رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

خیلی مخلصتم دوست عزیزم

اگه بتونی از اول بهم یک توضیح مختصر بدی ممنون می شم من چطوری ??ایلpkg

منتقل کنم به root من زیاد وارد نیستم ده روزی استps3خریدم سر در نمی اورم؟:sa0d:

اگر بتونی گ??ته هایت را بصورت تصویری بهم توضیح بدی سپاسگذارت می شم:inlove2:

با سلام ??ایل بازی رو داخل پوشه کپی نکنین همون به خود هارد کپی کنین کا??ی هست .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام،

خواهش میکنم،

شما از چه ??ریموری است??اده میکنی؟

منظورم اینه که کنسول شما کپیخور شده؟

4.46

البته از پایه3.55بوده

اره کپیخوره

لینک به ارسال
با سلام ??ایل بازی رو داخل پوشه کپی نکنین همون به خود هارد کپی کنین کا??ی هست .

نشد نیامد

بازیهای دیکه که تو هارد دارم بدون هیچ مشکلی اجرا می شند

لینک به ارسال
نشد نیامد

بازیهای دیکه که تو هارد دارم بدون هیچ مشکلی اجرا می شند

این قدر هم سخت نیست ها!!!!

بازیها کپی شده در هارد با بازیهای PKG ??رق دارن!

شما باید بازی PKG مد نظرت رو در یک هارد یا ??لش از نوع FAT32 در ص??حه اول هارد(Root) کپی کنی یعنی در هیچ ??ولدری کپی نکنی،

بعد از انتقال کامل بازی PKG به هارد یا ??لش تنها کاری که باید انجام بدی اتصال هارد یا ??لش به کنسول و نصب ??ایل PKG از طریق منوی Install Package Files در ستون GAME از ص??حه اصلی PS3 هست،

بعد از نصب هم اگر ??یکس یا پچی لازم بود به همین طریق نصب کن.......

لینک به ارسال

ببینم چکار می تونم بکنم

لینک به ارسال
ببینم چکار می تونم بکنم

میتونی انجامش بدی کاره خیلی آسونی هست،

درضمن من منظورم از ??ریمور ورژن و اسم خود ??ریمور بود مثلا Rebug یا Rogero!

این هم یک عکس از ??ایل PKG کپی شده در Root یا همون ص??حه اصلی یک ??لش FAT32 :

[ATTACH=CONFIG]5487[/ATTACH]

لینک به ارسال

M

با تشکر از دوست عزیزم Gamer_2013/mortezatroyدرست شد

??قط بازی می کنم با ??لش ها بازی حرکتی نداره مجبورم با اون موس های دسته بازی

کنم راهی است با ??لش ها دسته بازی کنم

بازیPES14

??وتبال 2014

????? ??? ?????? ? ????? ? ?????? ????? ? pic03.jpg

ویرایش شده توسط dli

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من هرد??عه میخوام از recovery گزینه restore file system برام این پیغام رو مینویسه : the file system was corrupted and will be restored...

5 بار این کارو کردم اما درست نشد به این معنی که ??ایل سیستم خراب هستش و با انتخاب این گزینه restore میشه اما متأس??انه هیچ جوابی نمیده...

اگه راهی یا برنامه ای که تو ??لش باید ریخت و اجرا کرد سراغ دارید بهم بگید خواهش میکنم:sa0d:

راجع به مشکل تکرار صدا اگه اساتید یادشوون باشه این مشکلم رو....پرسیدم گ??تن علتش همین file system خراب هستش...میگن که اگر درست نشد یعنی هارد داخلی دستگاه ایراد جدی داره ولی من حتی از رو هارد خارجی که اجرا میکنم باز هم همین مشکل رو داره!!!

لینک به ارسال
با سلام

دوستان من هرد??عه میخوام از recovery گزینه restore file system برام این پیغام رو مینویسه : the file system was corrupted and will be restored...

5 بار این کارو کردم اما درست نشد به این معنی که ??ایل سیستم خراب هستش و با انتخاب این گزینه restore میشه اما متأس??انه هیچ جوابی نمیده...

