رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

آموزش اجرای بازی های دارای فایل بالای 4 گیگ

پست های پیشنهاد شده

ممنون

من این کارو انجام دادم ولی هاردم پر میشه مرحله دوم رو نمیشه نصب کرد الان ??قط gta روی هاردم نصبه 12گیگ دیگرو نمیدونم چیه که هاردم رو گر??ته چجوری میشه ??همید چیه که پاکش کنم؟

سلام،

GTA V به غیر از 17.4 گیگ یک گیم دیتای 8.4 گیگی هم داره،

شما از ص??حه XMB چک کن ببین چند گیگ دیتا در ??ولدر Gae Data Utility سیو شده بعد هرکردوم رو که لازم نداری پاک کن تا هارد سبکتر بشه،

وارد مولتیمن شو و با ??شردن Start+Select به ??ایل منیجیر برو،

روی PS3*Root کلی کرده و دایرکتورهای dev_hdd0 و dev_hdd1 رو سرچ کن مثلا در ??ولدرهای home-game و GAMES از دایرکتوری dev_hdd0 گاهی اوقات بازیهایی که از مولتیمن و XMB پاک کردی به خوبی پاک نمیشن و مقداری از دیتا در این ??ولدرها باقی میمونه،

اگر در این ??ولدرها چیز مشکوکی نبود یا باید بازیهای ??علی هاردت رو پاک کنی یا کل هارد رو از منوی Settings یک بار Format کنی،

مشکلاتت رو در تاپیک زیر مطرح کن :

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[ATTACH=CONFIG]6264[/ATTACH]

سلام

من بازی

God Of War: Ghost Of Sparta نصب کردم الان که اجرا میکنم این عکسه میاد یعنی باید آنلاین بشم ریجستر کنم یا راهی هستش که آنلاین نشم اجرا کنم ؟

لینک به ارسال
6264-20131117_023846-jpg

سلام

من بازی

God Of War: Ghost Of Sparta نصب کردم الان که اجرا میکنم این عکسه میاد یعنی باید آنلاین بشم ریجستر کنم یا راهی هستش که آنلاین نشم اجرا کنم ؟

سلام،

دوست عزیز این ارور Licence هست و سونی برای اکثر بازیهای قدیمی PSN ??روخته شده این ق??ل رو زمان اجرای بازی نصب شده به صورت این ارور برای یوزر ظاهر میکنه که یا باید از ??یکس منتشر شده بازی است??اده کنی یا باید به PSN وصل شده و لایسنس بازی رو بخری،

اگر روی ??ریمور زیر 4.40 هستی میتونی از ??یکس زیر است??اده کنی،البته احتمال داره برای ??ریمورهای بالا هم جواب بده شاید هم جواب نده.

اگر برای اکسترکت کردن ??ایل پسورد لازم بود از پسورد vendor است??اده کن.

از این به بعد در تاپیکهای زیر باتوجه به نوع بازی (PKG یا معمولی) ??یکس بازی مورد نظرت رو درخواست کن :

لینک به ارسال

خیلی ممنون راه ا??تاد رو 4.46:thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال

آقا خسته نباشید من بازی uncharted 3 رو اسپلیت کردم ??ایل اسپلیت شده ریخته شد توی هارد داخلی بقیش رو هارد اکسترناله بازی رو که اجرا می کنم روی لود اول بازی هنگ میکنه .Help me please.

لینک به ارسال
آقا خسته نباشید من بازی uncharted 3 رو اسپلیت کردم ??ایل اسپلیت شده ریخته شد توی هارد داخلی بقیش رو هارد اکسترناله بازی رو که اجرا می کنم روی لود اول بازی هنگ میکنه .Help me please.

من که همینجوری الان دارم بازی میکنم.

توجه:در قسمت تنظیمات بازی در مولتی من هیچ گزینه ای رو ??عال نکنید

لینک به ارسال
من که همینجوری الان دارم بازی میکنم.

توجه:در قسمت تنظیمات بازی در مولتی من هیچ گزینه ای رو ??عال نکنید

داش ایمان دمت گرم درست شد bd رو ??عال کرده بودم تیکشو برداشتم درست شد . راستی همه ی بازی ها اینطوریه نباید گزینه ای ??عال باشه؟:5yt82hl_th::4:

لینک به ارسال

با سلام من بازی Gran turismo.6.ps3رو دانلود کردم یک ??ایل داره که از 4کیگ بیشتره الان این برنامه را دانلود

کردم طریقه کارش را بهم توضیح بدین

ممنون

AshampooSn.jpg

لینک به ارسال

برنامه ی

اسپلیت رو از کجا دانلود کنم؟(لط??ا لینکشو بدید) دمتون گرم.

