رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

* تغییر رزولوشن و تنظیمات گرافیکی ps3*

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان منم وقتی میخوام ps3 مو وصل کنم به مانیتور با کابل hdmi همه چیز خوبه ولی چطوری صدا ازش بگیرم مانیتورم یه خروجی هد??ون داره ولی صدا نداره کسی میدونه باید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
درود

دوستان منم وقتی میخوام ps3 مو وصل کنم به مانیتور با کابل hdmi همه چیز خوبه ولی چطوری صدا ازش بگیرم مانیتورم یه خروجی هد??ون داره ولی صدا نداره کسی میدونه باید چیکار کنم

باید از طریق کابل 3 ??یش صدا بگیری من هم الان دارم همین کار رو می کنم باید از دوتا ??یش قرمز و س??ید صدا بگیری بعد هم در قسمت تنظیمات صدا رو 2 ??یش تنظیم کن

لینک به ارسال

عزیزان مشکل حل شد.تو ??روم بازی سنتر از یکی از کاربران به نام spiderman2007 سوال کردم و بهترین جواب رو داد:

من:من یه مانیتور جدید خریدم که hdmi داره و 23 اینچ هست.حالا ps3 رو بهش وصل می کنم تو بازی یعنی تو همه بازی ها مثل دور دهن بتمن در شکل زیر ات??اق می ا??ته یهنی دور اجسام صا?? نیست کج و شکسته هست عین کامپیوترهایی که گرا??یکشون پایننه.من رو دو تا مانیتور امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.ولی روی tv زیاد خودشو نشون نمیده.جالب این جاست که وقتی با همین مانیتور رو pc بتمن یا هر بازی دیگری بازی می کنم این مشکل پیش نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.مانیتورم هم ??ول hd هست و تو تنظیمات ps3 نوشته:1080p

اینم عکس:

http://uploadtak.com/images/s7266_WP_20130713_001.jpg

spiderman2007:کنسول ها به دلیل نداشتن AA دندونه دندونه شدن گوشه ها تقریبا طبیعی هست ولی توی کامپیوتر چون AA وجود داره این مشکل خیلی کمتر دیده میشه!

تنظیمات خروجی کنسول رو از قسمت Display Setting چک کنید که روی 1080p باشه

من:بعد هم مال من روی 1080p هست حتی ریست هم کردم مانیتورم هم همین امروز خریدم حداکثر رزولیشنش 1920*1080 هست و ??ول اچ دی(1080p) هست.رو تلویزیون هم همین مشکل رو دارم.با hdmi هم وصل کردم ولی چون تلویزیون بزرگ تره و دور تر میشینم اصلا حس نمیشه حالا ممنون میشم اگه یه راهی بگی که بهتر بشه بعد aa چیه؟

spiderman2007:همانطور که خودتون گ??تین چون ??اصله شما از TV بیشتر هست کمتر متوجه این مشکل میشین ، البته من خودم هم از مانیتور 23 اینچ 1080 است??اده میکنم و زیاد مشکلی ندارم ، پیشنهاد میکنم شما هم با این مساله کنار بیای و از بازی کردن عناوین انحصاری لذت ببری yahoo_3.gif

عبارت AA مخ???? Anti-Aliasing هست:

Anti-Aliasing:عمل از بین بردن و حذ?? پله پلگی و بریده بریدگی لبه های آبجکت ها در بازی ، که در کنسول ها به دلیل ساختار مت??اوتی که نسبت به کامپیوترهای شخصی دارن این امکان وجود نداره و گوشه های ابجکت ها دندونه دندونه نشون داده میشه

من:اره مال من هم 23 اینچ سامسونگ هست و روی 22 اینچ lg هم امتحان کردم ولی همین طوره رو تلویزیون هم اگه من بیام بهش نزدیک بشم خیلی تابلو هست در هر صورت ممنون

هر کی با این نظر موا??ق یا مخال?? هست در همین تاپیک بگه.ممنون

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

دقیقا.........

لینک به ارسال

خب بالاخره یک ن??ر حر?? منو تایید کرد اخه گرا??یک ps3 علومه ضعی??ه تو اندازه های بزرگ تر زیاد معلوم نیست این دندونه دندونه شدن:rolleyes:

لینک به ارسال

باشه قبول ولی اینقدر نگو گرا??یک ps3 ضعی??ه...

