رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
jozamir

خرید و فروش ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام توشیبا و 5400 دور . در ضمن من این همه بازی کردم نه لگ خوردم نه تیکی زده بعد هاردو خریدم 310 بعد اکبندش 2 میلیونه البته 320 با 3 تا بازی شما میخری 1250 بعد می??روشی 1800 دیگه لابد

سلام،

من که به شما گ??تم بابت هارد جدید بالای 240 تومن به کنسول اضا??ه میشه باتوجه به ??رمایش دوست عزیزم GOW در مورد تغییر قیمت کنسول با توجه به هارد درونش،

??رمایش شما کاملا درسته در مورد قیمت slim320 چون در حدود 1میلیون 950 هست البته با گارانتی تعمیر.

بعدم دوست من نیازی به جبهه گر??تن و این طرز صحبت نیست اگر لط?? کنی و قبل از کامنت گذاشتن ص??حات قبل رو بخونی میبینی که من به کاربر jozamir هم توضیح دادم کسبه بز خری میکنن چون این بلا سره من هم اومده،

من میخواستم قیمت کنسول شما رو باتوجه به هاردی که روش گذاشتی از کسی بپرسم و واقعا ??کر نمیکردم شما بدون مزمزه کردن حر?? جوری با من صحبت کنی که انگار من میخوام بازار گرمی کنم،

والا من هیچ سودی از ضرر و سود شما نمیبرم چرا اگر بالا ب??روشی خوشحال میشم و اینکه من ??قط قصدم کمک به شما برای پیدا کردن بهترین قیمت بود حالا که بد برداشت کردی من دیگه نظری نمیدم.

ایشالا که بتونی بالای 1500 ردش کن دوست من.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان به منظور من زیاد خوب نیست تو انجمن تایپیک خرید و ??روش ایجاد شه همیشه تو اینجور مواقع مشکلات غیر قابل جبرانی پیش میاد .

لینک به ارسال
سلام،

من که به شما گ??تم بابت هارد جدید بالای 240 تومن به کنسول اضا??ه میشه باتوجه به ??رمایش دوست عزیزم GOW در مورد تغییر قیمت کنسول با توجه به هارد درونش،

??رمایش شما کاملا درسته در مورد قیمت slim320 چون در حدود 1میلیون 950 هست البته با گارانتی تعمیر.

بعدم دوست من نیازی به جبهه گر??تن و این طرز صحبت نیست اگر لط?? کنی و قبل از کامنت گذاشتن ص??حات قبل رو بخونی میبینی که من به کاربر jozamir هم توضیح دادم کسبه بز خری میکنن چون این بلا سره من هم اومده،

من میخواستم قیمت کنسول شما رو باتوجه به هاردی که روش گذاشتی از کسی بپرسم و واقعا ??کر نمیکردم شما بدون مزمزه کردن حر?? جوری با من صحبت کنی که انگار من میخوام بازار گرمی کنم،

والا من هیچ سودی از ضرر و سود شما نمیبرم چرا اگر بالا ب??روشی خوشحال میشم و اینکه من ??قط قصدم کمک به شما برای پیدا کردن بهترین قیمت بود حالا که بد برداشت کردی من دیگه نظری نمیدم.

داداش بخدا که یدونه ای...راهنماییات که به من خیلی کمک کرد.میخوامتتتتتتتتتتت..

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداش بخدا که یدونه ای...راهنماییات که به من خیلی کمک کرد.میخوامتتتتتتتتتتت..

شما لط?? داری دوست عزیز،

والا به خدا من مغازه دار نیستم و اصلا کارم خرید ??روش نیست،نمیدونم چرا بعضی از دوستان کم لط??ی میکنن،

با این حال mortezatroy راست میگه و با وجود این تاپیک کی??یت انجمن ps3 میاد پایین و شما خودت یه چشمه رو دیدی.....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
شما لط?? داری دوست عزیز،

والا به خدا من مغازه دار نیستم و اصلا کارم خرید ??روش نیست،نمیدونم چرا بعضی از دوستان کم لط??ی میکنن،

با این حال mortezatroy راست میگه و با وجود این تاپیک کی??یت انجمن ps3 میاد پایین و شما خودت یه چشمه رو دیدی.....