لینک به ارسال
با سلام من بازی Gran turismo.6.ps3رو دانلود کردم یک ??ایل داره که از 4کیگ بیشتره الان این برنامه را دانلود

کردم طریقه کارش را بهم توضیح بدین

ممنون

AshampooSn.jpg

سلام

تونستم انجامش بدم درست شد با کمک دوست عزیزم engairan

تشکر ??راوان:5yt82hl_th::5yt82hl_th:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

توی این قسمت :

?????? ???? Grand Theft Auto IV ???? PS3 ?? ???? ??????

گ??ته بیاین توی این تاپیک، آموزش اجرای بازی GTA IV رو نوشته. خب منم اومدم.

اینکه آموزش کلی بود و ربطی به gta iv نداشت بماند.

نرم ا??زارو دانلود کردم. dll رو نداشت مجبور شدم اونم دانلود کنم هم بماند.

نرم ا??زارو نصب کردم، ر??تم توو بخش file spliter ، اونجا روی کادر source file and folder کلیک کردم.

ر??تم پوشه ای که ??ایلی که از سایت دانلود کردمو توش گذاشته بودم رو پیدا کردم. پوشه رو باز کردم. ??ایلی نبود. آخر متوجه شدم که file spliter اصلا ??ایل با پسوند .pkg رو شناسایی نمیکنه. اینم بماند؟؟؟

??ایلی که توو سایت قرار دادن .pkg ست بعد اونجا نوشتن بیاین از این آموزش است??اده کنین!!؟

یه آموزش دیگه هم گذاشته بود که با اونم بازی اجرا نشد یعنی اصلا ps3 بازی رو شناسایی نکرد!!!

2 ه??ته طول کشید تا بازیو دانلود کنم حالا اجرا نمیشه.

یکی هست واسم توضیح بده که من الان یه ??ایل 8 گیگی با پسوند pkg رو چکار کنم که روو ps3 اجرا بشه؟ با pkgview اکسترکت کردم ??ایده نداشت. آموزشا کامل نیست. چکار باید بکنم؟

ویرایش شده توسط alibow

لینک به ارسال
توی این قسمت :

?????? ???? Grand Theft Auto IV ???? PS3 ?? ???? ??????

گ??ته بیاین توی این تاپیک، آموزش اجرای بازی GTA IV رو نوشته. خب منم اومدم.

اینکه آموزش کلی بود و ربطی به gta iv نداشت بماند.

نرم ا??زارو دانلود کردم. dll رو نداشت مجبور شدم اونم دانلود کنم هم بماند.

نرم ا??زارو نصب کردم، ر??تم توو بخش file spliter ، اونجا روی کادر source file and folder کلیک کردم.

ر??تم پوشه ای که ??ایلی که از سایت دانلود کردمو توش گذاشته بودم رو پیدا کردم. پوشه رو باز کردم. ??ایلی نبود. آخر متوجه شدم که file spliter اصلا ??ایل با پسوند .pkg رو شناسایی نمیکنه. اینم بماند؟؟؟

??ایلی که توو سایت قرار دادن .pkg ست بعد اونجا نوشتن بیاین از این آموزش است??اده کنین!!؟

یه آموزش دیگه هم گذاشته بود که با اونم بازی اجرا نشد یعنی اصلا ps3 بازی رو شناسایی نکرد!!!

2 ه??ته طول کشید تا بازیو دانلود کنم حالا اجرا نمیشه.

یکی هست واسم توضیح بده که من الان یه ??ایل 8 گیگی با پسوند pkg رو چکار کنم که روو ps3 اجرا بشه؟ با pkgview اکسترکت کردم ??ایده نداشت. آموزشا کامل نیست. چکار باید بکنم؟

سلام.من با این روش:http://forums.p30day.com/t6720.html

سه تا بازی رو اجرا کردم نمیدونم مشکل شما چیه

لینک به ارسال
سلام.من با این روش:http://forums.p30day.com/t6720.html

سه تا بازی رو اجرا کردم نمیدونم مشکل شما چیه

ای دمت گرم.

این درسته.

باید اون پ??ست رو تو سایت ویرایش کنن این لینک آموزشو بذارن.

