رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

من الان روجرو 4.46 روکنسولمه...داداش ??ک کنم قلقشو پیدا کردماز طریق ??ایل منیجر بازی رو تو هارد اما نه تو پوشه Games کپی کردم و داره کپی میکنه

این یه چیزه غیره منطقیه چون یا مولتی من مشکل داره که همه تنظیمات رو نشون نمیده یا cfw قاطی داره.

با این حال اگر کپی میکنه بزار انجام شه و بعد اون تنظیمی که گ??تم رو چک کن اگر نبود توی settings مثلث رو ??شار داده و از پنجره باز شده روی گزینه Reset Options to Default کلیک کن ،

اگه بازهم مشکل داشتی دیگه مولتی من رو باید پاک و دوباره نصب کنی تا این آپشنها برگردن.

درضمن من روی rogero 4.30 هستمو مولتیمنم 4.46.01 هست اما آپشن FPS Driver رو دارم دلیلشم اینکه من از مولتیمن 4.18 مخصوصا 4.20 ??ول به بعد رو پشت سرهم نصب کردم و تا حالا مشکل شما رو نداشتم.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

FPS Driver اینو تو قسمت آخر پیدا کردم ب کلی یادم ر??ته تو ستینگ نیس

لینک به ارسال

راستی داداش الان روجرو 4.46 رو دستگاهمه میشه ریباگ 4.46 رو مستقیم نصب کنم؟

لینک به ارسال
FPS Driver اینو تو قسمت آخر پیدا کردم ب کلی یادم ر??ته تو ستینگ نیس

روش کلیک نکن چون کاربرش سوییچ بین هارد fat 32 و ntfs هست الته حتما باید یه ??ایل دستوری با ??رمت cfg هم توی آدرسی که میگه کپی کنی ،

اما کلا به هیچ دردی نمیخوره.

به این کاره شما هم نمیاد ??قط خواستم مطمئن بشیم که مولتیمنت همه تنظیمات رو داره تا دیگه برای تعویض دوباره برنامه به زحمت نیو??تی ؛

اما حر??ی که راجب مولتی من 4.20 ??ول زدم درسته و حداقل من نسبت به دوستانیکه غیر اصولی مولتیمن نصب کردن تاحالا هیچ مشکلی روی 4.30 ندیدم،

جالبه که بگم با همین ??ریمور و مولتیمن 4.46.01 که از 4.18 به بعد مرتب آپدیتش کردم دارم splinter cell Blacklist رو از روی هارد Segate Free Agent Goflex 1TB USB3 بازی میکنم و ??قط از یه پچ آپدیت 4.30 برای بازی است??اده کردم ،

یعنی حتی با مولتیمن هم ??یکسش نکردم..:icon_346[1]:

لینک به ارسال
داداش مرسی که تا این موقع شب بیدار موندی و کمکم کردی..تیک تشکر رو هم زدم یه وقت نگی نامرده:1975: راستی داداش الان روجرو 4.46 رو دستگاهمه میشه ریباگ 4.46 رو مستقیم نصب کنم؟

ای بابا این چه حر??یه رو حساب اینکه گ??تم شاید بابت ویرایش پست آنلاین پسها دلگیر شده باشی دارم پا به پای شما میام جلو و بهترین تشکر برای من و دوستانم نتیجه مثبت گر??تن شما ست.

راستی پست اسپم ندیم که مجبورم پاکشون کنم...:drool:

لینک به ارسال
راستی داداش الان روجرو 4.46 رو دستگاهمه میشه ریباگ 4.46 رو مستقیم نصب کنم؟

تو تاپیک ریباگ بپرسی بهتره چون این تاپیک مسائل عمومی هست نه هک و کپی خور،

ولی همین قدر میگم که تعویض و آپدیت cfw همیشه با ریسک همراه بوده و الآن هم هست .

