رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alireza00631

مشکل هارد اکسرنال:کمممک!

پست های پیشنهاد شده

سلام!

من یک هارد اکسرنال 620 گیگ دارم که امروز اون رو ??رمت کردم و بازی های جدید رو در اون ریختم.اما حالا که به ps3 وصل می کنم اصلا بالا نمی یاد.هر کاری کردم که عکس درایو اون تو ps3 در بیاد نشد حتما تو multiman هم ر??تم اما ات??اقی نیو??تاد.اگر کسی راه کاری بلده لط??ا بگه!!**:=Z:

ممنون میشم!!*:93:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هارد باید به fat 32 ??رمت شود.اگر هارد شما usb 3 است باید هارد را با هاب به کنسول وصل کنید،و اگر هارد بدون آداپتور است باید با هاب آداپتور دار وصل شود.و باید بازی ها در ??لدری به نام GAMEZ باشد.

لینک به ارسال
سلام!

من یک هارد اکسرنال 620 گیگ دارم که امروز اون رو ??رمت کردم و بازی های جدید رو در اون ریختم.اما حالا که به ps3 وصل می کنم اصلا بالا نمی یاد.هر کاری کردم که عکس درایو اون تو ps3 در بیاد نشد حتما تو multiman هم ر??تم اما ات??اقی نیو??تاد.اگر کسی راه کاری بلده لط??ا بگه!!**:=Z:

سلام،

برای اجرای بازیهای PS3 باید ??رمت هارد FAT32 باشه،

بعد از ??رمت کردن هارد باید بازیها رو در ??ولدری به اسم GAMES یا GAMEZ کپی بکنی تا بعد از وصل کردن هارد به ps3 بازیها شناسایی بشن.

هارد شما در ویندوز XP شناسایی میشه؟

اگر در ویندوز XP شناسایی شد نیازی به است??اده از هاب برای اتصال هارد به PS3 نیست...

لینک به ارسال

ماله من USB3 هست ولی میخونه . هاردای MY Passport با PS3 مشکل دارن کلا

لینک به ارسال

??رمتشو ??قط بکن Fat 32 تمومه ولک .من رو 1000000000 تا هارد امتحان کردم

لینک به ارسال

آخه مشکل میدونید چیه وقتی من ??رمت کردم دو گزینه بیشتر نداشت یا NTSF یا exfat به خاطر همین گذاشتم ntsf !:ohnoes:

لینک به ارسال

این برنامه رو دانلود کن، با این ??ت 32 میشه : AOMEI Partition Assistant Standard Editionاگه هاردت usb 3 باشه با این کارا درست نمیشه باید هاب بخری ولی یادت باشه اشتباه منو نکنی، هاب اداپتور دار بخر

لینک به ارسال

آقا نیازی به هاب نداره

من خودم هارد WD دارم 1 ترابایت و usb3 و با یک برنامه راحت به fat32 تبدیل کردم

اگه کسی خواست بگه برنامه رو براش بزارم

لینک به ارسال

منم همین مشکل رو داشتم.با برنامه acronis حل شد.اگه خاستین بگین میزارم.کارش خیلی راحته!!!

لینک به ارسال
آقا نیازی به هاب نداره

من خودم هارد WD دارم 1 ترابایت و usb3 و با یک برنامه راحت به fat32 تبدیل کردم

اگه کسی خواست بگه برنامه رو براش بزارم

امیر جان ایشون اول باید ب??همه که هاردش Device Loader داره یا نه!

اکثر هاردهای WD External usb3 یه درایو لودر دارن و بعد از اجرا شدن لودر درایو اصلی باز میشه برای من که My Passport Essential SE500 دارم همینجوره و نباید به ??ت32 ??رمت بشه مگر با برنامه Formatter خود هارد که داخل درایو جاسازی شده...

لینک به ارسال

اقا من هارد my passport رو کردم fat32 با یه نرم ا??زار guiformat حالا تا می خوام یه بازی بریزم وسطش کامپیوتر ریست میشه .کسی میدونه مشکل چیه؟

لینک به ارسال
سلام!

