رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام من بازی heavy rain را از روی هاردم پاک کردم ولی حجم بازی هنوز هاردمو اشغال کرده ولی بازی نیست چه کار باید بکنم؟

با سلام در منوی XMB به قسمت PS3 Game Data ر??ته و گیم دیتای مربوط به بازی رو پاک کنین .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من خیلی نیاز دارم تا با هدست به صدای بازی ها گوش بدم.

هدست خود ps3 قیمتش خیلی گرونه:10:

هدست های دیگه سیم دار بهش میخوره؟

البته من به تلوزیون یه هندز??ری رو وصل کردم صداش میومد ولی هدست رو نمدونم:91:

ایا هد??ونی هست که سیمش بزرگ باشه مثلا سه یا چهار متر و قیمتش هم کم باشه؟؟؟

لینک به ارسال
سلام.

من خیلی نیاز دارم تا با هدست به صدای بازی ها گوش بدم.

هدست خود ps3 قیمتش خیلی گرونه:10:

هدست های دیگه سیم دار بهش میخوره؟

البته من به تلوزیون یه هندز??ری رو وصل کردم صداش میومد ولی هدست رو نمدونم:91:

ایا هد??ونی هست که سیمش بزرگ باشه مثلا سه یا چهار متر و قیمتش هم کم باشه؟؟؟

سلام دوست عزیز تا جایی که میدونم باید مخصوص خود کنسول باشه .

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز تا جایی که میدونم باید مخصوص خود کنسول باشه .

اخه من هندز??ری رو به led sony وصل کردم. صدای بازی ها میومد.

لینک به ارسال

قیمت هد??ون خودش چنده ؟:gigglesmile:

لینک به ارسال
قیمت هد??ون خودش چنده ؟:gigglesmile:

دویست و پنجاه هزار تومن!!!

لینک به ارسال
اخه من هندز??ری رو به led sony وصل کردم. صدای بازی ها میومد.

هندز??ری میشه ولی هدست رو نمیدونم

لینک به ارسال

سلام

بله با هدست هم میشه...بنده هدست کامپیوتر رو به به تلویزیون وصل کردم صدای بازی میومد خیلی واضح ولی چون سیمش کوتاه بود مجبور میشدم نزید بشینم زیاد ازش است??اده نمیکنم ولی در کل خیلی بهتر میاد کی??یت صداها.

بنده The Last of Us رو با هدست امتحان کردم شد بقیه بازیهارو نمیدونم.

لینک به ارسال

میشه نوع هدست و طول سیمش رو هم بگید.

لینک به ارسال

سلام دوستان

بازی the last of us نمیدونم چرا یکهو دیگه کار نمیکنه!!

قبلا درست کار میکرد بازی میکردم الان دیگه کلا نمیاد بالا میخوام بازی رو اجرا کنم ص??حه سیاه در میاد مجبور میشم از دکمه خاموشش کنم.

update 1.05 رو بازی نصبه. رژن دستگاهم 4.46 rogero بود که همین امروز به خاطر بازی به 4.50 rogero 1.01 آپدیت کردم که باز هم کار نکرد.

راهی هست؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

بازی the last of us نمیدونم چرا یکهو دیگه کار نمیکنه!!

قبلا درست کار میکرد بازی میکردم الان دیگه کلا نمیاد بالا میخوام بازی رو اجرا کنم ص??حه سیاه در میاد مجبور میشم از دکمه خاموشش کنم.

update 1.05 رو بازی نصبه. رژن دستگاهم 4.46 rogero بود که همین امروز به خاطر بازی به 4.50 rogero 1.01 آپدیت کردم که باز هم کار نکرد.

راهی هست؟

با سلام تو مولتی من به تنظیمات بازی برید و از اونجا تیک گزینه های Internal , BD-Mirror, Directboot رو بزنین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام تو مولتی من به تنظیمات بازی برید و از اونجا تیک گزینه های Internal , BD-Mirror, Directboot رو بزنین مشکل حل میشه .

آقا این بازم کار نکرد... ضمنا این مشکل واسه GTA V هم هست ولی تو TLoU نبود یکهو شد اما تو gta از همون اول اینطوریه.

راه دیگه ای هست خدا خیرتون بده نمیدونم چرا اینجوری شد!!

rebuild file system و rebiuld database رو امتحان کردم بازم جواب ندادن.

