود دارد.

??علا این Version Spoofer توسط TeamSGK برای ریباگ و روجرو منتشر شده به همین خاطر اگر عجله ای برای انجام بازی آنلاین ندارید پیشنهاد میشود که تا انتشار ??ریمورهای 4.50 ریبا و روجرو صبور باشید.

برای دانلود این اسپو??ر برای روجرو و ریباگ 4.46 روی عکس زیر کلیک کنید!

5603-sgk-spoofer4-50-jpg

:hd:دوستان لینک دانلود تصحیح شد:hd:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ممنون از سرعت عمل خوبتون یک سوال داشتم این اسپو??ری که گذاشتید من تو سایتهای خارجی خوندم درصد بالایی خطر بن شدن داره که انگاری از certificatione قدیمی است??اده شده.

لینک به ارسال

سلام دوستان راستش من متوجه نشدم این برنامه چی هست و کارش تو ps3 چیه لط??ا یکی توضیح بده ممنون میشم

لینک به ارسال
سلام دوستان راستش من متوجه نشدم این برنامه چی هست و کارش تو ps3 چیه لط??ا یکی توضیح بده ممنون میشم

دوست عزیز برنامه هایی که به Version Spoofer معرو?? هستن،

ورژن ??ریمور PS3 رو تغییر نداده و ??قط با تغییر شماره ??ریمور به جدیدترین ??ریمور منتشر شده از طر?? سونی اجازه دسترسی یوزر رو به شبکه PSN ??راهم میکنن تا یوزر مشکل آپدیت ??ریمور برای ورود به شبکه PSN و انجام بازی آنلاین نداشته باشه.

یعنی اگر ??ریمور کنسول شما 4.41 هست با نصب یک Version Spoofer معتبر و بدون باگ میتونی به شبکه PSN متصل بشی که سونی برای ورود به شبکه ??ریمور 4.46 رو ??قط شناسایی میکنه... ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

واقعا ممنون از لط??ت که راهنماییم کردی انکه بشه انلاین بازی کرد خیلی خوبه و خلی برام جالب اما هر بار خواستم که یه ای دی بسازم تا بتونم انلاین بازی کنم نشد اگه این لط??م در حق من بکنی و مثل همین لط??ت کامل توضیح بدی که چطور میتونم یه ای دی بسازم که منم بتونم بازی کنم یک دنیا ممنون میشم:93::1975::kiss:

لینک به ارسال
واقعا ممنون از لط??ت که راهنماییم کردی انکه بشه انلاین بازی کرد خیلی خوبه و خلی برام جالب اما هر بار خواستم که یه ای دی بسازم تا بتونم انلاین بازی کنم نشد اگه این لط??م در حق من بکنی و مثل همین لط??ت کامل توضیح بدی که چطور میتونم یه ای دی بسازم که منم بتونم بازی کنم یک دنیا ممنون میشم:93::1975::kiss:

دوست عزیز مراحل کامل ساخت اکانت در PSN در انجمن هست

آموزش کامل ( تصویری ) ساخت اکانت در Playstation Network

لینک به ارسال

ممنون ولی لینکو که باز میکنم اکسهاش لود نمیشه بعد انکه با توضیحهاتی تو جواب قبلی دادین باید صبر کنم تا ورژن جدید کرک بیاد تا بتونم ای دی بسازم درسته

لینک به ارسال
ممنون ولی لینکو که باز میکنم اکسهاش لود نمیشه بعد انکه با توضیحهاتی تو جواب قبلی دادین باید صبر کنم تا ورژن جدید کرک بیاد تا بتونم ای دی بسازم درسته

آره دوست عزیز باید صبر کنی

بعدش هم شما خودت می تونی به راحتی در psn اکانت بسازی

??قط یه قسمتی هست که باید آدرس کشوری رو که می خوای بدی چون ایران رو ساپورت نمیکنه

من آمریکارو پیشنهاد میکنم که اگه خواستی بگو برات آدرس رو بزارم

اگر هم سوالی مجداً در این زمینه داشتی در همون تاپیک آموزش کامل ( تصویری ) ساخت اکانت در Playstation Network مطرح کن

ممنون

لینک به ارسال

تاپیک آپدیت شد و اسپو??ر 4.50 برای Rebug و Rogero 4.46 برای دانلود قرار گر??ت!

لینک به ارسال

سلام من یه سوال داشتم:از کجا بدونم ??ریمورم cexه یا ??ریمورم dex هست؟

لینک به ارسال

رمز ??ایل چیه؟

لینک به ارسال
سلام من یه سوال داشتم:از کجا بدونم ??ریمورم cexه یا ??ریمورم dex هست؟

سلام،

آسونترین راه ??همیدنش این هست که ببینی که چه ورژن ??ریمور و چه نسخه ای از مولتیمن رو دانلود و نصب کردی!!!

درضمن اگر از ریباگ 4.46 و روجرو 4.46 است??اده میکنی حتما cex هستن......

لینک به ارسال
رمز ??ایل چیه؟

سلام،

لینک دانلود تصحیح شد و لینک جدید بدون پسورد و بدون محدودیت زمانی دانلود جایگزین شد..........

لینک به ارسال

من شنیدم که میگن بعد نصب اسپو??ر وقتی میخوای ??ریم ور نصب کنی اسپو??ر باعث red screen می شه درسته؟:huh:

لینک به ارسال
من شنیدم که میگن بعد نصب اسپو??ر وقتی میخوای ??ریم ور نصب کنی اسپو??ر باعث red screen می شه درسته؟:huh:

بله دوست عزیز این امکان وجود داره تا حد امکان از نصب اسپو??ر خودداری نمایید .

