رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من کاستوم ??ریمور darknet 4.65 بودم که اسپو??ر arch 4.66 رو نصب کردم. اما الان دستگاه هیچی اجرا نمیکنه از مولتیمن گر??ته تا بازی اورجینال. تو قسمت system software هم ورژن دستگاه نوشته شده X.XX نمیدونم باید چی کار کنم ریکاوری هم بالا نمیاد کمکم کنید لط??ا.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید دانگرید بشه60تا 80 تومن هزینشه باید واز بشه دسگات.

لینک به ارسال

مشکل در اپدیت کنسول ps3

سلام دوستان من یه مشکل جدیدا برام پیش اومده من قبلا کنسول رو اپدیت کردم مشکلی نداشت

اما حالا که میخوام اپدیت 4.65.2 ریباگ رو بریزم اول که از منوی ریکاوری ر??تم میگه برنامه ای یا??ت نشد بعدش از منوی XMB ر??تم سیستم اپدیت رو زدم اپدیت رو شناخت کپی هم کرد اما موقع چک کردن اپدیت پیغام زیر رو نشون میده

The data is corrupted

(8002F169)

در ضمن از 2جا اپدیت رو دانلود کردم و از 2تا ??لش است??اده کردم و ??رمت ??لش هم fat32 و allocation unit siz هم رو default بود

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

به جای cfwشما ofw زدی کپی خوری دستگاه پریده

باید بدی دانگرید سخت ا??زاری بشه

:sweat:

لینک به ارسال
به جای cfwشما ofw زدی کپی خوری دستگاه پریده

باید بدی دانگرید سخت ا??زاری بشه

:sweat:

ولی بازی ها میاد و اصلا اپدیت نشده که هک بپره

لینک به ارسال

کپی خور کردن ofw 3.56

سلام دوستان

روشی هست که ofw 3.56 رو کپی خور کرد (نرم ا??زاری ) ؟؟؟؟

لینک به ارسال

نرم ا??زاری نمیشه اگه دستگاتون ??ته دانگرید کنید 80 تومن اگر اسلیمه ورزن کارخونه بالاست برد کبرا 300 تومن.

لینک به ارسال

سلام دوستان. آقا ما یه مشکلی با PS3 داریم که قبلاً اینطور نبود. من یه PS3 Fat 40GB دارم که حدوداً یکی دو ماهی میشه یه مشکلی براش پیش اومده. اونم اینه که وقتی خاموشه و می خواید روشنش کنید باید چند بار ریستش کنم تا بیاد بالا. یعنی وقتی روشنش می کنم چراغش سبز میشه و دستگاه روشن میشه اما تصویر نمیده. دو سه بار که ریستش می کنم میاد بالا. بعضی اوقات تا 5 بار یا 6 بار هم روشن و خاموش می کنم تا بیاد. اما وقتی روشن میشه مشکل خاصی نداره و راحت کار می کنه.

??ریمورش هم Darknet 4.65 هستش و کپی خور سخت ا??زاری با کیت کبری شده.

اگر کسی راه حلی می دونه و یا می دونه دلیلش چیه خیلی ممنون میشم کمک کنه.

لینک به ارسال
سلام دوستان. آقا ما یه مشکلی با PS3 داریم که قبلاً اینطور نبود. من یه PS3 Fat 40GB دارم که حدوداً یکی دو ماهی میشه یه مشکلی براش پیش اومده. اونم اینه که وقتی خاموشه و می خواید روشنش کنید باید چند بار ریستش کنم تا بیاد بالا. یعنی وقتی روشنش می کنم چراغش سبز میشه و دستگاه روشن میشه اما تصویر نمیده. دو سه بار که ریستش می کنم میاد بالا. بعضی اوقات تا 5 بار یا 6 بار هم روشن و خاموش می کنم تا بیاد. اما وقتی روشن میشه مشکل خاصی نداره و راحت کار می کنه.

??ریمورش هم Darknet 4.65 هستش و کپی خور سخت ا??زاری با کیت کبری شده.