اگه راهی یا برنامه ای که تو ??لش باید ریخت و اجرا کرد سراغ دارید بهم بگید خواهش میکنم:sa0d:

راجع به مشکل تکرار صدا اگه اساتید یادشوون باشه این مشکلم رو....پرسیدم گ??تن علتش همین file system خراب هستش...میگن که اگر درست نشد یعنی هارد داخلی دستگاه ایراد جدی داره ولی من حتی از رو هارد خارجی که اجرا میکنم باز هم همین مشکل رو داره!!!

سلام،

کنسول شما باید بوسیله یک تعمیرکار چک بشه تا معلوم شه مشکل از کجاست،

همون موقع هم بنده گ??تم این مشکل به چه دلایلی رخ میده و در اون توضیحات به مشکل هارد داخلی هم اشاره کردم،

درسته که شما از روی هارد اکسترنال یا ??لش بازیها رو تست و اجرا میکنی اما برنامه Backup Manager کنسول شما یعنی مولتیمن روی هارد داخلی نصب شده پس امکانش هست کل این مشکل مربوط به خود هارد ساتای داخل کنسول باشه که اون هم باید چک بشه.........

لینک به ارسال
سلام،

کنسول شما باید بوسیله یک تعمیرکار چک بشه تا معلوم شه مشکل از کجاست،

همون موقع هم بنده گ??تم این مشکل به چه دلایلی رخ میده و در اون توضیحات به مشکل هارد داخلی هم اشاره کردم،

درسته که شما از روی هارد اکسترنال یا ??لش بازیها رو تست و اجرا میکنی اما برنامه backup manager کنسول شما یعنی مولتیمن روی هارد داخلی نصب شده پس امکانش هست کل این مشکل مربوط به خود هارد ساتای داخل کنسول باشه که اون هم باید چک بشه.........

قیمت هارد داخلی ps3 چنده دوستان کسی لینک یا قیمت داره؟

به نظر شما این هارد من با وجود این مشکل ??روخته میشه؟

لینک به ارسال
قیمت هارد داخلی ps3 چنده دوستان کسی لینک یا قیمت داره؟

به نظر شما این هارد من با وجود این مشکل ??روخته میشه؟

هارد اینترنال PS3 همون هارد SATA لپتاپی هست که برندهای مختل??ی مثل ToSHIBA-WD-Segate و... ازش مدلهایی رو وارد بازار کردن.

:hd:چند مدل هارد لپتاپی:hd:

TOSHIBA 500GB

180 تا 190 هزار تومن در صورت موجود بودن در بازار!

TOSHIBA 640GB

230 تا 235 هزارتومن

TOSHIBA 750GB

210 تا 235 هزارتومن

Segate Momentus 320GB (7200 RPM) SATA III

175 تا 180 هزار تومن

راجب ??روخته شدن هارد شما هم نمیتونم نظری بدم شاید اصلا مشکل از جای دیگه باشه همه ش به این بستگی داره که بعد از باز و بررسی شدن کنسول شما چه مشکلاتی شناسایی بشن که البته این به علم ??رد تعمیرکار هم بستگی داره اما اگر مشکلات سکتور یا هد-پلاتر و مشکلات دیگه ای داشته باشه، 20 تا 30 هزارتومن یا شاید هم بیشتر بابت تعمیر از شما میگیرن ولی اگر بخوان همینجوری از شما بخرن حدود 30 تا 40 هزارتومن از قیمتش کم میکنن،

یه نکته دیگه رو هم یادت بمونه که هارد تعمیر شده مثل ضامن نارنجک میمونه و همیشه باید مراقب اصلاعات درونش باشی........:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
با سلام

بله دوست عزیز هارد داخلی کنسول شما خراب شده ، ممکنه چند بار هم restore بشه و بتونی بازی کنی اما بعد از مدتی دوباره همین مشکل پیش میاد

لینک به ارسال

دوستان یه راهنمایی کنید من چی بگیرم از همه بهتره؟ اون آخریش نوشته sata 3 7200 RPM این یعنی چی؟ خود دستگاه 320 بوده اگه براش مثلا 750 GB بگیرم اشکال نداره ؟ برام مشکل ساز نمیشه در آینده؟ چون میترسم الان بگیرم یه ماه بعد باز عوضش کنم.!!

یه سؤال دیگه : اگه بخوام هارد بخرم باید خود دستگاه رو ببرم تا روش نصب کنن یا خودم میتونم این کارو بکنم؟ واسه خودمو یه بار دراوردم از جاش مشکل نداشتم ولی میترسم آکبند باشه باید install و چندتا چیز داشته باشه...

