رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

درخواست دایرکت ایکس 11

پست های پیشنهاد شده

عزیزان ممنون میشم کسی بیاد لینک دایرکت ایکس11 رو برام بزاره.من برای این می خوام که باگ های ??ریم بازی رو ر??ع کنه.بعد هم رو کارت گرا??یکم نوشته قابلیت پشتیبانی از دایرکت ایکس 11 ولی من چیزی به نام دایرکت ایکس 11 پیدا نکردم.همشون همون 9 بودند.ممنون میشم اگه حتی یه لینک از سایت رسمی مایکروسا??ت از این برنامه بدین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام می شه مدل کارتت رو بگی؟؟؟ در ضمن اگهبرای کدوم بازی می خوایی؟؟؟

چون ??کر نکنم زیاد تو??یقی بکنه ها...

لینک به ارسال

اگه بدونی چه قدر برای batman arkham city تو??یق می کنه.چون این بازی حداکثر پشتیبانیش از دایرکت ایکس 9 هست این اپدیت جدیدی که براش اومده باعث میشه که تغییرات خیلی زیادی روش انجام شه.مدل کارت گرا??یکم هم amd raedon r7870 هست با 2 گیگ حا??ظه اصلی و 3 گیگ share

لینک به ارسال

کسی نیست یه لینک بده؟

لینک به ارسال

ممنون ولی یه سوال به این عکس نگاه کن::scared:

[ATTACH=CONFIG]3894[/ATTACH]

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تقصیره مایکروسا??ت شد به جای لینک دایرکت ایکس ??یل صوتی گذاشته بود الآن دانلودش کردم ??همیدم،

اول ??ایل زیر رو دانلود کن و اجازه بده از طریق اینترنت دایرکت ایکس سیستم چک بشن و بعد از لینک دوم یعنی نسخه ??اینال دایرکت ایکس 11 با حجم 99 مک است??اده کن:

Microsoft SDK Installer Pakage

دانلود دایرکت ایکس 11 نسخه ??اینال

معولا باید دایرکت ایکس جدید همراه ??ایل آپدیت وجود داشته باشه،

درضمن چیزی به اسمDirectX 11 برای دانلود به صورت رسمی از طر?? مایکروسا??ت قرار نگر??ته و تمام نسخه های موجود ترکیبی ازdirectx 10,9 وبصورت دستکاری شده توسط ا??راد غیر رسمی ساخته شدن.

ورژن دایرکت ایکس ویندوز سون 11 هست و با همون ??ایل web installer مایکروسا??ت که قرار دادم جدیدترین آپدیت مخصوص دایرکت ایکس ویندوز رو شناسایی و دانلود میکنه.

نسخه جدید و ??اینال دایرکت ایکس توی نت به اسم directx 9.29 قرار گر??ته و ??علا دایرکا ایکس 11 برای دانلود از سمت مایکرسا??ت وجود نداره و اون ??ایلهای ??شرده شده داخل دایرکت ایکس که تاریخای مختل??ی از جمله jun2010-oct2009-jan2011 و...همون آپدیتهای جدید لازم برای اجرای بازیهای جدید با کی??یت بیشتر هست....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
تقصیره مایکروسا??ت شد به جای لینک دایرکت ایکس ??یل صوتی گذاشته بود الآن دانلودش کردم ??همیدم،

اول ??ایل زیر رو دانلود کن و اجازه بده از طریق اینترنت دایرکت ایکس سیستم چک بشن و بعد از لینک دوم یعنی نسخه ??اینال دایرکت ایکس 11 با حجم 99 مک است??اده کن:

ممنون عزیز ??قط یه سوال موقع نصب برنامه2 یعنی دایرکت ایکس ??ینال هم باید به نت وصل بشم؟بعد هم اولی نیاز هست؟

لینک به ارسال

ببخشید کامنتم ناقص شد جدیدن خیلی با پرو??ایلم تو انجمن مشکل دارم و یه د??عه از اکانتم logout میشم.

به هر حال دلیلش رو دوباره توضیح دادم...

لینک به ارسال

مشکلی نیست داداش ممنون ??قط یعنی اولی رو نصب کنم بهتره؟یعنی از خود مایکروسا??ت ??ایل ها رو دانلود می کنه؟پس دومی رو نصب نکنم؟ببخشید این قدر سوال می کنم اطلاعات زیادی ندارم بالاخره شما که سنتون بالاتره چیزهای بیش تری می دونین

لینک به ارسال

شما ??ایل اولی رو دانلود کن و در زمان اجرا شدن برنامه حتما به نت کانکت باش و اجازه بده تا اگر آپدیتی برای ورژن دایرکت ایکس ویندوز منتشر شده ،این برنامه دانلود و نصبش بکنه،

??ایل دوم دایرکت ایکس دانلود شده ورژن ??اینال هست و همون طور که گ??تم آپدیتهای منتشر شده برای اجرای بهتر بازیهای جدید رو به همرا خودش داره،

بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که اول سایت سازنده گرا??یکت رو چک کن ببین در ورژن جدید درایورش چه بازیهایی رو ساپورت کرده اگر اسم بازی batman arkham city دایرکت ایکس 11 در لیست بازیهای ساپورت شده درایور بود اونوقت درایور رو دانلود و نصب کن و جدیدترین دایرکت ایکس با همین درایور دانلود شده و نصب میشه...

لینک به ارسال

دوستان چرا برای یک دایرکس انقدر خودتونو عذاب میدین -

لینک جدید ترین نسخه دایرکس 11:

البته پیش از لینک دانلود دوست عزیز این دایرکس به جدید ترین اپدیت مجهز و با دایرکس های 11 دیگه خیلی ??رق میکنه -من خودم نصب کردم ونتیجه اش رو دیدم.

