رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز با نرم ا??زار Partition Wizard هارد خودت رو ??رمت کن بعد ??رمت روی درایور که هاردت هست راست کلیلک کن و گزینه Set Active Partition رو بزن مشکل حل میشه .

سلام اقا من این کارم کردم بازهم نشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام اقا من این کارم کردم بازهم نشد

سلام،

شما برای تغییرات در هارد میتونی از برنامه هایی مثل Mini Tool Partition Wizard و Acronis Disk Director Suit و... است??اده کنی.

البته درمورد هاردهای My Passport بعضی مواقع باید حتما از یک هاب USB2.0 برای اتصال هارد به کنسول است??اده شه.

اگر هارد بعد از ست شدن به حالت Active بازهم در کنسول و مولتیمن شناسایی نشد شما باید نوع پارتیشن رو از Logical به Primary تغییر بدی.

هارد خود من هم Primary هست و بدون هیچ مشکلی در کنسول و مولتیمن شناسایی میشه؛

اگر هارد شما در محیط XMB یا همون ص??حه اصلی کنسول در منوهای Video-Photo و... شناسایی شده پس حتما در ص??حه اصلی هارد ??ولدر GAMEZ یا GAMES رو به صورت دستی نساختی.

برای ??رمت هارد به FAT32 شما میتونی از برنامه زیر است??اده بکنی چون من هم از همین برنامه است??اده کردم.......

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

.

این ارور موقع اجرای بازی چیه؟

ممنون

69509591168223768109.jpg

ویرایش شده توسط dli
.

لینک به ارسال
این ارور موقع اجرای بازی چیه؟

ممنون

69509591168223768109.jpg

مربوط به تنظیمات زمان و تاریخ کنسول میشه که احتمالا درست نیست برای کنسول شما طبق مسیری که تو ارور گ??ته به Setting برید و از اونجا Data and Time Settings رو انتخاب کنین بعد به Data and Time برید و از اونجا Set Via Internet رو بزنین یا به صورت دستی خودتون تاریخ یا ساعت رو درست کنین .

لینک به ارسال

سلام دوستان. چند روز پیش یه هارد وسترن گر??تم برای ps3 و با یه برنامه اونو به fat32 تبدیل کردم. چند تا بازی ریختم توش ولی وقتی که به ps3 وصل می کنم بازی ها نمیاد چند بار هم ری??رش کردم ولی نمیاد. کسی میدونه چی کار باید بکنم؟

لینک به ارسال
سلام دوستان. چند روز پیش یه هارد وسترن گر??تم برای ps3 و با یه برنامه اونو به fat32 تبدیل کردم. چند تا بازی ریختم توش ولی وقتی که به ps3 وصل می کنم بازی ها نمیاد چند بار هم ری??رش کردم ولی نمیاد. کسی میدونه چی کار باید بکنم؟

سلام،

دوست عزیز اول باید در ص??حه اصلی هارد یک ??ولدر به نام GAMES یا GAMEZ بسازی ،بعد بازیها رو درون این ??ولدر کپی کرده و در آخر هم از طریق مولتیمن بازیها رو اجرا کنی.

اگر ??رمت هارد اکسترنال شما FAT32 باشه بعد از اتصال به کنسول در ص??حه اصلی (XMB) هارد در منوهای Photo و Video شناسایی میشه و اگر شناسایی نشد ??ت هارد با کنسول سازگار نیست و باید از نوع ??رمت شده یا نوع پارتیشن رو تغییر بدی......

لینک به ارسال

سلام دوستان

چجوی میشه param.sfo رو عوض کرد؟

لینک به ارسال
سلام دوستان

چجوی میشه param.sfo رو عوض کرد؟

سلام،

درصورت دردسترس نیودن برنامه های لازم میشه با برنامه Notepad ??ایل param.sfo رو باز و تغییرات لازم رو درش اعمال کرد.

راه بهتر و صحیحتر است??اده از برنامه PARAM SFO Editor هست که در پکیج PS3Tools قرار داده شده.

یکی از ورژنهای 2.3.9 یا 2.3.10 رو دانلود کرده و بعد از دانلود و اکسترکت کردن ??ایل،با کلیک روی PS3Tools_Menu به مجموعه PS3tools وارد شو و برنامه PARAM SFO Editor رو برای ویرایش و انجام تغییرات در سورس ??ایل پارام انتخاب کن.........:4:

لینک به ارسال

باسلام

یک سوال ایا میشه از خنک کننده های لپ تاب بخریم و بزاریم

زیرps3 که زیاد داغ نکنه

06803730630413572738.jpg

لینک به ارسال
باسلام

یک سوال ایا میشه از خنک کننده های لپ تاب بخریم و بزاریم

زیرps3 که زیاد داغ نکنه

06803730630413572738.jpg

سلام،

میشه است??اده کرد اما چون سیستم Cooling و گردش هوا در ps3 به شکل عمودی یا Vertical بهتر عمل میکنه چون Cooler Master داخل کنسول زمانی میتونه دمای داخلی رو پایین تر بیاره که یک جریان هوای مداوم وجود داشته باشه و به این خاطر میگم باید جریان هوا به درون کنسول ??رستاده و از طر?? دیگر خارج بشه پس ??ن لپتاپ در خنک سازی برد کنسول زیاد کارایی نداره.