......................... :93:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

اگه می تونید این تاپک رو حذ?? کنید

لینک به ارسال

چطوری این تاپیک رو پاک کنم؟

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

به مدیریت اطلاع بدید

لینک به ارسال

نه عزیز پاک نکن.موضوعش رو بنویس :راهنمایی درباره خرید و ??روش ps3

لینک به ارسال
سلام،

سلام دادا من جسارت نکردم . چرا ??کر میکنی من خواستم توهین کنم من اولا بازاری هارو گ??تم .. چون خودم تو بازار کامپیوترم و قسطی کار میکنم . میدونم بازاری ها چطورین البته . شما همیشه راهنماییی کن . انسان با مشاوره به همجا میرسه من با 32 سال سن جسارت نکردم اما تازه دیشب نشستم بازی کردن بازی the lasto میگم عجب چیزیه . بازم شرمنده اگه من بد صحبت کردم اگه کامپیوتر قسزی خواستی یا لپ تاپ پیام بده برات اوکی میکنم مرسی بازم شرمنده از دوستان

لینک به ارسال
اگه می تونید این تاپک رو حذ?? کنید

به نظرم پاک نشه بهتره چون بچه هایی هستن بخوان دستگاهشونو ب??روشن میان اینجا . اگه نظر منو بخوایین پاک نکنید بهتره :93:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام دادا من جسارت نکردم . چرا ??کر میکنی من خواستم توهین کنم من اولا بازاری هارو گ??تم .. چون خودم تو بازار کامپیوترم و قسطی کار میکنم . میدونم بازاری ها چطورین البته . شما همیشه راهنماییی کن . انسان با مشاوره به همجا میرسه من با 32 سال سن جسارت نکردم اما تازه دیشب نشستم بازی کردن بازی the lasto میگم عجب چیزیه . بازم شرمنده اگه من بد صحبت کردم اگه کامپیوتر قسزی خواستی یا لپ تاپ پیام بده برات اوکی میکنم مرسی بازم شرمنده از دوستان

سلام،

دوست عزیز من نگ??تم که شما قصد توهین داری!

و عرض کردم شما منظوره سوالم رو درست متوجه نشدی و گمان کردی که بنده میخوام کسنول شمارو بخرم درصورتیکه لهن و برخورد کاربران مشاوره دهنده این تاپیک کاملا بی طرا??انه بوده و هست ،

این مشاوره ها به صورت کاملا رایگان درجهت سود بیشتره شما انجام میشه ،

بنده از حر?? شما ناراحت نشدم و این سایت به پشتوانه کاربرانی صبور هست که به حیات خودش ادامه داده.

درضمن سن و سال در این ??یلد کاری ملاک نیست چراکه من دردو قطب ایران یعنی اهواز و تهران در این زمینه ها ??عالیت کردم و هنوز ??عالیت دارم که طبیعتا به خاطر شناخت چندساله ای که از بازار این دو شهر دارم(منظورم جسارت به اساتید و دوستان عزیزم نیست)حتما به موارد کلیدی اشاره میکنم تا خدایی نکرده بوزر ضرری نکنه چراکه دراین حالت هم یوزر مالش رو میبازه و ناراحت میشه و هم من وژدان و شرا??ت کاری رو با مشاوره غلط زیر سوال میبرم،

درمورد باز بودن تاپیک ناراحت نباشید چراکه مدیریت ??هیم سایت هم با ??عالیت مثبت کاربران مخال??تی ندارند از این جهت که زمینه سازی هست برای پیشر??ت هر چه بیشتر سایت-انجمن و همین طور اطلاعات همگی ما ...:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

اگه کسی دسته ps3اضا??ه داره میخواد ب??روشه من خریدارم. من که ps3رو خریدم ??روشنده نامرد یک دسته داد به من احتیاج ??وری

لینک به ارسال

دسته ps3 گرونه اگه مشکلت جدیه و پول نداری دسته ی سونی 2 بگیر با مبدل وصل کن به ps3