لینک دانلود:http://www.mobinigi.com/wp-content/uploads/2012/04/Direct-X11-www.mobinigi.com_.rar

لینک به ارسال

دستت درد نکنه عزیز اینم نصب می کنم می گم ولی بگو ??رقاش چیه؟

لینک به ارسال

داداش ??رق این اینه که این دایرکس برای جدید ترین بازی ها و جدید ترین اپدیت ها ??راهم شده که مشکلات بازیرو از بین میبرد وبازیرو روان میکنه.

لینک به ارسال

من ویندوز رو اپدیت کردی اگه اشتباه نکنم

دایرکس هم اپدیت کرده ولی در کل دوستمون راست می گه چیزی به اسم دایرکت ایکس 11 نداریم ما...

لینک به ارسال

اره درسته نسخه ای هست که هکرها درست کردند

لینک به ارسال

دوست عزیز دایرکس 11 که دیگه کم کم داره از مد میی??ته و نوبت دایرکس 12 است- دوست عزیز اپدیت دایرکس وویندوز اون چیزی که شما ??کر میکنید نیست که توسط اینترنت دایرکستون رو اپدیت میکنید - شما میتونید اپدیت دایرکس رو به عنوان اپدیت بازی در نظر بگیرید -البته اخرین اپدیت دایرکس ها البته معلوم نیست این دایرکس من به روز باشه -من خودم باید برم نگاه کنم چون خیلی زود به زود اپدیت میشن.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

حر?? جناب darknest راجب آپدیت شمردن directx برای بازیها کاملا درسته و مثل این میمونه که شما ق??ل داشته باشی اما کلیدش از بین ر??ته باشه درکل لازم و ملزوم هم هستن.

اما دوستان اگر بنا به قدیمی شدن و کنار گذاشتن زودهنگام Directx11 باشه که حتما باید پک کامل آپدیتهای Dll و مابقی آپدیتهایی که همگی ما به اسم Directx میشناسیم از طر?? developer بزرگی مثل مایکروسا??ت در یک پک مثلا به نام Directx11.0-11-10 و.. منتشر شده باشه چون تا زمانیکه از سمت مایکروسا??ت و به صورت رسمی پک آپدیتی به نام Directx11 روی نت قرار نگر??ته باشه ما نمیتونیم اینقد با اطمینان بگم که دایرکت ایکس 11 در حال منسوخ شدنه گرچه که حتما در آینده ای نه چندان دور این ات??اق میو??ته.

directx12 در کنار 11.1 ظاهر میشه واین به معنی برچیده شدن سیستم 11.0و11.1 نیست چراکه تاریخچه سخت ا??زاری نشون داده که مدتها بعد از همه گیر شدن یک تکنولوژی کمپانیهای بزرگ دست به انجام ویرایش میزنن و قطعاتی با نام Revision یا REV رو راهی بازار میکنن مثل گرا??یک-مادربورد-cpu و...

این درحالی هست که بازیهایی بنیان گزار مثل Crysis با خلق موتور بسیار قوی Crytec Engine 2.0 و 3.0 باعث کنار گذاشتن دایرکت ایکس 9.0b-c شدن و بعدشم نوبت ورژن 11.0 و نهایتا 11.1 هست که زمینه ساز ورود موتور گرا??یکی directx12 میشه،

پس حالا حالا ها دایرکت ایکس 11 برای کنار گذاشته شدن از عرصه گیم خیلی جوونه اونم به این خاطر که پتانسیل ??وق العاده بالایی داره. با وص?? اینکه وقتی بازی Crysis2 HD Driectx11 برای کامپیوتر Remake شد بلا??اصله بعدش کلید ساخت گرا??یکهایی مبنی بر directx11.0 زده شد،

شما اگر به غولهای گرا??یکی مثل nvidiaوamd یه نگاه بکنید و کان??یگشون رو توی Benchmarkها دیده باشید میبینید که تولیدکننده هایی مثل asus در گرا??یک hd7970amd وgtx titan با وجود مموری اینتر??یس بالا و میزان رم باورنکردنی 4تا6 گیگ از نوع DDR5 از موتور 11.1 است??اده کردن و این درحالی هست که هنوز ویندوز 8 از directx11.1 پشتیبانی نمیکنه و در ورژن 8.1 این قابلیت رو برای ساپورت نرم ا??زاری از همچین قطعه جدیدی ??راهم میکنه دیگه جه برسه به ویندوزه 7 64بیتی که بالاترین دایرکت ایکسش 11 هست.

همه این موارد رو گ??تم تا شما متوجه بشین که حر?? با عمل مثال زمین تا آسمون هست پس هر خبری رو که میشنوید یا میخونید سریع باور نکیند و قبل ازshare کردن اون موضوع حتما قبلش یه سرچی راجب مطلب از سورسهای بزرگ سخت ا??زاری بکنید و مطمئن باشید تازمانیکه میزبان نرم ا??زاری یعنی ویندوز برای یک قطعه سخت ا??زاری مثل گرا??یک یک رابط کاربری که اون رو به نام ??ریمور-آپدیت-ران تایم و نهایتا دایرکت ایکس میشناسن رو نساخته باشه ما که یوزر هستیم به این راحتی راجب کنسل شدن پروژه موتور گرا??یکی ای مثل 11.0و11.1 نمیتونیم نظر بدیم.

حالا شما کلاه خودتون رو قاضی کنید.

درضمن شرمنده اگر حر??هام یه خورده طولانی شد....:93:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...