رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
android50

درخواست کرک نرم افزار DriverHive

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

کسی کرک نرم ا??زار DriverHive v3.0 رو نداره. این نرم ا??زار برای آپدیت درایورهای ویندوزه و در نسخه تریال اجازه ی آپدیت بیش از سه درایور رو نمیده. میشه کاری کرد که دوباره نرم ا??زار به حالت اولیه برگرده؟ یا اگه کسی این درایور زیر رو که مربوط به گیرنده دیجیتال هست داره بزاره.

IT9135 BDA Device v12.10.04.1

ویرایش شده توسط android50

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی این برنامه ها درایوری که مورد نظر منه و بالا هم بهش اشاره کردم و همون نسخه رو بهم میده؟

لینک به ارسال

بله،

ولی باید قطعه مورد نظری که درایورش رو میخوای حتما یا به مادربورد کامپیوتر یا از طریق usb متصل باشه تا آخرین درایور رو پیدا و نصب بکنه...

لینک به ارسال

هیچ کدوم از نرم ا??زار های بالا جواب نداد. لط??ا بگید درایور مورد نظر رو از کجا میشه پیدا کرد؟

لینک به ارسال

اگر با برنامه ای که گ??تی درایور جدید رو پیدا کرد با برنامه uniblue driver scanner هم جدیدترین درایور رو میتونی پیدا بکنی،

بهترین راه سرچ برای درایوراین گیرنده در گوگل هست یعنی اسم کامل گیرنده رو برای دریا??ت درایور در گوگل یا بینگ وارد یا اینکه از سایت سازنده پیگیری و درخواست کن...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تو اینترنت خیلی گشتم اما متاس??انه پیدا نکردم.با هر نرم ا??زار آپدیت درایور هم امتحان کردم ولی ??قط driver hive تونست پیدا کنه. مدل دستگاه من dell xps 6120 dvb-t میباشد. سایت خود dell با هر مرورگری که میخوام برم نمیره. شما اگه زحمتی نیست درایور رو برام پیداکنید ممنون میشم.

[ATTACH=CONFIG]3598[/ATTACH]

ویرایش شده توسط android50

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...