رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام،

منظور از Game id همون سریال رجیون جغرا??یای بازی یا همون BLES-BLUS-BCES-BCUS-BLJP-NPUA-NPEB-NPUB و... هست که زمان ساخته شدن در محیط منتشر سازی بازی از سوی سازنده برای بازی در نظر گر??ته میشن که برای شناسایی و دانلود پج آپدیتهای بازیها از همین کدها است??اده میکنن تا محتویات آپدیت-دی ال سی و ??یکس با همین گیم آیدی و کد شناسایی بازی سازگار باشه،

مثل این هست که شما چند نوع ق??ل با چند نوع کلید منحصر به ??رد در اختیار داشته باشی که هرکدوم ق??لی رو باز میکنن،

البته برای بازیها میشه رجیون رو تغییر داد اما در این روزها نیازی به این کار نیست..........

با تشکر

kuHwizURrFCRfQdFQLIpzVMyqGtNhqGLcFCRvcyEgEZxyMrdFWrmTULYWJYAjSjr.pkg

همین هستش دیگه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با تشکر

kuHwizURrFCRfQdFQLIpzVMyqGtNhqGLcFCRvcyEgEZxyMrdFWrmTULYWJYAjSjr.pkg

همین هستش دیگه؟

سلام مجدد،

این اسم ??ایل PKG هست نه ID بازی!

برای اطلاع از گیم آید بازیهای PKG یا همون PSN از آموزش موجود در پست شماره 85 و ص??حه 9 تاپیک زیر است??اده کن تا آیدی بازی رو پیدا کنی :

لینک به ارسال

با سلام خدمته دوستای گلم .

من این بازی برادر و نصب کردم ولی مورد چهارمی رو ( ??ایل با ??رمت edat. را در ??ایل منیجر برنامه Multiman در مسیر /dev_hdd0/home/0000000x/exdata کپی کنید) هر کاری کردم ن??همیدم کجا باید نصب کرد . بعد اون ??یکس بازی رو هم باید مثل بازی نصب کنیم توی اینستال بکیج یا نه.

تشکر میکنم اگر کمکم کنین .:sweat:

لینک به ارسال
با سلام خدمته دوستای گلم .

من این بازی برادر و نصب کردم ولی مورد چهارمی رو ( ??ایل با ??رمت edat. را در ??ایل منیجر برنامه Multiman در مسیر /dev_hdd0/home/0000000x/exdata کپی کنید) هر کاری کردم ن??همیدم کجا باید نصب کرد . بعد اون ??یکس بازی رو هم باید مثل بازی نصب کنیم توی اینستال بکیج یا نه.

تشکر میکنم اگر کمکم کنین .:sweat:

سلام،

اگر منظور شما بازی Brothers A Tale Of Two Sons بود شما بعد از نصب بازی باید ??یکس 3.55 یا 4.21 رو مرتبط با ??ریمورت نصب کنی و بعد از نصب باید به آدرسی که نوشتی ر??ته و در یکی از ??ولدرهایی که به عنوان یوزر اصلی در نظر گر??تی ??ولدر exdata رو کپی کنی،

نگاه کن ببین چند تا یوزر داری و دقت کن که بازی در کدوم یوزر نصب شده مثلا برای من در یوزر 00000001 هست و ??ولدر exdata رو هم از قبل داشتم و ??قط ??ایل EDAT رو کپی کردم تا بازی از Trial به Full تبدیل بشه شما هم باید همین کار رو انجام بدی......

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من save بازیهامو copy کردم بعد ر??تم cfw dongrade کردم و به 4.46 برگشتم به خاطر یه چیزی حالا save هایی که تو ??لش کپی کردم بخوام برم تو save بازی میگه you cannot load a save that you do not own.

چکار کنم لط??ا کمک کنید...

ویرایش شده توسط Hater

لینک به ارسال

باور کن من زیاد از ps3 سر رشته ندارم من این بازی رو که نصب کردم اولا بیرون از مولتی من نصب شد بعد این یوزر که میگی باور کن نمیدونم چیه//.. اگر عکسی چیزی هست به من نشون بدی خیلی ممنون میشم . دعات میکنم

لینک به ارسال

دوستان چجوری console ID و user id خودمو بدونم؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

من save بازیهامو copy کردم بعد ر??تم cfw dongrade کردم و به 4.46 برگشتم به خاطر یه چیزی حالا save هایی که تو ??لش کپی کردم بخوام برم تو save بازی میگه you cannot load a save that you do not own.

چکار کنم لط??ا کمک کنید...

