رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

بله دوست عزیز به 4.46 آپدیت کردم...

این دو تا رو به ترتیب نصب کردم

multiMAN ver 04.20.00 FULL CEX (20130220)

multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX

میشه لط??ا شما بهم ب??رمایین اصلا این بازیه Rayman Origins قابل گذاشتن در لیست مولتی من هست یا خیر؟

ضمنا بعد از اکسترکت کردن بنده کدوم پوشه رو باید در GAMEZ کپی کنم؟ پوشه ای ای که نام ID بازی روشه؟ یا باید این رو هم داخل پوشه ی دیگه ای بذارم؟

من خودم تا حالا بازی های PSN رو با برنامه pkgview اکسترکت نکردم

ولی باید همون پوشه آی دی بازی رو کپی کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام آقا مرتضی ??ریم ورم 4.46 ریباگه اون کارارو هم انجام دادم ولی باز هم همون مشکل رو دارم:sa0d:

بازی splinter cell که باید حتما دیسک بلوری داخل دستگاه باشه

دقیقا چه مشکلی پیش اومده که اینطوری شده ؟

لینک به ارسال
بازی splinter cell که باید حتما دیسک بلوری داخل دستگاه باشه

دقیقا چه مشکلی پیش اومده که اینطوری شده ؟

دیسک هست ولی ??ک کنم به خاطر ??رمت کردن کلی هاردم باشه که تقریبا 18 ساعت اینا طول کشید:sa0d:

لینک به ارسال
با سلام خدمت همه ی دوستان من تو بازی های the last of us و blacklist مشکل دارم اونم اینکه وقتی روی بازی کلیک میکنم که بره تو بازی ص??حه سیاه میشه و هیچی نمیاد در صورتی که قبلا می آورد اگه کمک کنید و بگید مشکلش از چی میتونه باشه ممنون میشم:=d:

سلام،

LOF رو هنوز اجرا نکردم ،

اما SCBlackList در همه ??ریمورها ازجمله ??ریمورهای سبک روجرو به راحتی اجرا میشه،

در ??ریمور ریلاگ با انجام تغییرات مربوط به پچ ??ایل بازی در filemanager یعنی تغییر وضعیت لود بازی به محیط داخلی بوسیله Irismanager عده ای تونستن این بازی رو ??قط در ریباگ 4.46 از روی هاردps3 اجرا کنن.

اما من این بازی رو از روی هارد اکسترنال ??قط و ??قط با است??اده از bd mirror و ریختن Patch Upadate 1.02 بازی رو بدون ??یکس کردن از طریق مولتی من 4.46.01 به راحتی از XMB اجرا کردم و چندین ماموریتش رو هم گذروندم،

تذکرات دوستان و طولاانی شدن مدت زمان Format هارد از عواملی هست که کمتر به ??ریمور و Backup Manager یا همون مولتی من آسیب میزنه.

اگر این پچ آپدیت بازی رو اجرا و در یکی دو ماموریت اول کنسول Freeze کرد نشونه این هست که با ??ریمور شما سازگار شده و شما بازی رو برای ??ریمورت به 4.30 ??یکس کردی.

بعد از Freeze یا هنگ کردن PS3 با خاموش کردن از روی دگمه پاور و نهایتا روشن کردن بعد از نیم ساعت اون مشکل برطر?? شده و با روشن کردن دوباره کنسول-قرار دادن Blueray-اتصال هارد به کنسول و است??اده ازگزینه bd mirror شاید روی ??ریمور شما بازی اجرا شه جون برای من روی Rogero 4.30 V2.05 که اجراشد.

این تریک و راه حل تجربی هست که من موقع اجرای بازی چون نمیخواستم نسخه اصلی بازی به 4.30 ??یکس شه بهش پی بردم و ممکنه به ??ریمور یا کنسول شما آسیب وارد کنه پس با احتیاط عمل کن.....:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

سوال در مورد ریجن کنسول ps3

سلام

من میخوام بدونم ریجن کنسولم مال کجاست...

رو جعبش و تو د??ترچه راهنماش نوشته ریجن 3 و این عبارت ntsc j رو جعبه و تو د??ترچش هست.

