رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

میدونم داداش نداره و ??قط همون دکمه جلو دستگاه خاموش روشن میکنه کنسول رو .... بهتره شما به هارد سول کپی کنی گیم هارو چون ربطی به عمر دستگاه نداره چون میتونی دوباره هارد جایگزین کنی الانم اگه Crysis رو میخوایی بازی کنی کپی کن رو هارد خود کنسول مشکلی پیش نمیاد برا کنسولت .

ممنون داداش مرتضی بابت راهنمایی های خوبت.چشم بازی هارو رو هارد دستگاه کپی میکنم.

??قط یه سوال دیگه داشتم...اگه کنسولم دوباره اونجوری شد به جا اینکه از برق بکشم چیکار کنم؟؟؟راه دیگه ای هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ممنون داداش مرتضی بابت راهنمایی های خوبت.چشم بازی هارو رو هارد دستگاه کپی میکنم.

??قط یه سوال دیگه داشتم...اگه کنسولم دوباره اونجوری شد به جا اینکه از برق بکشم چیکار کنم؟؟؟راه دیگه ای هست؟

داداش اگه موقع هنگ کنسول با است??اده از دکمه پاور کنسول خاموش بشه نیازی نیست از برق بکشی اگه هم خاموش نشه راه چارت اینه از برق بکشی ??کر کنم اگه هاردت رو عوض کنی مشکل حل میشه ??قط همیشه یادت باشه هارد کنسول رو با کامپیوتر ??رمت نکنی .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
هم در سیو-هم گیم دیتا-هم ترو??ی و هم ??ولدر GAMES و مولتیمن در filemanager اطلاعاتی از بازی موجود هست که شامل Param-Eboot و PIC میشه........

اقا(شرمنده اسمتون هم نمیدونم اگه بگید منم راحت ترم) خلاصه دستتون درد نکنه

بالاخره با راهنمایی های شما و کنجکاوی خودم تونستم زمینه مولتیمن رو هم عوض کنم

??ایلشو تونستم تو این ادرس پیدا کنم game/moltiman/user id/cache

یعنی برای همه ی گیم ها اونجاست هم ایکونشون هم عکس زمینشون

هم برای gta v رو عوض کردم هم برای GOW Collectionو وBEYOND :TWO SOULS و یه چند تا دیگه هم هستن بعدا میخوام عوض کنم

___________________________________________________________________________________

حالا یه مسئله دیگه این اهنگ زمینه مولتیمن که هست میخوام عوضش کنم

وقتی تو تنظیمات میزارم روی اهنگ انتخابی هرچی اهنگ که تو هارد هست رو به ترتیب پلی میکنه و حق انتخاب نداری

حالا من یه روشی پیدا کردم که بشه مثلا یه اهنگ رو بشه گذاشت تو زمینه

و اونم اینه اهنگ رو بذاری تو پوشه game/moltiman/user id واهنگ قبلی رو از اونجا پاک کنی

ولی ??رمت اهنگ ??ابریک مولتیمن BIN هستش ولی برای من MP3 چه جوری باید به این ??رمت تبدیلش کنم

ویرایش شده توسط H03EIN

لینک به ارسال
اقا(شرمنده اسمتون هم نمیدونم اگه بگید منم راحت ترم) خلاصه دستتون درد نکنه

بالاخره با راهنمایی های شما و کنجکاوی خودم تونستم زمینه مولتیمن رو هم عوض کنم

??ایلشو تونستم تو این ادرس پیدا کنم game/moltiman/user id/cash

یعنی برای همه ی گیم ها اونجاست هم ایکونشون هم عکس زمینشون

هم برای gta v رو عوض کردم هم برای GOW Collectionو وBEYOND :TWO SOULS و یه چند تا دیگه هم هستن بعدا میخوام عوض کنم

___________________________________________________________________________________

حالا یه مسئله دیگه این اهنگ زمینه مولتیمن که هست میخوام عوضش کنم

وقتی تو تنظیمات میزارم روی اهنگ انتخابی هرچی اهنگ که تو هارد هست رو به ترتیب پلی میکنه و حق انتخاب نداری

حالا من یه روشی پیدا کردم که بشه مثلا یه اهنگ رو بشه گذاشت تو زمینه

و اونم اینه اهنگ رو بذاری تو پوشه game/moltiman/user id واهنگ قبلی رو از اونجا پاک کنی

ولی ??رمت اهنگ ??ابریک مولتیمن BIN هستش ولی برای من MP3 چه جوری باید به این ??رمت تبدیلش کنم

سلام،

من علی هستم،

خوشحالم که نتیجه گر??تی،

برای آهنگها ??کر کنم میشه Playlist درست کرد.

