رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

اسلیم من با ضربدر هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسلیم من 120 گیگ با دایره است.با ضربدر برمیگرده عقب

لینک به ارسال

امیر جان من slim 120gig دارم و انتخاب گزینه ها با x و برگشت یا going back با o هست،

من تاحالا دوتا ps3 slim 120 داشتم که یکیش ورژن Version One یا همون NTSC بود و اینی که الان دارم Version Two یا همون PAL هست و هر ج??تشون برای Accept از x و برای برگشت و Cancel از o است??اده میکنن...

لینک به ارسال

دوستان ??همیدم جریان از چه قراره من چندماه پیش که کنترلر کنسولم دگمه هاش stick و کثی?? شده بودن بازش کردم و موقع Reassemble کردنش پشت دسته درست نزدیک دگمه Reset یه سریال هست که مربوط به تاریخ و کشور سازنده بورد کنترلر هست و برای من واسه EU بود یعنی به طوره دقیق اینه CECHZCZE

امروز توی نت سرچ کردم که برای ps3 هایی که از دسته های Assemble شده در آسیا است??اده میکننن multitask و تابع ر??تاری دگمه ها ??رق میکنه و بجای انتخاب گزینه با x با o انتخاب میکنه و هیچ ربطی به نوع slim و fat بودن کنسول نداره،

لینک به ارسال

Manam alan mikhastam hamino begam agha ali bastegi be rigeon dare male man 1 hast vali bazi regeon 3 rol egra mikone yekqm jaleb nis

لینک به ارسال
امیر جان من slim 120gig دارم و انتخاب گزینه ها با x و برگشت یا going back با o هست،

من تاحالا دوتا ps3 slim 120 داشتم که یکیش ورژن Version One یا همون NTSC بود و اینی که الان دارم Version Two یا همون PAL هست و هر ج??تشون برای Accept از x و برای برگشت و Cancel از o است??اده میکنن...

من خودم fat دارم و با ضربدر هست

اما چند تا از دوستام که slim دارن همشون با دایره هست انتخاب کردن

لینک به ارسال

من دیروز وقتی دستگاه رو روشن کردم user پاک شده بود و مجبور شدم user جدید بسازم الان سیو بازی اسکایریم ق??ل کرده و ترو??ی ها هم ق??ل شدن.چکار باید بکنم؟؟(ریباگ 4.41 هستم ایا با نصب کردن ??ریمویری دیگر می تونم سیو و ترو??ی ها رو unlock کنم؟).تو رو خدا یه راهی واسم پیدا کنید :sa0d::sa0d:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
من دیروز وقتی دستگاه رو روشن کردم user پاک شده بود و مجبور شدم user جدید بسازم الان سیو بازی اسکایریم ق??ل کرده و ترو??ی ها هم ق??ل شدن.چکار باید بکنم؟؟(ریباگ 4.41 هستم ایا با نصب کردن ??ریمویری دیگر می تونم سیو و ترو??ی ها رو unlock کنم؟).تو رو خدا یه راهی واسم پیدا کنید :sa0d::sa0d:

با نصب کردن ??ریمور دیگه، که ??کر نمیکنم مشکلت حل بشه چون ربطی به ??ریمور نداره ، سیو بازی هات چون رو یوزری که داشتی پاک شده قابل برگشت و unlock نیست

حالا اگه میتونی سیو بازی رو کپی کن تو یه ??لش و یه دونه یوزر دیگه بساز و در اون کپی کن شاید درست بشه

البته شاید راه هایی باشه که اگه پیدا کنم حتما بهت خبر میدم

ویرایش شده توسط GOW

لینک به ارسال
واسه مشکلم راه حل پیدا شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز یه راه حل می گم ، این کار رو انجام بده

1-سیو بازیت رو کپی کن تو یه usb

2-usb رو وصل کن به کامپوتر

3-??ولدری که سیو بازیت در اون هست رو باز کن

4-دو تا ??ایل هست که param هست ، با اونا کاری نداشته باش

5-??قط ??ایل save game رو کپی کن در همون ??ولدری که هستی

6-دوباری و ??لش رو وصل کن به ps3 , کپی کن تو دستگاه

امیدوارم که مشکلت حل بشه

متن انگلیسی این چیزایی که گ??تم هم در سایت ps3hax هست

1) Make a new save, or if you already have one, use that.

2) Copy the entire save to a USB storage device

3) Plug it to your PC.

4) open the folders of the new save and yours.

5) leave both PARAMS files alone, these are what lock you out.

6) ONLY copy the "SAVEGAME" file. this is where the save is.

Plug up, copy back, and enjoy!

