رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان با خود ps3 چطور میشه screenshot گر??ت؟

باید ??ریمور بالای 4.55 باشه.

تو بازی دکمه PS رو بزن.بعد برو قسمت pictures اونجا گزینه اسکرین شات رو میبینی.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه . من یه هاردخریدم seagate مدل expansion usb3 1 tera . خودم نهبندانم . ولی یه یارویی تو پاساژ قائم زاهدان گ??ت seagate رو ps3 اسلیم بالا میاره .حالا همون اولم ??رمتشم fat32 کردم ولی بالا نمیاره . چکار کنم ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سلام به همه . من یه هاردخریدم seagate مدل expansion usb3 1 tera . خودم نهبندانم . ولی یه یارویی تو پاساژ قائم زاهدان گ??ت seagate رو ps3 اسلیم بالا میاره .حالا همون اولم ??رمتشم fat32 کردم ولی بالا نمیاره . چکار کنم ؟؟؟؟؟

سلام هم استانی:6:

باید با هاب یا همون تبدیل usb2 به 3 وصل کنی

لینک به ارسال

س خیلی خوشحالم کردی . دم شما اگزوز هواپیما ......جدی میگی. میشه کاریش کرد ؟؟؟؟/

من الان نهبندانم تا دو سه روز دیگه میام زاهدان. آدرس بده از کجا بخرم.کامل طر?? تو جریان باشه . سه ساعت براش توضیح ندم باز

لینک به ارسال

لط?? کنین به سوال من جواب بدین مشکل بدی پیش اومده برام.

اپدیت 4.66 کبرا داشتم که دیسک رو نمیشناسه جای دیسک توی کادر games که باید بالای مولتی من باشه خالیه.

باز اپدیت کردم به 4.66 Ferrox ولی ??رقی نکرده.

مولتی من کار میکنه ولی نمیدونم بازیو چجوری اجرا کنم وقتی دیسکی نمیشناسه.

:scared:

لینک به ارسال

کمک ??وری ایکون دیسک از ص??حه xmb محو شده.

لط?? کنین به سوال من جواب بدین مشکل بدی پیش اومده برام.

اپدیت 4.66 کبرا داشتم که دیسک رو نمیشناسه جای دیسک توی کادر games که باید بالای مولتی من باشه خالیه.

باز اپدیت کردم به 4.66 Ferrox ولی ??رقی نکرده.

مولتی من کار میکنه ولی نمیدونم بازیو چجوری اجرا کنم وقتی دیسکی نمیشناسه.

لینک به ارسال

دوست عزیز آخرین ورژن مولتیمن رو نصب کن درست میشه

لینک به ارسال

4.66.06 نصب هست دیگه اپدیتی نیومده :sadface:

لینک به ارسال
4.66.06 نصب هست دیگه اپدیتی نیومده :sadface:

D:

شما اصلا به اون ایکون نیازی نداری که خو

شما روی گزینه ps3 app home رو انتخاب کنید بازی اجرا میشه

لینک به ارسال

وقتی وارد کانت میشم و میخوام Gta V رو آنلاین بازی کنمش نمیشه و وقتی که روی online میزنم مثه انتخاب شخصیت ها میره بالا ولی بعدش یه اروروی در مورد یه دانلود میده مثه اینکه! در صورتی بازی من اخرین نسخه یعنی 1.20 هستش! چاره چیه دوستان؟:;DD:

لینک به ارسال
وقتی وارد کانت میشم و میخوام Gta V رو آنلاین بازی کنمش نمیشه و وقتی که روی online میزنم مثه انتخاب شخصیت ها میره بالا ولی بعدش یه اروروی در مورد یه دانلود میده مثه اینکه! در صورتی بازی من اخرین نسخه یعنی 1.20 هستش! چاره چیه دوستان؟:;DD:

psn id ت با ریجن بازی یکی نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز برو به قسمت تنظیمات خوده دستگاه و بعد دستگاهت را restore default کن ببین درست می شود یا نه اگر نشد دستگاهت را ریست کلی بکن به احتمال زیاد درست شود

لینک به ارسال

سلام به همگی.این مشکل واسه منم پیش اومده.یهو اینجوری شد.

میدونم با

ps3 app home بازیها اجرا میشه ولی میخوام آیکون دیسکم باشه.

ممنون میشم کسی کمک کنه.