می خواستم ببینم مال چه منطقه و یا چه کشوریه؟

در ضمن مشخصات کنسولم از شماره سریالش تا کد cech-***** روش هست(ستاره دار گذاشتم چون یادم نیست عددش رو دقیق) پس جعبش 100% مال خودشه

یه چیز دیگه هم میخوام بدونم اینه که ولتاژ برقش چه قدره مال این ریجن؟

لینک به ارسال

سلام...این رجن ntsc-j مختص کشورهای آسیای شرقی مثل ژاپن،تایوان، سنگاپور و ... میباشد..در مورد ولتاژ برقش هم باید بگم که چون ریجنش مال این کشورهاست و این کشورها از برق 110 ولت است??اده میکنن پس این مدل دستگاهت 110 ولت هست(و برق ایران 220ولت هست پس از یه مدل 220به110 باید است??اده کنی)

لینک به ارسال

سلام

دوستان عزیز چطور میشه زیرنویس ??ارسیو با برنامه Showtime نمایش داد؟ برای نمایش محتوای زیرنویس srt حتماً باید خودمون یک ??ونت ??ارسی به PS3 اضا??ه کنیم!! من از Showtime نسخه 4.03.240 است??اده می کنم.

لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام

دوستان عزیز چطور میشه زیرنویس ??ارسیو با برنامه Showtime نمایش داد؟ برای نمایش محتوای زیرنویس srt حتماً باید خودمون یک ??ونت ??ارسی به PS3 اضا??ه کنیم!! من از Showtime نسخه 4.03.240 است??اده می کنم.

لط??ا راهنمایی کنید

سلام،

در تاپیک زیر آموزش قرار داده شده....

زیرنویس ??ارسی در برنامه Showtime

لینک به ارسال

سلام به همگی کسی می دونه با ps3 ویروسی چی کار کنم چون ویروسی شده و بعضی از سیو بازی هام رو همینطوری حذ?? کرد و بازی هام تو مولتی من سیاه س??ید میشه.

راستی آقای Gamer_2013 اون پست برا یکی از دوستام بود که اینترنت نداشت:=D:

لینک به ارسال
سلام به همگی کسی می دونه با ps3 ویروسی چی کار کنم چون ویروسی شده و بعضی از سیو بازی هام رو همینطوری حذ?? کرد و بازی هام تو مولتی من سیاه س??ید میشه.

راستی آقای gamer_2013 اون پست برا یکی از دوستام بود که اینترنت نداشت:=d:

با سلام مشکل شاید از مولتی من یا ??ریمور شما باشه چون امکان اینکه ps3 ویروسی بشه وجود نداره .

لینک به ارسال

سلام به همگی

دوستان من یه هارد 1 ترابایت usb 3.0 دارم توش ??یلم ریختم حالا میخوام وصلش کنم به ps3 نمیخونه اصلا..بعد پرسیدم گ??تن باید یه usb hub 2.0 تا هاردو به usb 2.0 تبدیل کنه...حالا همین کارو کردم بعد از کلی تکرار و زحمت ??قط یه بار هاردو روشن کرد و خوند بعدش یبار دستگاهو خاموش روشن کردم دیگه نمیخونه. لط??ا کمکم کنید خیلی عجله دارم.

در ضمن ??رمت هارد fat32 هست .

ویرایش شده توسط Twested Metal

لینک به ارسال
با سلام مشکل شاید از مولتی من یا ??ریمور شما باشه چون امکان اینکه ps3 ویروسی بشه وجود نداره .

??ریم ورم 4.46 و مولتی منم سالمه از همین انجمن دانلود کردم و این ات??اق بعد این که هارد ویروسیم رو به کنسول زدم ا??تاد

لینک به ارسال
??ریم ورم 4.46 و مولتی منم سالمه از همین انجمن دانلود کردم و این ات??اق بعد این که هارد ویروسیم رو به کنسول زدم ا??تاد

اگه اینجور باشه هم باید هارد کنسول ??رمت شه و مولتی من و ??ریمور هم از اول نصب شه .

لینک به ارسال
اگه اینجور باشه هم باید هارد کنسول ??رمت شه و مولتی من و ??ریمور هم از اول نصب شه .

سلام،

البته هر کردوم از این روشها رو میشه یکی یکی تست کرد شاید ??قط با انجام یکی از این روشها مشکل درست شد.......