سلام،

از برنامه Bruteforce Save Data موجود در مجموعه PS3tools (قسمت Cheats & Saves) است??اده کن احتمالا درست شه چون من از bruteforce برای Unlock کردن سیوهای Prohibited است??اده کردم.

لینک به ارسال
باور کن من زیاد از ps3 سر رشته ندارم من این بازی رو که نصب کردم اولا بیرون از مولتی من نصب شد بعد این یوزر که میگی باور کن نمیدونم چیه//.. اگر عکسی چیزی هست به من نشون بدی خیلی ممنون میشم . دعات میکنم

سلام،

شما وقتی کنسول رو روشن میکنی چند عدد یوزر شناسایی میشن یا بعبارت ساده تر چندتا یوزر رو نشون میده؟!

اگر معمولی وارد کنسول و ص??حه اصلی شدی پس یک یوزر داری البته از قسمت Users در ص??حه اصلی کنسول (XMB) میتونی تعداد اکانت و یوزرها رو ببینی............

لینک به ارسال
دوستان چجوری console ID و user id خودمو بدونم؟

شما وارد مولتیمن که شدی از قسمت System Information واقع در Settings میتونی PSID یا همون IDPS کنسولت رو ببینی!

برای پیدا کردن ConsulID میشه از برنامه HEX Editor و برنامه PSIDPatch است??اده کرد که PSIDPatch خیلی راحتتر هست......

لینک به ارسال

آقا من دارم last of us ??شرده شده رو دانلود می کنم ! 4.46 کاستوم! منظورم ارور بده و اینا!

بعد الان به مشکلی نمی خورم که؟؟

لینک به ارسال
آقا من دارم last of us ??شرده شده رو دانلود می کنم ! 4.46 کاستوم! منظورم ارور بده و اینا!

بعد الان به مشکلی نمی خورم که؟؟

با سلام دوست عزیز شما ??ریمور 4.46 ریباگ یا روجرو رو دانلود و نصب کن هیچ مشکلی هم پیش نمیاد .

لینک به ارسال

سلام من یک هارد WD My passport 1TB usb 3 خریدم و ??رمت کردم به fat 32 باز هم نمی شناسه :=Z: هاردم نو هستش کابل سالمه و توی کامپیوتر هیچ مشکلی نداره کمک کنید ممنون میشم:sweat:

لینک به ارسال
سلام من یک هارد WD My passport 1TB usb 3 خریدم و ??رمت کردم به fat 32 باز هم نمی شناسه :=Z: هاردم نو هستش کابل سالمه و توی کامپیوتر هیچ مشکلی نداره کمک کنید ممنون میشم:sweat:

با سلام دوست عزیز...داداش برای من هم همینطوری هست نگران نباش عادیه.

شما دو راه داری یا براش یه usb hub میگیری که به usb 2 تبدیلش میکنه یا اینکه وقتی میخوای به دستگاه وصل کنی هاردتو خیلی یواش و آهسته وصلش کنی.

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون از شما دوست عزیز ولی من گیج شدم یواش یعنی چه جوری من نگر??تم ببخشید؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز با نرم ا??زار Partition Wizard هارد خودت رو ??رمت کن بعد ??رمت روی درایور که هاردت هست راست کلیلک کن و گزینه Set Active Partition رو بزن مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

سلام به دوستان ps3 بازا

من اگه خدا بخواد تا یک ماه دیگه میخوام از دست xbox360 رها بشم و یه ps3 بگیریم چند راهنمایی داشتم ممنون میشم کمک کنید

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 )

2- هر بازی که منتشر نیاز به هک داره یا میشه همون موقع بازی کرد

3- بازیهاش ??قط رو هارد هستن یعنی باید هارد یا ??لش ببری تا بتونی بازی بخری .... حدود قیمت هر بازی رو ممنون میشم بگید

4- چه مدلی بخرم خوبه بودجه منم تا 1.300 هست ...مدل و حجم بگید ممنون میشم

- تا چه مدت با اومدن ps4 میشه ازش است??اده کرد

خیلی خیلی ممنون از دوستانی که جواب بدن

لینک به ارسال
سلام به دوستان ps3 بازا

من اگه خدا بخواد تا یک ماه دیگه میخوام از دست xbox360 رها بشم و یه ps3 بگیریم چند راهنمایی داشتم ممنون میشم کمک کنید

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 ) هک دایمی هست ولی من نمی دونم از اول باید چه ورژنی باشه رو نمی دونم!