درمورد Background صوتی مولتیمن خودم تست نکردم اما برای تغییر آهنگ اوریجینال مولتیمن باید ??ایل شما به ??رمت BIN بگرده .

اگر در گوگل سرچ کنی احتمالا نحوه تغییرش باشه.....

لینک به ارسال
برای آهنگها ??کر کنم میشه Playlist درست کرد.

پلی لیست میشه درست کرد ولی وقتی بکگراند صوتی رو میخوای تنظیم کنی سه تا گزینه داره یکی of یکیenable ویکی هم music

enable که میذاری همون اهنگ ??ابریک رو میذاره

وقتی هم میذاری رو موزیک نمیتونی مثلا انتخاب کنی رو Playlist وبه همین خاطر هرچی اهنگ که تو هارد هست پلی میشه به ترتیب

بهترین راهش همونیه که گ??تم منتها هنوز نتونستم نرم ا??زاری پیدا کنم که بتونه mp3 رو به bin تبدیل کنه تاپیک هم زدم تو همین سایت ولی نتیجه نداده

حالا اینو میخوام بگم که اگه یه وقت شما یه همچین نرو ا??زاری پیدا کردی بی زحمت بهم یه pm بدی

_________________________________________________________________________________________________

حالا یه مسئله دیگه (چقدر مسئله دارم من )

اینکه عکسها رو که تو ps3 میریزی وقتی از قسمت ??تو میخوای بری نگاه کنی به ترتتیب تاریخ پوشه بندی میشه و وقتی هم مربع رو میزنی مدل تاریخ بندی عوض میشه

ولی من میخوام یه خودم پوشه بندی کنم مثلا عکس بازی تو یه پوشه و عکس های هندیکم تو یه پوشه

میشه همچین کاری کرد

لینک به ارسال

گیمر عزیز

در مورد دسته ps2 که بهت گ??ته بودم وقتی وصل میکنم هارد قطع میشه...

کاری که گ??تی رو هم انجام دادم اما جواب نمیده.اصلا به مولتی من ربطی نداره چون تو xmb این ات??اق می??ته

حالا به نظرت چیکار کنم؟؟؟

لینک به ارسال
گیمر عزیز

در مورد دسته ps2 که بهت گ??ته بودم وقتی وصل میکنم هارد قطع میشه...

کاری که گ??تی رو هم انجام دادم اما جواب نمیده.اصلا به مولتی من ربطی نداره چون تو xmb این ات??اق می??ته

حالا به نظرت چیکار کنم؟؟؟

سلام،

خوب احتمالا مشکل از بابت همون رابط یا مبدل برای اتصال کنترلر PS2 به PS3 هست چون برق رسانی خیلی مهمه.

حالا میخوای یه بار از تپ Settings مولتیمن گزینه Reset Options To Default رو انتخاب کن شاید درست شه البته اگر حین است??اده از هارد و کنترلر PS2 در مولتیمن مشکل داری این روش کمک میکنه ولی در XMB برمیگرده به همون رابط.

از یک جوی استیک usb است??اده کن شاید درست شه........

لینک به ارسال
پلی لیست میشه درست کرد ولی وقتی بکگراند صوتی رو میخوای تنظیم کنی سه تا گزینه داره یکی of یکیenable ویکی هم music

enable که میذاری همون اهنگ ??ابریک رو میذاره

وقتی هم میذاری رو موزیک نمیتونی مثلا انتخاب کنی رو Playlist وبه همین خاطر هرچی اهنگ که تو هارد هست پلی میشه به ترتیب

بهترین راهش همونیه که گ??تم منتها هنوز نتونستم نرم ا??زاری پیدا کنم که بتونه mp3 رو به bin تبدیل کنه تاپیک هم زدم تو همین سایت ولی نتیجه نداده

حالا اینو میخوام بگم که اگه یه وقت شما یه همچین نرو ا??زاری پیدا کردی بی زحمت بهم یه pm بدی

_________________________________________________________________________________________________

حالا یه مسئله دیگه (چقدر مسئله دارم من )

اینکه عکسها رو که تو ps3 میریزی وقتی از قسمت ??تو میخوای بری نگاه کنی به ترتتیب تاریخ پوشه بندی میشه و وقتی هم مربع رو میزنی مدل تاریخ بندی عوض میشه

ولی من میخوام یه خودم پوشه بندی کنم مثلا عکس بازی تو یه پوشه و عکس های هندیکم تو یه پوشه

میشه همچین کاری کرد

سلام،

من درست متوجه نشدم،

شما میخوای Sort و ترتیب ??ولدرها و ??ایل ها رو تغییر بدی؟

اگر اینکار رو میخوای انجام بدی در هر قسمتی از Filemanager که ??ولدر بسازی میتونی بر اساس Date-Size و Name اونها و محتویاتشون رو مرتب کنی این 3 نوع چیدمان در کادر بالای ??ولدرها موجود هست.

