رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

ممنون از راهنماییتون:4:

بنظرتون پسش بدم.یه اسلیم بگیرم بهتر نیس؟

یا یه مدل ??ت بگیرم که دور??ن نداشته باشه؟

برای خرید یه دستگاه دسته دوم چجوری تستش کنم؟ایا بغیر از دور??ن مشکلات دیگه ای هم هست؟

حدود قیمت مدل ??ت چهل گیگابایتی رو اگه لط?? کنین بگین ممنون میشم

سلام دوست عزیز، همونطور ک عرض کردم کلا مدل های ??ت این مشکلو دارن، ??رقی نداره شما اگ ??ت داشته باشی مشکل دور??ن هم داری، بهتر بود ی مدل اسلیم تو همین رنج قیمت میگر??تی عزیز ! واسه خرید باید دقت کنی کنسول بازنشده باشه ( ب هردلیل ازجمله دانگرید سخت ا??زاری ) و کنسول صدا نداشته باشه ! درمورد قیمت عرضم ب حضور شما ... این مدل ( ??ت g 40 ) حدود 500 هستش، تاجایی ک من اطلاع دارم !

مو??ق باشی ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از پاسختون

اگه یه مدل ??ت تمیز برای است??اده شخصی خودم بخرم خوبه؟

ایا مشکل دور??ن باعث چراغ زرد دستگا میشه؟یا همینجوری باقی میمونه

لینک به ارسال

سلام من میخوام یه کنسول ps3 ??ت بخرم کارکردس میگه تنها مشکلش اینه ک سوکت hdmiش خرابه. و ??قط با av میشه است??اده کرد.

چندتا سوال

1.ایا ارزش خریدن داره و با av میشه همه بازیا رو اورد بالا ؟

2. آیا راهی برای تعمیر سوکتش هس ؟ یعنی راهی هس 100% یا احتمالیه درست بشه یا نشه ؟

3. بنظر شما ارزش خریدن داره سوکت hdmiش خرابه من بخرم

ممنون از شما

اگر قابل تعمیر شدن سوکت ادرس بدین

لینک به ارسال
سلام من میخوام یه کنسول ps3 ??ت بخرم کارکردس میگه تنها مشکلش اینه ک سوکت hdmiش خرابه. و ??قط با av میشه است??اده کرد.

چندتا سوال

1.ایا ارزش خریدن داره و با av میشه همه بازیا رو اورد بالا ؟

2. آیا راهی برای تعمیر سوکتش هس ؟ یعنی راهی هس 100% یا احتمالیه درست بشه یا نشه ؟

3. بنظر شما ارزش خریدن داره سوکت hdmiش خرابه من بخرم

ممنون از شما

اگر قابل تعمیر شدن سوکت ادرس بدین

سلام دوست عزیز ... 2تا نکته یاداوری کنم بد نیس ؛

نکته اول اینک کنسول های ??ت با مشکل دور??ن مواجه میشن !

نکته دوم اینک با مقدار بوجه ای ک میخوای صر?? ??ت کنی، میتونید ی مدل اسلیم بگیری حالا با ??ضای هارد کمتر ( مثلا 120 ) ک ارزش بیشتری داره !

درخصوص این موردشما، لذت بازی کردن کنسول با کی??یت 1080p هستش و ورودی AV کی??یت جذابی نداره . جزئیات پیکسلی و وضوح تصویر ت??اوت این دو ورودی?? !

برا تعمیر باید کنسول بازشه ک ??ک نکنم این ورودی HDMI واسه کنسول ??ت پیدا شه !

عزیز دقت کن، برای تعمیر کنسول بازمیشه ک از حالت پلمپ خارج میشه .

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز ... 2تا نکته یاداوری کنم بد نیس ؛

نکته اول اینک کنسول های ??ت با مشکل دور??ن مواجه میشن !

نکته دوم اینک با مقدار بوجه ای ک میخوای صر?? ??ت کنی، میتونید ی مدل اسلیم بگیری حالا با ??ضای هارد کمتر ( مثلا 120 ) ک ارزش بیشتری داره !

درخصوص این موردشما، لذت بازی کردن کنسول با کی??یت 1080p هستش و ورودی av کی??یت جذابی نداره . جزئیات پیکسلی و وضوح تصویر ت??اوت این دو ورودی?? !

برا تعمیر باید کنسول بازشه ک ??ک نکنم این ورودی hdmi واسه کنسول ??ت پیدا شه !

عزیز دقت کن، برای تعمیر کنسول بازمیشه ک از حالت پلمپ خارج میشه .

درود به شر?? شما

والله این کنسول ??ت قیمتشو زده 400 ت

کپی خورم هس

و اینکه 160 گیگ هس

اها پس ورودی ها هم ??رق میکنه نمیشه مثلا ورودی یه کنسول اسلیم رو ??ت گذاشت ؟ واسه ??روشم نیس توی نت.