اگر کسی راه حلی می دونه و یا می دونه دلیلش چیه خیلی ممنون میشم کمک کنه.

مگه میشه رو کیت کبری cfw نصب کرد؟

لینک به ارسال
مگه میشه رو کیت کبری cfw نصب کرد؟

سلام. والا اینطور که پیداست ما مشکلی تو این قضیه ندیدیم. من خودم از 4.60 آپدیتش کردم به 4.66 هیچ مسئله ای نداشت.

حالا این مورد به کنار... شما نمی دونید مشکل کنسول من از چی می تونه باشه؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به دوستان عزیزم

من چند وقت پیش روی CFWی 4.65darknet با ارور زیر مواجه شدم

http://s4.picofile.com/file/8176493984/IM.jpg

( The file system on the system storage is corrupted and will be restored)

که وقتی اوکی رو میزدم درصدش که پر می شد دستگاه هنگ میکرد و دوباره همین پیغام میومد.

تنها راهی هم که جواب داد این بود که ر??تم تو ریکاوری و گزینه restore ps3 system رو زدم ولی همه بازی های رو دستگاه رو از دست دادم اما به هر حال دستگاه بالا اومد و به س??ارش دوستان پی سی دی برای ر??ع مشکل کپی خور رو عوض کردم به 4.65.2 rebug

دوباره بازی تهیه کردم و عروسی بود تا اینکه دوباره همین پیغام رو داد :-(

من نوکرتم

تو بگو چه کنم؟؟

با غم ??ردا تو بگو چه کنم؟؟

ایراد از چیه؟ چجور ر??عش کنم؟

ویرایش شده توسط Amir,HF
تکمیل توضیحات

لینک به ارسال
شاید مشکل در خروجی تصویر باشه . با کابل دیگه تست کتید . مثلا اگه از hdmi است??اده میکنید برید رو 3 ??یش یا برعکس . ببینید درست میشه یا نه

سلام. ممنون از توجه شما اما این کار رو هم کردم متأس??انه ??رقی نکرد. اول رو hdmi بود که 3 ??یش وصل کردم. حتی گذاشتم چند ساعت خاموش بمونه تا مطمئن شم چون وقتی روشن میشه بعد از چند بار ریست کردن، دیگه هر چقدر ریست کنید مشکلی نداره. خلاصه بعد از نزدیک یه روز که خاموش بود با 3 ??یش هم امتحان کردم اما دقیقاً مثل hdmi تصویر نمیداد.

بعدش با hdmi وصل کردم بار دوم تصویر اومد اما تصویر گیر کرد و جز ریست کردن هیچ کاری نمیشد کرد. من ??کر نمی کنم مشکل از خروجی باشه چون وقتی این حالت پیش میاد دسته ها هم روشن نمیشن و اگر سیم بهشون وصل باشه ??قط 4 تا چراغشون روشن و خاموش میشه و زدن دکمه ps هم هیچ تغییری توشون ایجاد نمی کنه.

دوستان این چه مشکلی می تونه باشه؟ من کمی نگران هستم چون اگر بخوام ب??روشم به خاطر یه مشکل مسخره و کوچیک کلی به کنسول سالم و تر تمیز من ایراد وارد میشه.

لینک به ارسال
??وقش کیت کبرا رو میزاری کنار و به عنوان یه دستگاه آنلاین می??روشیش ! و جدا کیت رو می??روشی .:wi.nk:

ولی.... مشکل شما رو به یه متخصص میگم روز یکشنبه ببینم چی میگه . من که ندیدم این مشکلو جایی .

