رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
yasharkh

اولین تریلر گیم پلی بازی Grand Theft Auto V منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

مطمئنا لذت دیدن تریلر بازی آنقدر برای شما شیرین و دلچسب است که از خواندن متن و نوشته های من صر?? نظر می کنید ولی دستان من هم از خوشحالی می نویسند . می نوسند از روزهایی که با ر??یق ??ابریکای س??ید و سیاه پوست تو شهر لوس سانتوس قدم می زدیم ، آب طالبی که نه ، ولی آب معدنی می خوردیم ! امروز روزیست که دوباره ما همان کودکان و نوجوانان چند سال قبل می شویم و کنترل سه دیوانه جدید را بر عهده می گیریم ( نمی گیریم بابا ، ??قط نگاه می کنیم ، دیگه خیلی احساسی نشو که ! )

سه دیوانه ی جدید با نام هایی جدید ، چهره ای جدید ولی در همان شهر قدیمی . مطمئنا هر چقدر بازی Grand Theft Auto : San Andreas در جذب بازیبازان ایرانی مو??ق بود نسخه ی چهارم این سری با اینکه طر??داران زیادی داشت ، مو??ق نبود . دلیل دارد ، و شاید مهم ترین آن گوشه نشینی بازیبازان قدیمی باشد . بگذریم از جملاتی که در اثر اختلالات ذهنی اینجانب بر زبان می آید و دوباره مروری بر خاطرات قدیمی کنیم تا شاید ذوق دیدار یار دو چندان شود و شاید هم ??روکش کند .

یاد اولین روزی که با ساک چرمی از ??رودگاه بیرون آمدم ، یا اولین روزی که گنگستر های لوس سانتوس سوار بر دوچرخه با دسته ای از اراذل کورس گذاشته بودند ، هنوزم زیر دندان هایم شیرینی می کند ( مسواک نمی زنی دیگه ! ) . مرگ نزدیک ترین دوستان را هم ??راموش نمی کنم و یادشان بخیر که چگونه با اون گرا??یک ، به قتل می رسیدند ! لحظات شیرین کشت و کشتار و یا مسابقات خیابانی ، زیبایی پرش از قسمت های مختل?? شهر با موتور سیکلت ، دزدیدن ماشین ها ، زدن رمز های بدون پلیس و … همه و همه بسیار دلچسب بودند و هستند . سر درد نمی آورم ??قط می گویم همه ی این ها در حال زنده شدن هستند ، پس دوباره ما گنگستر های قدیمی باز می گردیم تا زمین و زمان را به آتش بکشیم ، ما گنگستر های قدیمی یعنی من و ترور و مایکل و ??رانکلین !

جایی که Rockstar با Grand Theft Auto V وعده داده است ، ن??شه آن پنج برابر بزرگ تر از Red Dead Redemption و به اندازه ی ترکیب نقشه های بازی های Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto IV و RDR می باشد. بیشترین حق انتخاب برای وسایل نقلیه را در این بازی خواهید داشت و یک دوجین سلاح نیز در بازی گنجانده شده است. رودخانه ها، دریاچه ها، کوه ها، پایگاه های نظامی، زمین های کشاورزی، شهر، بیابان ها و اقیانوس ها از همان آغاز بازی وعده داده شده که برایتان باز خواهند بود. صد ها ماموریت جانبی و ??عالیت هم اعم از کسب و کار در بازی وجود دارد که باعث می شود هیچ وقت در Grand Theft Auto V بیکار نباشید. آن چه که می توان در وص?? این بازی گ??ت این است که Grand Theft Auto Vبزرگ ترین و بی سابقه ترین بازی در سبک جهان آزاد را ارایه می دهد . پس تا ۲۶ شهرویور زندگی را بدون گنگستر ها و با این تریلر و CJ سر می کنیم !