ممنون از شما

ایا با 400 تا 450 میشه کنسول خوب پیدا کرد؟ مرسی

و بین ps3 و xbox arcade کدوم بهتره ؟

لینک به ارسال
درود به شر?? شما

والله این کنسول ??ت قیمتشو زده 400 ت

کپی خورم هس

و اینکه 160 گیگ هس

اها پس ورودی ها هم ??رق میکنه نمیشه مثلا ورودی یه کنسول اسلیم رو ??ت گذاشت ؟ واسه ??روشم نیس توی نت.

ممنون از شما

ایا با 400 تا 450 میشه کنسول خوب پیدا کرد؟ مرسی

و بین ps3 و xbox arcade کدوم بهتره ؟

خواهش میکنم، باهمین بوجه میتونید ی کنسول ??ت سالم پیدا کنی دوست عزیز، واس اسلیم یکم قیمت میره بالاتر ( حدود 550 ) !

بین PS و Xbox شک نکن عزیز ک کنسول پلی استیشن انتخاب بهتری?? .

درمورد تعویض سوکت شاید پیداشه اما بنظر ارزش کنسول رو میاره پایین . شاید بهتر باشه بااین شرایط ی کنسول ??ت سالم تر پیدا کنید .

مو??ق باشی ... .

لینک به ارسال

سلام

خيلي مشکل سختی دارم خواهش... کمکم کنيد

قبلا بازی ها رو بدون ديسک اورجينال اجرا میکنم اما وقتی يک بازی رو پاک کردم ميگه يک اورجينال ميخواد که بازی ها رو اجرا کنه مشکل از کجاست (ورژن دستگاه 4.66)

لینک به ارسال
سلام

خيلي مشکل سختی دارم خواهش... کمکم کنيد

قبلا بازی ها رو بدون ديسک اورجينال اجرا میکنم اما وقتی يک بازی رو پاک کردم ميگه يک اورجينال ميخواد که بازی ها رو اجرا کنه مشکل از کجاست (ورژن دستگاه 4.66)

دوست عزیز میشه سوالتون رو ویراش کنی ؟ متوحه نشدم ینی چی قبلا بدون دیسک اجرا میکنی ؟

برای تمام بازی ها نیاز به دیسک داره یا اون بازی ک پاک شده برای اجرای دوباره از سیستم، پیغام بوت از دیسک اورجینال میده ؟ متن پیغام رو بنویس دوست عزیز تا بهتر متوجه بشم !

لینک به ارسال

چشم

من ديسک بوت ندارم يعنی ديسک اورجينال ندارم بازی هایی که تو هارد ps3 هستش کپي هستند قبلا که بازی ميکردم بدون اينکه ديسک بوت داخل دستگاه باشه بازی های توی هارد اجرا ميشن هنگامی که بازی باتل??يد 4 از روی هارد پاک کردم بجای باتل??يد ديسک ظاهر شد ميگه که ديسک اورجينال ميخواد که بازی ها رو اجرا کنه انگار باتل??يد دیسک بوت بود يعنی هک دستگاه پريده؟؟؟؟(اميدوارم منظور مو ??هميده باشيد.)

لینک به ارسال
چشم

من ديسک بوت ندارم يعنی ديسک اورجينال ندارم بازی هایی که تو هارد ps3 هستش کپي هستند قبلا که بازی ميکردم بدون اينکه ديسک بوت داخل دستگاه باشه بازی های توی هارد اجرا ميشن هنگامی که بازی باتل??يد 4 از روی هارد پاک کردم بجای باتل??يد ديسک ظاهر شد ميگه که ديسک اورجينال ميخواد که بازی ها رو اجرا کنه انگار باتل??يد دیسک بوت بود يعنی هک دستگاه پريده؟؟؟؟(اميدوارم منظور مو ??هميده باشيد.)

سلام ...

از منوی Option ( منوی اصلی یا تنظیمات مولتی من ) گزینه BD Emulator رو ??عال کن . اگ جواب نداد از همون آدرس از تب BluRay Disc Access گزینه BD Drive رو ??عال کنید .

لینک به ارسال

سلام دوستان من یه PS3 ??ت 80 گیگ دارم ک میخوام کپی خورش کنم

.با برنامه ای ک موجوده توی نت برای تعیین ورژن سایت من میزنم به کنسول و میگه ورژن شما update data of version 2.45 or later can be installed on this system .

ولی از طریق تنظیمات کنسول ک میرم توی systam information میزنه ورژن شما 4.46.

حالا میشه آیا کپی خور نرم ا??زاریش کرد چطوره ؟ یعنی 2.45 رو باید تبدیل به 3.55 کنم یا نه ورژن من 4.46 هس؟

ممنون

اگر کپی خور نرم ا??زاری میشه لط??ا لینک بدید و راهنمایی کنید

لینک به ارسال

اینم یه عکس از هدست ps3

3931-sony-wireless-stereo-headset-box-jpg

این هدست از طریق USB شارژ میشه قیمتش هم ??کر میکنم حدودا 40 هزار تومن باشه ، حالا ممکنه باز گرون یا ارزون تر باشه

این هدست الان بالای 200 هزار تومن پولشه.

