رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jozamir

خرید و فروش ps3

پست های پیشنهاد شده

مگه اصلش چنده من پارسال 700 تومن خریدم تابستون

اوه پارسال

قیمتا خیلی ??رق کرده سهیل

من دیشب تو سایت دیجیکالا دیدم با گارانتی 1700 و بدون گارانتی 1020

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

الان ب??روشیم سال بعد ps4 بگیریم

لینک به ارسال
الان ب??روشیم سال بعد ps4 بگیریم

بزار شاهکار دیدیو کیج (beyond:two souls ) رو بازی کن بعد ب??روش

بعدشم ps4 بیاد باید هک بشه که طول میکشه و بازی های اورجینالش گرونه

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اشکال نداره من 6 ماه ps3 ارجینال داشتم مساله ای نیست بیاد می گیرم تا هک بشه ps3 رو هم نگر می دارم ولی انصا??ا ps3 منو متحول کرد من قبلا ماریو رو هم نمی تونستم تموم کنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام بچه ها من ps3 320GB slim دارم یه ساله خریدم 4 تا دسته ارجینال اصل داره 4 تا بازی ارجینال pes12 grand turismo 5 tv super star move edition و medal of honor warfightter دارم دسته موو و پلی استیشن ای هم داره کارتون هم داره کپی خوره و حدود 32 تا بازی ??قط رو خود دستگاه هست حالا گیمر جان قیمت می تونی بدی

سلام,

سهیل جان امیر درست میگه قیمت نسبت به پارسال ر??ته بالا ولی شما ??روشنده نیستی که بخوای دستگاه رو به این قیمت ب??روشی و من بهت قول میدم اگر بخوای به کسیی که کنسول کار هست ب??روشی با تمام این آیتمها البته به جز بازیهای روی هارد که اصلا توی قیمت حساب نمیشن خونه پرش ازت 1میلیون 300 و دیگه ??وقش خیلی بخوات باهات راه بیاد 1400 برش میداره،

اگه میخوای اینکار رو برای پیش خرید ps4 یا کلا خرید ps4 انجام بدی بهت پیشنهاد میکنم این ریسک رو نکن چون ps4 معلوم نیست کی هک بشه و باید اورجینال بازی کنه و اگر بودجه خرید بازیهاشو داری بسم الله و لی اگر نه پس بی گدار به آب نزن و صبر کن.

از طر??ی ps3 تا سال 2017 از سمت سونی همه جوره ساپورت میشه همون طور که ps2 یکی دوساله discontinue شده پس اینکارو نکن و دل خودت رو نسوزون چون پاییز امسال تا زمستون میشه عینه بهشته گیمرها...

من این قیمتایی که میدم تقریبا 90% درست هستن چون دوستم توی شهرستان از ??روشنده و تعمیرکارای ps3 وxbox360 هست و نامدارایه کنسول کاره تهران رو میشناسه همون طور که منم میشناسمشون،

شما باید قیمت بگیری ولی من بهت میگم اگر کنترلرها پک داشته باشن دونه ای 100تا110 تومن میخرن البته به شرط اورجینال و در حد نو بودن و اینکه کنترلر ??ابریک ps3 باید باخودش ??روش بره چون اگر جدا بخوای ب??روشی 120تا130 تومن از قیمت کنسولت کم میکنن،

پلی موو و آی هم 120 و بازیهای اورجینالت نهایتا دونه ای 35 تومن ،

حالا شما بشین ??کراتو بکن اگر خواستی ب??روشی حواست به این قیمتا باشه و یه دستی نخوری و ??قط مزنه ها رو داشته باش،

البته اگر به غیر از کنسول دار بخوای ب??روشی تا 1700 با دادن 2تا از کنترلرها تا 1750 میتونی ردش کنی البته این به شرطی هست که مشتری کاسب نباشه،

الآن چون این کنسول هنوز تولدش متق?? نشده بخوای بخری حدود 1950 واست هزینه داره که البته شامل گارانتی تعمیر هم میشه،

اوه پارسال

قیمتا خیلی ??رق کرده سهیل

من دیشب تو سایت دیجیکالا دیدم با گارانتی 1700 و بدون گارانتی 1020

امیر جان منم خیلی وقته به digikala سر میزنم و این قیمتا خیلی تشری??اتیه اول اینکه این کنسولها همه ??ابریک هستن و هیچکدوم کپی خور نشدن و ممکنه اصلا دانگرید نشه برای این حر??م میتونی ازخیلی از متخصصهای این کار بپرسی،

