رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوست عزیز PS3 هارد کوچیک یا همون لپ تاپ رو پشتیبانی میکنه مارک خود هارد کنسول توشیبا هست شما Segate یا WD Digital بخر اگه موجود بود .
قیمت چی ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7_15_5v::7_15_5v::7_15_5v::7_15_5v:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
قیمت چی ندارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7_15_5v::7_15_5v::7_15_5v::7_15_5v:

سلام،

دوست عزیز این تاپیک مربوط به قیمت هارد نیست.

شما باید در تاپیک زیر قیمت و مشخصات هاردهای اینترنال و اکستنرنال رو بپرسی.

*راهنمایی جهت خرید هارد اینترنال و اکسترنال برای Laptop و PC *

لینک به ارسال

سلام دوستان دستگاه من ??ت 60 گیگ.نیم ساعت بازی کردم بازی جدید رو از هارد اکسترنال اجرا کردم دستگاه شروع به چشمگ زدن ال ای دی قرمز رنگ کرد. لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان دستگاه من ??ت 60 گیگ.نیم ساعت بازی کردم بازی جدید رو از هارد اکسترنال اجرا کردم دستگاه شروع به چشمگ زدن ال ای دی قرمز رنگ کرد. لط??ا راهنمایی کنید

با سلام

لطقا بگین که ??ریمور شما چیه و از کدوم منیجر است??اده میکنین ؟

لینک به ارسال

سلام ??ریمور 4.21 ضمنا دیگه دستگاه موقع روشن شدن ال ای سبز لحظه ای روشن و 3 تا بوق و ??قط ال ای دی قرمز ??قط چشمک میزنه با کنترل هم ارتباط روشن نمیشه.تصویر هم به هیچ وجه نمیادممنون که پیگیری میکنید

لینک به ارسال

سلام ??ریمور 4.21 ضمنا دیگه دستگاه موقع روشن شدن ال ای سبز لحظه ای روشن و 3 تا بوق و ??قط ال ای دی قرمز ??قط چشمک میزنه با کنترل هم ارتباط روشن نمیشه.تصویر هم به هیچ وجه نمیادممنون که پیگیری میکنید

سلام،

احتمال داره که ??ن و یا هارد کنسول و در بدترین حالت ممکن RSX یا همون گرا??یک کنسول مشکل داشته باشه.

یک راه برای برگشت به محیط XMB یا ص??حه اصلی PS3 است??اده از گزینه های Restore Default Settings و Restore File System موجود در منوی Recovery کنسولهست که شاید مشکل شما رو برطر?? کنه و شاید هم هیچ کمکی نکنه.

6151-recovery-jpg

آموزش ر??تن به منوی ریکاوری (کلیک کن!)

اگر موقع روشن کردن کنسول بعد از نور سبز نور زرد میبینی باید کنسول باز بشه چون در این حالت کنسول چراغ زرد شده.

در هر حال امکانش هست که با ر??تن به منوی ریکاوری هم مشکل شما برطر?? نشه چون اگر مشکلاتی از قبیل مشکل ??ن یا هارد وجود داشته باشه باید کنسول Disassembly یا باز شده و تعمیر بشه.

ار ساکن تهران یا اهواز هستی پیام خصوصی ب??رست تا تعمیرکار معر??ی کنم........

لینک به ارسال
برادر مال من هم یک بار این طوری شد یه نگاه به چراغ هاردت بندار اگه روشن بود و چشمک نمیزد یا اصلا روشن نمیشد صددرصد مشکل از هاردته:electricf::electricf::electricf::00020077::00020077::00020077::00020077:

اگه این جوری باشه یه 180 تومنی تو شاخشه:76::76::lol::lol::81:

لینک به ارسال

ریجن چیه و از کجا میشه ب??همی مال هر کنسول چی هست؟

لط??ا سریع جواب بدید:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

لینک به ارسال

ریجن به منطقه های مختل?? که بازی ها در اونجا منتشر میشه میگن مثلا اروپا ریجنش با bles شروع میشه و آمریکا هم با blus .....

لینک به ارسال

سلام،

mortezatroy عزیز به بحث رجیون و منطقه جحغرا??یایی انتشار بازی اشاره کرد،

رجیون یا Region کنسول ps3 3 دسته هست :

رجیون 1

رجیون 2

رجیون 3

هرکدوم از این رجیونها به ورژن هم معرو?? هستن مثلا به کنسول ورژن 2 کنسول PAL هم میگن که این نامگذاری برمیکرده به سیستم شناسایی تصویری در تلویزیونهای RGB یا قدیمی البته الآن دیگه این قضیه مشکل تلقی نمیشه چراکه بازیها با کپی شدن در هارد کنسول Version Free میشن.

