رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

مشکلات انجمن و سایت

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان

با سلام خدممت کاربران و مدیر دانا پی سی دی اقا میلاد

انجمن چند وقته که یا مشکلات زیادی روبرو هستش از یه طر?? مشکلات database و مشکلات ورود به انجمن و از طر?? دیگر تاپیک های جنجالی و اسپم بعضی کاربرنما ها .

حدود 6 ماهی میشه که اقا میلاد و اقا مسعود تنها مدیران انجمن و نویسندگان سایت هستند و از یه طر?? هم سایت هر روز پر بازدید تر از دیروز می شود.

و واقعا ان ها کار سختی دارند حدود یک سال پیش انجمن کلی مدیر داشت مدیرانی چون

rezaepies

mojtaba900

hell boy

ashki

اما ان ها پا پس کشیدند و کار مدیر سخت تر شد حالا به نظر می رسد که اگر اقا میلاد مدیرانی را از سایت های دیگه جذب کنند مانند بازی سنتر و یا از سایت خودمان 1و2 مدیر بردارند دیگر انجمن جنجالی نمی شود باتشکراز اقا میلاد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام سهیل عزیز,

قرار بود مرتضی بخش مدیریت ps3 رو دستش بگیره که الان یک ه??ته ای میشه خبری ازش نیست.

مشکل مدیران ما هم همین بوده که بعد یه مدت غیب میشدند و واسه همینه که دیگه دنبال کسی نر??تیم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به مرتضی بگم بیاد؟به خاطر من ر??ته.از زمانی که گ??تم نمیام اونم ر??ته ولی بعید می دونم به خاطر امتحان ها دیگه زیاد سر نمی زنه یا کاری نداره با تاپیک ها.من امروز سعیم رو می کنم باهاش تماس بگیرم

ویرایش شده توسط mobile1199

لینک به ارسال

من این تاپیک رو دیدم اومدم و گرنه میلی به امدن به انجمن ندارم.پایه و اساس انجمن برای بازی و پلی استیشن و موضوعات مربوط ب الکترونیک هست ولی چند وقته میبینم تاپیک هایی مثل دوست پسر و .... داره درست میشه.از مدیر سایت یعنی اقا میلاد می خواهم جلوی این کار را بگیرند اگر می خواهند کاربران با تجربه ای مثل مرتضی را داشته باشند

لینک به ارسال

آره بگو. واقعا دو مدیر برای یه سایت به این بزرگی کمه

لینک به ارسال
با سلام خدممت کاربران و مدیر دانا پی سی دی اقا میلاد

انجمن چند وقته که یا مشکلات زیادی روبرو هستش از یه طر?? مشکلات database و مشکلات ورود به انجمن و از طر?? دیگر تاپیک های جنجالی و اسپم بعضی کاربرنما ها .

حدود 6 ماهی میشه که اقا میلاد و اقا مسعود تنها مدیران انجمن و نویسندگان سایت هستند و از یه طر?? هم سایت هر روز پر بازدید تر از دیروز می شود.

و واقعا ان ها کار سختی دارند حدود یک سال پیش انجمن کلی مدیر داشت مدیرانی چون

rezaepies

mojtaba900

hell boy

ashki

اما ان ها پا پس کشیدند و کار مدیر سخت تر شد حالا به نظر می رسد که اگر اقا میلاد مدیرانی را از سایت های دیگه جذب کنند مانند بازی سنتر و یا از سایت خودمان 1و2 مدیر بردارند دیگر انجمن جنجالی نمی شود باتشکراز اقا میلاد

کاربر نما چیه؟؟؟؟

لینک به ارسال

کاربر نما همونایی هستن که تاپیک های مت??رقه میزنن یا مثل عقده ای ها مطالب سایت خودشون رو میارن اینجا بعد هم میگن این مطالب مال سایت منه انگار اخبار در انحصار اونا هست.یا مطالب سایت های دیگه رو بدون گ??تن منبع میارن اینجا مینویسن:244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

از مدیر سایت میخوام که یه بخش اخبار هم برای بازی ها بزارن.:thumbdn:

لینک به ارسال

??علا که خودمون صد تا مشکل داریم

مرحله اول:ایجاد نظم در انجمن

از مدیر سایت می خواهم یک ن??ر را که اکثر اوقات انلاین هست رو به عنوان ناظم انجمن انتخاب کنه

لینک به ارسال

سعی میکنیم طی روز های آینده تغییراتی در این قضیه بدیم.