دمت واقعا گرم. تست میکنم :kiss:

لینک به ارسال
انصار العباس مهمان

یه سوال من می خوام برم یه هار یه ترا بازی پلی بریزم یعنی همه رو باید رو هارد داخلی اجرا کنم؟

یاعلی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین من رزیدنت darkside رو با نرم ا??زار pkg view اکسترکت کردم بعد از نیم ساعت که تموم شد یه پوشه ای به این نام به من داد NPUB30648 این پوشه رو در پوشه games هارد اکسترنالم ریخت و بعد مولتی من رو اجرا کردم اما بازی رو تو لیست مولتی منم نمیبینم پس کجاست ایا مشکلی هست مرسی راستی ورژن دستگاهم 4.55 رجرو ممنون میشم کمکم کنید

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین من رزیدنت darkside رو با نرم ا??زار pkg view اکسترکت کردم بعد از نیم ساعت که تموم شد یه پوشه ای به این نام به من داد NPUB30648 این پوشه رو در پوشه games هارد اکسترنالم ریخت و بعد مولتی من رو اجرا کردم اما بازی رو تو لیست مولتی منم نمیبینم پس کجاست ایا مشکلی هست مرسی راستی ورژن دستگاهم 4.55 رجرو ممنون میشم کمکم کنید

اون بازی pkg هست و به این اموزش ربطی نداره.

شما پوشه NPUB30648 رو توی حا??ظه داخلی تو پوشه game کپی کنید بعد هم ??یکس رو نصب کنید.

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین منم این پوشه NPUB30648 رو بعد از اکسترکت شدن توسط نرم ا??زار pkg view ریختم تو پوشه games هارد اکسترنام میگم که اصلا تو مولتی منم جز لیست بازی هام نبود پس کجاست این بازی راهنمایی برا این گ??تم اول بازی باشه که ??یکسشو هم نصب کنیم منتظرم مرسی

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین منم این پوشه NPUB30648 رو بعد از اکسترکت شدن توسط نرم ا??زار pkg view ریختم تو پوشه games هارد اکسترنام میگم که اصلا تو مولتی منم جز لیست بازی هام نبود پس کجاست این بازی راهنمایی برا این گ??تم اول بازی باشه که ??یکسشو هم نصب کنیم منتظرم مرسی

بازی PKG رو که مولتی من نشون نمیده.

شما از این آموزش است??اده کنید:

http://forums.p30day.com/t6720.html

لینک به ارسال
بازی PKG رو که مولتی من نشون نمیده.

شما از این آموزش است??اده کنید:

http://forums.p30day.com/t6720.html

ای بابا اقا من میگم این کار با نرم ا??زار PKG VIEW انجام دادم این پوشه NPUB30648 رو چیکارش کنم ریختم تو هارد اکسترنالم تو پوشه games اما تو مولتی من جز بازی هام نیومد اینو راهنمایی کنین در ضمن این راهنماییتون خیلی گیج کنندس همون روشه pkg view رو بگین

ویرایش شده توسط IMANAMITABH

لینک به ارسال

اقا کسی نیستش یه جواب ساده و درست بده ما منتظره شماییم ها

لینک به ارسال

خب عزیز بازی های pkg به هیچ وجه تو مولتیمن نمایش داده نمیشه.شما پوشه این بازی رو با است??اده از ??ایل منیجر مولتی من از پوشه games تو هارد اکسترنال به پوشه game تو هارد داخلی کنسول انتقال بده بعد هم ??یکس رو نصب کن;-)

لینک به ارسال

خب عزیزم کجاس این پوشه game که میگی تو هارد داخلی ps3 هستش کجاس این اینو راهنمایی کن ببین من دو روزه این بازی رو دانلود کردم نتونستم اجراش کنم

لینک به ارسال

عزیز با ??ایل منیجر مولتی من برو تو قسمت hdd0

لینک به ارسال
عزیز با ??ایل منیجر مولتی من برو تو قسمت hdd0

خب اینکا رو کردم پوشه NPUB30648 از هارد اکسترنال ریختم تو پوشه game یعنی اول hdd0 رو باز کردم بعدشم ر??تم تو پوشه game خیلی خب کپی شد حالا بازی کجاس پس نه تو مولتی منه نه بیرون مولتی من تو ص??حه اصلی ps3 پس کجاس

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان عزیز

بنده بازی Uncharted 3 رو دانلود کردم. الان به یه مشکلی برخورد کردم.

تمام بازی رو کپی کردم به جز pak23 که ??رمت PSARC داره و حجمش 8 گیگه و مشکلی که هست کنسول ??قط FAT32 رو پشتیبانی میکنه و موندم برای انتقال این به کنسول چیکار کنم.

با برنامه PS3Tools ??ایل رو به 3 قسمت تبدیل کردم و ??رمت شون 666 شد اما بازهم هیچ ات??اقی نی??تاد و قسمت Install مولتی من شناسایی اش نکرد.

حتی 3 قسمت رو در مکان مربوطه کپی کردم بازهم ات??اقی ن??تاد.

برای حل این مشکل چه کاری باید انجام بدم.

تشکر.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...