لینک به ارسال
سلام به همگی.این مشکل واسه منم پیش اومده.یهو اینجوری شد.

میدونم با

ps3 app home بازیها اجرا میشه ولی میخوام آیکون دیسکم باشه.

ممنون میشم کسی کمک کنه.

شما هم گیر دادیا:90:

اصلا دیسک توی ps3 داری؟یا نداری؟

اگه دیسک اوریج نداری خوب طبیعیه.

این ایکون هم ??کر کنم به خاطر breack DB باشه که با اپدیت ر??ع میشه.

حالا اپ هوم هست دیسکو میخوای چیکارررررررررررررررررررر

لینک به ارسال

با درود

چند تا سوال داشتم

1. این DCL و UPDATE برای بازی که میاد چه کاربردی داره؟؟؟؟ و این که متمایز میشن به BLUS30418 و BLES00680 برا چی هست(از کجا ب??هیم کدومشو باید نصب کرد)؟

این چیت بازی چیه دیگه؟؟؟؟

2.کاستوم ??ریمور CFW و CEX و SPOOF ??رقشون چیه؟چرا همه کبری رو دارن؟و الان کدوم کاستوم ??ریمور بهترین و کاملترین و بی نقصترین هست؟ کدوم کاستومر کارش بهتره؟مولنی من جدید هم همون کاستومر میده برای ??ریمور خودش؟

3.ار کجا ب??همیم که ??ریمور دستگاه من چنده؟ و کلا چند ??ریمور روی دستگاه هست؟یعنی باید خود ??ریمور سونی و کاستوم ??ریمور باشه؟و اگه به ??ریمور جدید اپدیت کنیم دستگاه رو ممکنه به ورژن قبل برگردونیم باز و یا از ??ریمور یه کاستمور دیگه است??اده کنیم؟؟؟؟

4.کلا چند نوع بازی داریم مثلا میگن بازی PSN و ..... ابن که میگن ??یکس بازی برای ??لان ورژن ??ریمور هست باز با اومدن ??ریمورهای جدید مثل 4.66 کاربرد داره؟؟

5.این سیو بازی که میزارن برا چی هست؟؟

6.کلا من دیگه با این که کنسولم کپی نرم ا??زاری هست نمیتونم از اینترنت دستگاه است??اده کنم چون ممکنه کپیش بپره؟ و کلا از چه کارهایی باید حذر کرد برای این که قابلت کپی خوری دستگاه از بین نره و بی??تی تو دردسر؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم بزرگی از دوستان جواب سوالاتم رو کامل با حوصله جواب بده.چون مبتدی هستم و با دونستن این جوابها خیلی از مشکلاتم ر??ع میشه؟؟؟:Laie_7:

لینک به ارسال
با درود

چند تا سوال داشتم

1. این DCL و UPDATE برای بازی که میاد چه کاربردی داره؟؟؟؟ و این که متمایز میشن به BLUS30418 و BLES00680 برا چی هست(از کجا ب??هیم کدومشو باید نصب کرد)؟

این چیت بازی چیه دیگه؟؟؟؟

2.کاستوم ??ریمور CFW و CEX و SPOOF ??رقشون چیه؟چرا همه کبری رو دارن؟و الان کدوم کاستوم ??ریمور بهترین و کاملترین و بی نقصترین هست؟ کدوم کاستومر کارش بهتره؟مولنی من جدید هم همون کاستومر میده برای ??ریمور خودش؟

3.ار کجا ب??همیم که ??ریمور دستگاه من چنده؟ و کلا چند ??ریمور روی دستگاه هست؟یعنی باید خود ??ریمور سونی و کاستوم ??ریمور باشه؟و اگه به ??ریمور جدید اپدیت کنیم دستگاه رو ممکنه به ورژن قبل برگردونیم باز و یا از ??ریمور یه کاستمور دیگه است??اده کنیم؟؟؟؟

4.کلا چند نوع بازی داریم مثلا میگن بازی PSN و ..... ابن که میگن ??یکس بازی برای ??لان ورژن ??ریمور هست باز با اومدن ??ریمورهای جدید مثل 4.66 کاربرد داره؟؟

5.این سیو بازی که میزارن برا چی هست؟؟

6.کلا من دیگه با این که کنسولم کپی نرم ا??زاری هست نمیتونم از اینترنت دستگاه است??اده کنم چون ممکنه کپیش بپره؟ و کلا از چه کارهایی باید حذر کرد برای این که قابلت کپی خوری دستگاه از بین نره و بی??تی تو دردسر؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم بزرگی از دوستان جواب سوالاتم رو کامل با حوصله جواب بده.چون مبتدی هستم و با دونستن این جوابها خیلی از مشکلاتم ر??ع میشه؟؟؟:Laie_7:

سلام دوست عزیز ...

