رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

آموزش اجرای بازی های دارای فایل بالای 4 گیگ

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز

بنده بازی Uncharted 3 رو دانلود کردم. الان به یه مشکلی برخورد کردم.

تمام بازی رو کپی کردم به جز pak23 که ??رمت PSARC داره و حجمش 8 گیگه و مشکلی که هست کنسول ??قط FAT32 رو پشتیبانی میکنه و موندم برای انتقال این به کنسول چیکار کنم.

با برنامه PS3Tools ??ایل رو به 3 قسمت تبدیل کردم و ??رمت شون 666 شد اما بازهم هیچ ات??اقی نی??تاد و قسمت Install مولتی من شناسایی اش نکرد.

حتی 3 قسمت رو در مکان مربوطه کپی کردم بازهم ات??اقی ن??تاد.

برای حل این مشکل چه کاری باید انجام بدم.

تشکر.

سلام ببخشید که دیر جواب میدم.آخه شنبه امتحانات شروع میشه:saddd:

شما اون ??ایل 8 گیگ رو که اسپلیت کردین.??ایل های اسپلیت شده رو بذارین تو همون پوشه main بمونه و اون ??ایل 8 گیگ رو به یه جای دیگه کامپیوتر منتقل کنین.توجه کنید که حتما ??ایل های اسپلیت شده تو همون پوشه باشه.

بعد بازی رو تو پوشه GAMES هارد اکسترنالتون بریزین و به مولتیمن برید.از تو تنظیمات بازی تو مولتیمن هیچ گزینه ای رو ??عال نکنین.بازی رو اجرا کنید.اگر مولتی من اون سوال رو پرسید YES رو یزنید و وارد بازی بشید.تا اینجا باید 8-9 گیگ از ??ضای کنسول گر??ته شده باشه.اگه اون سوالو نپرسید بنده در خدمتم....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام ببخشید که دیر جواب میدم.آخه شنبه امتحانات شروع میشه:saddd:

شما اون ??ایل 8 گیگ رو که اسپلیت کردین.??ایل های اسپلیت شده رو بذارین تو همون پوشه main بمونه و اون ??ایل 8 گیگ رو به یه جای دیگه کامپیوتر منتقل کنین.توجه کنید که حتما ??ایل های اسپلیت شده تو همون پوشه باشه.

بعد بازی رو تو پوشه GAMES هارد اکسترنالتون بریزین و به مولتیمن برید.از تو تنظیمات بازی تو مولتیمن هیچ گزینه ای رو ??عال نکنین.بازی رو اجرا کنید.اگر مولتی من اون سوال رو پرسید YES رو یزنید و وارد بازی بشید.تا اینجا باید 8-9 گیگ از ??ضای کنسول گر??ته شده باشه.اگه اون سوالو نپرسید بنده در خدمتم....

داداش من همه اینکارو کردم ولی تو مولتیمن بازی انتخاب می کنم پیغام yes نمیاد بازی هم ico & shadow fo closus هست که یک ??ایل حجیم 6 گیگابایتی psarc داره من این ??ایل اسپلیت کردم و در جای ??ایل 6 گیگ قرار دادم ولی نشد چیکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

من GOW 1 از سایتتون دانلود کردم ?????? ???? God of War 1 HD ???? PS3 ?? ???? ??????

طبق آموزش اول ??ایل PKG اکسترکت کردم و طبق این آموزش هم اون ??ایل 6 گیگو اسپلیت کردم

اما ??ک کنم مرحله اولم ایراد داره: به طوری که ??ایل های بازی اصلا مثل بقیه بازی ها نیست

میشه یه راهنمایی بکنید؟

il9kl5chperq_t.jpg

این تمام ??ایل هایی هست که از PKG به دست اومده!

لینک به ارسال
با سلام

من GOW 1 از سایتتون دانلود کردم ?????? ???? God of War 1 HD ???? PS3 ?? ???? ??????