لینک به ارسال

عزیز بگم خیلی قویه؟؟صد رحمت به گرا??یک ps4

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

ps3 گرا??یکش اندازه گرا??یک 2 گیگ کامپیوتره

لینک به ارسال
درود

سلام دوست عزیز

اگه مانیتورت خروجی صدا داره از طریق همون کابل hdmi می تونی برای صداش هم است??اده کنی

برو تو تنظیمات صدا و اون رو روی hdmi بزار

من خودم هم همین کار رو کردم

لینک به ارسال
عمرا>>>>حر?? از این مسخره تر؟من الان 2گیگ گرا??یک pc دارم من مال ps3 رو با اون مقایسه می کنم حالم بد میشه:stretcher:

گرا??یک ps3 تا 100 سال دیگه به pc من برسه

لینک به ارسال

pc که اصلا یه چیز دیگس و نباید کنسول ها رو باهاش مقایسه کنیم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
عزیزان مشکل حل شد.تو ??روم بازی سنتر از یکی از کاربران به نام spiderman2007 سوال کردم و بهترین جواب رو داد:

من:من یه مانیتور جدید خریدم که hdmi داره و 23 اینچ هست.حالا ps3 رو بهش وصل می کنم تو بازی یعنی تو همه بازی ها مثل دور دهن بتمن در شکل زیر ات??اق می ا??ته یهنی دور اجسام صا?? نیست کج و شکسته هست عین کامپیوترهایی که گرا??یکشون پایننه.من رو دو تا مانیتور امتحان کردم همین مشکل رو داشتم.ولی روی tv زیاد خودشو نشون نمیده.جالب این جاست که وقتی با همین مانیتور رو pc بتمن یا هر بازی دیگری بازی می کنم این مشکل پیش نمیاد.ممنون میشم راهنمایی کنید.مانیتورم هم ??ول hd هست و تو تنظیمات ps3 نوشته:1080p

اینم عکس:

http://uploadtak.com/images/s7266_WP_20130713_001.jpg

spiderman2007:کنسول ها به دلیل نداشتن AA دندونه دندونه شدن گوشه ها تقریبا طبیعی هست ولی توی کامپیوتر چون AA وجود داره این مشکل خیلی کمتر دیده میشه!

تنظیمات خروجی کنسول رو از قسمت Display Setting چک کنید که روی 1080p باشه

من:بعد هم مال من روی 1080p هست حتی ریست هم کردم مانیتورم هم همین امروز خریدم حداکثر رزولیشنش 1920*1080 هست و ??ول اچ دی(1080p) هست.رو تلویزیون هم همین مشکل رو دارم.با hdmi هم وصل کردم ولی چون تلویزیون بزرگ تره و دور تر میشینم اصلا حس نمیشه حالا ممنون میشم اگه یه راهی بگی که بهتر بشه بعد aa چیه؟

spiderman2007:همانطور که خودتون گ??تین چون ??اصله شما از TV بیشتر هست کمتر متوجه این مشکل میشین ، البته من خودم هم از مانیتور 23 اینچ 1080 است??اده میکنم و زیاد مشکلی ندارم ، پیشنهاد میکنم شما هم با این مساله کنار بیای و از بازی کردن عناوین انحصاری لذت ببری yahoo_3.gif

عبارت AA مخ???? Anti-Aliasing هست:

Anti-Aliasing:عمل از بین بردن و حذ?? پله پلگی و بریده بریدگی لبه های آبجکت ها در بازی ، که در کنسول ها به دلیل ساختار مت??اوتی که نسبت به کامپیوترهای شخصی دارن این امکان وجود نداره و گوشه های ابجکت ها دندونه دندونه نشون داده میشه

من:اره مال من هم 23 اینچ سامسونگ هست و روی 22 اینچ lg هم امتحان کردم ولی همین طوره رو تلویزیون هم اگه من بیام بهش نزدیک بشم خیلی تابلو هست در هر صورت ممنون

هر کی با این نظر موا??ق یا مخال?? هست در همین تاپیک بگه.ممنون

خوب پسر خوب تو چرا اینقد لقمه رو دور سرت تاب میدی،

ما که 80 در صد این مشکل رو واست توضیح دادیم،

system AntiAnalaysing به عنوان یک سیستم rendering مخصوص پردازنده و سیستم عاملهای ویندوز نوشته شده،

من نمیدونم شما چه اسراری داری تکنولوژی سال 2004 انویدیا که بنیان گذار GPU هست رو نادیده بگیری ،

تو اون سالها nvidia کشبد کنار و برای ساخت یک گرا??یک بسیار کارآمد-متمرکز شده و انحصاری سرمایه گذاری کرد که نهایتا به تولید اولین گرا??یک تک هسته(core GPU) به نام RSX Nvidia شد که سونی تمام امتیازش رو برای شرکت خرید،

تازه همئن موقع از رم DDR3 برای اولین بار در کنسول است??اده شد.