کنسولهای دیگه NTSC و ورژن 2 و ورژن 3 هستن.

اصولا راحت ترین راه پی بردن به رجیون کنسول است??اده از باکس و جعبه خود کنسول هست که سریا کامل کنترلر و کنسول روی اون نوشته شده.

اما خیلی از وقتها جعبه کنسول در دسترس نیست که حالا یا خراب شده-گم شده-نوشته هاش خوانا نیستن و یا اینکه این کنسول شما دسته دوم هست و از کسی که خریداری کردی جعبه ps3 رو به شما ندادن.

یک راه دیگه است??اده از سریال نامبر و مدل خود ps3 در پشت کنسول هست که برای این کار شما باید به پشت ps3 نگاه کنی جایی که یک ??رور??تگی مستطیلی وجود داره و مدل دستگاه درش نوشته شده که مثلا برای من CECH-2004A هست که بیانگر یک PS3 SLIM 120GB و ورژن 2 یا همون PAL هست.

شماهم میتونی از همین روش با سرچ در گوگل به رجیون کنسول خودت پی ببری.

اما روش دیگه ت??اوت نوع عملکرد دگمه های x و o کنترلر هست به این صورت که در کنسولهای ورژن 3 و مربوط به آسیا(ژاپن) عملکرد این دو دگمه عکس عملکرد کنترلرهای کنسول های رجیون 2 هست به این شکل که در کنترلر رجیون 2 با x شما منوها رو باز میکن و کلا Accept کردن باهاش انجام میشه و Cancel و Back کردن با o انجام میشه که در کنترلر کنسولهای رجیون 3 و آسیایی عکس این حالت هست.

روشهای دیگه ای هم وجود دارن اما در این 3 راه هیچ نیازی به باز و بسته کردن کنسول و نصب Homebrew یا برنامه نیست.........

لینک به ارسال

سلام

چرا من دستگاهم هی زود داغ میکنه و خاموش میشه...هوای اتاق خوبه

??ریمورم 4.50 هست و یه هارد 1ترا usb3 بهش وصله و بازی از رو هارد اجرا میکنم...قبلنا اینطوری نبود...البته چراغ زرد نداده ها

لینک به ارسال
سلام

چرا من دستگاهم هی زود داغ میکنه و خاموش میشه...هوای اتاق خوبه

??ریمورم 4.50 هست و یه هارد 1ترا usb3 بهش وصله و بازی از رو هارد اجرا میکنم...قبلنا اینطوری نبود...البته چراغ زرد نداده ها

دوست عزیز مشکل مربوط به خمیر Silicon رو برد کنسول یا ??ن اون میشه اگه تهران یا اهواز هستین با دوست عزیزمون Gamer_2013 درمیان بزارین تا آدرس تعمیرکار خوب بدن بهتون .

لینک به ارسال
دوست عزیز مشکل مربوط به خمیر Silicon رو برد کنسول یا ??ن اون میشه اگه تهران یا اهواز هستین با دوست عزیزمون Gamer_2013 درمیان بزارین تا آدرس تعمیرکار خوب بدن بهتون .
خیلی ممنون بابت راهنماییتون...خواستم علتشو بدونم که ??همیدم

من اهوازم و تعمیرکارهارو میشناسم...??قط اگه آشنا داشته باشه که کنسولو زود تحویلم بده خیلی خوب میشه:1975:

لینک به ارسال

دوستمون Gamer_2013 همیشه حاضر در صحنه اینبار خواستیمش اما نیستش....:gigglesmile::gigglesmile:

لینک به ارسال

شرمنده من همین جوری هی مزاحم میشم.

میخواستم بگم من Batman Arkham City رو دانلود کردم اما اشتباها خلا?? میل خودم اون اینستال GOTY رو نصب کردم روشی برا پاک کردنش نیست؟؟؟؟؟؟:blink::blink::blink:

لینک به ارسال
شرمنده من همین جوری هی مزاحم میشم.

میخواستم بگم من Batman Arkham City رو دانلود کردم اما اشتباها خلا?? میل خودم اون اینستال GOTY رو نصب کردم روشی برا پاک کردنش نیست؟؟؟؟؟؟:blink::blink::blink:

سلام

داداش برو تو قسمت Game Date بعدش اون ادیشنی رو که نصب کردی رو پاک کن

لینک به ارسال
سلام

داداش برو تو قسمت Game Date بعدش اون ادیشنی رو که نصب کردی رو پاک کن

ر??تم پاک کردم حدود 2 گیگ بود اما هنوز همونه

لینک به ارسال

سلامی دوباره

چند وقتیه دستگام هنگ میکنه یا از وسط بازی میپره بیرون البته هر چند وقت ... مخصوصا بازی هایی ک روی اکسترنال اجرا میکنم.