طبق آموزش اول ??ایل PKG اکسترکت کردم و طبق این آموزش هم اون ??ایل 6 گیگو اسپلیت کردم

اما ??ک کنم مرحله اولم ایراد داره: به طوری که ??ایل های بازی اصلا مثل بقیه بازی ها نیست

میشه یه راهنمایی بکنید؟

il9kl5chperq_t.jpg

این تمام ??ایل هایی هست که از PKG به دست اومده!

http://forums.p30day.com/t6720.html

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان وبا تشکر از سایت خوبتون من یه پلی استیشن 3 اسلیم 320 گیگ دارم با ورژن 3.60 اون ??ریموری هم که واسه کپی خور کردن دستگاه لازم هست رو دانلود کردم

نصب هم میشه اونم کامل ولی کپی خور نشده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم درضمن میخواستم بدونم e3 flasher میشه بار است??اده کنم ممنون

لینک به ارسال
با سلام خدمت همه دوستان وبا تشکر از سایت خوبتون من یه پلی استیشن 3 اسلیم 320 گیگ دارم با ورژن 3.60 اون ??ریموری هم که واسه کپی خور کردن دستگاه لازم هست رو دانلود کردم

نصب هم میشه اونم کامل ولی کپی خور نشده اگه راهنمایی کنید ممنون میشم درضمن میخواستم بدونم e3 flasher میشه بار است??اده کنم ممنون

سلام.

باید هک سخت ا??زاری انجام بدید.

لینک به ارسال

ببخشید توی مولتی که سوال میپرسه که آیا بازی رو تو هارد داخلی نصب کنم و ما yes رو میزنیم ین بازی دقیقا کجای هارد داخلی نصب میشه؟؟؟

لینک به ارسال
ببخشید توی مولتی که سوال میپرسه که آیا بازی رو تو هارد داخلی نصب کنم و ما yes رو میزنیم ین بازی دقیقا کجای هارد داخلی نصب میشه؟؟؟

سلام ؛

dev_hdd0/Games/ ...

لینک به ارسال

سلام من این بازی انچارید3رودانلودکردم بصورت ??ایل هست همه ??ایلاروریختم توی پوشه gamesکنسول بجزیه ??ایل هشت گیگ که مونده کسی میدونه اونوچجوری بایدانتقال بدم به کنسول؟؟؟؟؟؟؟:=Z::=Z::=Z:

لینک به ارسال

بچها کسی نیست یه راهنمایی کنه؟من این ??ایلوباوین زیپ اسپلیت کردم ولی توی کنسول وقتیunzipمیزنم یه پوشه خالی واسم میاره ??ایلای اسپلیت شده زیپ روهم که بازمیکنم خالیه یه ه??تس گیراین بازیم

لینک به ارسال

اقادرست شدبازی باورم نمیشه تمام سایتاروگشتم ولی راهکاراشون جواب ندادبجزراهکارسایت شما بابرنامه ps3 toolsقسمت اسپلیتش اون ??ایل 8گیگ روتقسیم کردم به ??ایل های 2گیگی وبعد??ایل هاروگزاشتم توپوشه mine وپوشه روگزاشتم تو??لش بعدپوشه رواونجایی که بایدباشه کپی کردم وبعد تموم شدن کپی ??ایلاخودبخودتبدیل شدن به یه ??ایل 8گیگی که همون ??ایلpak23بود:cheerleader3:باورم نمیشه اینقدراسون بوده این کارومن اینقدردردسرکشیدم:91:

لینک به ارسال
به این قسمت مراجعه کنید:http://forums.p30day.com/t6071.html

این لینک کار نمیکنه

لینک به ارسال

این لینک کار نمیکنه

شما دقیقا مشکلتون چیه؟ بازیتون ??ایل بالای 4 گیگ داره یا ??ایل pkg دارید که بالای 4 گیگه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...