رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jozamir

خرید و فروش ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام برو بچ.جایی تو انجمن هست که بشه درخواست خرید یا ??روش کنسول گذاشت؟

مرسی....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

نه:icon_346[1]::icon_346[1]:

لینک به ارسال

خب معلومه نه

میخوای خربد و ??روش کنی برو بازار:78::78::gigglesmile:

لینک به ارسال

خوب حداقل ی راهنمایی میتونید بکنید که؟!!!من دستگامو چند میتونم ب??روشم.۱۶۰ گیگ.پول واجبم بدجور.

لینک به ارسال

خوب عزیز همین جا بزار دیگه!!!من به مدیر سایت میگم پاک نکنه تاپیک رو

مو??ق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز وضعیت کنونی دستگاه؟

لینک به ارسال

داداش قیمت نوش اورجینال 1070000 و قیمت نو هک شده 1700000 حال خودت بررسی کن ببین چقدر می??ته

لینک به ارسال
خوب حداقل ی راهنمایی میتونید بکنید که؟!!!من دستگامو چند میتونم ب??روشم.۱۶۰ گیگ.پول واجبم بدجور.

اگه ??قط دانگرید شده باشه و بوردش به هیچ عنوان تعمیر نشده باشه ??روشنده ای که تعمیر کار باشه یا با تعمیر کار آشنا باشه کنسولتو نهایتا 650-700 تا 720 ازت میخره ولی اگر بخوای همین کنسول رو بخری باید در حدود 800 تا 900 وحتی 1میلیون پول خرج کنی.

حالا شما یه شرح حال از کنسولت اینجا بزار...

لینک به ارسال

کنسول من ۱۶۰ گیگ کپی خور.۲تا بازی هم بیشتر باهاش نکردم.۲ تا دسته داره که یکیش آکبنده.کابل hdmi داره.بلوری ارجینال killzone 3 داره که limited edition هم هست.

دست همتون هم درد نکنه که پیگیر سوالام هستین.

لینک به ارسال

بالای یک تومن ??ک کنم بتونی ب??روشی البته به شهری که توش هستی هم ربط داره چون من 120 گیگ دارم کپی خور. یک و صد ازم خواستن ن??روختمم.

لینک به ارسال
کنسول من ۱۶۰ گیگ کپی خور.۲تا بازی هم بیشتر باهاش نکردم.۲ تا دسته داره که یکیش آکبنده.کابل hdmi داره.بلوری ارجینال killzone 3 داره که limited edition هم هست.

دست همتون هم درد نکنه که پیگیر سوالام هستین.

دوست عزیز اگر تهران هستی بهترین کار اینه که بری توپ خونی پاساژ لبا?? اونجا همه کنسول کار هستن ولی اگر دستگاه رو به صورت tray یا بدون کارتون میخوای ب??روشی مطمئن باش بیشتر از 720-30 تومن ازت نمیخرن حالا ممکنه اگه دسته های نو باشه و کارتون کنسول رو داشته باشی اگر سریال کارتون با سریال زیر ps3 یکی باشه حدود 750-60 تومن خونه پرش ازت میخرن،

درضمن ps3 slim160 الآن هرچی تو بازار هست stock شده و یا ری??ری هستن که در حدود 1میلیون 100 بدون گارانتی تعمیر وبا گارانتی 1میلیون 600 ،

لینک به ارسال
بالای یک تومن ??ک کنم بتونی ب??روشی البته به شهری که توش هستی هم ربط داره چون من 120 گیگ دارم کپی خور. یک و صد ازم خواستن ن??روختمم.

ps3 slim 120 دیگه تو بازار نیست اگر بخوای ب??روشی ازت با پکیج و دسته و گیم اورجینال زیر 800 میخرن....

لینک به ارسال

من تهران زندگی میکنم.من ی تومن میخوام تا شهریه این ترم دانشگامو بدم.

خیلی ممنون داداش.مرسیییییییییییی

لینک به ارسال

دستگاه من ۱۶۰ گیگ اسلیم.زیر ۸۰۰ میخرن؟؟

لینک به ارسال

جعبه هم داره.تهرانم هستم.

لینک به ارسال

سلام من خودمم دانشجوام و می??همم چی میگ،

دستگاه شما رو در بهترین حالت 760 میخرن البته اگر به غیر از کسبه ب??روشی میتونی بالاتر هم ردش کنی،

من این موضوع 1سال پیش رو تجربه کردم درست زمانیکه اسلیم 120 گیگم چراغ زرد میداد و سوخت و اون موقع میخواستم یه دسته دوم بخرم تمام مغازههای راسته توپ خونه که همه کنسول کار بودن رو با وجود اینکه آشنا داشتم زیر رو رو کردم و نکته جالب این بود که وقتی حر?? از خرید اسلیم 120 میزدم همه میگ??تن 670تا680 تومن ولی وقتی راجب ??روش سوال میکردم قیمت یه د??عه میشد 450 تا 460 تومن،

دوست من به این خاطر سره این قصه رو واست باز کردم چون کنسول کارا بز خری میکنن و با سود بیشتر می??روشن و براشون مهم نیست که شما کابل hdmi و گیم اورجینال داری البته دسته الآن ??ابریکش دونه ای بیش از 120 تومن شده،

من بهت پیشنهاد میکنم بی گدار به آب نزنی و اول خوب پرس و جو کن و بعد تصمیم بگیر،

اگر خواستی مشاوره ??روش بکنی من یه ??رد حر??ه ای و درستکار رو میشناسم که کارش تعمیر-آپدیت وکلا همه کارهای مربوط به کنسول های ps3-xbox360 و nitendodsو3ds هست و کار ??روش انواع کنسولها رو هم انجام میده من با پیام خصوصی پلاک و شماره تماس مغازه رو واست می??رستم حتما برو پیشش یه مشاوره بکن ایشون آدمه معقولی هست و از صحبت و مشاوره باهاش پشیمون نمیشی همون طور که من نشدم...