لینک به ارسال

سلام،

اگر منظور شما از ق??ل شدن سیو اجازه نداشتن برای کپی سیو از یه یوزر به یوزر دیگه هست و زمانی کپی گر??تن ارور Prohibited رو نشون میده میشه سیو رو دوباره Unlock کرد و سطح دسترسی رو به حالت نرمال برگردوند ،

اگه همین ارور رو داری خبر بده تا راه آنلاک کردن رو بهت توضیح بدم من قبلا برای بازی Driver Sanfrancisco این مشکل رو ر??ع و سیو بازی رو برای یوزر دیگه کپی کردم...

لینک به ارسال
سلام،

اگر منظور شما از ق??ل شدن سیو اجازه نداشتن برای کپی سیو از یه یوزر به یوزر دیگه هست و زمانی کپی گر??تن ارور Prohibited رو نشون میده میشه سیو رو دوباره Unlock کرد و سطح دسترسی رو به حالت نرمال برگردوند ،

اگه همین ارور رو داری خبر بده تا راه آنلاک کردن رو بهت توضیح بدم من قبلا برای بازی Driver Sanfrancisco این مشکل رو ر??ع و سیو بازی رو برای یوزر دیگه کپی کردم...[/Q

نه دوست عزیز.وقتی میرم تو بازی اسکایریم میگه سیو مال یه یوزر دیگه هست و ترو??ی ها ق??ل هستند یعنی شما هرچی مرحله ببری نه میتونی ترو??ی بگیری نه میتونی سیو کنی.

لینک به ارسال

سلام من ??ت 80 گیگ دارم صدای ??نش خیلی زیاده و بعد از چند دقیقه خاموش میکنه تعمیرگاه هم بردمش کاری نتونست انجام بده چی کار کنم حاجی تابستون تموم شد و ما هیچی بازی نکردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

داداش از همه سیوات یه کپی بگیر یوزر جدید بساز یوزر قبلیرو پاک کن سیو هارو کپی کن تو یوزر حالا اگه نشد بگو چون من خودم بازی رو دارم تا 96 درصد هم ر??تم برات سیو های خودم رو می ذارم

در ضمن امیر جان ps3 من 320gb slim هست با x کار می کنه و مال پسر داییم هم superslim 400 gb هست اونم با ضبدره اصلا تمام ps3 ها این جورین اون ps2 که با o کار میکنه

لینک به ارسال
داداش از همه سیوات یه کپی بگیر یوزر جدید بساز یوزر قبلیرو پاک کن سیو هارو کپی کن تو یوزر حالا اگه نشد بگو چون من خودم بازی رو دارم تا 96 درصد هم ر??تم برات سیو های خودم رو می ذارم

در ضمن امیر جان ps3 من 320gb slim هست با x کار می کنه و مال پسر داییم هم superslim 400 gb هست اونم با ضبدره اصلا تمام ps3 ها این جورین اون ps2 که با o کار میکنه

سهیل جان پس احتمالا شما سونی هایی که با دایره کار میکنن رو ندیدی :87:

بعضی هاش اینطوری هستن

البته علی می گ??ت که مربوط به دستشه

حالا باز نمی دونم

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

من ??قط ps2 دیدم که با o کار میکنه بر هر حال مهم نیست مال ما که خوش بختانه x

لینک به ارسال

ریطی به دسته نداره.من تا الان 5 تا دسته داشتم همشون با دایره بوده...

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

چی 5 تا مگه ps تا 4 تا ساپورت نمی کنه

لینک به ارسال
سلام من ??ت 80 گیگ دارم صدای ??نش خیلی زیاده و بعد از چند دقیقه خاموش میکنه تعمیرگاه هم بردمش کاری نتونست انجام بده چی کار کنم حاجی تابستون تموم شد و ما هیچی بازی نکردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزی به هیچ عنوان دستگاه رو روشن نکن جون ممکنه ترانس کنسول هم مشکل پیدا بکنه،

من از یکی از تعمیرکارای این کار تو تهران سوال کردم گ??ت مربوط به یکی از آیسی سنسورهای روی بورد هست و با تعویض درست میشه،

شما ساکن کجا هستی؟

لینک به ارسال

سلام آقا کنسولم روشن میشه ولی بالا نمیاد کابل رو هم چک کردم

مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

تا 7تا دسته میشه برای ps3 slim دوباره Reassign کرد...

لینک به ارسال
سلام آقا کنسولم روشن میشه ولی بالا نمیاد کابل رو هم چک کردم

مشکل از کجاست؟

سلام،

از چه تلویزین و کابلی است??اده میکنی؟

لینک به ارسال
گ??تم داشتم نگ??تم که دارم.سه تاشون خراب شدن

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

من تا الان اگه این جوری باشه 9 تا داشتم 5تاش خراب شد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...