خودم اخیرا برنامه ps2 manager و ps2 placeholder رو نصب کردم و ??ایل rap که همراهشون بود رو نصب کردم ... از اون موقع به بعد دیگه کار نکرد بازی! حالا من 2تا برنامه رو پاک کردم اما بازم نشده بود.

حالا میخوام بدونم ??ایل rap که reactpsn ریخته کجا میره تا برم پاکش کنم از اونجا شاید درست بشه....

ویرایش شده توسط Hater

لینک به ارسال
آقا این بازم کار نکرد... ضمنا این مشکل واسه GTA V هم هست ولی تو TLoU نبود یکهو شد اما تو gta از همون اول اینطوریه.

راه دیگه ای هست خدا خیرتون بده نمیدونم چرا اینجوری شد!!

rebuild file system و rebiuld database رو امتحان کردم بازم جواب ندادن.

خودم اخیرا برنامه ps2 manager و ps2 placeholder رو نصب کردم و ??ایل rap که همراهشون بود رو نصب کردم ... از اون موقع به بعد دیگه کار نکرد بازی! حالا من 2تا برنامه رو پاک کردم اما بازم نشده بود.

حالا میخوام بدونم ??ایل rap که reactpsn ریخته کجا میره تا برم پاکش کنم از اونجا شاید درست بشه....

با سلام شما از یا ??ایل منیجر دیگه است??اده کنین من IrisManager رو پیشنهاد میکنم .

لینک به ارسال
با سلام شما از یا ??ایل منیجر دیگه است??اده کنین من IrisManager رو پیشنهاد میکنم .

آقا ممنون بابت زحمتت ولی باز هم نشد.

??ایلهای rap کجا نگهداری میشن داخل کنسول؟

یه جوانمرد پیدا میشه منو کمک کنه؟! درکم کنید بازیش خیلی قشنگه!!:electricf:

ویرایش شده توسط Hater

لینک به ارسال

سلام بچها من امروز بازی the last of us رو پاک کردم ولی موقع پاک کردن دستگاه ق??ل کرد و مجبور شدم از دکمه پشت دستگاه خواموشش کنم وقتی اندازه هاردمو چک کردم حجم بازی که پا شد برنگشت نمیدونم چه بلایی سرش امده . بچها اگه میدونین توروخدا کمک کنید که حجم هاردمو برگردونم

لینک به ارسال
سلام بچها من امروز بازی the last of us رو پاک کردم ولی موقع پاک کردن دستگاه ق??ل کرد و مجبور شدم از دکمه پشت دستگاه خواموشش کنم وقتی اندازه هاردمو چک کردم حجم بازی که پا شد برنگشت نمیدونم چه بلایی سرش امده . بچها اگه میدونین توروخدا کمک کنید که حجم هاردمو برگردونم

با سلام شما نباید خاموش میکردین چون بازی حجمش زیاده موقع پاک کردن هنگ میکنه کنسول که باید صبر میکردن اما شما تو XMB به قسمت PS3 GAME DATA برید و از اونجا The Last Of Us رو پاک کنین .

لینک به ارسال
با سلام شما نباید خاموش میکردین چون بازی حجمش زیاده موقع پاک کردن هنگ میکنه کنسول که باید صبر میکردن اما شما تو XMB به قسمت PS3 GAME DATA برید و از اونجا The Last Of Us رو پاک کنین .

دوست عزیز از اینکه جوابمو دادیدین ممنون ولی من اینکارم کردم ??ایده نداشت تمام جاهای ps3 رو گشتم ولی پیدا نکردم اگه راه دیگه ای داری کمکم کن اگه بخوام هاردو ??رمت کنم ترو??یهام میپره درسته ؟

لینک به ارسال
دوست عزیز از اینکه جوابمو دادیدین ممنون ولی من اینکارم کردم ??ایده نداشت تمام جاهای ps3 رو گشتم ولی پیدا نکردم اگه راه دیگه ای داری کمکم کن اگه بخوام هاردو ??رمت کنم ترو??یهام میپره درسته ؟

سلام،

شما میتونی قبل از Format کردن هارد PS3 ??ولدرهای زیر رو هم چک کنی.

وارد مولتیمن شده و با ??شردن Start+Select وارد محیط Filemanager شو،

بعد از ورود در دسکتاپ یک ??ولدر به اسم PS3*Root میبینی که باید وارد این دایرکتوری بشی و بعد ??ولدر dev_hdd0 رو باز کن تا کل ??ایل و ??ولدرهای کنسول نمایش داده بشن،

??ولدر dev_hdd1 ??ایلهای Cash سیو شده روی کنسول رو نشون میده.

