رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
AK 76

بازی Assassins Creed The Board Game درحال ساخت هست !!

پست های پیشنهاد شده

امروز طیه مصاحباتی که شرکت یوبی سا??ت با مرجع خبرنگاران داشت خبری جدید اعلام کرد که گیمر ها را بسیار خوشحال نمود : ما تصمیم گر??ته ایم که نسخه ی جدیدی از بازی Assassins را منشتر کنیم البته نه نسخه ی Assassins IV بلکه نسخه ی جدید بازی یعی Assassins Creed: The Board Game ولی نگران نسخه ی قبلی نباشید چون به زودی منتشر خواهد شد. نسخه ی جدیدی که ما الان در حال ساختش هستیم قرار است در زمستان منتشر شود و اما درباره ی ناشر بازی : ایشان سابقه ی بسیار خوبی در ساخت بازی ها از جمله World Of Warcraft trading card game را دارن و ایشان در حال حاضر ناشر نسخه ی جدید بازی یعنی Assassins Creed: The Board Game می باشن نام این ناشر Cryptozoic هست. شما می توانید تصویر کاور بازی را در ادامه مشاهد کنید

wallpaper2_assassins_creed_iv_black_flag_01_1920x1080-1024x576.jpgassassins-creed-board-game.jpg

منبع: با ا??تخار میگم میهن گیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه به اسمشم دارم جساسیت پیدا میکنم-یوبی سا??ت دیگه خیلی مسخرش کرده هر سال داره دو سه عنوان اساسینز میسازه تازه هرچه به جلو تر میره مسخره تر میشه:78::78::78:- من اصلا منتظر این بازی نیستم:thumbdn:

لینک به ارسال

ممکنه شما از این بازی بدتون بیاد ولی من خودم یکی از طر??دار های این بازی هستم و از این که این بازی داره هر سال منتشر میشه خوشحال هم هستم

لینک به ارسال

:244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::244728hqjqgvc51h::thumbdn:

لینک به ارسال

• جدید...