دوم شما 1700 دستگاه رو میخری اما یه 30تا50 تومن بابت هک و 80 تومن هم بابت دانگرید باید هزینه کنی تازه اگر این سایتا بازیهای اورجینال کنسول رو برنداشته باشن چون اکثر slim320 و superslimها به صورت باندل و حتما با یک بازی اورجینال ??روخته میشن و طبیعتا 35 تومن هم برای بازی اورجینال باید خرج کنی که این قیمت از 1700 میرسه به 1860 تا 1950-60 که باز همون قیمت خریدی هست که به سهیل جان گ??تم.....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

ممنون گیمر جان ببین من اسمتو نمی دونم اسمتو بگی ممنون میشم نه نمی خواستم ب??روشم من دو سه سال پیش ps2 خریدم ps1 هم پدرم بری تولد سه سالگیم خریده بود می خواستم ببینم قیمت ها چنده وگرنه نمی خوام کلکسیونمو ناقص کنم تازه شاید 360 one ایکباکس هم گر??تم بر هر حال ممنون از پاسختون در ضمن گیمر راست میگه امیر slim ها رو خودش بازی داره مال من توش tv superstar بود

لینک به ارسال

من که تا الان هیچ کدوم از ps هامو ن??روختم و نخواهم ??روخت تازه همشون هم سالمند و کار میکنن

لینک به ارسال
سلام ،

ر??تی پیش اون کسی که آدرسش رو بهت دادم برای قیمت سوال بکنی ؟

سلام داداش.۵ شنبه میتونم برم.برم حتما خبرشو بهت میدم.بازم مزسییییییی ر??یق.

لینک به ارسال
ممنون گیمر جان ببین من اسمتو نمی دونم اسمتو بگی ممنون میشم نه نمی خواستم ب??روشم من دو سه سال پیش ps2 خریدم ps1 هم پدرم بری تولد سه سالگیم خریده بود می خواستم ببینم قیمت ها چنده وگرنه نمی خوام کلکسیونمو ناقص کنم تازه شاید 360 one ایکباکس هم گر??تم بر هر حال ممنون از پاسختون در ضمن گیمر راست میگه امیر slim ها رو خودش بازی داره مال من توش tv superstar بود

سهیل جان من علی هستم...:93:

لینک به ارسال

سلام به داداشای گلم.

یکی دستگامو ۱۱۰۰ خواسته.نظرتون چیه؟میشه راهنماییم کنید؟

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

خوبه ب??روش

لینک به ارسال
خوبه ب??روش

سهیل جان شرح حال کنسولمو یادته؟

ب??روشم؟

لینک به ارسال

1100 که خیلی خوبه.اگه ??روختی همه ی پولو یک جا بگیر

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اره یادمه سریع ب??روش

لینک به ارسال
سلام به داداشای گلم.

سلام ببخشید چندساعت نبود،

کاسب از این کمتر برش میداره ،

ب??روش ...

ایشالا که خیر باشه واست....

لینک به ارسال
سلام ببخشید چندساعت نبود،

کاسب از این کمتر برش میداره ،

ب??روش ...

ایشالا که خیر باشه واست....

سلام داداشا.مرسی از همتون.خبرشو میدم...

لینک به ارسال
سلام به داداشای گلم.

به نظر منم ب??روشید بهتره

چند ص??حه قبل هم بهتون گ??تم که توی Persiantools راحت میتونید بالای 1050 ب??روشید.

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان . من یک دستگاه اسلیم دارم که خریدم 320 بود . خودم هاردشو عوض کردم .1ترابایت شد الان به جز یک بازی اورجینال حدود 60 بازی هم داخلش هست و 100 لهل هم ??ضا خالی داره . بازی های کنسول آتاری . میکرو سگا . سپر نینتندو و سگا سی دی و ps1 .ps2 . بسیار تمیز با یک دسته . یکی یه قیمت روش میتونه بزاره ببینم چقدر می ارزه ؟ ممنون میشم

لینک به ارسال
سلام خدمت دوستان . من یک دستگاه اسلیم دارم که خریدم 320 بود . خودم هاردشو عوض کردم .1ترابایت شد الان به جز یک بازی اورجینال حدود 60 بازی هم داخلش هست و 100 لهل هم ??ضا خالی داره . بازی های کنسول آتاری . میکرو سگا . سپر نینتندو و سگا سی دی و ps1 .ps2 . بسیار تمیز با یک دسته . یکی یه قیمت روش میتونه بزاره ببینم چقدر می ارزه ؟ ممنون میشم

سلام،

بستگی داره چه هارد 1ترابایتdی روی کنسول گذاشته باشی و دستگاهت هر قیمتی داشته باشه بالای 240 تومن بهش اضا??ه میشه البته ار این هارد نباید حین انجام بازیهای Freez داشته باشه و هنگ یا reset کنه،

اسم و مدل هارد 1TB که روی کسنول گذاشتی رو می??رستی ؟

RPM و نوع SATA رو هم ب??رست.