از سال 2006 تا 2013 7سال گذشته و این گرا??یک کم نیاورده در زمینه کنسول و بازیهایی مثال Unchatred-Heavy Rain-Beyond The Two Souls-Killzone و از همه مهمتر5 نسخه از god of war و دونسخه از ریمیکهایhd این بازی ساخته.

تا 2017 هم با همین موتور تک هسته و مموری اینتر??یس 256مگابایت از نوع real و بدن شیر از رم کنسول بازیهارو ساپورت میکنه،

بعدشم نمیدونم چرا یادتون میره که سیستم DTSوHDMI در سال 2005 به این کنسول اضا??ه شد و چون بازیها با ??ریم تصویری تلویزیونهای اون دوره مج نبودن و خیلی بالاتر بودن حر??ی از بازی hd زده نشد تا زمانی که سازنده های بازی Crysis2 با است??اده از CrytecEngine3.0 دست Remake کردن بازی به صورت directx11 HDMI 1080i زدن پس خودت قضاوت کن که همچین کنسولی معلومه که الآن توی این رقابت با 2 نسل بعد از خودش ینی Superslim و PS4 کم میاره....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
pc که اصلا یه چیز دیگس و نباید کنسول ها رو باهاش مقایسه کنیم
اخه اقا سهیل گ??تند اندازه 2 گیگ pc هست!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

گرا??یکش خیلی هم قویه.به خاطر همینه که هنوز بعد از ه??ت سال همه بازی ها براش میاد و تا چند سال دیگه هم براش میسازن.من با این که pc قوی دارم ولی اصلا باهاش بازی نمیکنم چون با pc اصلا بازی کردن حال نمیده

لینک به ارسال

یه مشکل:الان کیسم رو با hdmi وصل کردم درایور کارت گرا??یکم نصب نبود همه جای مانیتور تصویر رو نشون میداد با رزولیشن 1920 در 1080 الان درایور رو نصب کردم تصاویر این شکلیه:

[ATTACH=CONFIG]3938[/ATTACH]

نگاه کنید دور تصویر سیاه هست یعنی تصویر کوچک تر شده و اون قسمت ها نمایش داده نمیشوند اگه کمکم کنید لط?? بزرگی کردید.بعد هم کارت گرا??یکم amd raedon r7870 هست

لینک به ارسال
گرا??یکش خیلی هم قویه.به خاطر همینه که هنوز بعد از ه??ت سال همه بازی ها براش میاد و تا چند سال دیگه هم براش میسازن.من با این که pc قوی دارم ولی اصلا باهاش بازی نمیکنم چون با pc اصلا بازی کردن حال نمیده
حر??ت اشتباهه چون اگه من همون بازی رو که روی pc هست اگه بتونم تمام ??ایل هاش رو تبدیل کنم به ??ایل های بازی ps3 دستگاه داغون میشه یعنی اجرا نکرده میسوزه اینا خودشون میان یه کاری می کنن که یه طوری با گرا??یک ps3 تطابق بدن

لینک به ارسال

این مقایسه رو بر اساس اشاره به کدوم ??اکتوره گرا??یک pc و ps3 انجام دادی ؟

توی هیچ یک از Benchmarkها گرا??یک ps3 الآن دیده نمیشه چون آنتیک و عتیقه شده گرجه یه زمانی برای خودش هیولا بود.

این حر?? شما برای 6 سال پیش حقیقت داشت اما الآن دیگه نه چون Directx9.0 دیگه برای است??اده به عنوان موتور گرا??یکی منسوخ شده.

این مقایسه از ریشه غلطه و من دلیلش رو برای mobile1199 توضیح دادم. اگر دوست داشتی بخونش...