بعد از ورود به ??ولدر dev_hdd0 ??ولدرهای game-GAMES و home رو چک کن تا آیدی بازی رو پیدا کرده و ??ایلهای باقی مونده رو پاک کنی،

??ولدرهای موجود در ??ولدر game به Hombrew ها(پلیکیشنها) و همنیطور اضا??اتی مثل DLC مربوط هست.

??ولدرهای موجود در ??ولدر home تعداد یوزرهای کنسول رو نشون میده پس برای پاک کردن دیتا با احتیاط عمل کن،

بازیهای کپی شده در کنسول که موقع اجرای مولتیمن نمایش داده میشن در ??ولدر GAMES قرار دارن.

با format کردن تمامی Save و Trophyها پاک میشن و شما باید قبلش از این دیتا روی یک هارد یا ??لش دیگه Backup بگیری البته Trophyها رو میشه به شکل دستی هم کپی کردن..........

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام،

بعد از ورود در دسکتاپ یک ??ولدر به اسم PS3*Root میبینی که باید وارد این دایرکتوری بشی و بعد ??ولدر dev_hdd0 رو باز کن تا کل ??ایل و ??ولدرهای کنسول نمایش داده بشن،

بعد از ورود به ??ولدر dev_hdd0 ??ولدرهای game-GAMES و home رو چک کن تا آیدی بازی رو پیدا کرده و ??ایلهای باقی مونده رو پاک کنی،

??ولدرهای موجود در ??ولدر game به Hombrew ها(پلیکیشنها) و همنیطور اضا??اتی مثل DLC مربوط هست.

??ولدرهای موجود در ??ولدر home تعداد یوزرهای کنسول رو نشون میده پس برای پاک کردن دیتا با احتیاط عمل کن،

بازیهای کپی شده در کنسول که موقع اجرای مولتیمن نمایش داده میشن در ??ولدر GAMES قرار دارن.

Save و Trophy پاک میشن و شما باید قبلش از این دیتا روی یک هارد یا ??لش دیگه Backup بگیری البته Trophy ها رو میشه به شکل دستی هم کپی کردن..........[/quote

دوست عزیز اونجا هم گشتم حتا حجم ??ولدر هار و یکی یکی چک کردم ??ایده نداشت اگه ??رمت کنم هاردو هکم میپره و مولتیمن پاک میشه ؟

لینک به ارسال
سلام،

Save و Trophy پاک میشن و شما باید قبلش از این دیتا روی یک هارد یا ??لش دیگه Backup بگیری البته Trophy ها رو میشه به شکل دستی هم کپی کردن..........[/quote

دوست عزیز اونجا هم گشتم حتا حجم ??ولدر هار و یکی یکی چک کردم ??ایده نداشت اگه ??رمت کنم هاردو هکم میپره و مولتیمن پاک میشه ؟

لینک به ارسال

سلام،

با ??رمت کردن کلی هارد یا Complete Format بایستی دوباره ??ریمور رو نصب یا Reinstall کنی که اینکار بعد از format کلی هارد چه از طریق منوی Settings واقع در XMB و چه از طریق ص??حه Recovery توسط یک ??لش انجام میشه،

بعد از ??رمت کامل هارد، اگر ??ریمور کارخانه ای یا Factory FW کنسول شما 3.41 یا 3.55 هست بهترین کار این هست که با نصب ??ریمور اوریجینال 3.55 دوباره کنسول رو با rogero 3.55 یا kameaw 3.55 کپیخور کنی وبعد از 3.55 کپیخور شده به 4.46 یا 4.50 کنسول رو آپدیت کنی تا یه وقت مشکلی پیش نیاد و کنسول بریک نشه.

سوالاتت رو در زمینه هک و کپیخور در تاپیک آموزش هک کرن PS3 مطرح کن چون با عنوان و موضوع این تاپیک مرتبط نیست.

مو??ق باشی.....:4:

لینک به ارسال

سلام،

با ??رمت کردن کلی هارد یا Complete Format بایستی دوباره ??ریمور رو نصب یا Reinstall کنی که اینکار بعد از format کلی هارد چه از طریق منوی Settings واقع در XMB و چه از طریق ص??حه Recovery توسط یک ??لش انجام میشه،

بعد از ??رمت کامل هارد، اگر ??ریمور کارخانه ای یا Factory FW کنسول شما 3.41 یا 3.55 هست بهترین کار این هست که با نصب ??ریمور اوریجینال 3.55 دوباره کنسول رو با rogero 3.55 یا kameaw 3.55 کپیخور کنی وبعد از 3.55 کپیخور شده به 4.46 یا 4.50 کنسول رو آپدیت کنی تا یه وقت مشکلی پیش نیاد و کنسول بریک نشه.