پیشنهاد میکنم اگر مشکلی با ??ریمورت نداری روی همون بمون و الکی خودتو ازیت نکن درهمین حد که بتونی بازیه رو اجرا کنی ک??ایت میکنه و مابقیش دیگه میشه زلم زیمبو اضا??ی،

لینک به ارسال

آره داداش منم گ??تم رو این بذارم چون مشکلی نداره و سریعه

لینک به ارسال
آره داداش منم گ??تم رو این بذارم چون مشکلی نداره و سریعه

تو تاپیک ریباگ بپرسی بهتره چون این تاپیک مسائل عمومی هست نه هک و کپی خور،

ولی همین قدر میگم که تعویض و آپدیت cfw همیشه با ریسک همراه بوده و الآن هم هست .

پیشنهاد میکنم اگر مشکلی با ??ریمورت نداری روی همون بمون و الکی خودتو ازیت نکن درهمین حد که بتونی بازیه رو اجرا کنی ک??ایت میکنه و مابقیش دیگه میشه زلم زیمبو اضا??ی،

نمیگم مثل من دنبال دردسر باشین که همش ??ریمور جدید نصب کنین :=d:

لینک به ارسال
نمیگم مثل من دنبال دردسر باشین که همش ??ریمور جدید نصب کنین :=d:
من قبلا همش ریباگ نصب میکردم اما الان روجرو چون زودتر اومد در کل ازش راضیم

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم که اگه با rebug) Black ops 2 ) آنلاین بازی کنم چقدر احتمال بن شدن هست؟؟

اگر سی دی اصلشو بخرم و از طریق اون آنلاین بازی کنم چطور؟؟

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط mortezatroy

لینک به ارسال
سلام

میخواستم بدونم که اگه با rebug) Black ops 2 ) آنلاین بازی کنم چقدر احتمال بن شدن هست؟؟

اگر سی دی اصلشو بخرم و از طریق اون آنلاین بازی کنم چطور؟؟

خیلی ممنون

با سلام

اصولا در ??ریمور های کاستوم احتمال بن شدن وجود داره چه بازی اورجینال باشه چه کپی .

بازی Call Of ????Duty Black Ops II هم بیشتر امکان بن شدن در شبکه PSN رو داشته در کل ریسک خود شما هست که ممکن هست بن بشین و ممکنم هست مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

سلام

دوستان من این بازیرو Unearthed: Trail of Ibn Battuta Episode 1 از همین سایت دانلود کردم ولی طبق راهنمایهای خودتون ر??تم جلو و بازی اجرا نشد.

طبق سه روش زیر ر??تم جلو و بازی اجرا نشد.

همش میزنه اتصال به psnا

خواهشا راهمای بکنید.

و نکته دوم اجرا نشدن بازی heavy fire

که اونهم از این سایت دانلود کردم و موقی که وارد بازی میشه.مینوسه لط??ا سی دی رو وارد کنید.اونهم من هرکاری کردم بازم اجرا نشد.

خواهشا راهنمای بکنید.

لینک به ارسال
سلام

دوستان من این بازیرو Unearthed: Trail of Ibn Battuta Episode 1 از همین سایت دانلود کردم ولی طبق راهنمایهای خودتون ر??تم جلو و بازی اجرا نشد.

طبق سه روش زیر ر??تم جلو و بازی اجرا نشد.

همش میزنه اتصال به psnا

خواهشا راهمای بکنید.

و نکته دوم اجرا نشدن بازی heavy fire

که اونهم از این سایت دانلود کردم و موقی که وارد بازی میشه.مینوسه لط??ا سی دی رو وارد کنید.اونهم من هرکاری کردم بازم اجرا نشد.

خواهشا راهنمای بکنید.