لینک به ارسال

سلام من دنبال ??ریمور 4.25 هستم خیلی گشتم همه جا پاک شده کسی میتونه کمکم کنه؟

لینک به ارسال

سلام من ps3 fat chel04 دارم کپی خوره ولی کلا آپدیت نمیشه هر ورژنی که زدم آپدیت نشد

از ریکاوری و همه را هارو هم ر??تم

update data of version 2.45 or later can be installed on this system

کسی راه حلی داره؟

لینک به ارسال

با سلام من چند روز پیش ??ریمور 4.76 دانلود کردم و نصبش کردم ??ک کنم ??ریمور اصلی بودش چون الان گزینه instalo ندارم دوباره ??ریمور 4.76 حبیب دانلود کردم که نصب کنم وسط نصب اخطار میده لط??ا کمک کنید!!!

لینک به ارسال

سلام

من یه سیو از GTA V دانلود کردم

وقتی کپی میکنم داخل سیو ها براحت کپی میشه

گزینه fake owener sve رو از داخل debug setting ??عال میکنم اما بازمسیو رو نمیشناسه

به ین اکت??ا نکردم از برنامه ی ps3 save resigner هم است??اده کردم هم بطور دستی ایدی و تایتل رو تغییر دادم و تست کردم هم ??ایل param.sfo رو داخل سیو دانلود شده لود کردم

اما زمان کپی ارور 8001051c رو میده که مربوط به خراب بودن سیو هست که اگه سیو خراب بود وقتی سیو رو دستکاری هم نکرده بودم با برنامه راحت کپی نمیشد ولی وقتی دستکاریش نمیکنم خیلی راحت کپی میشه

کسی این کارو کرده؟

یه سیو به هزار مکا??ات گیر اوردم که 48% هست

اخه معمولا تو نت 100% گذاشته بودن

میخوام این رو داخلش بریزم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

سلام اگه میشه منو رانمایی کنید

من بازی کراش رو که ??رمت ??ایلش pkg هست چطور نصب کنم از طریق install package در multi manنصب نمیشه و از طریق install packege خود ps3 هم که نصب میشه ولی اجرا نمیشه و میخواد به psn وصل بشه لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم که دارم دسته تو مولتی من کار نمیکنه یه بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم

لینک به ارسال
جواد غÙ�اری مهمان

سلام دوستان آموزش باز کردن کنسولps3رو میخواستم

لینک به ارسال
اولین چیزی که نوشتی مشکل نیست . شما باید کرک اون بازیو نصب کنید . معمولا یه ??ایل با همون مشخصات هستش ولی حجمش از چند مگ کمتره. بگرد پیدا میکنی

. مشکل دوم هم مربوط هست به تنظیمات داخل مولتی من . گزینه کنترل رو پیدا کن و ریستش کن . با سیم وصل شو به دستگاه

دوست عزیز لینک جای رو سراغ نداری من بتونم دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

بازی لیتل بیگ پلنت 3 را آپدبت کردم حالا ارور 8001002bمیده وبازی اجرا نمیشه cfw 4.76 لط??ا راهنمایی ب??رمایید

لینک به ارسال
راه اول:

دانلود مستقیم از سرور خود سونی و دانلود ??یکسرش.

CRT : CRASH TEAM RACING

FULL GAME FIX FOR 3.55

راه دوم :

??ایل کرک شده بدون نیاز به ??یکسر

این نوشته رو جستجو کن تو :

دانلود بازی های ps1 برای ps3

همون اولین سایتو باز کن و لینکشو پیدا میکنی تو بازی ها . مستقیمه لینکاش و دائمی

دوست عزیز سلام

از اون سایتی که گ??تی دانلود کردم همون نسخه رو که 327 مگا بیته ولی کار نمیکنه

لینک به ارسال

سلام

ps3 من سوپر اسلیمه و اپدیتشم 4.53 میخواستم بدونم اپدیت جدیدی هست که بدون مشکل باشه اخه من شنیدم اونایی که اپدیت کردن خیلی مشکلات واسه ps3 شون ایجاد شده البته من همینطور روی این ورژن همه بازی ها رو اجرا میکنم با ??یکس 3.55 ولی در کل میخواستم بدونم اومده یا نه ممنون میشم جوابم رو بدید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه. و خسته نباشین

عارضم حضور شما که دو تا بازی داشتم. تیکن و بلور. که الان هر دو تو هارد هست ولی. تو دستگاه بالا نمیاره. مثلا الان بازی تیکن 6 توی هر دوتا پوشه games. و gamez. هست اما تو مولتی من نیست. ??کر نمیکنم مشکل از آپدیت باشه چون دو سه بار مولتی من آپدیت هم شده از موقعی که این اشکال رخ داده. لط?? کنین نظر بدین چون این بازیا چند ن??ره میشه. و این بنده حقیر موقعی که خونه خالی میشه از جانب دوستان کمتر ??حش بخوریم

ویرایش شده توسط alishoomakher

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...