اساسا" DLC و Update برای به روز رسانی و برطر?? کردن مشکلات از قبیل باگ و ??ریز شدن و اینا به کار میاد . البته این مربوط به آپدیت هستش . مثلا بازی ??ی??ا رو اگه آپدیت کنی با آخرین تغییرات ( نقل و انتقال ) مواجه میشی . بعلاوه بعضی مشکلات بازی مثل ??ریز شدن یا باگ ها با این روش برطر?? میشه .

اما DLC چیزهایی به بازی اضا??ه میکنه . مثلا مرحله های جدید یا خیلی چیزای دیگه . مثلا بازی Battlefield چندتا اسلحه و map و اینا اضا??ه میکنه . بقیه هم به همین ترتیب ... .

2. CFW مخ???? کاستوم ??ریمور هستش . OFW هم مخ???? ??ریمور رسمی سونی ( Original Firmware ) . به طور کل کاستوم ??ریمور ها به دو گروه تقسیم میشه ؛

1. Cex

2. Dex

اولی روی اکثر سیستم ها نصب هستش و عمومی تره . اما نوع دوم مربوط به کاربرای غیر معمولی هستش و بعضی قابلیت هایی که یک کاربر معمولی میخواد رو نداره . مثل ؛

بازی هایی که Update برای آن ها منتشر نشده اجرا نمی شوند .

• برای اجرای بازی نیاز به هارد اکسترنال هستش و بازی از هارد اینترنال اجرا نمی شود .
  • به PSN و به طور کلی اینترنت نمی توان دست یابی پیدا کرد .
  • قابلیت پخش ??یلم بلوری از بین خواهد ر??ت .

اما یک مزیت داره اونمسورس اصلی بازی ها دستکاری نمی شه و مثل این می مونه که بازی اورجینال است??اده می شه . با این حساب خبری از باگ نیست . دیگه نیازی نیست Eboot ( یک ??ایل اجرایی بازی ) دستکاری بشه و کا??یه برای اجرای بازی آپدیت نصب کنی . خلاصه بگم، Cex هم کاربرد بیش تری داره و هم بیش تر است??اده میشه .

اما اسپو??، اون مربوط به بخش اینترنت سیستم هستش . الان آخرین ??ریمور رسمی سونی 4.66 هستش و اگه ??ریمور شما پایین تر باشه و به نت وصل بشی، Ban ( بن ) میشی و باید دستگاه رو Unban کنی . برای جلوگیری از این دو حالت داره ؛

• کاستوم ??ریمور 4.66 نصب بشه .
  • اسپو?? بشه به 4.66 . ( به اصطلاح هویت سیستم ??اش نمیشه و برای سونی شناسایی نیمشه )

کاستوم های کبرا بیشترین قابلیت و کارایی رو دارن و نقص کم تری دارن . در حال حاضر کاستوم های زیادی اومده اما گروه ریباگ و روجرو بیش ترین کاربرد رو دارن . ( این دلیل نمیشه که از کاستوم های گروه دیگه است??اده نشه ) ! . مولتی منم یک منیجر برای کنسول به حساب میاد و اونم هر چند وقت ورژن جدیدش منتشر میشه .

3. برای مشخصات سیستم داخل مولتی من به تب Settings برو، بعد گزینه System Information رو بزن . اگه به ورژن بالاتر آپ کنی میشه دانگزید کرد به کاستوم های پایین تر . دقت کن هیچ وقت ??ریمور رسمی سونی رو نصب نکنی که دردسر میشه ! یعنی از اینترنت یا سایت رسمی سونی دستگاه رو آپ نکنی ! یا موقع نصب کاستوم ??ریمور، دیسک اورجینال داخل دستگاه نباشه !

4. بازی های ??یزیکی و بازی های شبکه PSN . بازی های پی ا??س ا??ن به شکل یک ??ایل با پسوند pkg هستند و باید نصب بشن . اما ??یزیکی روی سیستم کپی میشه . ??رقی هم با هم ندارن و ??قط موقع نصب آپدیت و DLC باید متناسب با آیدی بازی نصب کنی .

