رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
darknest

جدید ترین تریلر های جدیترین بازی های دنیا

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

اولین تریلر بازی MAD MAX منتشر شد که می تونید از لینک زیر دانلودش کنید

3951-madmax_featuredimage-jpg

دانلود با کی??یت HD

دانلود با کی??یت SD

حجم لینک HD =43 MB

حجم لینک SD= 10 MB

ویرایش شده توسط GOW

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی داداش خیلی زیبا بود - من این مطلب و تازه دیدم - حالا من میخوام جدید ترین تریلر این بازیرو قرار بدم که مدت بسیار کمی است که اومده. که امیدوارم بپسندید.

22182-mad-max-trailer-lanima-di-un-uomo_jpg_1280x720_crop_upscale_q85.jpg

لینک دانلود این تریلر ??وق العاده:http://nl.media2.multiplayer.it/files/2013/07/15/22182-mad-max-trailer-lanima-di-un-uomo.hi.mp4

لینک به ارسال

دانلود تریلر جدید از fifa 14 که امید وارم بپسندید :

لینک دانلود:http://nl.media2.multiplayer.it/files/2013/06/06/21482-fifa-14-un-filmato-di-gameplay.hi.mp4

لینک به ارسال

و حالا میرسیم به بازی مورد علاقه من که خیلی گرا??یک دارد و به احتمال زیاد ??قط برای ps4 عرضه میشه و نام این بازی

[h=1]Killzone : Shadow Fall[/h]است -که ابتدا عکس های این بازی رو براتون میذارم که هرکس گرا??یک این بازیو ببینه ک?? میکنه.

tumblr_mpv6azg0vp1rmr7d7o1_1280.jpg

tumblr_mpv6azg0vp1rmr7d7o4_1280.jpg

tumblr_mpv6azg0vp1rmr7d7o5_1280.jpg

tumblr_mpv6azg0vp1rmr7d7o2_1280.jpg

Killzone-Shadow-Fall-1.jpg

لینک دانلود تریلر با کی??یت hd:http://nl.media2.multiplayer.it/files/2013/07/09/22119-killzone-shadow-fall-teaser-della-storia.hi.mp4

لینک به ارسال
دوستان با جدید ترین تریلر بازی

Lost Planet 3

با شما هستم این تریلر ??وق العاده است و حجم کمی هم دارد - پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید -تا بدونید در اینده قراره با چه بازی طر?? شید واونو بازی کنید.

لینک تریلر:http://download.gamespotcdn.com/d8/gsc/2013/07/169_lostplanet3_monologue_multi_ot_070913_2800.mp4

دوست عزیز ممنون،:93:

خیلی سبک بازیش جالب شده و نکته جالبش اینه که دوباره برگرشته به محیط 1،

برای جلوگیری از هرگونه مشاجره و بحث کامنتم رو ویرایش کردم:icon_346[1]:

اگه این بازی واسه diretcx11.1-11.2 منتشر بشه، PS3 و XBOX360 هیچ شانسی ندارن به خاطر نداشتن این موتور گرا??یکی.

اما خیلی هم گرا??یک ??وق اعاده ای نداشت حالا باز باید دید که گیم پلی بازی با چه گرا??یک و کی??یتی ساخته شده...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

داداش میدونی مزیت این بازی چیه ؟ شما هم که مثل من تجربه زیادی توی بازی دارید باید بدونید که بعضی بازی ها گرا??یک ??یلمشون از بازیشون بیشتره - و بعضی بازی ها گرا??یک ??یلم و بازی یک جوره و ??رقی ندارند که من طر??دار اینگونه بازی ها هستم - واین بازی هم جز دسته دوم است.

لینک به ارسال

در ضمن داداش اطمینان داری که این بازی برای pc هم میاد؟ چون من تا به حال پنج سایت ایرانی و دو سایت خارجیو دیدم که نوشته بود این بازی انحصاری ps4 است.

لینک به ارسال
داداش میدونی مزیت این بازی چیه ؟ شما هم که مثل من تجربه زیادی توی بازی دارید باید بدونید که بعضی بازی ها گرا??یک ??یلمشون از بازیشون بیشتره - و بعضی بازی ها گرا??یک ??یلم و بازی یک جوره و ??رقی ندارند که من طر??دار اینگونه بازی ها هستم - واین بازی هم جز دسته دوم است.