اگه برم مثلا توپخونه یا جمهوری چی بگم به طر??؟ هارد داخلی یا هارد ps3 یا هارد لپتاپی؟!......

توشیبا بهتره یا سیگیت؟ هارد خودم که ??علا رو دستگاه نصبه توشیبا هست.

لینک به ارسال
دوستان یه راهنمایی کنید من چی بگیرم از همه بهتره؟ اون آخریش نوشته sata 3 7200 RPM این یعنی چی؟ خود دستگاه 320 بوده اگه براش مثلا 750 GB بگیرم اشکال نداره ؟ برام مشکل ساز نمیشه در آینده؟ چون میترسم الان بگیرم یه ماه بعد باز عوضش کنم.!!

یه سؤال دیگه : اگه بخوام هارد بخرم باید خود دستگاه رو ببرم تا روش نصب کنن یا خودم میتونم این کارو بکنم؟ واسه خودمو یه بار دراوردم از جاش مشکل نداشتم ولی میترسم آکبند باشه باید install و چندتا چیز داشته باشه...

اگه برم مثلا توپخونه یا جمهوری چی بگم به طر??؟ هارد داخلی یا هارد ps3 یا هارد لپتاپی؟!......

توشیبا بهتره یا سیگیت؟ هارد خودم که ??علا رو دستگاه نصبه توشیبا هست.

سلام،

آخرین مدل هارد سیگیت 320 گیگ از نوع ساتا 3 هست که سرعت چرخش این هارد در دقیقه 7200 دور هست که به اختصار میگن RPM این هارد 7200 هست در مقایسه با هارد ??علی کنسول شما سیلندر این هارد 1400 تا 1800 دور سریعتر و بیشتر میچرخه و مثل این هست که یک هارد اکسترنال usb3.0 رو داخل کنسول جاسازی کرده باشی.

درضمن Buffer این هارد چیزی حدود 16 مگ هست که خیلی روی اعمال کنسول تاثیر میزاره چون با??ر هارد ??علی شما 8 مگ هست.

تا 320 گیگ هر مدل هاردی که خواستی میتونی در کنسول قرار بدی چون این مقدار ??ضا ک??ایت میکنه و مقدار بیشتر هدر دادن پول هست البته ??کر میکنم تا 500 گیک و بالاتر هم روی کنسول میشه هارد گذاشت ولی باید قبل از خرید بپرسی.

راجب خرید و جاگذاری هارد پیشنهاد میکنم تشری?? ببری به همون آدرسی که قبلا باپیام خصوصی ??رستادم تا از یک تعمیر کار بپرسی که مشکلت دقیقا به خاطر هارد هست یا نه و بعد همونجا راجب خرید هارد جدید مشورت کن و بعد از خرید میتونی هارد رو بدی تا برای شما در کنسول قرار داده و کار ??رمت هارد و نصب CFW رو هم انجام بدن ،

من به خاطر اطمینان از صحیح انجام شدن این کار پیشنهاد دادم که به اون آدرس مراجعه کنی و الا این کار رو با دقت بیشتر خودت هم احتمالا بتونی انجام بدی..........

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

آقا من پرسیدم ایشون تأکید کردن که مشکل از هارد داخلی کنسول هست امروز اگه خدا بخواد میبرم پیشش تا 1 دونه نو روش نصب کنه...

3تا سؤال دارم خارج از این بحث: DLC بازیهارو چجوری نصب کنیم تا اعمال کنه؟ تا حالا خیلی DLC دانلود کردم اما هنوز به خاطر اون مشکل نصبشون نکردم.

تو آموزش نصب بازیهای PSN گ??ته شده که باید از install pakage files نصب و کرک کنیم اما همین کارو کردم هیچکدوم اجرا نشد...میره تو بازی تا اجراش کنه اما میره بیرون و یه ارور میده. چجوری ننصب کنم تا بشه؟

دوستان یه سری از بازیها به طور کلی اجرا نمیشن یعنی bd mirror کردم نشد ریختم تو هارد داخلی نشد از هارد خارجی نشد... با دیسک بوت هم اجرا نمیشه ??قط میره بیرون و باز یه ارور میده...3تا بازی the testament of sherlock holmes و devil may cry HD Collection و DEAD TO RIGHTS RETREBUTION این مشکل رو دارم.