لینک به ارسال

سلام به انجمن.

با یکی هماهنگ کردم.حالا باید ببینیم چی میشه..راستی یه تیکه پلاستیکی که روی جا پیچی زیر کنسولم قرار میگیره ا??تاده.چی کارش کنم؟هست بگیرم؟

مرسی...

لینک به ارسال
سلام به انجمن.

با یکی هماهنگ کردم.حالا باید ببینیم چی میشه..راستی یه تیکه پلاستیکی که روی جا پیچی زیر کنسولم قرار میگیره ا??تاده.چی کارش کنم؟هست بگیرم؟

مرسی...

سلام ،

ایشالا به سلامتی ردش کنی؛

اگر بازش نکردی و روی قاب کنسول جای خراش پیج گوشتی نیست زیاد خودتو ناراحت نکن و اگر ??کر میکنی بهتره پس برو توپ خونه همون آدرسی که واست ??رستادم یه دونه از اون کاور پلاستیک روی پیچ رو بگیر؛

لینک به ارسال
سلام ،

ایشالا به سلامتی ردش کنی؛

اگر بازش نکردی و روی قاب کنسول جای خراش پیج گوشتی نیست زیاد خودتو ناراحت نکن و اگر ??کر میکنی بهتره پس برو توپ خونه همون آدرسی که واست ??رستادم یه دونه از اون کاور پلاستیک روی پیچ رو بگیر؛

نه تا حالا بازش نکردم.ایول میرم همونجا میگیرم.دست درد نکنه.

لینک به ارسال

چیز هایی که در درجه اول برای ??روش خیلی مهمه و قیمت رو بالا می بره

1-سالم بودن کنسول و حانگی بودن کنسول

2-هارد کنسول و دسته سالم

بازی هایی که داخل هارد هست روی قیمت تاثیری نداره مگر خیلی جزئی

من خودم یکی از دوستام تو این کار هست و در این مورد اطلاعاتی دارم ، کلا برو بچه های بازار :wink: می زنن تو سر قیمت به ??رض همین رو ازت 950 می خره و خودش 1200 به بالا می ??روشه

از نظر من قیمتی که برای کنسولت میشه گذاشت حدودا 1300 الی 400 هست البته به شرط اینکه سالم باشه و به بازاری های کلک ن??روشی

لینک به ارسال
سلام،

بستگی داره چه هارد 1ترابایتdی روی کنسول گذاشته باشی و دستگاهت هر قیمتی داشته باشه بالای 240 تومن بهش اضا??ه میشه البته ار این هارد نباید حین انجام بازیهای Freez داشته باشه و هنگ یا reset کنه،

اسم و مدل هارد 1TB که روی کسنول گذاشتی رو می??رستی ؟

RPM و نوع SATA رو هم ب??رست.

سلام توشیبا و 5400 دور . در ضمن من این همه بازی کردم نه لگ خوردم نه تیکی زده بعد هاردو خریدم 310 بعد اکبندش 2 میلیونه البته 320 با 3 تا بازی شما میخری 1250 بعد می??روشی 1800 دیگه لابد

لینک به ارسال
چیز هایی که در درجه اول برای ??روش خیلی مهمه و قیمت رو بالا می بره

1-سالم بودن کنسول و حانگی بودن کنسول

2-هارد کنسول و دسته سالم

بازی هایی که داخل هارد هست روی قیمت تاثیری نداره مگر خیلی جزئی

من خودم یکی از دوستام تو این کار هست و در این مورد اطلاعاتی دارم ، کلا برو بچه های بازار :wink: می زنن تو سر قیمت به ??رض همین رو ازت 950 می خره و خودش 1200 به بالا می ??روشه

از نظر من قیمتی که برای کنسولت میشه گذاشت حدودا 1300 الی 400 هست البته به شرط اینکه سالم باشه و به بازاری های کلک ن??روشی

مرسی داداش درست بازی ملاک نیست . اما پدرم در اومد تا این با زی هارو ریختم مخصوصا ps2 و بازی های میکرو و سگا و اینا ... در هر صورت مرسی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...