لینک به ارسال

ممنون ولی ??قط دیگه حر??ی نمیزنم خودت قضاوت کن الان رو با 3ماه پیش انجمن مقایسه کن ??قط ببین خیلی از کاربرها جز کپی پیست کردن مطالب نقش دیگه ای ندارن عین همین اقای ak 76 این ادم خیلی بی تربیت هست تو یه تاپیک ??قط ??حش داده بعد هم مگه نباید مطالب انحصاری باشه؟پس هیچ کدوم اجازه ندارند مطالب سایت خودشون رو این جا بیارن اقا میلاد خودتون این حر?? رو به من زدید به خودتون بیاید الان همه ما به شما نیاز داریم تا کاربرانی که هیچ ??ایده ای برای ما ندارند و باعث شلوغی انجمن می شوند رو بیرون کنید من تا اون زمان 1 پست دیگه هم نمیدم.

ممنون

لینک به ارسال

کاربر ak76 چون ??قط مطالب یک سایت رو کپی میکرد بهش تذکر دادم که اگر دوست داره مطالبی از خودش بنویسه که قبول نکرد و از انجمن ر??ت

لینک به ارسال
سلام........ من ps3 خودم رو اپدیت 3.55 بود از انترنت ورژن 4.41rebug رو دانلود کردم وقتی نصب کردم دیدم که install pakage file ,apphome نیست میشه کمکم کنید اگر رای نداشت صبر کنم تا ورژن جدید بیاد درست میشه الط??ن کمکم کنید .
تاپیکت رو پاک کن اخه خدا قدرت ??کر رو واسه چی به ادم داده؟؟؟؟این جا جای این سواله؟؟خوب ولی جواب میدم اینایی که میگی ر??ته قسمت package manager

لینک به ارسال
سلام........ من ps3 خودم رو اپدیت 3.55 بود از انترنت ورژن 4.41rebug رو دانلود کردم وقتی نصب کردم دیدم که install pakage file ,apphome نیست میشه کمکم کنید اگر رای نداشت صبر کنم تا ورژن جدید بیاد درست میشه الط??ن کمکم کنید .

البته دوست عزیز این سوال رو نباید اینجا می پرسیدی و باید در قسمت مربوط به خودش می پرسیدی

لینک به ارسال
کاربر ak76 چون ??قط مطالب یک سایت رو کپی میکرد بهش تذکر دادم که اگر دوست داره مطالبی از خودش بنویسه که قبول نکرد و از انجمن ر??ت
حالا این نه خودتون ببینید یه سری پست میدن که اصلا به انجمن نمی خوره واقعا انجمن بهم ریخته باید درست شه من تا ه??ته بعد نمیام انجمن می خوام دوباره وضع رو ببینم

لینک به ارسال
حالا این نه خودتون ببینید یه سری پست میدن که اصلا به انجمن نمی خوره واقعا انجمن بهم ریخته باید درست شه من تا ه??ته بعد نمیام انجمن می خوام دوباره وضع رو ببینم

انجمن مخصوص بازی نیست و همه قسمت ها را در بر میگیره!

هر کس میتونه در هر قسمتی از انجمن که میخواد مطلب مورد نظرش رو ارسال کنه و شما هم نباید در این مورد به کاربر ها تذکری بدید.

این کار را ??قط مدیران باید انجمن بدند. شما اگر مطلبی دیدید که خلا?? قوانین انجمن بود به مدیران گزارش بدید.

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

ممنون اقا میلاد ب رهر حال اگرنویسنده اضا??ه کنید بهتر باشه چون ??کر نکنم کسی به غیر از اقا مسعود بتونه انجمن رو درست کنه اون جوری ایشون کمتر در سایت ??عالیت کرده و زیادتر به انجمن سر می زنند

لینک به ارسال

مشکل بیشتر انجمن مربوط به پست های اسپم میشه که اکثرا تبلیغاتی هستن .

لینک به ارسال

من از مدیر سایت و اقا مسعود یک خواهشی دارم.

اونم این هست که در بخش بازی یه بخشی برای مشکلات بازی های pc درست کنند تا ا??راد بیان و در اون جا مشکلاتشون رو مطرح کنند

لینک به ارسال

سلام به همه.من اولین بارمه که دارم چیزی مینویسم.??قط خواستم بگم انجمن خوبیه.یکم بی نظم شده که امیدوارم درست بشه.من که کلی چیز از اینجا یاد گر??تم.ا??تخار میکنم که از آقا سهیل ۱۱ ساله چیزی یاد میگیرم.

دست همه مدیرای سایت هم درد نگیره....

لینک به ارسال

عزیز قبلنشو ندیدی بهترین انجمنی بود که دیده بودم ولی متاس??انه انجمن شده پر از کاربرنما بله من هم همه ی اطلاعاتم رو درباره ps3 مدیون اقا مرتضی و اقا سهیل و اقا امیر هستم.قبل از این که این همه اطلاعات رو داشته باشم هیچ چیز درباره Ps3 نمیدونستم حتی نمیدونستم مولتی من و روجرو چیه

لینک به ارسال

از مدیر سایت تقاضا دارم قابلیت گذاشتن متن پنهان رو در سایت قرار بدن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...