5. سیو بازی رو میزارن تا است??اده بشه دیگه ! مثلا شما یه جا گیر کردی و نمیتونی رد کنی، دوستان لط?? میکنن میزارن و شما است??اده میکنی که اونم باید یه سری تغییرات انجام بشه تا سیو دستگاه دیگه رو سیستم بشناسه !

6. شما برای وصل شده به نت گ??تم توی مطالب بالاتر که باید چیکار کنی ! میتونی از نرم ا??زار های امنیتی مثل PSID یا PSNPatch است??اده کنی تا محیط امن تری داشته باشی .

مو??ق باشی ...

لینک به ارسال

سلام دوسه تــــــان.میگم این dlc ها که اومده ??قط برای آنلاین بازاست؟مثلا من برای بتل??یلد dlc یریزم آ??لاین باشم چیز جدیدی بوجود نمیاد؟

لینک به ارسال

سلام یه سوال داشتم نمیدونم جای درستی دارم میپرسم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین

من ps3 رو هک کبری کردم و راحت بازیها رو اجرا میکنم

حالا میخوام آنلاین هم بازی کنم !!!

حالا سوالم اینه که میگن ps3 هک شده اگه آنلاین بشه ممکه بن بشه ، حالا این بن شدن چی هست ؟؟؟!!!

یعنی اگه بن بشم کلا ps3 هیچ بازی آ??لاینی هم اجرا نمیکنه؟

و اینکه برای بازیهای آنلاین جه مقدار ping لازمه ؟

و کلا یه راهنمایی هم بکنین واسه شرو ع آنلاین بازی کردن که مثلا اکانتی باید بخرم یا نه ؟

مرسی بازی ببخشید اگه سوالمو اینجا مطرح کردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام یه سوال داشتم نمیدونم جای درستی دارم میپرسم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین

من ps3 رو هک کبری کردم و راحت بازیها رو اجرا میکنم

حالا میخوام آنلاین هم بازی کنم !!!

حالا سوالم اینه که میگن ps3 هک شده اگه آنلاین بشه ممکه بن بشه ، حالا این بن شدن چی هست ؟؟؟!!!

یعنی اگه بن بشم کلا ps3 هیچ بازی آ??لاینی هم اجرا نمیکنه؟

و اینکه برای بازیهای آنلاین جه مقدار ping لازمه ؟

و کلا یه راهنمایی هم بکنین واسه شرو ع آنلاین بازی کردن که مثلا اکانتی باید بخرم یا نه ؟

مرسی بازی ببخشید اگه سوالمو اینجا مطرح کردم

سلام داداش

منم سوالاتم تا 2 ه??ته پیش مثل تو بود، داشی والا جوری که من میدونم کنسولت باید آخرین ورژن یعنی 4.66 باشه و یا اگه کم تره باید آپدیت کنی یا اسپو?? کنی (من خودم راجرو 4.46 هستم ولی اسپو?? کردم) ، خوب حالا میخوام بهت بگم اسپو?? چیه! یه برنام هستش که وقتی تو کنسول نصبش کن وارد اون شی و یه سری کار انجام بدی، کنسولت به ظاهر 4.66 میشه (چون برا آنلاین همیشه باید آخرین ورژن باشی!) اسپو?? خوده کنسولو 4.66 نمیکنه ??قط تو مشخصات 4.66 میکنتش! خوب بن یعنی این که دیگه نتونی آنلاین بازی کنی ولی آ??لاین جوری که من میدونم میشه! بن یه چیزی به معنای محروم شدن هست، که اون موقع برای آن بن باید کنسول آی دی عوض کنی و ........... والا ببین برا راحت بازی کردن هر چی اینترنتت قوی باشه خوب بهتر میتونی بازی کنی هرچی ping کم تر باشه راحت تری! ولی من خودم با این اینترنته داغونم دارم خیلی خوب بازی میکنم! (اینترنتم 512 هست ولی به 100 هم نمیرسه خخ ولی هیچ مشکلی ندارم)، بعد هم که اسپو?? کردی باید اکانت بسازی و همیشه یادت باشه، موقع ر??تن تو منیجر از اکانت PSN بیا بیرون و اینترنتو قطع کن و بعد از انتخاب بازی دوباره اینترنتو وصل کن و وارد اکانت PSN شو.