سلام..در بازی اولی اگه به شکل pkg هس بایستی پچشو نصب کنی و اما در بازی Heavy fire داخل مولتی من با زدن مربع گزینه BD Mirror رو ??عال کن و بازی رو اجرا کن تناردل

لینک به ارسال

سلام به همه ،

دوستای گلم من قبلا با ps3 یه اکانت ساختم که بتونم آنلاین بازی کنم، آنلاین هم بازی کردم ، من یوزر پسوردمو ح??ظ نبودم چون تو خود پی اسم دخیره شده بود ??قط میزدم که ساین این بشه ، ولی وقتی سونی آپدیت 4.46 رو داد میزد ک نمیشه ، منم صبر کردم تا آپدیت روجرو اومدو نصبش کردم ، ولی یوزرم از رو دستگاه پاک شده بود ، حالا که میخوام یه اکانت دیگه بسازم نمیتونم ، الان تو قسمت networke ??قط گزینه sing in داره و گزینه sing up نداره که من یه اکانت جدید بسازم ، من چی کار باید بکنم ؟

لینک به ارسال
سلام به همه ،

دوستای گلم من قبلا با ps3 یه اکانت ساختم که بتونم آنلاین بازی کنم، آنلاین هم بازی کردم ، من یوزر پسوردمو ح??ظ نبودم چون تو خود پی اسم دخیره شده بود ??قط میزدم که ساین این بشه ، ولی وقتی سونی آپدیت 4.46 رو داد میزد ک نمیشه ، منم صبر کردم تا آپدیت روجرو اومدو نصبش کردم ، ولی یوزرم از رو دستگاه پاک شده بود ، حالا که میخوام یه اکانت دیگه بسازم نمیتونم ، الان تو قسمت networke ??قط گزینه sing in داره و گزینه sing up نداره که من یه اکانت جدید بسازم ، من چی کار باید بکنم ؟

سلام دوست خوبم...کا??یه توی ص??حه اصلی گزینه اولی از سمت چپ که مربوط به ساختن یوزر هست بری و یه یوزر جدید بسازی و با اون وارد بشی بعدش میتونی 2باره اکانت بسازی اما توجه داشته باش که ایمیل جدید باید داشته باشی چون قبلی قابل است??اده نیس و یه چیز دیگه این هس که در روجرو با ساختن یوزر جدید(که گ??تم پطور بسازیش) save date های مربوط به یوزر قبلی در یوزر جدید قابل است??اده نیس یعنی اونارو نمیخونه

لینک به ارسال

Salam bebakhshid man be ye Moshkele asasi barkhord kardam... mamnoon misham rahnamaeem konid...

In bazi ro ke download kardam poosheye "Rayman Legends PS3-STRiKE [www.P30Day.com]" ro ke dakhele poosheye "GAMEZ" mirizam, amma Multiman nemishnase! Chi kar bayad bokonam...

Zemnan ino ro ejafe konam ke 2 rooz pish CFW ro az rogero 4.41 be rogero 4.46 taghir dadam... Mamnoon misham Rahnameem konid...

Zemnan, Rayman Origins (noskheye ghablie in bazi) ro ham dishab az halake pkg ba estefade az barnameye "pkgview" extract kardam va poosheye be dast oomadadro too GAMEZ flash copy kardam amma! baz ham Multiman nemishnase... khahesh mikonam moshkele in ro ham behem begid!

bebkhahsid engilisi type kardam akhe kheily ajale dashtam....

لینک به ارسال
salam bebakhshid man be ye moshkele asasi barkhord kardam... Mamnoon misham rahnamaeem konid...

In bazi ro ke download kardam poosheye "rayman legends ps3-strike [www.p30day.com]" ro ke dakhele poosheye "gamez" mirizam, amma multiman nemishnase! Chi kar bayad bokonam...

Zemnan ino ro ejafe konam ke 2 rooz pish cfw ro az rogero 4.41 be rogero 4.46 taghir dadam... Mamnoon misham rahnameem konid...

Zemnan, rayman origins (noskheye ghablie in bazi) ro ham dishab az halake pkg ba estefade az barnameye "pkgview" extract kardam va poosheye be dast oomadadro too gamez flash copy kardam amma! Baz ham multiman nemishnase... Khahesh mikonam moshkele in ro ham behem begid!

