رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
VOLDEMORT

کل کل!!

پست های پیشنهاد شده

خب ما اینجا کل کل میکنیم و حال همو میگیریم!!!

البته باید تعداد زیاد باشه!!

به هم دیگه هم توهین نمیکنیم!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کل کل در چه موضوعی.اگه ??وتبال یا سونی و ایکس باکس یا سامسونگ و نوکیا باشه هستیم

لینک به ارسال

faghat ps3 inam shoruesh

لینک به ارسال

باید تعداد زیاد باشه تا بتونیم کل کل کنیم

لینک به ارسال

این xbox one هیچی نیست با اون قیا??ه مسخرش و دسته آشغالش

لینک به ارسال

اختیار داری داداش - خواهش میکنم این حر?? جای دیگه نزن -ممکنه بهت بخندن -در ضمن من وشما در حدو اندازه ای نیستیم که راجب کنسول به این بزرگی و قدرتمندی بحث کنیم - xbox one یک کنسول ??وق العاده قدرتمنده و شایسته نیست که بگیم هیچی نیست یا اشغاله- و حالا خواهی دید که در ایران چقدر ??روش میکند بیشتر از ps4 چون بازی هایش کپی خور نمیشوند.:mad:

لینک به ارسال
اختیار داری داداش - خواهش میکنم این حر?? جای دیگه نزن -ممکنه بهت بخندن -در ضمن من وشما در حدو اندازه ای نیستیم که راجب کنسول به این بزرگی و قدرتمندی بحث کنیم - xbox one یک کنسول ??وق العاده قدرتمنده و شایسته نیست که بگیم هیچی نیست یا اشغاله- و حالا خواهی دید که در ایران چقدر ??روش میکند بیشتر از ps4 چون بازی هایش کپی خور نمیشوند.:mad:

ات??اقا من و شما در حد و اندازه ای هستیم که نطر بدیم(دست کم نگیر بابا حداقل ده دوازده ساله داریم بازی میکنیم)درمورد جمله اخرت هم بگم که مطمئن باش ??روش PS4 تو ایران بیشتره.

اگه بازی هاش کپی خور نشن که حتی به اندازه انگشتان دست هم تو ایران ??روش نمیره.:2cndrfb::87::halfwitted::flapper:

لینک به ارسال

داداش میدونی قیمت ps4 وقتی بیاد ایران چقدر با این قیمت دلار حداقل 4 میلیون تومان به نظرت مردم xbox ول میکنن بیان 4 میلیون تومان بدن ps4. قیمت X box one وقتی که بیاد حد اقل 2 میلیون 500 هزار تومان و حد اکثر 2 میلیون و 800 هزار تومان -به نظرت معقولتر نیست x box بخریم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مثل این که شما ??راموش کردی که قیمت ps4 صد دلار ارزون تر xbox one هست(499 دلار) که بادلار 3300 تومن میشه1650000 که اینجا بیاد حدود دو ملیون ودویست میشه ولی xbox one میشه 1980000 که بیاد اینجا میشه حدود دو ملیون و ه??تصد -حالا بنظرت معقول تر نیست ps4 بخریم؟؟؟ :87:

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

کلا ??ن های مایکرو سا??ت یه عده بچه از دنیا بی خبرن، من اگه بابام هم رئیس مایکرو بود و اون جریان پیش میومد رو مایکرو رو خط میکشیدم. بعد از اینکه دید دستگاهاش ??روش نمیره گ??تش اینترنت نمیخواد، این یعنی این که اصلا به ??کر رضایت من و شما نیست و ??قط به ??کره سوده.کلا سونی یه کمپانی کاملیه که هر جنسی دست مشتری میده هم ساپورتش میکنه هم با بهترین کی??یت ارائه میکنه.PS4 هم که مثل PS3 از xbox کاملا بهتره. هر چی باشه سونی 100 برابر مایکرو تجربه داره دیگه.

لینک به ارسال

شاید ولی من از چند سایت و توی مجله های مختل?? خوندم که بازی های ps4 به هیچ وجه کپی خور نمیشن - اگر اینجوری بود چی کار کنیم -برای هر بازی باید 300یا 400 هزار تومان بدیم تازه این حد اقلشه .به نظرت اگه این ات??اق بی??ته خریدن ps4 کار درستیه؟

لینک به ارسال
شاید ولی من از چند سایت و توی مجله های مختل?? خوندم که بازی های ps4 به هیچ وجه کپی خور نمیشن - اگر اینجوری بود چی کار کنیم -برای هر بازی باید 300یا 400 هزار تومان بدیم تازه این حد اقلشه .به نظرت اگه این ات??اق بی??ته خریدن ps4 کار درستیه؟

الان شما از کجا می دونی که بازیای xbox قرار کپی شه.هان؟

لینک به ارسال

مگه ps3 رو میشد بگی کپی خور میشه؟ ولی الان تازه بی درد سر بازی کپی روش میاد.

لینک به ارسال

داداش من خوب این مطالبو که از خودم در نمیارم من تا الان در هر سایتی که ر??تم نوشته بازیهای ps4 کپی خور نمیشند-ولی چنین مطلبی راجب x box جایی ننوشته - ??قط یک سایت بود که اونم اسمش یادم ر??ته نوشته بود xbox چند ماه اول که بیاد کپی خور نیست ولی بعدش کپی خور میشه - ولی راجب ps4 نوشته به هیچ وجه کپی خور نمیشه.من که بدم نمیاد ps4 کپی خور بشه و قیمتش هم ارزون باشه من ??قط چیز هاییو که میدونم مینویسم.

لینک به ارسال

مگه هکرها الکی اند کی گ??ته بازی پلی استیشن ۴ کپی نمیشه؟این قدر هکرهای خوب زیاد هستند که سه سوته هک کنند

لینک به ارسال

مگه این هکر ها دست بردارن؟ صبر کن کنسول عرضه شه کپی خور هم میشه، ولی اگه اشتباه نکنم مایکرو گ??ته بود باید روزی یه بار xbox رو به اینترنت وصل کنی، با این حساب xbox کپی خور نمیشه.

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اقا کسی که کالا?? رو به بتل ترجیح میده همینه

لینک به ارسال

ایکس باکس هم میشه اگه این هکرها باشن میان یه کاری می کنن به نت وصل نشه

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان
ایکس باکس هم میشه اگه این هکرها باشن میان یه کاری می کنن به نت وصل نشه

داداچند وقته نیستی میکرو one محدودیت نت نداره دیگه

لینک به ارسال

واضح تر بگو سهیل جان

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

منظور ازمیکرو همون ایکس باکسه بعد قسمت بعدیهم یعنی دیگه لازم ننیست باهاشبه اینترنت وصلشی گر??تی

لینک به ارسال

من XBOXE ONE رو ??قط حاضرم کیلویی بخرم:7_15_5v::gigglesmile::76::76::gigglesmile::gigglesmile::biggrin2::429778le1utwnx4p::429778le1utwnx4p::biggrin2::biggrin2::lol::lol:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اون وقت کیلویی چند؟

لینک به ارسال

هنوز معلوم نیست کیلویی چند.آخه مایکرو توش آهن اضا??ی گزاشته که سنگین تر بشه:meatballs:.باید ناخالصیش رو بسنجیم:76::gigglesmile::gigglesmile::lol::2lkfck5::lol:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

قابش حدود2کیلو هست یه سری بورد ریختن اونا هم 10گرمه ??کر کنم سه تا هزاره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...