100% با حر??ت موا??قم و خودم هم این نکته رو میدونم ولی حر?? من در مورد ضع?? دو کنسول PS3وXBOX360 بود و همینطور سابقه بده این بازی در ورژن 2 ،

وگرنه من سری 1 رو روی سیستم AGP 4X:icon_346[1]:با رزولوشن 640x480 و گرا??یک Geforce 6200 AGP اجرا کردم که بازهم به خاطر گرا??یک ??وقالعاده بالای این بازی در اون دوره نتونستم روی سیستم خودم بازی رو تموم کنم،

الآن درست یادم نیست ولی ??کر کنم اون موقع این بازی واسه هردو Directx9و10رلیز شده بود اما نهایتا روی یه سیستم pci express ج??ت ورژنهای بازی رو تموم کردم...

لینک به ارسال
در ضمن داداش اطمینان داری که این بازی برای pc هم میاد؟ چون من تا به حال پنج سایت ایرانی و دو سایت خارجیو دیدم که نوشته بود این بازی انحصاری ps4 است.

والا تریلری که شما از بازی گذاشته بودی نشون میداد برای هر سه پلت??رم PC-XBOX360-PS3 در 27 اگوست 2013 رلیز میشه.

در ضمن بازی ای که شما میگی بازی Deep Down هست که اون رو هم CAPCOM ساخته اما نمیدونم که برای XBOXONE تایید میشه یا نه،

البته اگر مخاطب سوال شما من بودم....

لینک به ارسال

دوست عزیز من هم به خاطر این از شما پرسیدم چون در تریلر این ات??اق ا??تاده ولی در سایت های ایرانی وحتی خارجی نوشته ??قط برای ps4 میاد- به نظر من خیلی جالب و البته عجیب است -??کر کردم شما که هردو نسخه این بازیو انجام دادید بدونید جریان از چه قراره.خیلی عجیبه نه!!؟؟؟:17::confused:

لینک به ارسال
دوست عزیز من هم به خاطر این از شما پرسیدم چون در تریلر این ات??اق ا??تاده ولی در سایت های ایرانی وحتی خارجی نوشته ??قط برای ps4 میاد- به نظر من خیلی جالب و البته عجیب است -??کر کردم شما که هردو نسخه این بازیو انجام دادید بدونید جریان از چه قراره.خیلی عجیبه نه!!؟؟؟:17::confused:

میدونی ??قط واسه بازار گرمیه که این کار رو میکنن و مطمئن باش اگر CAPCOM واقعا روی این بازی سرکایه گذاری کرده باشه باید نسخه PC بیاد و اصلا حر??ه کنسولهای جدید رو نرن با وص?? اینکه من الآن خودم PS3 دارم و حتما هک شده PS4 رو میخرم ولی این به این معنی نیست که Pc ضعی??ه ،

اگر CAPCOM این حماقت رو بکنه با گندهایی که توی گذشته زده مثل ساخت بازی

Resident Evil Revelations حتما گوره خودش رو بادستای خودش میکنه از طر??ی این کارش به این معنی هست که نمیخواد Pc بازها نقدش کنن و اینو مطمون باش با انجام این کار شکست بدی میخوره،

کاری که استدیو ساخت Dead Space 3 انجام نداد و با وجود گرا??یک بالای بازی حجم نهایی رو برای هر سه پلت??رم یکی در نظر گر??ت و دیدی که چه استقبالی ازش شد،

من توی پستی که مربوط به Directx11 بود دلیل رو کامل واسه شما توضیح دادم دوباره بخونش و خودت نتیجه گیری کن :

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

داداش این موضوع ذهنمو مشغول کرده بود -خیلی ممنون.

لینک به ارسال

دانلود تریلر جدیدی از بازی Titanfall تحت عنوان On the highlights of E3 2013 Trailer

تریلر: تریلری از نکات برجسته ی این بازی در E3 2013 می باشد.