لینک به ارسال
خوب پسر خوب تو چرا اینقد لقمه رو دور سرت تاب میدی،

ما که 80 در صد این مشکل رو واست توضیح دادیم،

system AntiAnalaysing به عنوان یک سیستم rendering مخصوص پردازنده و سیستم عاملهای ویندوز نوشته شده،

من نمیدونم شما چه اسراری داری تکنولوژی سال 2004 انویدیا که بنیان گذار GPU هست رو نادیده بگیری ،

تو اون سالها nvidia کشبد کنار و برای ساخت یک گرا??یک بسیار کارآمد-متمرکز شده و انحصاری سرمایه گذاری کرد که نهایتا به تولید اولین گرا??یک تک هسته(core GPU) به نام RSX Nvidia شد که سونی تمام امتیازش رو برای شرکت خرید،

تازه همئن موقع از رم DDR3 برای اولین بار در کنسول است??اده شد.

از سال 2006 تا 2013 7سال گذشته و این گرا??یک کم نیاورده در زمینه کنسول و بازیهایی مثال Unchatred-Heavy Rain-Beyond The Two Souls-Killzone و از همه مهمتر5 نسخه از god of war و دونسخه از ریمیکهایhd این بازی ساخته.

تا 2017 هم با همین موتور تک هسته و مموری اینتر??یس 256مگابایت از نوع real و بدن شیر از رم کنسول بازیهارو ساپورت میکنه،

بعدشم نمیدونم چرا یادتون میره که سیستم DTSوHDMI در سال 2005 به این کنسول اضا??ه شد و چون بازیها با ??ریم تصویری تلویزیونهای اون دوره مج نبودن و خیلی بالاتر بودن حر??ی از بازی hd زده نشد تا زمانی که سازنده های بازی Crysis2 با است??اده از CrytecEngine3.0 دست Remake کردن بازی به صورت directx11 HDMI 1080i زدن پس خودت قضاوت کن که همچین کنسولی معلومه که الآن توی این رقابت با 2 نسل بعد از خودش ینی Superslim و PS4 کم میاره....

عزیز یعنی ps3 slim از ps3superslim ضعی?? تره؟اگه این طوره که باید برم یه دونه superslim هم بگیرم

لینک به ارسال

یه مشکل:الان کیسم رو با hdmi وصل کردم درایور کارت گرا??یکم نصب نبود همه جای مانیتور تصویر رو نشون میداد با رزولیشن 1920 در 1080 الان درایور رو نصب کردم تصاویر این شکلیه:

3938d1373801226t-2012-11-03-258-jpg

نگاه کنید دور تصویر سیاه هست یعنی تصویر کوچک تر شده و اون قسمت ها نمایش داده نمیشوند اگه کمکم کنید لط?? بزرگی کردید.بعد هم کارت گرا??یکم amd raedon r7870 هست

لینک به ارسال

ببخشید ولی همه بازی ها اول برای ps3 میاد بعد چند وقت برای pc

لینک به ارسال

خوب این الان چه ربطی داشت به موضوع؟؟؟؟

لینک به ارسال

3938d1373801226t-2012-11-03-258-jpg

مطمئنی Adapter کارت گرا??یکت به ویندوز شناسایی شده؟

اگر شناسایی شده از تنظیمات مربوط به کنترل پانل کرا??یک یعنی همون ATI Catalyst تنظیم مربوز به Refresh Rate تصویر رو از چیزی که هست باید روی 85 تنظیم کنی .

اگر بیشتر از این ??ریمریت هم داشت تست کن شاید تصویر دوباره مثل قبل Full Screen بشه.

لینک به ارسال

کجاش برم؟از کنتر پنل ati کجا برم؟؟

لینک به ارسال
عزیز یعنی ps3 slim از ps3superslim ضعی?? تره؟اگه این طوره که باید برم یه دونه superslim هم بگیرم

نه ??قط 25درصد سایزش تغییر کرده و ریت پاسخگویی RSX بهتر شده والا همون مقدار memory interface و مقدار رم رو داره و دایرکت ایکسشم عین دوتای قبلی هست ??قط و بیشتر روی design و اگر اشتباه نکنم آپدیت کردن موتور 3D کنسول هست که ??رق آنچنانی با دو نسل قبل نداشته حتی 1x هم از ??ت سرعت رام پایینتری داره...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...