Bebkhahsid engilisi type kardam akhe kheily ajale dashtam....

سلام دوست عزیز ، از این به بعد متن ها رو پارسی تایپ کن بی زحمت

در مورد اینکه مولتی من نشون نمیده بازی رو دلیلش اینه که شما باید پوشه ای که شامل آیدی بازی هست(bles01863) رو داخل پوشه ی gamez کپی کنید

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز ، از این به بعد متن ها رو پارسی تایپ کن بی زحمت

در مورد اینکه مولتی من نشون نمیده بازی رو دلیلش اینه که شما باید پوشه ای که شامل آیدی بازی هست(bles01863) رو داخل پوشه ی gamez کپی کنید

چشم ??ارسی تایپ میکنم

والا این کارم کردم نشون نداد، تا اینکه مجبور شدم وارد منیجر مولتی من بشم و از روی ??لشم به صورت دستی بازی رو در پوشه GAMES هارد داخلی کپی کنم... که اجرا شد!

اما اون یکی مشکلم باقیه به ??وت خودش!

بازی Rayman Origins را به صورت Pkg داشتم میخواستم که بره تو لیست بازی های مولتی منو به همین خاطر توسط برنامه pkgview بازی رو اکسترکت کردم که یه پوشه داد به نام Install و داخلش پوشه NPEB00818 وجود داره که داخل اون هم ??قط یه پوشه هست به نام USRDIR که داخلش یک سری ??ایل و دو تا ??ولدر هست (نام ??ایل pkg بازی Rayman Origins بنده Install.pkg بود). حالا باید چی کار کنم تا مولتی من بازی رو بشنتسه تا من کوپیش کنم؟!

لینک به ارسال
چشم ??ارسی تایپ میکنم

والا این کارم کردم نشون نداد، تا اینکه مجبور شدم وارد منیجر مولتی من بشم و از روی ??لشم به صورت دستی بازی رو در پوشه GAMES هارد داخلی کپی کنم... که اجرا شد!

اما اون یکی مشکلم باقیه به ??وت خودش!

بازی Rayman Origins را به صورت Pkg داشتم میخواستم که بره تو لیست بازی های مولتی منو به همین خاطر توسط برنامه pkgview بازی رو اکسترکت کردم که یه پوشه داد به نام Install و داخلش پوشه NPEB00818 وجود داره که داخل اون هم ??قط یه پوشه هست به نام USRDIR که داخلش یک سری ??ایل و دو تا ??ولدر هست (نام ??ایل pkg بازی Rayman Origins بنده Install.pkg بود). حالا باید چی کار کنم تا مولتی من بازی رو بشنتسه تا من کوپیش کنم؟!

سیستم ??ایل ??لش یا هارد اکسترنالت fat 32 هست ؟؟

لینک به ارسال
سیستم ??ایل ??لش یا هارد اکسترنالت fat 32 هست ؟؟

دوست عزیز به شگ ا??تادم این سوال رو کردی، دوباره پک کردم بله... File system : fat32

خیلی برای خودم عجیب شده!

برای همین بازیه Rayman Origins یه گشتی توی ??ولدرهای بازی های مولتی منم انداختم دیدیم داخل پوشه های بازی یه پوشه PS3_GAME هست و یه PS3_UPDATE و یه ??ایل PS3_DISC.SFB ... اینها برای اکثر بازی ها مشترک بودن!!!

اونوقت بازی من که توسظ PKGview اکسترکت شده بود اینها رو نداشت!!! یعنی بعد از اکسترکت کردن ??ولدری به نام Install به دست اومد که داخلش ??ولدری به نام NPEB00818 بود که ??قط ??ولدر USRDIR بود... راستی تو بازی های دیگه در کنار ??ولدر USRDIR یه سری ??ولدر و ??ایل های دیگه هم من دیدم...