ژانر: اکشن

ناشر: EA

سازنده: Respawn Entertainment

پلت??رم: PC,XOne,X360

تاریخ انتشار: Q1 2014

حجم: 36.18 MB

کی??یت: 720p HD ??وق العاده

رزولوشن: 1280×720

زمان: 00:01:44

??رمت: MP4

22201-titanfall-trailer-sui-momenti-salienti-delle3-2013_jpg_1280x720_crop_upscale_q85.jpgا

این تریلر خیلی قشنگ هست -پیشنهاد میکنم دانلود کنید.

لینک دانلود تریلر:http://sheypoorchi.ir/uploads/1-1392/5/22201-titanfall-trailer-sui-momenti-salienti-delle3-2013.hi.mp4

لینک به ارسال

تریلر بازی “ Beyond Two Souls ??? که جزئیات جدیدی از گیم پلی بازی منتشر میکند . حواستان باشد که ممکن است برخی از قسمت های مهم بازی برای شما لو برود !

من از روی تصاویر و تریلر این بازی ??کر کنم بازی قوی باشد . نظر شما چیست؟

slider148.jpg

1-a.jpg

2-a.jpg

3-a.jpg

4-a.jpg

5-a.jpg

6-a.jpg

7-a.jpg

9-a.jpg

10-a.jpg

لینک دانلود تریلر این بازی زیبا :http://dl.gamesiders.com/leech/files/gamesiders/Beyond%20Two%20Souls%20-%20PS4%20E3%20Trailer%202013_HD%28GameSiders.Com%29.mp4

لینک به ارسال

به نظر میرسد عنوان بعدی از سری محبوب Ace Combat با نام Ace Combat: Infinity قرار است انحصاری PS3 باشد . البته هنوز این موضوع تایید نشده است ولی با توجه به تریلر احتمال آن بسیار بالاست همچنین اولین تریلر از این عنوان هم منتشر شده است که سقوط یک شهابسنگ و نابودی بخش بزرگی از یک شهر را نمایش میدهد .

این تریلر تنها ۴۸ ثانیه است و چیز خاصی را نمایش نمیدهد ! ولی دیدن آن هم خالی از لط?? نیست . مسلما به زودی نامکو اطلاعات بیشتری را رونمایی میکند .

لینک دانلود تریلر :http://dl.gamesiders.com/leech/files/gamesiders/ACE_COMBAT_INFINITY_First_Trailer%5BGameSiders.com%5D%5BHD%5D.zip

لینک به ارسال

در نمایشگاه ComicCon تریلر جدیدی از بازی Lightning Returns: Final Fantasy XIII منتشر شد که میتوانید به مشاهده آن بپردازید . ضمن انتشار این تریلر , Square Enix تصاویری هم از این بازی منتشر کرده که از کی??یت چندان بالایی برخوردار نیستند .

image_lightning_returns_final_fantasy_xiii-22633-2588_0001.jpgimage_lightning_returns_final_fantasy_xiii-22633-2588_0010.jpgimage_lightning_returns_final_fantasy_xiii-22633-2588_0012.jpgimage_lightning_returns_final_fantasy_xiii-22633-2588_0007.jpg

لینک دانلود تریلر :http://dl.gamesiders.com/leech/files/gamesiders/Lightning_Returns__Final_Fantasy_XIII_13_Days_Trailer%5BGamesiders.com%5D%5BHD%5D.mp4

لینک به ارسال

نینجای کهنه کار , Hiryu , اینبار برگشته تا خاطرات بازی “ Strider ??? را زنده کند . “ Capcom ??? در نمایشگاه ComicCon 2013 اعلام کرد که این بازی به دست استودیو “ Double Helix Games ??? ساخته میشود . تمرکز سازندگان بر روی ???سیستم کنترل پاسخ گو بسیار سریع??? است.

بر خلا?? بازی های قبلی، این نسخه دارای دنیای بسیار بزرگ و مرتبط و داستان غیر خطی است. به جز بازی کردن دوباره مرحله ها، شما می توانید به محیطی که قبلا در آن گشت و گذار کرده اید هم برگردید و از سیستم Upgrade است??اده کنید و به محیط های غیر قابل دسترس، دسترسی پیدا کنید.