این بازی در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال جاری ??قط برای پلت??رم های PS3/Xbox360 عرضه خواهد شد و هنوز Rockstar چیزی در مورد پلت??رم PC و یا کنسول های نسل بعد نگ??ته است.

ویرایش شده توسط Milad
تغییر لینک دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس های جدید هم منتشر شد

این هم عکسای جدید

3727-gta-v-1-jpg

3728-gta-v-2-jpg

3729-gta-v-3-jpg

3730-gta-v-4-jpg

3731-gta-v-5-jpg

3732-gta-v-6-jpg

3733-gta-v-7-jpg

3734-gta-v-8-jpg

3735-gta-v-9-jpg

3736-gta-v-10-jpg

3737-gta-v-11-jpg

3738-gta-v-12-jpg

3739-gta-v-13-jpg

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

دیدم کی??یت لینک دانلودش حر??ی واسه گ??تن نداره گ??تم روی سرور های خودمون آپ کنیم بچه ها راحت دانلود کنن :icon_346[1]:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

داش از لط?? ها به ما هم بکون دادا

لینک به ارسال

این بازی بد ترین زمان ممکن منتشر میشه یعنی ۴ روز قبل از باز شدن مدرسه ها.

لینک به ارسال

من gta دوست دارم و به طر??داران این بازی احترام میذارم ولی به نظر من گرا??یک این بازی در برابر بازی مثل کال ا?? دیوتی گاست هیچ حر??ی برای زدن ندارد.

لینک به ارسال
من gta دوست دارم و به طر??داران این بازی احترام میذارم ولی به نظر من گرا??یک این بازی در برابر بازی مثل کال ا?? دیوتی گاست هیچ حر??ی برای زدن ندارد.

call of duty ghost رو با این مقایسه نکن.این بازی بهترین بازی سال میشه(البته بعد از the last of us)

لینک به ارسال

داداش من نگ??تم چه بازی اول میشه یا دوم میشه من گ??تم ازنظر گرا??یک قابل مقایسه نیستند -ولی ممکن است از دیگر منظر ها برای گیمر ها gta v جذاب تر باشد . ولی اطمینان داشته باش تا وقتی بازی به اسم call of dutyهست - این بازی از نظر گرا??یک سرور و سالار بقیه بازی هاست.

لینک به ارسال

شما دارین دو تا سبک مت??اوت رو نقد می کنید.

در مورد خود بازی هم خودمون نترکیم خوبه...:11:

:cheerleader3:

لینک به ارسال

VAQEEAAAAAANNNNNNNNNNNN bi SABBBBBBBBBRANEEEE MONTAZERESSHAMMMMMMMMM

لینک به ارسال

blinksmiley.gifblinksmiley.gifblinksmiley.gif

لینک به ارسال

[h=1]بازدید ۱۱ میلیونی کاربران یوتوب از ویدئوی گیم پلی Grand Theft Auto V[/h]

میزان دقیق بازدید از این تریلر در سایت یوتیوب هم ۱۰,۹۸۵,۷۰۹ اعلام شده که تنها در دور روز نخست انتشار این ویدئو این رقم به دست آمده و نشان از علاقه شدید گیمر ها به GTA V را دارد.

لازم به ذکر است که این بازی توسط Rockstar در حال ساخت است و ۱۷ سپتامبر ??قط برای X360 و PS3 منتشر خواهد شد و همچنان هیچ خبر معتبری مبنی بر نشر این بازی بر روی PC و کنسول های نسل بعد موجود نیست

لینک به ارسال

چه جالب این بازی هم مثل بازی Resident Evil 6 برای ps3وxbox360 ریلیز میشه.

ولی نسخه کامپیوتر با گرا??یکی بالاتر ریلیز میشه و همه هم دلیلش رو میدونن واونم است??اده از موتور گرا??یکی Directx11.2 هست که این یعنی این بازی ??قط روی ویندوز 8 ورژن 8.1 اجرا میشه...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...