آیا به این چیزها ربط داره؟!!! گیج شدم :sa0d:

لینک به ارسال
دوست عزیز به شگ ا??تادم این سوال رو کردی، دوباره پک کردم بله... File system : Fat32

خیلی برای خودم عجیب شده!

برای همین بازیه rayman origins یه گشتی توی ??ولدرهای بازی های مولتی منم انداختم دیدیم داخل پوشه های بازی یه پوشه ps3_game هست و یه ps3_update و یه ??ایل ps3_disc.sfb ... اینها برای اکثر بازی ها مشترک بودن!!!

اونوقت بازی من که توسظ pkgview اکسترکت شده بود اینها رو نداشت!!! یعنی بعد از اکسترکت کردن ??ولدری به نام install به دست اومد که داخلش ??ولدری به نام npeb00818 بود که ??قط ??ولدر usrdir بود... راستی تو بازی های دیگه در کنار ??ولدر usrdir یه سری ??ولدر و ??ایل های دیگه هم من دیدم...

آیا به این چیزها ربط داره؟!!! گیج شدم :sa0d:

در کنار پوشه usrdir پوشه های دیگه ای هست ربطی نداره ، مثلا پوشه update وقتی بازی رو آپدیت کنی ??ایلش آپدیت درون اون قرار میگیره ، حتی اگه پاکش هم بکنی اشکالی به وجود نمیاد

دوست عزیز این رو هم اضا??ه کنم که یادم ر??ت بگم ، مولتی منت رو آپدیت کردی به 4.46 ؟

??کر میکنم مشکل از این باشه

ویرایش شده توسط GOW

لینک به ارسال
در کنار پوشه usrdir پوشه های دیگه ای هست ربطی نداره ، مثلا پوشه update وقتی بازی رو آپدیت کنی ??ایلش آپدیت درون اون قرار میگیره ، حتی اگه پاکش هم بکنی اشکالی به وجود نمیاد

دوست عزیز این رو هم اضا??ه کنم که یادم ر??ت بگم ، مولتی منت رو آپدیت کردی به 4.46 ؟

??کر میکنم مشکل از این باشه

بله دوست عزیز به 4.46 آپدیت کردم...

این دو تا رو به ترتیب نصب کردم

multiMAN ver 04.20.00 FULL CEX (20130220)

multiMAN ver 04.46.01 BASE CEX

میشه لط??ا شما بهم ب??رمایین اصلا این بازیه Rayman Origins قابل گذاشتن در لیست مولتی من هست یا خیر؟

ضمنا بعد از اکسترکت کردن بنده کدوم پوشه رو باید در GAMEZ کپی کنم؟ پوشه ای ای که نام ID بازی روشه؟ یا باید این رو هم داخل پوشه ی دیگه ای بذارم؟

لینک به ارسال

کمکم کنید

با سلام خدمت همه ی دوستان من تو بازی های the last of us و blacklist مشکل دارم اونم اینکه وقتی روی بازی کلیک میکنم که بره تو بازی ص??حه سیاه میشه و هیچی نمیاد در صورتی که قبلا می آورد اگه کمک کنید و بگید مشکلش از چی میتونه باشه ممنون میشم:=d:

ویرایش شده توسط alireza124

لینک به ارسال
با سلام خدمت همه ی دوستان من تو بازی های the last of us و blacklist مشکل دارم اونم اینکه وقتی روی بازی کلیک میکنم که بره تو بازی ص??حه سیاه میشه و هیچی نمیاد در صورتی که قبلا می آورد اگه کمک کنید و بگید مشکلش از چی میتونه باشه ممنون میشم:=d:

با سلام ??ریمور شما چیه ؟

دوم : وارد مولتی من بشین و روی بازی مورد نظر مثلث رو بزنین و Game Properties رو انتخاب کنین و از اونجا تیک BD Mirror و Internal رو بزنین بعد Set Permissions رو بزنین مشکل حل میشه .

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضی ??ریم ورم 4.46 ریباگه اون کارارو هم انجام دادم ولی باز هم همون مشکل رو دارم:sa0d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...