2- هر بازی که منتشر نیاز به هک داره یا میشه همون موقع بازی کرد نه به راحتی می تونید بازی کنید (الان من gta v - fifa 14 -pes 2014.... رو می تونم بازی کنم بدون هک و اینا!)

3- بازیهاش ??قط رو هارد هستن یعنی باید هارد یا ??لش ببری تا بتونی بازی بخری .... حدود قیمت هر بازی رو ممنون میشم بگید می تونید بلورری اورجینال بخرید که گرونه ! (gta v یا Pes شصت دلاره!) و اگه خواستید یه هارد اکسترنال 1 ترابایت بخرید (مثل خودم) راحت بازی های دانلود شده و یا از بیرون می خرید یا دوستتون کپی می کنه رو بازی کنید و ضمنا به صورت چند تا دی وی دی هم می تونید خرید کنید و روی pc اکسترکت کنید و دوباره کپی کنید به هارد یا ..... و ضمنا می تونید با کابل lan مستقیم کپی کنید تو ps3 !

4- چه مدلی بخرم خوبه بودجه منم تا 1.300 هست ...مدل و حجم بگید ممنون میشم ببینید من الان اسلیم 250 گیگ دارم و برام زیاد هم هست! و کنارش یه هارد 1tb دارم که 250 تومن پولشه! و 450 گیگ اینا بازی هامه و بقیه اش ??ایل های خودم!

- تا چه مدت با اومدن ps4 میشه ازش است??اده کرد منظورتون اینه بعد اومدن نسل بعد باز هم می شه از کنسول است??اده کرد و بازی میاد؟؟ اگه آره بستگی به شرکت های اریه دهنده بازی ها دارن! ضمنا جدیدترین نسل کنسول هم Sony PlayStation 3 CECH-4000B قیمت ها رو هم از این سایت معتبر ببینید !

دوست داشتید یه تشکر هم بزنید!

تو نقل قول جلو هرکدوم توضیح دادم!

لینک به ارسال
سلام به دوستان ps3 بازا

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 )

2- هر بازی که منتشر نیاز به هک داره یا میشه همون موقع بازی کرد

3- بازیهاش ??قط رو هارد هستن یعنی باید هارد یا ??لش ببری تا بتونی بازی بخری .... حدود قیمت هر بازی رو ممنون میشم بگید

4- چه مدلی بخرم خوبه بودجه منم تا 1.300 هست ...مدل و حجم بگید ممنون میشم

- تا چه مدت با اومدن ps4 میشه ازش است??اده کرد

1 . کپی خور دستگاه به صورت دائمی هست و با انتشار ??ریمور جدید کاستوم اون هم توسط روجرو یا ریباگ منتشر میشه پس جای نگرانی نیست .

2 . نیازی به هک کردن دوبار نیست و همه بازی ها اجرا میشن .

3 . بازی ها هم از رو هارد کنسول اجرا میشن هم میتونین از روی ??لش یا هارد اکسترنال اجرا کنین حئو قیمت بین 5 تا 10 تومن برای هر بازی هیا البته بازی های کپی خور .

4 . شما میتونین با این مبلغ مدل اسلیم 160 گیگ یا 250 گیگ رو بخرین .

5 . هنوز تا 3 یا 4 سال ps3 پشتیبانی خواهد شد پس ??علا قابل است??اده هست .

لینک به ارسال
1 . کپی خور دستگاه به صورت دائمی هست و با انتشار ??ریمور جدید کاستوم اون هم توسط روجرو یا ریباگ منتشر میشه پس جای نگرانی نیست .

2 . نیازی به هک کردن دوبار نیست و همه بازی ها اجرا میشن .

3 . بازی ها هم از رو هارد کنسول اجرا میشن هم میتونین از روی ??لش یا هارد اکسترنال اجرا کنین حئو قیمت بین 5 تا 10 تومن برای هر بازی هیا البته بازی های کپی خور .

4 . شما میتونین با این مبلغ مدل اسلیم 160 گیگ یا 250 گیگ رو بخرین .

5 . هنوز تا 3 یا 4 سال ps3 پشتیبانی خواهد شد پس ??علا قابل است??اده هست .

داداش لام نیست واسه هر بازی 5000 یا 10000 تومان بدی! این لینک واسه یه آقایی هست تو تهران... اگه تهران هستی هارد واسه این آقا ب??رست یا حضوری بده توی هاردت لیست از بازیهای که میخوای بزار خیلی ارزون میده گیگی 40 تک تومانی!!!!