منم همین سوال رو داشتم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
اقا من هارد my passport رو کردم fat32 با یه نرم ا??زار guiformat حالا تا می خوام یه بازی بریزم وسطش کامپیوتر ریست میشه .کسی میدونه مشکل چیه؟

سلام،

دوست عزیز من که در ص??حه قبلی گ??تم هاردههای سری WD My Passport رو نباید با هر برنامه ای ??رمت کنی چون هم به ??ت و هم به سکتور خود هارد آسیب وارد میشه،

شما قبل از تغییر ??رمت هارد وقتی مخواستی چیزی به هارد انتقال بدی ویندوز ریست میشد؟

شما الان با برنامه مخصوص خودش درایو رو با برنامه WD Quick Formatter دوباره ??رمت کن و اگه تونستی به ntfs بررگردون اگر درست شد که هیچ ولی اگر درست نشد یا مشکل از نصب نشدن درایور این به ویندوز هست که باید ویندوز رو عوض کنی یا روی سیستم دیگه یا لپتاپ تست بکنی .

مشکل دیگه مربوط به خراب شدن WD Unlocker هست البته اگر هارد شما این برنامه و device رو داره که اول باید این برنامه اجرا تا هارد به عنوان یه پارتیشن به ویندوز شناسایی بشه،

راه حل این مشکل ??رمت درایو با است??اده از برنامه WD Quick Formatter هست که در ??ولدر My Passport Drivers در روت هارد قرار داره ??قط امیدوارباش که این درایورها با ??رمت کردن غیر اصولی شما از روی هارد پاک نشده باشه چون اگر بعد از ??رمت پاک شده باشن شما باید همه برنامه ها ازجمله ??ریمور هاردت رو دوباره از سایت western digital دانلود بکنی ...

قبل از انجام کارهای بالا شما برنامه WD Smartware مخصوص به هاردت رو نصب کن و اجازه بده تا درایو به ویندوز شناسایی بشه شاید نیازی به ??رمت دوباره درایو نباشه... ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

تشکر .همه چی ??رمت شده حالا باید از کجا گیر بیارم؟

لینک به ارسال

درست شد ممنون .ولی دوباره برگشتیم سر خونه اول چطوری Fat32 کنمش؟

لینک به ارسال

سلام،

اول به سوال من جواب بده تا بگم باید چیکار بکنی :

وقتی هارد رو به کامپیوتر وصل میکنی برنامه ای به اسم WD Unlocker باز میشه یا اینکه مستقیم هاردت شناسایی میشه ؟

لینک به ارسال

هارد من هم wd است و با نرم ا??زار Paragon Partition Manager براحتی ??رمت و پارتیشن بندی شد.

لینک دانلود نرم ا??زار

لینک به ارسال
هارد من هم wd است و با نرم ا??زار Paragon Partition Manager براحتی ??رمت و پارتیشن بندی شد.

لینک دانلود نرم ا??زار

شما از چه نوع هارد WD است??اده میکنی که پارتیشن بندیش کردی ؟

مگه هارد ساتا با تبدیل به ps3 وصل کردی؟...

لینک به ارسال
شما از چه نوع هارد WD است??اده میکنی که پارتیشن بندیش کردی ؟

مگه هارد ساتا با تبدیل به ps3 وصل کردی؟...

هارد من هارد اکسترنال 500 گیگ بدون آداپتور wd است که با این نرم ا??زار آن را به دو 2 پارتیشن تقسیم کردم.یکی از پارتیشن ها را ntfs و پارتیشن دیگر را fat 32 کردم.و با هاب آداپتور دار d-link هارد را به ps3 وصل کردم.

لینک به ارسال
هارد من هارد اکسترنال 500 گیگ بدون آداپتور wd است که با این نرم ا??زار آن را به دو 2 پارتیشن تقسیم کردم.یکی از پارتیشن ها را ntfs و پارتیشن دیگر را fat 32 کردم.و با هاب آداپتور دار d-link هارد را به ps3 وصل کردم.

هارد 500 گیگ بدون آداپتر از چه مدلی ؟!!!!! یعنی قبل از پارتیشن بندی WD Unlocker داشت یا نه؟

منظورم نوع هاردت هست مثلا My Passport Essential-My Passport Essential SE ،

هارد این دوستمون از نوع Essential هست که من هرجا سرچ کردم هیچ تریک واسه شناسایی شدن به ps3 هیج کجا پیدا نکردم حتی خودم هم نوع Essential SE 500Gig رو دارم و با هیچ هابی وصل نمیشه .

شاید این روش شما کار بده و لی من تمایلی ندارم که هارد 500 ??ابریک رو split کنم اونم به دو نوع ??ت مختل??.

مدل هاردت رو ب??رست ببینیم چیه....

