رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

6سال پیش یه ps3اسلیم خریدم.هکش کردم.اپدیتش کردم.پوکید.90دادم.درستش کردن.

و اما

حالا بعد از حدود2سال سرعت دستگاه به حد مرگ اهسته شده.اعم از بالا اومدن.اجرای بازی.لودینگ و...

مشکل اصلیتر اینه که در بازی ها یه وقتایی قاط میزنه مثلا طر?? دراز میکشه رو زمین یا نص??ش یهو نیست و از اینطور ج??نگیات

شخصا دستگاه رو دانگرید کردم و هارد رو کویک ??رمت کردم.از منوی سی?? مود

ری استارت

ریبیلد

و .....

رو رو دستگاه زدم ولی بدبخت هی حالش بدتر میشه

امروزم که دیگه کلا بازی هارو نمیاره

نه همه رو ولی یه سری ها رو نمیاره

1-مشکل چیه

2-ایا نیاز به تعمیر داره

3-یهدونه نو بخرم بهتره یا اینو تعمیر کنم

4-کجا تعمیرش کنم شهر خودم یا نمایندگی معتبری که شما پیشنهاد میدید.ممنان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان عزیز پلستشن ۳دارم وقتی روشن میکنم چراغ سبزه دور ??ن میره بالا و بعدش چراغش قرمز میشه چشمک میزنه و ??ن خاموش میشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان من اگه بخوام یه ps3 نو بخرم و با بازی های فیزیکی که فکر کنم اورجینال نیست ( منظورم همین بازی هایی است که قیمتش 10 تا 30 توم است )بازی بدون مشکل و دردسر اجرا میشه? راستی یهچیز دیگه میشه از طریق همون سی دی بازی رو داخل هارد  ps3 نصب کرد؟؟؟ لطفا جواب بدید منون 

ویرایش شده توسط Amirp90

لینک به ارسال

سلام من یه پی اس 3 اسلیم 250 گیگ دارم. مدتی پیش کپیخورش پرید بردم بیرون کپیخور کردن و وبمن و مولتی من هم روش نصب کردن. الان یه مشکلی هست... تو بعضی بازیا بعد از نیم ساعد بازی کردن یه هشدار اورهیت گوشه سمت راست صفحه میاد و دمای یس پس سو و آر اس ایکس رو نشون میده... وبعد از اون هربار که میاد دمای بیشتری نشون میده. تو سه تا از بازیام بعد از 10 دقیقه که وارد بازی شدم همون هشدار میاد و دمای بالایی رو نشون میده (بالای 70درجه) و بلا فاصله دور فن مثل هواپیما میره بالا و توی بازی پی ای اس 2018 بعد از 1 ساعت اینجوری میشه... تو بعضی بازیها اصلانه هشداری میاد نه دورفن میره بالا... قبل از اینکه کپیخورش بپره چنین مشکلی نداشتم. مشکل کجاست؟ از خمیر سیلیکونه؟ یا شاید مربوط به تنظیمات وبمن میشه؟ خواهشا جواب بدین... راستی یه چیزی فک میکنم قبلا همین مشکل داغ شدن رو داشته... چون من دستگاهم رو دست دوم گرفتم.. و یه نرم افزار روش بود به اسم کنترل فن که عکسش عکس یه پرچم آبی بود یه بار اجراش کردم یه صفحه آبی اومد زود زدم بیرون.. حدس میزنم داغشدن رو از قبل داشته که اون نفر قبلی به صورت نرم افزاری دور فن رو پایین آورده بوده... قبل از اینکه کپیخورش بپره اون نرمافزار روش بود و من تو بازی های سنگین مثل آنچارتد 3 و لست اف اس هیچ مشکلی نداشتم... لطف کنین جواب بدین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...