لینک به ارسال

با دسته کامپیوتر هم میتونی بازی کنی

لینک به ارسال

آقای batoneta مطمئنی که با ذسته ی کامپیوتر تو ps3 میشه بازی کرد?کدوم مارک؟:drool:

لینک به ارسال

هر مارکی میخواد باشه، با usb وصل میکنی میاره دیگه، ولی اون دکمه ps رو ندارن

لینک به ارسال

این دوستمون درست میگه با هر مارکی میشه بازی کرد البته رو چند تا از بازی ها جواب نمده . . برای بیرون اومدن از بازی ها هم باید دسته ps3 باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان

قیمت یه ps3 که 80 گیگ باشه هک شده هم باشه نو چند تومنه؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

قیمت یه ps3 که 80 گیگ باشه هک شده هم باشه نو چند تومنه؟

دوست عزیز اگه منظورتون ps3 ??ت هست قیمتی ما بین 550 تا 650 هست .

لینک به ارسال

ا سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

به علت نیاز شدید مالی میخوام تمامی کنسولامو ب??روشم. با اینکه واقعا دوسشون دارم کلی از خاطراتم با هاشون رقم خورده ولی مجبورم:sa0d:

از دوستان کسی میتونه کمکم کنه ببینم روهم چقدر پول گیرم میاد! کجا ب??روشم؟ راهنماییم کنید لط??ا...

1. پی اس 3 ??ت، 40گیگ، با دوتا دسته شکدار و یک دسته ??ابریک معمولی، با جعبه ، بازی ارجینال Heavy Rain و Evil 5، کپی خور شده rebug 4.42!

2. پی اس پی، اسلیم، رم 4 گیگ، کپی خور شده، با 75 گیگ بازی و برنامه (به عنوان مثال برنامه AdHoch File transfer برای ارسال ??ایل از PSP به PSP با Wireless)

3. Wii، کپی خور شده به صورت ارجینال، دو تادسته باتری شارژی با شارژر جدا، ??ن خنک کننده، ادابتور برای نوسان برق!

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی قیمت به روز Ps3 Super Slim 500 Gb رو داره ؟؟؟؟ :smile:

لینک به ارسال
ا سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

به علت نیاز شدید مالی میخوام تمامی کنسولامو ب??روشم. با اینکه واقعا دوسشون دارم کلی از خاطراتم با هاشون رقم خورده ولی مجبورم:sa0d:

از دوستان کسی میتونه کمکم کنه ببینم روهم چقدر پول گیرم میاد! کجا ب??روشم؟ راهنماییم کنید لط??ا...

1. پی اس 3 ??ت، 40گیگ، با دوتا دسته شکدار و یک دسته ??ابریک معمولی، با جعبه ، بازی ارجینال Heavy Rain و Evil 5، کپی خور شده rebug 4.42!

2. پی اس پی، اسلیم، رم 4 گیگ، کپی خور شده، با 75 گیگ بازی و برنامه (به عنوان مثال برنامه AdHoch File transfer برای ارسال ??ایل از PSP به PSP با Wireless)

3. Wii، کپی خور شده به صورت ارجینال، دو تادسته باتری شارژی با شارژر جدا، ??ن خنک کننده، ادابتور برای نوسان برق!

سلام دوست عزیز.منم چند وقت پیش همین مشکل داشتم بچه های همینجا راهنماییم کردند.من هنوزم مدیون gamer2013 هستم.داداش برو سایت persiantools اونجا

بازارچه دارن.اول آمار بگیر قیمتا دست بیاد بعد واسه ??روش اقدام کن.منم کنسولمو اونجا ??روختم واسه شهریه دانشگام.با مشتریای اونجا راه بیا تا کنسولاتو بتونی ب??روشی.

قیمت پرت هم نده..

لینک به ارسال

p.t همه م??ت برن، ps3 fat اک گذاشتم اونجا که همه میدونن اکش نیست، گارانتی هم داره یکی میگه 400 یکی میگه 410، بالاترین پیشنهاد 500 بود که بهشون میگ??تم بیا ببر (الکی) میگ??تن نمیخوایم!!! این یه نمونه بود و برید ببینید چه خبره.

ps3 super slim هم قیمتش 950.000 تا 1 میلیون هست، ولی کپی خور نمیشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...