یه خواهش آخر اینه که کسی یه نگاه به بخش DLC تو انجمن بندازه خیلیا هستن درخواست dlc دادن اما کسی رسیدگی نمیکنه.

خیلی خیلی ممنون از همه دوستانی که کمک کردن به خصوص gamer_2013 و GOW که هیچکدوم اسمشونو نمیشناسم !!!!:=D:

لینک به ارسال
آقا من پرسیدم ایشون تأکید کردن که مشکل از هارد داخلی کنسول هست امروز اگه خدا بخواد میبرم پیشش تا 1 دونه نو روش نصب کنه...

3تا سؤال دارم خارج از این بحث: DLC بازیهارو چجوری نصب کنیم تا اعمال کنه؟ تا حالا خیلی DLC دانلود کردم اما هنوز به خاطر اون مشکل نصبشون نکردم.

تو آموزش نصب بازیهای PSN گ??ته شده که باید از install pakage files نصب و کرک کنیم اما همین کارو کردم هیچکدوم اجرا نشد...میره تو بازی تا اجراش کنه اما میره بیرون و یه ارور میده. چجوری ننصب کنم تا بشه؟

دوستان یه سری از بازیها به طور کلی اجرا نمیشن یعنی bd mirror کردم نشد ریختم تو هارد داخلی نشد از هارد خارجی نشد... با دیسک بوت هم اجرا نمیشه ??قط میره بیرون و باز یه ارور میده...3تا بازی the testament of sherlock holmes و devil may cry HD Collection و DEAD TO RIGHTS RETREBUTION این مشکل رو دارم.

یه خواهش آخر اینه که کسی یه نگاه به بخش DLC تو انجمن بندازه خیلیا هستن درخواست dlc دادن اما کسی رسیدگی نمیکنه.

خیلی خیلی ممنون از همه دوستانی که کمک کردن به خصوص gamer_2013 و GOW که هیچکدوم اسمشونو نمیشناسم !!!!:=D:

سلام،

خوشحال شدم که مشکل اصلی بابت هارد بود امیدوارم که درست شه و به شادی است??اده کنی.:4:

دوست عزیز راهنمای نصب و کپی DLC بازیها در انجمن موجود هست که یک راهنمایی مناسب و تعداد زیادی patch update و dlc از جانب iman0013 عزیز ارائه شده پس اونجا سوالات خودت در این رابطه رو مطرح کنی بهتر هست،

یک نکته راجب بازیهای PKG یا همون PSN این هست که بهترین راه نصب بازی-نصب پچ آپدیت مربوطه و در آخر نصب ??یکس برای اجرای بازیه هست و بهتر هست که بازی رو به شکل اصولی نصب کنی تا کپی کردن در هارد اکسترنال یا داخلی چون اون یک روش 100 در 100 نیست.

بخش DLC ها مدتی هست که آپدیت نمیشه به این خاطر که iman0013 عزیز مشکلاتی داشتن که نتونستن تاپیک رو پیگیری و آپدیت کنن،

به امید خدا در آینده اون بخش هم دوباره ??عال میشه.

من علی هستم و GOW آقا امیر هستن خوشحال شدم که در شناسایی و ارائه راهی برای حل مشکل شما تونستم نقشی کوچیک داشته باشم...

لینک به ارسال

با سلام به دوستان عزیز

من این بازی GT Academy2013را دانلود کرد الان می خوام برم تو

بازی اخطار می ده اینطوری88880188

با تشکر اکه راهنمایی ب??رمایید

بازی تقریبا یک گیک است

??ریمور دستکاهم 4.46 هستش:sa0d:

لینک به ارسال
با سلام به دوستان عزیز

من این بازی GT Academy2013را دانلود کرد الان می خوام برم تو

بازی اخطار می ده اینطوری88880188

با تشکر اکه راهنمایی ب??رمایید

بازی تقریبا یک گیک است

??ریمور دستکاهم 4.46 هستش:sa0d:

سلام،

این ارور تعری?? نشده،

احتمالا بازی یا ایبوت بازی مشکل پیدا کرده و نیاز به ریختن جدیدترین پچ آپدیت بازی هست،گیم آیدی بازی رو ب??رست تا اگر آپدیتی منتشر شده در ص??حه DLC و Update بازیها قرار داده بشه.......