من خودم ازش 500 گیگ بازی گر??تم 20000 تومان واسم شد یعنی 4تا بازی به نرخ بازار!!

???? ???????? ???? ??? ??? PS3 ?? ??? ???? ? ???? ????? 40 ????? ?? ???????? ????? (GTA V - PES2014)

هر بازی جدید که بیاد ??رداش اضا??ه میکنه به لیستش!

شماره و همه اطلاعات شخصیش رو گذاشته با لیست بازیاش برو دانلود کن.

ویرایش شده توسط Twested Metal

لینک به ارسال
داداش لام نیست واسه هر بازی 5000 یا 10000 تومان بدی! این لینک واسه یه آقایی هست تو تهران... اگه تهران هستی هارد واسه این آقا ب??رست یا حضوری بده توی هاردت لیست از بازیهای که میخوای بزار خیلی ارزون میده گیگی 40 تک تومانی!!!!

من خودم ازش 500 گیگ بازی گر??تم 20000 تومان واسم شد یعنی 4تا بازی به نرخ بازار!!

???? ???????? ???? ??? ??? PS3 ?? ??? ???? ? ???? ????? 40 ????? ?? ???????? ????? (GTA V - PES2014)

هر بازی جدید که بیاد ??رداش اضا??ه میکنه به لیستش!

شماره و همه اطلاعات شخصیش رو گذاشته با لیست بازیاش برو دانلود کن.

داداش من تهران نیستم اطلاع نداشتم اینجوری که خیلی بهتر هست مرسی جهت اطلاع رسانی .

لینک به ارسال

لازم نیست تهران باشی! با پست براش ب??رست خیلی آدم خوبیه اسمش داود ساعدی ... شما بری تاپیکشو بخونی از همه جای تهران واسش هارد می??رستن تا حالا من شاکی ندیدم ??قط شاید یخورده طولش بده مثلا 1 ه??ته چون سرش ماشالله همیشه شلوغه!

همه اطلاعاتش هست دانلود کن.

قربونت برم آقا مرتضی اینکه هیچی نیست در برابر کمکهای نا محدود شما:1975:

ویرایش شده توسط Twested Metal

لینک به ارسال

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید من این مطلب رو تو چند عدد ??روم دیگه گذاشتم یکی این حر?? رو زد صجت داره بنظر شما :

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 ) خیر، به علت آپدیت نرم ا??زاری هر دو ه??ته یکبار سونی، هر چند ماه نیار دارید برای اجرا کردن بازیهای جدید که از نظر زمانی در همون حوالی عرضه میشند دوباره به ??روشگاهی که دستگاه رو خریدید مراجعه کنید که هک دستگاه رو آپدیت کنند که بسته به انصا?? ??روشنده هزینه خواهد داشت.

اگه به این صورت باشه هرماه دستگاه باید برا اپدیت بره

لینک به ارسال

داداش تا سایت p30day هست اصلا خیالت راحت باشه... من خودم از همین سایت خوب یاد گر??تم دستگاهمو تو خونه آپدیت میکنم اصلا لازم نیست ببری و هزینه کنی!

ولی یخورده حوصله و وقت میخواد تا کامل یاد بگیری.

کلا به هک نرم ا??زاری PS3 میگن CFW که آخریش 4.46 هست که خودش چندتا تیم درستش میکنن مثلا تیم REBUG یا ROGERO یا HABIB و.. که از همه معتبرتر rebug و rogero هستن.

تمام این مطالب تو انجمن سایت در شاخه Playstation 3 موجوده... گ??تم یخورده صبر و وقت میخواد!

لینک به ارسال
خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتید من این مطلب رو تو چند عدد ??روم دیگه گذاشتم یکی این حر?? رو زد صجت داره بنظر شما :

1- کپی خور دستگاه به چه صورت هست مثل xbox360 هک دائمی اومده (lt3 برا xbox360 ) خیر، به علت آپدیت نرم ا??زاری هر دو ه??ته یکبار سونی، هر چند ماه نیار دارید برای اجرا کردن بازیهای جدید که از نظر زمانی در همون حوالی عرضه میشند دوباره به ??روشگاهی که دستگاه رو خریدید مراجعه کنید که هک دستگاه رو آپدیت کنند که بسته به انصا?? ??روشنده هزینه خواهد داشت.

اگه به این صورت باشه هرماه دستگاه باید برا اپدیت بره

اون کسی که این حر??و بهت زده احتمالا چیزی از ps3 سر در نمیاورده

نگران نباش ، آپدیت کردنش خیلی کار آسونی هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...