اکانت خریدنی نیست! باید بسازی، که رایگان هم هست! الان من خودم دارم fifa 15 و gta v و capcom vs marvel رو آنلاین بازی میکنم و تا الان هم بن نشدم، و همینطور نباید black ops 2 رو آنلاین بازی کرد! بن میشی! باید اضا??ه کرد که برا آنلاین بازی کردن حتما باید همه آپدیت های بازی رو کنسولت نصب باشه! ولی وجدانی خیلی ??از میده،:429779khcqsolunx::more2::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: اگه مشکلی هم داشتی تو پیام خصوصی بهم بگو :139fs108574: سوالی بود در خدمتم!

ویرایش شده توسط behnam81

لینک به ارسال
سلام دوسه تــــــان.میگم این dlc ها که اومده ??قط برای آنلاین بازاست؟مثلا من برای بتل??یلد dlc یریزم آ??لاین باشم چیز جدیدی بوجود نمیاد؟

اکثرا انلاین مخصوصا fps ها

لینک به ارسال

لط??ا کمک کنید

با سلام به همه دوستان

و با عرض عذرخواهی از مدیریت سایت بابت باز کردن یه تاپیک جدید

من چند روزی هستش که یه کنسول PS3 گر??تم ??ت هم هستش

چندتا مشکل دارم

متاس??انه ایران هم نیستم

از عزیزانی که وارد هستن تمنا دارم شماره وایبرشون رو بهم بدن تا بتونم باهاشون تماس بگیرم بلکه بتونم مشکلم رو حل کنن بخدا خیلی گیر کردم.

پیشاپیش از حسن توجه تون و همکاری دوستان ممنونم

اینم آدرس ایمیل من برای اینکه شماره وایبرتون رو ب??رستین

arsi.afc@gmail.com

با تشکر ??راوان

لینک به ارسال

درخواست راهنمایی

سلام به همه عزیزان

بنده مدیر یه مرکز بازی هستم . اخیرا مشکلی برام پیش اومده که اگه دوستان میدونند و کمک کنند ممنون می شم

من سه تا کنسول ارجینال دارم که در شبکه داخلی (local) مرکز بازی ازشون است??اده می کردم. تا اینکه روی این کنسولها بازی آنلاین رو راه اندازی کردم. و شبکه PSN درخواست آپدیت کرد و من هم آپدیتشون کردم. الان هیچ کدومشون وارد شبکه داخلی مرکز بازی نمیشن و ??قط میشه با هاشون آنلاین بازی کرد. آیا دانگرید کردنشون مشکل رو بر طر?? میکنه ؟

اگه راه کاری دارید ب??رمائید. ممنون:saddd::saddd::saddd::saddd:

لینک به ارسال

سلام یه ps3 500 گیگ خریدم دست دوم

تو کار کردن با کنسول تازه واردم

تو بازی gta v که ر??تم لگ داشت و با ماشین که میروندی سرعت بالا گیر میکرد.و طول میکشید تا محیط لود بشه.چراغ دستگاه سبزه.بازی کیل زون 3 هم وارد بازی نشد خدود 5 دقیقه هم صبر کردم ولی بعد از اینکه continue میزنم برا ادامه بازی تو لودینگ گیر میکنه و نمیاد البته 5 دقیقه صبر کرم و بعد خارج شدم.انچارتد 2  هم تو لودینگ گیر میکنه قبل از ر??تن بر بازی یعنی بعد از منو اصلی بازی

من مهلت تست دارم ممنون میشم سرع تر جواب بدبد اگه دستگاه مشکل داره.خیلی ممنون.

لینک به ارسال

کمک ??وری

سلام میخوام هارد ps3 رو ??رمت کنم از داخل خود کنسول (اصلا میشه؟) میخواستم بدونم که کپی خورش میپره؟ cfw هم پاک میشه؟ خلاصه چکار باید بکنم.

الان 4.50 روجرو نصبه و multiman 4.66

خیلی ممنون که پاسخ میدید.

سرعت هارد خیلی اومده پایین.هارد اصلیش 250 بوده و عوض شده و 500انداختن ضمنا اسلیم هستش.

لینک به ارسال

restore tooye seting ps3

hamechi paak mishe kopy khor nemipare ama fekr konam bayad az aval frimwareto nasb koni

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...