لینک به ارسال

??کر کنم باید هارد کنسول رو ??رمت کنم راستی چی کار کنم که دوباره از این مشکلات واسم پیش نیاد؟:sa0d:

لینک به ارسال
??کر کنم باید هارد کنسول رو ??رمت کنم راستی چی کار کنم که دوباره از این مشکلات واسم پیش نیاد؟:sa0d:

آره دوست عزیز هارد کنسول رو ??رمت کن مشکل حل میشه

ps3 چون سیستم عاملش لینوکس هست ویروس های دیگه روش تاثیری نداره

لینک به ارسال

اقا سلام من یه ??یلم سینمایی blu rayبه وسیلهmulti manداخل کنسولم کپی کردم حالا میخوام اونو به یک هارد اکسترنالntfsکپی کنم چون بیشتر از 4 گیگه ولی کنسولم هاردمو نمیشناسه چونfat32نیست ایا راهی داره ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

ویرایش شده توسط HOSSEIN NARIMANI

لینک به ارسال

درخواست کمک در بازی diablo 3 برای ps3

با سلام به دوستان عزیز امیدوارم بتوانید راهنمایی کنید . :=D::1975:

من وقتی وارد بازی میشم یکی از شخصیت ها رو انتخاب میکنم و وارد بازی نمیشه 4 تا دایره سیاه ??قط 2 تا قرمز میشه و بعد برمیگرده به ص??حه اصلی ps3 :sa0d:هم اینترنال و هم اکسترنال رو انتخاب کردم بازم نیاورد لط??ا کمک کنید . ممنون . :sweat::sweat:

راستی برای شما هم اینجوری میشه ؟ :1975:

لینک به ارسال

اگه ??ريمور روجرو دارى مشكل از باگ روجرو هست بازى رو بريز تو هارد كنسول بعد امتحان كن براى منم شده كه روجرو دارم اين كارو كردم درست شد

لینک به ارسال

باید ??رمت هاردتون رو عوض کنید , fat32 تغییر بدید البته ??کر کنم یه راهی بود که ??رمت ntsc رو به ps3 وصل کرد ولی من الان یادم نیست

لینک به ارسال

روجرو 4.46 است ریختم تو دستگاه نمیاره ر??تم واسه pc خریدم :=D: ممون بابت راهنمایی :1975::1975:

لینک به ارسال
اقا سلام من یه ??یلم سینمایی blu rayبه وسیلهmulti manداخل کنسولم کپی کردم حالا میخوام اونو به یک هارد اکسترنالntfsکپی کنم چون بیشتر از 4 گیگه ولی کنسولم هاردمو نمیشناسه چونfat32نیست ایا راهی داره ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

سلام،

درص??حات قبلی در مورد تنظیمات شناسایی هارد با ??ت NTFS در PS3 توضیحاتی داده شد و نتیجه این هست که حتی بعد از ساختن ??ایل USB.CFG و انتقال در ??ولدر مربوط به مولتیمن بازهم PS3 نمیتونه که به هارد NTFS دیتا ارسال یا دریا??ت کنه،

چون سیستم PS3 توانایی Read و Write برای ??ت NTFS رو ??علا نداره گرچه ممکنه هارد NTFS رو شناسایی بکنه......

لینک به ارسال

دوستان سلام

یه مشکل خیلی جدی دارم اگه بتونید کمکم کنید بسیار ممنون میشم.

یه سری از بازیا مثل بازی Uncharted 1 یه حالت تکرار صدا داره تو ??یلمش مثلا داره صحبت و یا حتی صداهای عادی از صحنه بازی پخش میشه... بعضیاش 2-3 بار تکرار میشه... مثل این میمونه که بگم سلام ولی شنیده بشه سلام-سلام-سلام.

اگه منظورمو دوستان ن??همیدن یبار دیگه توضیح میدم ولی خواهش میکنم کمکم کنید اصلا نمیتونم بازی کنم اینجوری.

سپاسگذار سایت خوبتون.

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز برو تو قسمت تنظیمات در قسمت ??یلم بازی برو و ببین در ان جا هست :1975:

لینک به ارسال
با سلام دوست عزیز برو تو قسمت تنظیمات در قسمت ??یلم بازی برو و ببین در ان جا هست :1975:

کجا برم دقیقا میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...