هر تعداد ??ولدری هم که دوست داشته باشی در هر کجای dev_hdd0 که بخوای میتونی بسازی.

درمورد موزیکها شما میتونی وارد ??ولدر dev_hdd0 شی و یک ??ولدر به نام music بسازی و ??ایلها رو با یک یا هر تعداد ??ولدری که میخوای درش کپی کنی من امتحان کردم مثل یک Album عمل میکنه که هر تعداد ??ایلی رو که در ??ولدر مشخص کپی کرده باشی بعد از ورود به مولتیمن به صورت اتوماتیک Play میشن ??قط حتما باید موزیکها رو درون یک ??ولدر کپی کرده و بعد به ??ولدر music در آدرسی که گ??تم paste کنی.

برای تبدی ??ایل MP3 به BIN میتونی ??ایلها رو با NERO به ??رمت NRG یا ISO سیو کرده و بعد اگر برنامه ای باشه به BIN تبدیل کنی........

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام،

من درست متوجه نشدم،

شما میخوای Sort و ترتیب ??ولدرها و ??ایل ها رو تغییر بدی؟

اگر اینکار رو میخوای انجام بدی در هر قسمتی از Filemanager که ??ولدر بسازی میتونی بر اساس Date-Size و Name اونها و محتویاتشون رو مرتب کنی این 3 نوع چیدمان در کادر بالای ??ولدرها موجود هست.

هر تعداد ??ولدری هم که دوست داشته باشی در هر کجای dev_hdd0 که بخوای میتونی بسازی.

منظور من تو منوی اصلیه ps3 هست نه تو ??ایل منیجر یا منوی مولتیمتن

تو ??ایل منیجر یه پوشه با یه نام مشخص ساختم ولی وقتی ر??تم تو منوی اصلی اون پوشه رو نمایش نمیده

درمورد موزیکها شما میتونی وارد ??ولدر dev_hdd0 شی و یک ??ولدر به نام music بسازی و ??ایلها رو با یک یا هر تعداد ??ولدری که میخوای درش کپی کنی من امتحان کردم مثل یک Album عمل میکنه که هر تعداد ??ایلی رو که در ??ولدر مشخص کپی کرده باشی بعد از ورود به مولتیمن به صورت اتوماتیک Play میشن ??قط حتما باید موزیکها رو درون یک ??ولدر کپی کرده و بعد به ??ولدر music در آدرسی که گ??تم paste کنی.

برای تبدی ??ایل MP3 به BIN میتونی ??ایلها رو با NERO به ??رمت NRG یا ISO سیو کرده و بعد اگر برنامه ای باشه به BIN تبدیل کنی........

در مورد این مسئله هم تو dev_hdd0 خودش یه پوشه به نام music داره که شامل همه اهنگ ها میشه

حالا منمنظور شما اینه که چی کار کنم دقیقا متوجه نمیشم

ویرایش شده توسط H03EIN

لینک به ارسال

سلام دوستان

بعد از اسپلیت کردن بازیها کار دیگه ای باید بکنیم؟

مثلا من با برنامه open split v 1.2 بازی red dead redemption GOTY که از همین سایت خوب دانلود کردم اسپلیت روش انجام دادم...اما وقتی میخوام از رو هارد اجراش کنم یه گزینه قرمز هست روش نوشته SPLIT... چون بنده ??قط اسپلیت کردم کار دیگه ای انجام ندادم.

کارم جایی ایراد یا اشکال داره؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

بعد از اسپلیت کردن بازیها کار دیگه ای باید بکنیم؟

مثلا من با برنامه open split v 1.2 بازی red dead redemption GOTY که از همین سایت خوب دانلود کردم اسپلیت روش انجام دادم...اما وقتی میخوام از رو هارد اجراش کنم یه گزینه قرمز هست روش نوشته SPLIT... چون بنده ??قط اسپلیت کردم کار دیگه ای انجام ندادم.

کارم جایی ایراد یا اشکال داره؟

سلام،

Hater عزیز در پستهای 17 و 18 از تاپیک زیر به سوال شما جواب داده شد.