سلام. خیلی ممنون از پیگیری خالصانه شما :6:

اما کیت کبرا رو ??قط برای بار اول است??اده کردم اونم دادم یکی از دوستانم این کارو کرد. با کیت کپی خورش کرد و بعد از اون دیگه نیازی به کیت نداشتم. خیلی راحت آپدیتش هم کردم. دستگاه باز شده و به صورت سخت ا??زاری کپی خور شده. انصا??اً مشکلی باهاش نداشتم تا اینکه این قضیه پیش اومد. تو چند تا ??روم خارجی و حتی انجمن های خود سایت پلی استیشن هم بعضی ها چنین مشکلی داشتن. البته عنوان مشکل رو Black Screen و گاهی اوقات Black Screen of Death نام گذاری کردن که تو این حالت ریست های پیاپی هم جواب نمیده. تو این حالت ریکاوری کردن اکثر اوقات مشکل رو برطر?? می کنه. منتهی مشکل من اینه که تصویر نمیده! کابل HDMI که وصله رو تلویزیون می نویسه دستگاه رو چک کنید. چیزی از اینکه ورودی کابل رو چک کنید نمیگه و این یعنی کابل و ورودی ها درسته.

من هم واقعاً گیج شدم و برام عجیبه. در هر صورت بازم ممنون از شما که پیگیر هستید.:369195adsuu9rgnl: و امیدوارم بتونم به زودی راه حلش رو پیدا کنم. من تو ??روم های خارجی از جمله PS3Hax هم پیگیر هستم و اگر راه حلش رو پیدا کنم اینجا هم میگم تا اگر دوستانی مثل من این مشکل رو داشتن هم است??اده کنن.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. آقا من دستگاهم رو به CFW 4.70 Cobra Edition آپدیت کردم اما مشکلم هنوز حل نشد.

دیشب اومدم روشنش کردم و دستگاه همون بار اول روشن شد و وقتی لوگوی PS3 اومد یهو هنگ کرد و پیکسل های بزرگ و آبی رنگی توی تصویر ظاهر شدن که منم عکس گر??تم نشون بدم. به نظر میرسه که مشکل خروجی تصویر وجود داره اما من اصلاً نمی دونم از چیه. چون در این حالت یا وقتی که روشن میشه و تصویر نمیده با دسته ها هم هیچ کاری نمیشه کرد و منم تنظیمات و کابل ها رو چک و تعویض کردم اما ا??اقه نکرد.

بعد از اینکه این شکلی شد ریستش کردم اما بعد از ریست همون مشکل قبل شد یعنی ??قط دستگاه روشن شد و هیچ تصویری نیومد. دو بار دیگه ریست کردم که درست شد.

اینم عکسی که گر??تم:

[ATTACH=CONFIG]10278[/ATTACH]

آپدیت :

دوستان من جستجو کردم و بیشتر پیگیری کردم و متوجه شدم این مشکل نه تنها یک مشکل نایاب نیست بلکه یک مشکل عادی و رایج هست و با نام GLOD یا Green Light of Death یا چراغ سبز مرگ معرو?? هست. YLOD مخ???? Yellow Light of Death هست که کلاً با این ??رق داره و اونطور که من ??همیدم چراغ سبز و تصویر نداشتن مشکل GPU و چراغ زرد و تصویر ندادن مشکل CPU هستش.

توی تقریباً تمام سایت های خارجی که می دیدم همگی دلیل این مشکل رو با چیپ گرا??یک (GPU) مرتبط می دونستن و همونطور که می دونید چیپ گرا??یکی پلی استیشن 3 هم RSX هست. تو این جور مواقع RSX رو به اصطلاح Reball می کنن که به نظر میرسه طی این ??رآیند پردازشگر گرا??یکی رو باز می کنن و دوباره لحیم کاری می کنن. ریبال کردن همون لحیم کاری مجدد هست. دلیل GLOD و این پیشامد برای GPU مشخصه. اونم به خاطر گرمای بیش از حد هست که باعث ذوب شدن لحیم کاری ها میشه. در بعضی اوقات هم لوله های سیستم سرمایشی رو با مشکل رو به رو می کنه و همه این ها در نتیجه به پیش آمدن چنین مشکلی دامن میزنن.

GLOD همیشه به همین مشکل مربوط نیست و خیلی اوقات با ??رمت کردن یا ریبیلد کردن دیتابیس و ریکاوری برطر?? میشه. پس مسلماً بهتره قبل از این که ریبال کنیم این کارو بکنیم. در مواقع جدی که GPU با Reball کردن هم درست نشه باید تعویضش کرد.