لینک به ارسال

سلام،

نصب اسپو??ر معمولا ربطی به خود ??ریمور نداره و ??قط شماره ??ریمور رو برای ورود به PSN تغییر میده که به این کار میگن SPOOF و برای دسترسی به شبکه PSN در شرایط انتشار ??ریمور جدیدتر از جانب سونی انجام میشه،

در نسخه های 4.46 به بعد از اسپو??ر SGK قابلیت Disabler قرار داده شده که به یوزر این امکان رو میده تا قبل از آپدیت ??ریمور اسپو?? نصب شده روی کنسول رو غیر ??عال کرده تا مشکلی برای کنسول ازجمله Red Screen و Yellow Screen پیش نیاد،

اما احتیاط شرطه عقل هست و اگر نیازی به قابلیت آنلان PSN نداری بهتر هست که ار این اسپو??رها است??اده نکنی تا کاستومهای جدید منتشر بشن......

لینک به ارسال

من اینو نصب کردم بعد پیغام ریبوت داد، اوکی زدم، دستگاه خاموش شده دیگه روشن نمیشه، یعنی روشن میشه تصویر نمیده، تو رو خدا یکی سریع کمک کنه

لینک به ارسال

از سی?? ماد دوباره ??یرمور 4.46 نصب کنم درست میشه؟

لینک به ارسال
از سی?? ماد دوباره ??یرمور 4.46 نصب کنم درست میشه؟

از ریکاوری ??ریمور 4.46 روجرو رو نصب کنین احتمالا مشکل حل شه .

لینک به ارسال

چرا روجرو؟ من ریباگ بودم دوباره ریباگ نصب کنم مشکل داره؟

لینک به ارسال
چرا روجرو؟ من ریباگ بودم دوباره ریباگ نصب کنم مشکل داره؟

نه داداش همونو نصب کن مشکلی نیست.تازه بهتر هم هست.:thumbup:

لینک به ارسال

من اینو یه بار دیگه نصب کردم، بازم گند زد تو دستگاه، چجوری نصب کنم؟

لینک به ارسال

خطرات جدی به ps3 در صورت نصب Spoofer 4.50 { تجربه خودم }

دوستان هرگز این کارو نکنین چون تمام سیوهای بازی ها پاک میشن تازه معلوم نیست کدوم هکر ها این رو تاییدکردن ....

اصلان نصب نکنید من خودم نصب کردم بعضی از بازی هام رو نیاورد و تازه پس از 3 روز دستگاه روشن میشه اما ص??حه نمیاد بالا ....... :electricf:

دوستان بازم میگم نصب نکنین و خواستار پاک شدن تاپیک این برنامه هستم دوستان حواستان باشه ........... :electricf:

اگه الان نصب کردید سریعان پاک کنید و یا روجرو و یا ریباگ 4.46 نصب کنین ............ :electricf:

درصورت هم چین مشکلی باید ببرین توپ خونه واسه من اینجوری شد اما من دادم به اشنا و واسم درست کرد اگه کسی اینجوری شد بگه تا اموزش رو در همین تاپیک بگزارم از یارو کپی برداری کردم و

جواب داد .......... :2lkfck5:

لینک به ارسال
دوستان هرگز این کارو نکنین چون تمام سیوهای بازی ها پاک میشن تازه معلوم نیست کدوم هکر ها این رو تاییدکردن ....

اصلان نصب نکنید من خودم نصب کردم بعضی از بازی هام رو نیاورد و تازه پس از 3 روز دستگاه روشن میشه اما ص??حه نمیاد بالا ....... :electricf:

دوستان بازم میگم نصب نکنین و خواستار پاک شدن تاپیک این برنامه هستم دوستان حواستان باشه ........... :electricf:

اگه الان نصب کردید سریعان پاک کنید و یا روجرو و یا ریباگ 4.46 نصب کنین ............ :electricf:

درصورت هم چین مشکلی باید ببرین توپ خونه واسه من اینجوری شد اما من دادم به اشنا و واسم درست کرد اگه کسی اینجوری شد بگه تا اموزش رو در همین تاپیک بگزارم از یارو کپی برداری کردم و

جواب داد .......... :2lkfck5:

سلام،

علی جان در پست اول توضیح داده شد که اگر نیازی به بازی آنلاین ندارید نصب نکرده و تا انتشار ریباگ و روجرو 4.50 صبور باشید که با این وص?? ریسک نصب اسپو??ر به عهده کار بر هست.

درضمن شما هم اگر روش تعمیری بلدی همینجا قرار بده و تاپیک بی مورد نزن.....

لینک به ارسال
من اینو یه بار دیگه نصب کردم، بازم گند زد تو دستگاه، چجوری نصب کنم؟

سلام،

والا چی بگم این اسپو??ر تست شده ولی خوب ریسک است??اده پای خود شماست چون روی چند کنسول جواب داده و به طور شانسی روی کنسول شما جواب نداده.

حالا شما یک کار دیگه هم میتونی انجام بدی و اون این هست که بعد از تعویض ??ریمور برنامه اسپو??ر 4.50 که نصب کردی رو اجرا کرده و غیر??عال یا Disable کنی و بعد هم یک بار هارد کنسول رو Format کن.

اگر هم میتونی به منوی ریکاوری بری از همون جا Restore Default Settings و Restore File System رو انتخاب کن....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...