لینک به ارسال
سلام،

این ارور تعری?? نشده،

احتمالا بازی یا ایبوت بازی مشکل پیدا کرده و نیاز به ریختن جدیدترین پچ آپدیت بازی هست،گیم آیدی بازی رو ب??رست تا اگر آپدیتی منتشر شده در ص??حه DLC و Update بازیها قرار داده بشه.......

منظور از ایدی بازی همان اسم بازی دیگه؟:halfwitted:

لینک به ارسال

با سلامی مجدد به همه عزیزان دل

یک سوال این نسخه از از بازیNeed for Speed Rivals سال ساخت اش 2013 است دیگه؟

به نظر شما کی بازی میاد تو بازار؟؟؟

با سپاس ??راوان از زحمت های شما:sweat:

لینک به ارسال
منظور از ایدی بازی همان اسم بازی دیگه؟:halfwitted:

سلام،

منظور از Game id همون سریال رجیون جغرا??یای بازی یا همون BLES-BLUS-BCES-BCUS-BLJP-NPUA-NPEB-NPUB و... هست که زمان ساخته شدن در محیط منتشر سازی بازی از سوی سازنده برای بازی در نظر گر??ته میشن که برای شناسایی و دانلود پج آپدیتهای بازیها از همین کدها است??اده میکنن تا محتویات آپدیت-دی ال سی و ??یکس با همین گیم آیدی و کد شناسایی بازی سازگار باشه،

مثل این هست که شما چند نوع ق??ل با چند نوع کلید منحصر به ??رد در اختیار داشته باشی که هرکدوم ق??لی رو باز میکنن،

البته برای بازیها میشه رجیون رو تغییر داد اما در این روزها نیازی به این کار نیست..........

لینک به ارسال
با سلامی مجدد به همه عزیزان دل

یک سوال این نسخه از از بازیNeed for Speed Rivals سال ساخت اش 2013 است دیگه؟

به نظر شما کی بازی میاد تو بازار؟؟؟

با سپاس ??راوان از زحمت های شما:sweat:

دوست عزیز این تاپیک مربوط به مسائل دیگری هست،لط??ا این سوالات رو در این تاپیک نپرس.

درضمن این بازی بعد از انتشار کنسولهای جدید احتمالا در اواخر 2013 منتشر میشه..........

لینک به ارسال

سلام دوستان

بعضی از بازی ها که بغلشون نوشته split ... این یعنی چی؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

بعضی از بازی ها که بغلشون نوشته split ... این یعنی چی؟

سلام،

این بازی ها ??ایلی با حجمی بیش از 3.99 گیگابایت دارن که به اصطلاح به این ??ایل یا ??ایلها میگن Big Fileو باید با است??اده از برنامه هایی مثل Ps3filesplitter یا HJsplit این ??ایلها رو برای شناسایی شدن در هارد کنسول که از ??ت FAT32 پشتیبانی میکنه اسپلیت کنی و در محل ??ایل اصلی قرار بدی و Big File رو پاک کرده و دوباره هارد رو به کنسول متصل کنی.

دانلود مجموعه برنامه پکیج PS3Tools (کلیک کن!)

آموزش اجرای بازیهای دارای ??ایل بیشتر از 4 گیگ (کلیک کن!)

بعد از دانلود پکیج PS3Tools توسط برنامه ps3filesplitter ??ایل بیشتر از 4 گیگ رو که در پوشه USRDIR قرار داره رو با برنامه بازکن (Drag & Drop کن) و بعد از شناسای ??ایل-??رمت 666 رو انتخاب و در آخر روی Split کلیک کرده و نهایتا ??ایلهای اسپلیت شده رو به همون جایی که ??ایل بزرگ رو اسپلیت کردی انتقال بده و ??ایل اصلی رو به محلی دیگه از هاردت انتقال بده تا اگر این ??ایلهای اسپلیت شده مشکل داشت اسپلیت سازی رو با ??رمتی دیگه دوباره انجام بدی..........

لینک به ارسال

یعنی این که اون بازی ??ایل اسپلیت شده داره.بعضی بازی ها ??ایل بالای 4 گیگ دارن و به دلیل این که ??رمت fat32??ایل های حجیم رو نمیش کپی کرد اون ??ایل ها رو به چند قسمت مساوی تقسیم میکنن که بهشون میگن ??ایل اسپلیت شده.

• Like 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...