تا اونجایی که من جستجو کردم راه حل خاص دیگه ای وجود نداره حالا اگر کسی راه حلی پیدا کرد که ??بها... چون مشکل من اینه که بعد از چند بار ریست کردن سیستم میاد بالا اما می ترسم این ادامه پیدا کنه و آسیب بزنه. اگر کسی آشنای متخصص یا تعمیرکار متبهر تو این زمینه داره و می تونه ازش این قضیه رو سؤال کنه عالی میشه و اینکه اگر لط?? کنید قیمت تعمیر چنین مشکلی هم ب??همید خیلی عالی تر میشه. تو سایت های خارجی میانگین 50$ الی 70$ من دیدم قیمت ها رو که البته با سرویس و گارانتی 1 ساله هست که در صورت مشکل کلاً قطعه رو تعویض می کنن که البته چنین چیزی تو ایران احتمالاً وجود نداره.

ویرایش شده توسط hurricane

لینک به ارسال

داداش شما هر چه سریع تر کنسول رو ببر تعمیرگاه:17:

لینک به ارسال

سلام. نه دوست عزیز به نظر میاد لازم نباشه. با 2 تا متخصص که یکیشون تعمیرکار ps3 هست و در حال حاضر ایران نیست صحبت کردم و هر دو گ??تن احتمال زیاد از هارد هست ??رمت کن درست میشه.

حدس بزنید چی شد؟ |:

من یه هارد دیگه گذاشتم تستی، ??رمت کردم و درست شد. |:

الان بدون مشکل روشن میشه و خبری از اون جریانات نیست. حالا هارد اصلی خودم رو هم می خوام ??رمت کنم و دوباره ??یرمور رو بریزم. امیدوارم از همین بوده باشه که به احتمال تقریباً 95% همینه چون واقعاً درست شد بعد ??رمت هارد.

در هر صورت ممنون از همکاری و کمک شما اگر اطلاع دیگه ای بود میگم بهتون...

لینک به ارسال
خوب خداروشکر مشکل پیدا شد.

اگه دقت کرده بودی من تو نظر 985 یعنی همین ص??حه قبل گ??تم ممکنه از هارد باشه که تعویض یا ??ذمت رو هم پیشنهاد دادم .

درهر صورت خوشحال شدم که برطر?? شد مشکل .

مو??ق باشی

سلام. بله اصلاً یادم نبود شما هم این مورد رو ذکر کردید. در هر صورت امیدوارم کامل درست شده باشه و خبری از مشکل gpu نباشه.

لینک به ارسال

سلام .من اپدیت darknet 4.70 رو روی دستگاه نصب کردم و از وقتی اپدیتو نصب کردم با این که بعد از چند دقیقه بازی دستگاه خیلی داغ میشه اما ??ن دستگاه روشن نمیشه .لط??ا راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

دستگاهم اسلیمه.

شما راهکاری به نظرت نمیرسه؟

حبیب 4.70 می گن خوب نیست باگ داره.

لینک به ارسال

سلام. Cyrax عزیز با نهایت بد شانسی باید بگم که مشکل مسخره کنسول من برگشت :-_-:

حتی با ??رمت هارد جدید... روز اول درست بود اما روز دوم دوباره همون وضع... عیب نداره من به قول یکی از متخصص هایی که ازش مشورت گر??تم می خوام از کنسول تا وقتی که میشه است??اده کنم و وقتی خراب شد ببرمش تعمیر کنم. چون این مشکل درسته کمی رو اعصاب هست اما بعد از دو سه بار ری استارت دیگه برطر?? میشه. انصا??اً مشکل لگ و ا??ت ??ریم و ... هم ندیدم توش.

