رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

نظرات عجیب گوگل و بینگ به xbox one

پست های پیشنهاد شده

سهیل نظری مهمان

binggoogle-thumb-570x232-124806_n-narenji-20130620.jpg

کنسول بازی ایکس باکس وان مایکروسا??ت این روزها خبرساز بوده و آخرین خبر آن برداشتن محدودیت های اینترنت بود .

اما در حاشیه این خبرها هم نکته جالبی دیده می شود و آن ت??اوت نتایج جستجو در گوگل و موتور جستجوی بینگ است که متعلق به مایکروسا??ت است.

می بینید که سرویس Google Suggest هنگام جستجوی این کنسول، پیشنهاداتی از جستجوهای قبلی کاربران ارایه می دهد که نشان از انتقادهای زیاد نسبت به این کنسول دارد.

اما اگر همین عبارت را در موتور جستجوی بینگ مایکروسا??ت تست کنید ??قط با یک پیشنهاد مواجه می شوید که ایکس باکس وان را عالی دانسته است!

دیدن این موضوع در ابتدا ما را به یاد ضرب المثل قدیمی می اندازد که هیچ بقالی نمی گوید ماست من ترش است.

البته سخنگوی مایکروسا??ت در پاسخ به این خبر گ??ته که این شرکت نتایج سیستم پیشنهاد اتوماتیک را دستکاری نمی کند و این بخش با الگوریتم های مخصوص خودش کار می کند.

اگر این حر?? را دقیق تلقی کنیم، می توان اینگونه برداشت کرد که احتمالا کاربران طر??دار مایکروسا??ت بیشتر از موتور جستجوی بینگ است??اده می کنند و به همین خاطر هم نظرات مثبت تری نسبت به این شرکت در این موتور جستجو درج می شود. اما نتیجه این است که تعدادکاربرانی که در ماه از بینگ است??اده می کنندبه اندازه کاربرانی است که در یک روز از گوگل است??اده می کنند.

اما این امار در رنکینگ الکسا هم معلوم است که گوگل در جایگاه دوم جهانی قرار گر??ته ولی بینگ در جایگاه 259327 قرار دارد که یه جورایی از سایت p30day خودمون رنکش پایین تره !!!!!!!!!

شما نظر دیگری دارید؟

متشکر شوید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

xbox one is a joke :gigglesmile::icon_346[1]:

لینک به ارسال

The Xbox One Is Nothing Just BLA BLa BLa BLA BLA:76::icon_346[1]::icon_346[1]:

لینک به ارسال

باید هم اینجور باشه.اگه نباشه باید تعجب کنیم

این دو شرکت در ساخت سیستم عامل موبایل با هم رقیب هستند که البته ویندوز ??ون هیچ حر??ی برای گ??تن در مقابل اندروید نداره

مایکروسا??ت تنها مو??قیتش تو این سال ویندوز هشت بود

only android

only sony

لینک به ارسال

انقدر سطحی نگر نباش و راحت راجع به سیستم عامل ها نظر نده

مسلما وقتی ??ک میکنی اندروید بهتره ینی دید بسته و قدیمی ای داری

معیار ها عوض شدن یکم تحقیق کن راجع به امنیت و پایداری و قدرت پردازش تو دو سیستم عامل با سخت ا??زار یکسان میبینی که یه معجزس

برا همینه که گوشی تک هسته ای 1 گیگا هرتزه ویندو ??ونی سرعتش از s2 بیشتر میشه:;-D:

لینک به ارسال
انقدر سطحی نگر نباش و راحت راجع به سیستم عامل ها نظر ندهمسلما وقتی ??ک میکنی اندروید بهتره ینی دید بسته و قدیمی ای داری معیار ها عوض شدن یکم تحقیق کن راجع به امنیت و پایداری و قدرت پردازش تو دو سیستم عامل با سخت ا??زار یکسان میبینی که یه معجزسبرا همینه که گوشی تک هسته ای 1 گیگا هرتزه ویندو ??ونی سرعتش از s2 بیشتر میشه:;-D:
من سطحی نگر نیستم.الان اندروید حر?? اول رو میزنه.شما ??روش گوشی های اندرویدی رو نگاه کن مال ویندوز ??ون رو هم نگاه کنمن نمیگم ویندوز ??ون بده اما مردم دنیا اندروید رو بیشتر میپسندن

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

من با این که ios دارم ولی اندروید بهتره

لینک به ارسال

اندروید مو??قیتش انقدر چشم گیر هست که تازگی ها کنسول بازی هم زده

لینک به ارسال
من با این که ios دارم ولی اندروید بهتره

ما الان تو خونه آی??ون 5 و لومیا 920 و نوت 2 داریم من خودم عاشق اپلم ، ??قط کا??یه یه مدت بگیرید دستتوت و لومیا هم برای پدرم هستش و از نظر من و خودش گوشیه ا??تضاحی هستش و پدرم به خاطر دوربینش (عکاسی مهمه!) داره!

من خودم با 13 سال سن 4 اس دارم و انشالله 5 اس میگیرم!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

لانچر اندروید به کل ویندوز ??ن میارزه، کاری با ios ندارم ولی اندروید و ویندوز ??ن رو با هم مقایسه نکنید، دوربین خوب هم میخواید گوشی های Xperia دوربینشون حر?? نداره، اون دوستی که میگه سرعت ویندوز ??ن بیشتره بره رکورد بنچ مارک هارو ببینه که تو اون لیست ویندوز ??ن اصلا رکوردی ثبت نکرده.

ویرایش شده توسط PS_LORD

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...