ب نظرم ریکاوری این مشکلا رو ر??ع میکنه این طور نیست ؟

ر??تن به منوی ریکاوری رو بلدم ولی نمیدونم برای اینکه مشکلی پیش نیاد یا چیزی پاک نشه کدوم گزینه رو باید بزنم .

هر سایتی ی چیزی نوشته آخه .

نظرتون چیه ؟ کدوم گزینه رو باید بزنم ؟ در ضمن من rebug 4.46 دارم

لینک به ارسال
سلامی دوباره

چند وقتیه دستگام هنگ میکنه یا از وسط بازی میپره بیرون البته هر چند وقت ... مخصوصا بازی هایی ک روی اکسترنال اجرا میکنم.

ب نظرم ریکاوری این مشکلا رو ر??ع میکنه این طور نیست ؟

ر??تن به منوی ریکاوری رو بلدم ولی نمیدونم برای اینکه مشکلی پیش نیاد یا چیزی پاک نشه کدوم گزینه رو باید بزنم .

هر سایتی ی چیزی نوشته آخه .

نظرتون چیه ؟ کدوم گزینه رو باید بزنم ؟ در ضمن من rebug 4.46 دارم

دوست عزیز پیشنهاد من اینه که بازی ها رو تا حد امکان از رو هارد کنسول اجرا کنین . به ریکاوری هم مربوط نمیشه .

لینک به ارسال
ر??تم پاک کردم حدود 2 گیگ بود اما هنوز همونه
of سلام دوست عزیزم:;-):

خب وقتب اون ادیشن رو نصب کردی موقع ر??تن به بازی سیو کردی؟؟؟ اگه سیو کرده باشی برو تو Save Date و پاکش کن شاید درست شد...

لینک به ارسال

سلام عزیزان الان یه کنسولم یه طوری شد داشتم سکته میکردم. این ps3 slim که هنوزم دارمش داشتم باهاش جی تی ای بازی میکردم بعد یه ربع کنسول رو روشن گذاشتم به حال خودش و ??قط مانیتور رو خاموش کردم بعد که مانیتور رو روشن کردم دیدم یه ص??حه پره بر??ک یا همون پارازیت اومده!!!بعد کنسولو خاموش کردم روشن کردم درست شد!!!مشکل چیه به نظرتون؟؟من این قدر از این کنسول دارم کار میکشم که ببینین وحشت میکنین!!!در ضمن با این که اسلیمه ولی صدای ??نش بعضی وقت ها بلند میشه در حد چی!!!باید چی کار کنم؟ :electricf:

لینک به ارسال
سلام عزیزان الان یه کنسولم یه طوری شد داشتم سکته میکردم. این ps3 slim که هنوزم دارمش داشتم باهاش جی تی ای بازی میکردم بعد یه ربع کنسول رو روشن گذاشتم به حال خودش و ??قط مانیتور رو خاموش کردم بعد که مانیتور رو روشن کردم دیدم یه ص??حه پره بر??ک یا همون پارازیت اومده!!!بعد کنسولو خاموش کردم روشن کردم درست شد!!!مشکل چیه به نظرتون؟؟من این قدر از این کنسول دارم کار میکشم که ببینین وحشت میکنین!!!در ضمن با این که اسلیمه ولی صدای ??نش بعضی وقت ها بلند میشه در حد چی!!!باید چی کار کنم؟ :electricf:

سلام داداش ??ریمورت چیه ؟؟؟ چون برا منم اینجوری شده یه باز از کابل hdmi بود یه بازم بدون دانگرید ??ریمور زده بودم اونجور شد .

لینک به ارسال

no broblem

نگران نباش هیچیش نشده.یکی من شبانه روز روشنه مشکلی هم نداره

لینک به ارسال

خب یه سوال؟؟؟اگه بدون دانگرید از ریباگ به روجرو آپدیت کنم تاثیری روی زیاد شدن شدای ??ن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mellow:

لینک به ارسال
خب یه سوال؟؟؟اگه بدون دانگرید از ریباگ به روجرو آپدیت کنم تاثیری روی زیاد شدن شدای ??ن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :mellow:

دوست عزیز من خودم مشکلات زیادی رو داشتم در مورد بدون دانگرید نصب کردن ??ریمور رو از اشکال در خروجی تصویر گر??ته تا مشکل ا??زایش دور ??ن که مشکل ??ن مربوط به مشکلاتی عایقی کنسول مسشه که با سرویس کردن کنسول مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...