اما در جواب آقای hosein1041375 من نمی دونم مشکل دقیق کنسول شما چیه اما یه نصیحت می کنم بهتون. ??یرمویر 4.70 توسط حبیب تو 3 نسخه عرضه شد که شامل آپدیت های :

CFW 4.70 Habib Cobra Edition 7.02

CFW 4.70 Habib Cobra Edition 7.03

و

CFW 4.70 Habib Cobra Edition 7.10

میشه. من آخری رو نصب کردم و هیچ مشکلی نداره ??ن هم کار می کنه. البته 19 مارس یه نسخه جدیدتر هم ارائه شد که من پیشنهاد میدم شما همین آخری رو دانلود کنی چون توی آپدیت آخری چندتا باگ برطر?? شده. احتمال اینکه با این آپدیت مشکل شما برطر?? بشه هست. اگر هم لینک دانلودش رو می خواید، از اینجا می تونید لینک های دانلود رو بردارید:

http://www.ps3hax.net/2015/03/habib-4-70-cfw-v1-00-cobra

در ضمن، همیشه یادتون باشه آپدیت و حتی ریستور کردن و ریبیلد کردن دیتابیس و ... رو از منوی ریکاوری انجام بدید چون دستگاه تو حالت Safe Mode هست و تو این حالت تمام پردازش های پس زمینه غیر ??عال هستن و نصب CFW و موارد دیگه تو این حالت بهتر انجام میشن.

ویرایش شده توسط hurricane

لینک به ارسال
خوب است??اده کن تا لحظه موعود.... امیدوارم اذیتت نکنه دیگه دستگاه....

سلام. ممنون دوست عزیز... منم همین کارو می کنم و ??کر نمی کنم لازم باشه به خاطر این موضوع بیشتر از این ??کرم رو مشغول کنم. نهایتش اینه که اگر کلاً مشکل جدی شد ببرمش تعمیر کنم. قیمت ریبال کردن هم 180 تومن شنیدم که نمی دونم چرا انقدر زیاده... به هر حال ممنون از شما.

لینک به ارسال

سلام دوستان. یه سؤالی داشتم. یکی از دوستان من ر??ته یه ps3 گر??ته fat و داده براش کپی خور کردن. 80 تومن گر??تن و کپی خورش کردن و بعدش این دوست من گ??ته که اگه میشه آپدیتش هم بکنید. اونا هم آپدیتش کردن. بعد از اون چند تا آپدیت اومد و دوستم خواست آپدیت کنه. من هم براش آپدیت کردم با ??لش cfw ریختم و آپدیت کردم. حالا می خواد ب??روشش و خریدار گ??ته این چطوری کپی خور شده و اینم نمی دونه که کپی خور نرم ا??زاری شده یا سخت ا??زاری! منم متوجه نشدم! به نظر شما چطور باید ??همید که این با کیت کبرا یا سخت ا??زاری کپی خور شده یا نرم ا??زاری؟ توی مولتی من از بخش اطلاعات می نویسه cobra حالا نمی دونم به خاطر اسم ??یرمورش هست یا به خاطر کیت کبرا ! در ضمن کنار دستگاه پلمپ هم باز شده. یعنی با کیت کپی خور شده؟ چون دستگاه رو بردن پشت مغازه نمیشد ??همید که چطوری کپی خور کردن.

اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام دوستان کمکم کنید ps3 fat cechl04 دارم که کپی خور بود اونو به ofw 4.70 آپدیت کردم، حالا چطوری میشه کپی خورش کنم؟؟:sad:

لینک به ارسال

سلام دوستان کمکم کنید ps3 fat cechl04 دارم که کپی خور بود اونو به ofw 4.70 آپدیت کردم، حالا چطوری میشه کپی خورش کنم؟؟

لینک به ارسال
کیت کبرا یه وسیله سخت ا??زاری و تابلو اصلا . بهترین راه برای نرم ا??زاری یا سخت ا??زاری کپی خور شدن اینه که شما بازی رو با دیسک س??ید اجرا میدی یا همون از مولتی من میری بدون هیچ دیسکی . بدون دیسک نرم ا??زاریه

مرسی از پاسخ گویی. یعنی اگر بدون دیسک بازی رو اجرا کنه نرم ا??زاریه؟ چون اینم بدون دیسک بازی رو اجرا می کنه. اما پلمپ کنار دستگاه باز شده! همینش واسه منم عجیبه! اگر نرم ا??زاری پس پلمپش چرا باز شده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...