سوالاتت رو در زمینه هک و کپیخور در تاپیک آموزش هک کرن PS3 مطرح کن چون با عنوان و موضوع این تاپیک مرتبط نیست.

مو??ق باشی.....:4:

دوست عزیز از اینکه جواب دادی ممنونم دستگاه رو Complete Format کردم 5 ساعت طول کشید ولی بعدش دستگاه امد بالا و همچیرو پاک کرده بود حجمم برگشت ولی هنوز ??رمور 4.41 ریباگ نصب بود مگه نباید ??رمورو خودم نصب کنم چرا ??رمورو پاک نکرد دوست عزیز ؟ من ??قط مولتیمنو نصب ردم جواب داد ؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز از اینکه جواب دادی ممنونم دستگاه رو Complete Format کردم 5 ساعت طول کشید ولی بعدش دستگاه امد بالا و همچیرو پاک کرده بود حجمم برگشت ولی هنوز ??رمور 4.41 ریباگ نصب بود مگه نباید ??رمورو خودم نصب کنم چرا ??رمورو پاک نکرد دوست عزیز ؟ من ??قط مولتیمنو نصب ردم جواب داد ؟؟

سلام؛

عزیز گ??تم در این تاپیک راجب ??ریمور و مسائل کپیخور نباید بحث کنیم و آدرس تاپیک آموزش هک کرن PS3 رو هم قرار دادم تا مشکلاتت رو همونجا پیگیری کنی،

اما به عنوان آخرین جواب در این تاپیک :

من یادم نبود که شما میخوای هارد رو داخل کنسول Format کنی چراکه زمان خارج کردن هارد از کنسول لازم هست اون کارهایی که گ??تم رو انجام بدی،

اما حالا شما ??قط اگر مولتیمن رو نداری از ورژن 4.46.01 تا 4.50.02 رو به ترتیب از پست اول تاپیک زیر دانلود و نصب کن.

بعد از دانلود و نصب مولتیمن های جدید اگر ??ریمور و هارد کنسولت مشکلی نداشت ??ریمور Rogero 4.50 V1.01 رو از تاپیک زیر دانلود و نصب کن درضمن حتما توضیحات پست اول رو هم مطالعه کن.

[h=3] کاستوم ??ریمور Rogero v4.50 v1.01 + آموزش نصب[/h]در این تاپیک لط??ا دیگه مشکلات مربوط به ??ریمور و کپیخور رو مطرح نکن........:4:

لینک به ارسال

آقا سلام امیدوارم منو یادتن باشه همونی که هاردو با کامپیوتر ??رمت کرده بود من دستگاهمو بردم پیش تعمیرکار و گ??ت دستگاهت bad sector شده و باید هاردتو عوض کنی.و قرار بود خودش برام هارد بیاره ولی متوجه شدم میخواد سرم کلاه بزاره وگرون تر ب??روشه.میخواستم بدونم

1-هارد PS3 چه ??رقی با هارد های دیگه داره بعد :O_O:

2-اگه خودم بخوام س??ارشی بخرم قیمتش چند در میاد و :7_15_5v:

3-چه مارکی از همه برای این کار ببهتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:O_O:

لط??ا سریع تر جواب بدید عجله دارم.:00020077::00020077:

لینک به ارسال
آقا سلام امیدوارم منو یادتن باشه همونی که هاردو با کامپیوتر ??رمت کرده بود من دستگاهمو بردم پیش تعمیرکار و گ??ت دستگاهت bad sector شده و باید هاردتو عوض کنی.و قرار بود خودش برام هارد بیاره ولی متوجه شدم میخواد سرم کلاه بزاره وگرون تر ب??روشه.میخواستم بدونم

1-هارد PS3 چه ??رقی با هارد های دیگه داره بعد :O_O:

2-اگه خودم بخوام س??ارشی بخرم قیمتش چند در میاد و :7_15_5v:

3-چه مارکی از همه برای این کار ببهتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:O_O:

لط??ا سریع تر جواب بدید عجله دارم.:00020077::00020077:

با سلام دوست عزیز PS3 هارد کوچیک یا همون لپ تاپ رو پشتیبانی میکنه مارک خود هارد کنسول توشیبا هست شما Segate یا WD Digital بخر اگه موجود بود .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...