لینک به ارسال
سلام من خودمم دانشجوام و می??همم چی میگ،

دستگاه شما رو در بهترین حالت 760 میخرن البته اگر به غیر از کسبه ب??روشی میتونی بالاتر هم ردش کنی،

من این موضوع 1سال پیش رو تجربه کردم درست زمانیکه اسلیم 120 گیگم چراغ زرد میداد و سوخت و اون موقع میخواستم یه دسته دوم بخرم تمام مغازههای راسته توپ خونه که همه کنسول کار بودن رو با وجود اینکه آشنا داشتم زیر رو رو کردم و نکته جالب این بود که وقتی حر?? از خرید اسلیم 120 میزدم همه میگ??تن 670تا680 تومن ولی وقتی راجب ??روش سوال میکردم قیمت یه د??عه میشد 450 تا 460 تومن،

دوست من به این خاطر سره این قصه رو واست باز کردم چون کنسول کارا بز خری میکنن و با سود بیشتر می??روشن و براشون مهم نیست که شما کابل hdmi و گیم اورجینال داری البته دسته الآن ??ابریکش دونه ای بیش از 120 تومن شده،

من بهت پیشنهاد میکنم بی گدار به آب نزنی و اول خوب پرس و جو کن و بعد تصمیم بگیر،

اگر خواستی مشاوره ??روش بکنی من یه ??رد حر??ه ای و درستکار رو میشناسم که کارش تعمیر-آپدیت وکلا همه کارهای مربوط به کنسول های ps3-xbox360 و nitendodsو3ds هست و کار ??روش انواع کنسولها رو هم انجام میده من با پیام خصوصی پلاک و شماره تماس مغازه رو واست می??رستم حتما برو پیشش یه مشاوره بکن ایشون آدمه معقولی هست و از صحبت و مشاوره باهاش پشیمون نمیشی همون طور که من نشدم...

داداش ازت خیلی خیلی ممنونم.مرسی واسه پیگیری و جواب.دمت گرم.منتظر ارسال آدرسی که گ??تی هستم.چاکرتم...

لینک به ارسال

آقا کاری نکردم تو هم مثه داداشم میمونی برات پیام ??رستادم به امید خدا گره از کاره ??رو بستت باز میشه...:5yt82hl_th:

لینک به ارسال

داداش برو تو persiantools اگه جعبه داره مطمئن باش بالای 1 تومن ازت میخرند

مثلا تو همین تاپیک طر?? میخواد 160 گیگ که جعبه اش هم مال خود نیست و دسته ی دوم هم انگار اصل نیست رو 1200 ب??روشه و کاربر sisaco حاضره 1100 بخره

???? ps3 160 gb ???? ???? ??? ??? ???? ??????? ? ??? ??? ????

بری مغازه ازت بز خر میکنند. تازه شما هم که اطلاعات زیادی در این زمینه نداری

برو همونجا یه تاپیک درست و حسابی بزن، متعلقات رو بگو، قیمت پایه رو 1200 بزن، مطمئن باش بالای 1050 ازت میخرند

??قط بگو که با مشتری واقعی راه میای تا بازدیدکننده برای قیمت آخر هم که شده بهت پیام بده

مو??ق باشی.

لینک به ارسال

یکی از عواملی که باعث میشه به قیمت بالا ps3 رو ??روخت هاردشه که هرچی ظر??یتش بالاتر باشه بیشتر میشه ??روخت

لینک به ارسال

سلام داداشای گلم.دست همتون درد نکنه که کمکم میکنید.مرسی مرسی مرسی.....

لینک به ارسال

سلام ،

ر??تی پیش اون کسی که آدرسش رو بهت دادم برای قیمت سوال بکنی ؟

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

سلام بچه ها من ps3 320GB slim دارم یه ساله خریدم 4 تا دسته ارجینال اصل داره 4 تا بازی ارجینال pes12 grand turismo 5 tv super star move edition و medal of honor warfightter دارم دسته موو و پلی استیشن ای هم داره کارتون هم داره کپی خوره و حدود 32 تا بازی ??قط رو خود دستگاه هست حالا گیمر جان قیمت می تونی بدی

لینک به ارسال
سلام بچه ها من ps3 320GB slim دارم یه ساله خریدم 4 تا دسته ارجینال اصل داره 4 تا بازی ارجینال pes12 grand turismo 5 tv super star move edition و medal of honor warfightter دارم دسته موو و پلی استیشن ای هم داره کارتون هم داره کپی خوره و حدود 32 تا بازی ??قط رو خود دستگاه هست حالا گیمر جان قیمت می تونی بدی

سهیل جان به نظر من سونیت رو کم کم نزدیک 1800 به بالا می خرن ، البته بستگی داره به اون کسی که می خوای ب??روشی بازی های اورجینال و همه دسته ها تو با هم بخره یا نه

بعدشم بازی های داخل هارد کنسول سر قیمت حساب نمی شه

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

مگه اصلش چنده من پارسال 700 تومن خریدم تابستون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...