چند نوع ??ن به صورت خشاب و USB برای PS3 FAT و PS3 SLIM ساخته شدن که من عکس دومدل رو قرار میدم :

[ATTACH=CONFIG]5564[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5565[/ATTACH]

مدل اول برای PS3 FAT و مدل دوم برای SLIM ساخته و است??اده میشن که قیمتی حدود 50 تا 60 هزار تومن دارن البته با این وضع $ در بازار داخلی امکانش هست که قیمت بالاتری هم داشته باشن......

لینک به ارسال
سلام،

میشه است??اده کرد اما چون سیستم Cooling و گردش هوا در ps3 به شکل عمودی یا Vertical بهتر عمل میکنه چون Cooler Master داخل کنسول زمانی میتونه دمای داخلی رو پایین تر بیاره که یک جریان هوای مداوم وجود داشته باشه و به این خاطر میگم باید جریان هوا به درون کنسول ??رستاده و از طر?? دیگر خارج بشه پس ??ن لپتاپ در خنک سازی برد کنسول زیاد کارایی نداره.

چند نوع ??ن به صورت خشاب و USB برای PS3 FAT و PS3 SLIM ساخته شدن که من عکس دومدل رو قرار میدم

:=D::=D:

من تهرانم به نظر شما توپخانه یا جای دیگه است

شما جای می شناسید که داشته باشند

با تشکر از راهنمایی:11:

لینک به ارسال

سلام،

نمیدونم که این ??ن در تهران یا ایران موجود هست یا نه چون من در هیچ سایت ??روش ایرانی اطلاعاتی درمورد این ??ن ندیدم،

شما میتونی از کسبه توپ خونه راجب این ??ن سوال کنی یا تشری?? ببری ولیعصر بازار رضا-پاساژ ایرانیان و پاساژ ولیعصر شاید پیدا شد......

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان

یک مشکلی برام پیش امده من بازی Splinter.Cell.Blacklist.PS3-DUPLEX را دانلود

الان ریختم تو دستکاه مراحل نصب هیچ مشکلی نداشت ولی می خوام برم تو

بازی این ارور را میده

Locld-coNF-Disc-Read-Error

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
با تشکر از دوستان

یک مشکلی برام پیش امده من بازی Splinter.Cell.Blacklist.PS3-DUPLEX را دانلود

الان ریختم تو دستکاه مراحل نصب هیچ مشکلی نداشت ولی می خوام برم تو

بازی این ارور را میده

Locld-coNF-Disc-Read-Error

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام،

این ارور یک ق??ل مخصوص این بازی هست که به یوزر اجازه اجرای این بازی از روی هارد کنسول رو نمیده.

شما باید بازی رو از روی هارد اکسترنال و ??عال کردن گزینه bd mirror از مولتیمن لود کرده و یک دیسک بازی بلوری هم در رام کنسول قرار بدی تا این ارور برطر?? شده و بازی بدون مشکل اجرا بشه.......

لینک به ارسال

dli

سلام،

این ارور یک ق??ل مخصوص این بازی هست که به یوزر اجازه اجرای این بازی از روی هارد کنسول رو نمیده.

شما باید بازی رو از روی هارد اکسترنال و ??عال کردن گزینه bd mirror از مولتیمن لود کرده و یک دیسک بازی بلوری هم در رام کنسول قرار بدی تا این ارور برطر?? شده و بازی بدون مشکل اجرا بشه.......

:sa0d::sa0d:

من هم از رو هارد امتحان کردم و هم از رو هارد داخلی دستکاه دیسک بلوری هم داخله دستکاه هستش

می تونید یک کم ش??ا?? تر توضیح بدهید از کدام گزینه وارد//bd mirror بشوم و غیر ??عالش کنم

خیلی ممنون از شما دوست عزیز:=Z:

لینک به ارسال
:sa0d::sa0d:

من هم از رو هارد امتحان کردم و هم از رو هارد داخلی دستکاه دیسک بلوری هم داخله دستکاه هستش

می تونید یک کم ش??ا?? تر توضیح بدهید از کدام گزینه وارد//bd mirror بشوم و غیر ??عالش کنم

خیلی ممنون از شما دوست عزیز:=Z:

سلام وارد مولتی من بشین و روی گیم دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Game Properties رو انتخاب کنین در منو باز شده تیک گزینه های Internal و BD Mirror رو بزنین و در آخر هم Set Permisions رو بزنین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال
سلام وارد مولتی من بشین و روی گیم دکمه مثلث رو بزنین و گزینه Game Properties رو انتخاب کنین در منو باز شده تیک گزینه های Internal و BD Mirror رو بزنین و در آخر هم Set Permisions رو بزنین مشکل حل میشه .