تاپیک آموزش اجرای بازیهای دارای ??ایل بالاتر از 4 گیگ (کلیک کن!)

لینک به ارسال
سلام اگه با دستگاه کپی و با بازی اورجینال آنلاین بازی کنم بازم بن می شم؟

سلام،

بسته به نوع و ورژن ??ریمور (Rebug یا Rogero) زمان بن شدن ??رق میکنه اما بازهم احتمال بن شدن وجود داره.

دوست عزیز اگر سوالی درمورد کپیخور و ??ریمور داشتی لط??ا در تاپیک مربوط به ??ریمورها مطرح کن چون با موضوع این تاپیک مرتبط نیست....

لینک به ارسال

مشکل صدا در ps3 کمک

دوستان لط??ان کمک کنید وقتی دستگاه رو روشن میکنم صدا نداره کمک ممنون

لینک به ارسال

شاید مشکل از کابلت باشه hdmi یا av ?

لینک به ارسال

منم همین مشکلو چند وقت پیش داشتم مشکل کابل HDMI بود که شل شده بود:thumbup:

لینک به ارسال

بسیارممنون دوست عزیز م بازم و یه دنیا ممنون

لینک به ارسال

سلام به همه. اقا من زمانی که میخوام بعضی از ??ایل های بازی کرایسیس 3 که روی دی وی دی هستش رو به هارد اکسترنال انتقال بدم عملیات کپی انجام نمیشه و پیغام میده که ??ایلها قابل خوندن نیست. ??ایلها هم با پسوند Pak هستش . ??قط هم با همین ??ایلها مشکل دارم. لط??اً کمکم کنید.

لینک به ارسال
سلام به همه. اقا من زمانی که میخوام بعضی از ??ایل های بازی کرایسیس 3 که روی دی وی دی هستش رو به هارد اکسترنال انتقال بدم عملیات کپی انجام نمیشه و پیغام میده که ??ایلها قابل خوندن نیست. ??ایلها هم با پسوند Pak هستش . ??قط هم با همین ??ایلها مشکل دارم. لط??اً کمکم کنید.

با سلام برای اینکار از ??ایل منیجر Iris Manager است??اده کنین با FTP هم میتونین ??ایل هاتون رو کپی کنین .

لینک به ارسال

با سلام

می خواستم بدونم این بازی کی منتشر می شه

واسه ps3

30784927165224366093.jpg

لینک به ارسال
با سلام

می خواستم بدونم این بازی کی منتشر می شه

واسه ps3

30784927165224366093.jpg

با سلام این بازی در تاریخ Need for Speed Rivals Available from November 19, 2013 یعنی 26 روز دیگه منتشر خواهد شد

لینک به ارسال

کمک ! پاک کردن قسمتی از بازی کپی شده در کنسول

سلام لط??ا میشه کمک کنین!

می خواستم ببینم وقتی قسمتی از بازی رو تو هارد کنسول کپی می کنم کجا میره و از کجا پاکش کنم؟ چون من دستگام ۴۰ گیگ بعد برای بازی Last Of Us گ??تش باید ۸ گیگ کپی کنی هو هارد کنسول ! کپی کردم اما یازم اجرا نشد و الان میخوام اون ۸ گیگ و پاک کنم اما نمیدونم کجای PS3 Root هست ! یا تشکر ??راوان

لینک به ارسال

سلام اقا مرتضی. ممنون از پاسختون ولی میشه بگین باید چطور این کارو بکنم؟

لینک به ارسال

سلام لط??ا میشه کمک کنین!

می خواستم ببینم وقتی قسمتی از بازی رو تو هارد کنسول کپی می کنم کجا میره و از کجا پاکش کنم؟ چون من دستگام ۴۰ گیگ بعد برای بازی Last Of Us گ??تش باید ۸ گیگ کپی کنی هو هارد کنسول ! کپی کردم اما یازم اجرا نشد و الان میخوام اون ۸ گیگ و پاک کنم اما نمیدونم کجای PS3 Root هست ! یا تشکر ??راوان

با سلام وارد مولتی من بشید به قسمت File Manager برید از اونجا به پشه HDD000 و داخل اون هم به پوشه GAMES همه بازی ها به این مسیر کپی میشن روی هر بازی هم دکمه X رو بزنین میتونین با است??اده از گزینه Delete بازی رو پخش کنین .

لینک به ارسال

سلام من بازی heavy rain را از روی هاردم پاک کردم ولی حجم بازی هنوز هاردمو اشغال کرده ولی بازی نیست چه کار باید بکنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...