شخص اول این بازی Hiryu، جوان ترین مامور Strider با درجه Super A است و ماموریت او کشتن استاد بزرگ Meio، دیکتاتور و ??رمانروا زمین است. دوستان ضمن اطلاع این جدید ترین تریلر منتشر شده از جدید ترین بازی است و ??علا هیچ تریلری از بازی جدیدی منتشر نشده- به محظ منتشر شدن قرار خواهد گر??ت.

image_strider-22640-2779_0007.jpg

لینک دانلود تریلر:http://dl.gamesiders.com/leech/files/gamesiders/Strider%20-%20CC%202013%20Gameplay%20Trailer_HD%28GameSiders.Com%29.mp4

image_strider-22640-2779_0010.jpg

لینک به ارسال

دوستان ??قط 109 روز به عرضه بازی gta v مونده البته این زمان ??علا ??قط برای x box و ps3 تایید شده و ??علا خبری از تایید نسخه کامپیوتر برای این زمان نیست - نظر شما چیه وبه نظرتون نسخه pc دیر تر میاد؟

لینک به ارسال

کارت درسته ولی بهتر نبود عکس بازی رو هم میزاشتی

لینک به ارسال

دانلود تریلر جدید بازی Assassin's Creed IV

به تازگی شرکت Ubisoft ، تریلری دیدنی از بازی Assassin's Creed IV منتشر کرده است که در ان ما شاهد صحنه های بسیار اکشن در ماموریت های دریایی بازی خواهیم بود که در ان زندگی دزدان دریایی به خوبی دیده میشود.جنگ های دریایی ، غارت ، دزدی و …….. عنوان Assassin's Creed IV قرار است در تاریخ ۷ ابان برای پلت??رم های Pc/Xbox360/Ps3 کنسول های نسل بعدی (XBox One,Ps4) منتشر شود. Assassins.jpg

لینک دانلود تریلر:http://dl2.mihangame.com/Trailer2/AC-IV-new-%5BMihanGame.com%5Dhd.rar

لینک به ارسال

دوستانی ما دیدم که تاپیک ??یلم ها به صلاح این سایت نیست - و اون تاپیک حذ?? شد متاس??انه - حالا اگر خیلی به ??یلم علاقه دارید به این سایت برای دانلود ??یلم بیاید - ??وق العادست و برای هر ??یلم 9 لینک رایگان داره - ادرس کنونی سایت:downloadfire19.ir

دوستان من این پست رو بعدازچند ساعت حذ?? میکنم پس بهتره ادرس رو یادداشت کنید - به این سایت بیاین تا بحث و گ??تگو کنیم .منتظرم.هر ??یلمی بخواید اونجا هم هست.

لینک به ارسال

سلام داداش darknest کارت درسته نمرتم دیویسته

راستی من امروز ر??تم به بخش ??یلم های ایرانی و خارجی دیدم حذ?? شده نمی تونی کاری کنی دوباره بیاد اخه من میخواستم چند تا از اون??یم هارو دانلود کنم.

لینک به ارسال

داداش شرمنده کاری از دستم برنمیاد - ولی اگه به اون سایتی که گ??تم بیای ??یلمارو برات میذارم.

لینک به ارسال

[h=2]دانلود تریلر بازی Shadow of the Eternals[/h] عنوانی تازه از استودیوی Precursor Games می‌باشد که در حال توسعه است که نیمه سوم سال ۲۰۱۴ برای PC و Wii U عرضه می‌شود.news_shadow_of_the_eternals_relaunched-14361.jpg

لینک دانلود: http://strm04-ams.minoto-video.com/s/88a1995c443e78cc56bd0c02261ce9bd51f493f6/4Wz6DreqwrPz_mq.mp4

لینک به ارسال

[h=2]دانلود تریلر جدیدی از بازی باب اس??نجی • Sponge Bob SquarePants: Plankton’s Robotic Revenge[/h]

به تازگی شرکت Activision عنوان جدیدی از باب اس??نجی را با نام Sponge Bob SquarePants: Plankton’s Robotic Revenge را معر??ی کرد

original1-300x168.jpg

لینک دانلود:http://rayangame.ir/wp-content/uploads/2013/07/SpongeBob_SquarePants__Planktons_Robotic_Revenge_Announce_TrailerGameSiders.ComSD_.mp4

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...