لینک به ارسال
هارد 500 گیگ بدون آداپتر از چه مدلی ؟!!!!! یعنی قبل از پارتیشن بندی WD Unlocker داشت یا نه؟

منظورم نوع هاردت هست مثلا My Passport Essential-My Passport Essential SE ،

هارد این دوستمون از نوع Essential هست که من هرجا سرچ کردم هیچ تریک واسه شناسایی شدن به ps3 هیج کجا پیدا نکردم حتی خودم هم نوع Essential SE 500Gig رو دارم و با هیچ هابی وصل نمیشه .

شاید این روش شما کار بده و لی من تمایلی ندارم که هارد 500 ??ابریک رو split کنم اونم به دو نوع ??ت مختل??.

مدل هاردت رو ب??رست ببینیم چیه....

مدل هارد من

3658-wd-my-passport-drive-1-jpg

من برای راحتی هارد را دو پارتیشن کردن.100 گیگ را بصورت NTFS قرار دادم تا اگر خواستم بازی های که ??ایلهای بزرگتر از 4 گیگ دارد را بگیرم مشکلی نداشته باشم.چون ??ایلهای بزرگتر از 4 گیگ را در fat32 نمی توان ریخت.وگرنه نیازی به پارتیشن بندی نیست و یک پارتیشن fat 32 هم کا??یست.در ضمن توجه کنند که حتما مارک معتبر هاب را بگیرند چون خودم اول یک هاب معمولی آداپتور دار گر??تم ولی سرعت لود بازی ها بسیار پایین بود.بهترین مدل هاب آداپتور دار D-link با 4 ورودی usb است که سرعت بسیار بالایی دارد.

هاب d-link

3659-3617d5m_20-jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ok ولی بازم سوالمو جواب ندادی قبل از پارتیشن بندی هاردت با WD Unlocker بالا میومد یا ??قط هارد به ویندوز شناسایی میشد؟

راستی هابت که usb هست و ps3 هم هارد رو به عنوان usb2 شناسایی میکنه پس چچوری میگی سرعت لود بازیها بسیار بالاست؟

من خودم هارد seagate Goflex 1TB usb3 دارم و بدون هاب به ps3 کانکت میشه و سرعتش ??وق العاده س و این ستم برای هاردهای پاسپورتی هست که الا ظاهر شما این مشکل رو دور زدی،

اگر همین هاردی باشه که منم دارم و برای لود شدن درایو اصلی باید اول WD Unlocker اجرا بشه و شما این بلا رو سرش اوردی و بازی ها راحت کپی و اجرا میشن باید بگم دمت گرم ....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
ok ولی بازم سوالمو جواب ندادی قبل از پارتیشن بندی هاردت با WD Unlocker بالا میومد یا ??قط هارد به ویندوز شناسایی میشد؟

راستی هابت که usb هست و ps3 هم هارد رو به عنوان usb2 شناسایی میکنه پس چچوری میگی سرعت لود بازیها بسیار بالاست؟

من خودم هارد seagate Goflex 1TB usb3 دارم و بدون هاب به ps3 کانکت میشه و سرعتش ??وق العاده س و این ستم برای هاردهای پاسپورتی هست که الا ظاهر شما این مشکل رو دور زدی،

اگر همین هاردی باشه که منم دارم و برای لود شدن درایو اصلی باید اول WD Unlocker اجرا بشه و شما این بلا رو سرش اوردی و بازی ها راحت کپی و اجرا میشن باید بگم دمت گرم ....

من روی هاردم پسورد نگذاشتم که وقتی هارد را به pc وصل کنیم WD Unlocker بالا بیاد.اگر روی هارد پسورد نباشد موقع وصل کردن به pc بصورت عادی شناسایی می شود.همه هاب ها هم ا??ت سرعت دارند که هاب d-link کمترین کاهش سرعت را دارد.خود ps3 هم usb3 را ساپورت نمی کند.و حداکثر با سرعت usb2 کار می کند.

لینک به ارسال

سلام ،

منم میدونم که این برنامه برای ورود به هارد و شناسایی به pc هست ولی برای من از اولم با آنلاکر بالا میومد با وجود نداشتن پسورد یعنی وقتی از جعبه دراوردم،

هارد من از سری Essential SE هست.

در ضمن معلومه که ps3 از usb3 ساپورت نمیکنه جون پورتش رو نداره و اون زمان که اومد تو بازار اوج است??اده از پورت usb2 بود...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...