سلام مرتضی خوبی؟

تیک گزینه Internal برای SCBlacklist کارایی نداره و موقع ست شدن این آپشن برای اجرا ارور میده و ??قط باید از گزینه های bd mirror و external برای اجرای این بازی است??اده کرد،

حداقل خودم روی ??ریمور و کنسول خودم و دیگران دیدم از طریق مولتیمن ??قط از روی هارد اکسترنال و گزینه bd mirror میشه بازی splinter cell blacklist رو بدون مشکل اجرا کرد؛

یک سری یوزر تونستن با iris manage این بازی رو از روی هارد کنسول اجرا کنن البته انجام این تغییر یه خورده دردسر ساز هم هست....

لینک به ارسال

دیگه روحم نمی شه تایپک بزنم

یک سوال داشتم این دوتا بازی ??ی??ا با هم چه ??رقی داره

کدامش را دانلود کنیم بهتره

با سپاس

89078739560853993904.jpg

26252532001964792270.jpg

لینک به ارسال
دیگه روحم نمی شه تایپک بزنم

یک سوال داشتم این دوتا بازی ??ی??ا با هم چه ??رقی داره

کدامش را دانلود کنیم بهتره

با سپاس

89078739560853993904.jpg

26252532001964792270.jpg

سلام،

هر دو بازی که ??ی??ا نیستن!!!!:icon_346[1]:

اولی PES2014 و دومی FIFA14 هست که از لحاظ سیستم بازی مثل عملکرد پاس-شوت-داوری و گرا??یک مقداری ت??اوت دارن.....

لینک به ارسال
سلام،

هر دو بازی که ??ی??ا نیستن!!!!:icon_346[1]:

اولی PES2014 و دومی FIFA14 هست که از لحاظ سیستم بازی مثل عملکرد پاس-شوت-داوری و گرا??یک مقداری ت??اوت دارن.....

با تشکر

از نظر شما کدام یکی بهترن از نظر شوت پاس و غیر.....

کدام ش را دانلود کنم؟؟

با تشکر از راهنمایی شما:11:

لینک به ارسال
با تشکر

از نظر شما کدام یکی بهترن از نظر شوت پاس و غیر.....

کدام ش را دانلود کنم؟؟

با تشکر از راهنمایی شما:11:

امسال بازی pes موتور گرا??یکی خودش رو تغییر داده و یه سبک جدید رو معر??ی کرده ولی تعداد زیادی از گیمر ها ازش انتقاد کردن بازی ??ی??ا هم ثبات بازی رو ح??ظ کرده و بیشتر تمرکز خودش رو به گیم پلی بازی جمع کرده ??ی??ا 14 هم امسال با استقبال خیلی خوبی همراه بود اگه پیشنهاد من باشه شما هر دو بازی رو دانلود و بازی کنین تا خودتون ت??اوت های اونارو ببینین .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

بنده یه بازی PSN دارم که ??ایل FULL بازی ??رمتش ELF هستش...من ??قط بلدم با EDAT بازیرو full کنم(البته اون هم با کمک سایت خوب p30day!!):biggrin2: ...دوستان نمیدونید اینو باید با چه برنامه یا کجا copy کنم تا full بشه بازیم؟:4:

ویرایش شده توسط Hater

لینک به ارسال
سلام دوستان

بنده یه بازی PSN دارم که ??ایل FULL بازی ??رمتش ELF هستش...من ??قط بلدم با EDAT بازیرو full کنم(البته اون هم با کمک سایت خوب p30day!!):biggrin2: ...دوستان نمیدونید اینو باید با چه برنامه یا کجا copy کنم تا full بشه بازیم؟:4:

سلام،

تا اونجایی که من میدونم ??ایل ELF به عنوان یک Backup برای ??ایل Eboot.bin ساخته و در نظر گر??ته میشه و در برنامه های Resigner و Reassigner از این ??ایل برای ساخت مجدد ??ایل ایبوت ناقص یا خراب است??اده میکنن و تا همین الآن نشنیدم که برای رجیستر کردن بازی PSN از ELF است??اده کنن.:blink:

پس برای رجیستر و ??ول کردن بازی شما باید یا از RAP یا از EDAT است??اده بکنی.........

لینک به ارسال

سلام آقایون

چجوری میشه PSP رو به عنوان دسته واسه PS3 است??اده کرد؟ توی settings گزینش هست ولی امتحان میکنم اصلا نمیشناسه! با کابل usb .صل کردم و همه کار کردم آخر هم نشد...

دوستان راهی هست؟

لینک به ارسال
سلام آقایون

چجوری میشه PSP رو به عنوان دسته واسه PS3 است??اده کرد؟ توی settings گزینش هست ولی امتحان میکنم اصلا نمیشناسه! با کابل usb .صل کردم و همه کار کردم آخر هم نشد...

دوستان راهی هست؟

این امکان وجود نداره شما ??قط به صورت Remote Play میتونین است??اده کنین یعنی ادامه یه بازی که برای هررو مشترک هست رو روی PSP بازی کنین .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...