رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

مشکل با iphone 5

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان

سلام بچه ها

من یه چهار ماه پیش یه ای??ون 5 گر??تم بعد دو سه ماه کاری باهاش نداشتم الان یه ه??تست دارم باهاش ور می رم نمی تونم توش برنامه بریزم تا حالا با صد تا برنامه امتحان کردم با ifunbox ,itunes,ap store

کامپیوتر گوشیمو به عنوان گوشی نمی شناسه انگار بهش ??لش وصل کردم اگه میشه هر کی بلده کمکم کنه خیلی رو نرومه:glare:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی سیستم دیگه ای امتحان کردی چون من هم با آیپد هم همین مشکلو داشتم روی کامپیوتر خودم اجرا نمی شد ولی روی لپ تاپ دوستم قشنگ می شناخت

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اره امتحان کردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

نکات زیر رو چک کن شاید مشکل شما حل بشه :

1.اگر برنامه Itunes نیاز به آپدیت داشت از طریق منو Help جدیدترین آپدیت برای این برنامه رو از اینترنت دریا??ت کن

2.از سالم بودن کابل USB آی??ون مطمئن شو چرا که بیشتر اوقات شناسایی نشدن و آیو??ون وسایر محصولات اپل به Pc به دلیل خرابی کابل USB و عدم نصب صحیح درایورهای لازم روی Pc هست.

3.از نصب بودن برنامه Apple Mobile Device Support مطمئن شو چراکه اگر نصب نباشه یا اختلالی داشته باشه موبایل شما به عنوان موبایل به pc شناسایی نمیشه ،

این برنامه معمولا در پک برنامه Itunes نصب و در Device Manager ویندوز قابل مشاهده هست.

4.برنامه Apple Mobile Device Support رو از طریق Control Pannel ویندوز میتونی Reinstall بکنی تا اگر مشکلی داشت با نصب دوباره برطر?? بشه،

از Device Manager هم میتونی در صورت کانکت بودن به اینترنت درایور این برنامه رو آپدیت بکنی.

.flv"]??یکس کردن مشکل شناسایی نشدن Ipod-Ipad و Iphone در Itunes به صورت تصویری ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

ممنون الان امتحان میکنم میگم نتیجرو

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

داداش من این برنامه رو از کجا دان کنم میگی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداش من این برنامه رو از کجا دان کنم میگی

برنامه Apple Moblie Device Support داخل همه ورژنهای برنامه Itunes هست من از زمانی که یادم میاد این برنامه از Itunes 8 موجود بود و با نصب جدیدترین برنامه Itunes این برنامه ای هم که گ??تم نصب و اجرا میشه.

شما قبل از اینکه Itunes که داری رو آپدین کنی از قسمت add and remove کنترل پانل ویندوز xp یا Proprams And Features در ویندوز 7,8 دقت کن و ببین که این برنامه ای که گ??تم نصب شده یا نه!

اگر نصب شده باید سرویس برنامه رو Restart بکنی تا دوباره به کاربیو??ته یعنی از همون کنترل پانل و قسمت Administrative Tools و شاخه Services اگر سرویس Apple Mobile Device Support وجود داشته باشه رو اول Stop و بعد Start و تنظیم رو روی حالت Automatic قرار بده.

اگر کارهایی که گ??تم جواب نداد برنامه Itunes رو از روی ویندوز به طور کامل ریمو و جدیدترین ورژن رو دوباره نصب کن تا همه سروسیهای لازم دوباره نصب و ??عال بشن.

من برای Ipod این تنظیمات رو انجام دادم که به احتمال زیاد برای Iphone هم جواب میده چون هردو برای Sync شدن به Pc از برنامه های پکیج Itunes است??اده میکنن که آی??ون هم مستثنی نیست....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

چرا راه هاى اضا??ه ميرين اگه جلبريك شده بايد appsync رو از سيديا نصب كنى

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

نه جلبریک نبوده این روش رو امتحان کنمبعد اونم امتحان میکنم

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

گیمر جان قبلا کامپیوتر به عنوان ??لش می شناخت الان کلا نمی شناسه

لینک به ارسال
گیمر جان قبلا کامپیوتر به عنوان ??لش می شناخت الان کلا نمی شناسه

والا راههای بالا که گ??تم مشکلی ایجاد نمیکنه بلکه راه حل شناسایی شدنه بدون دردسره،

میخوای یه بار دیگه بخونشون و اون سرویس رو Restart کن....

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

restart کردم

لینک به ارسال

خوب اگه این سرویس روی حالت Stop یا Disable بود به همون حالت بگردوند و اگر تغییری در جای دیگه ویندوز نداده باشی قاعدتا باید مثل قبل بشه که موبایل رو به عنوان ??لش میشناخت ،

یه راه دیگه هم هست ولی ??کر نمیکنم برای آی??ون جواب بده اونم است??اده از Tune-up utilities هست که امکان fixing problem رو در پکیج خودش داره،

شما اون راهی که Parsa.e در ص??حه قبل گ??ت رو انجام بده یه وقت دیدی درست شد،

به هر حال قصد من کمک بود ایشالا که درست میشه اما اگه ویندوز مشکل داشته باشه 100در100 برنامه Itunes هم خوب کار نمیکنه...

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

داداش گوشیم جلبریک نشده پس نمی تونم انجام بدم ناراحتم نیستم ??رقی نکرده ولی برهر حال شاید تو ایپد جواب بده برهر حال ممنون:39368n1b2x3prdz:

لینک به ارسال

خواهش میکنم،

سهیل جان برنامه زیر تقریبا مثل Itunes عمل میکنه اگه دوست داشتی دانلودش کن :

لینک به ارسال
داداش گوشیم جلبریک نشده پس نمی تونم انجام بدم ناراحتم نیستم ??رقی نکرده ولی برهر حال شاید تو ایپد جواب بده برهر حال ممنون:39368n1b2x3prdz:

از برنامه itools هم میتونید است??اده کنید!

برید Apple ? iTunes ? Everything you need to be entertained. و آیتونر رو دانلود کنید!

بعد آیتونز درحال حاضر رو کلا پاک کنید و دوباره نصب کنید؟

و گوشیتون ورژنه چنده؟؟

لینک به ارسال

من برای آیپد دوستم اول ورژن OS اونو آپدیت کردم به 6.1.3 بعد آخرین ورژن iTunes رو هم نصب کردم مشکل حل شده البه یه باز Factory Rest هم کردم آیپد رو .

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

مال من ورژن 5شش نصب مکنم ببینم چی میشه ممنون از همه

لینک به ارسال

شما برنامه هاتون رو از کجا دان میکنید اگه غیر از اپ استور هست کرک هست که مال جیلبریک شده هاست چون جیلبریک نشدید باید از اپ استور بخرید تنها اشتباه شما همین جاست

به نظر من ای??ون رو جیلبریک کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...