رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

کنسول ps3 به این راحتی ها کنار نمی رود!

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان p30day

با معر??ی شدن کنسول ps4 خیلی ها نگران شدند که دیگه برای ps3 بازی ساخته نمیشه و سونی دیگه این کنسول رو ساپورت نمیکنه ، این تاپیک کسانی که ps3 دارن رو مطمئنا خوشحال میکنه

رئیس بخشی از سرگرمی های شرکت رایانه ای سونی در این مورد صحبت هایی کرده که در ادامه می تونید بخونید

میدانید که کنسول نسل بعدی سونی یعنی ps4 معر??ی شده و احتمالاً در ماه نوامبر به بازار عرضه خواهد شد. امروز رئیس بخشی از سرگرمیهای شرکت رایانه ای سونی اعلام کرد که با آمدن ps4 به هیچ وجه دست از سر ps3 بر نخواهیم داشت

ایشان اعلام کردن که :

دوره ps3 تازه شروع شده! من ??کر میکنم که زمانش رسیده باشد، امسال سال شگ??ت انگیزی برای دارندگان ps3 خواهد بود. بازیهای بسیاری بر روی این کنسول عرضه خواهند شد. ما ??کر میکنیم که امسال توق??ی تدریجی برای مو??قیت ps3 درمقابل ps4 خواهد بود. پس باید انتظار داشت که این کنسول ??روش سریعتری را در بریتانیا به خود بگیرد، بریتانیا کشوری با تکنولوژی پیشر??ته و شبکه بزرگ اینترنتی می باشد.

وی در رابطه با عرضه و حمایت از ps4 ا??زود:

دستیابی به یک جایگاه قوی در صنعت نیاز هر کنسول برای ??روش است. ما واقعاً تمرکز میکنیم که ps4 بتواند جا پای خود را میان نسل قبلی پیدا کرده و آن را محکم کند. اعلام یک قیمت مناسب میتواند یک قدم برای دست یابی به این مهم میباشد. ما خوشحالیم که بتوانیم در این جبهه{مبارزه و رقابت کنسولها} به مو??قیت برسیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حر?? حساب جواب نداره...:93:

لینک به ارسال

هورااااااااا :confetti::2lkfck5::greenstars::35i6tub::88::za4::11::cancan::balloons::2250::2259:gow واقعا خوشحالم کردی

لینک به ارسال

بره نره که من کلا باهاش حال نمی کنم منتظرم زودتر ps4 بیاد ببین سونی چه شاهکاری داده البته ps4 اول بیاد ??ت هست باید صبر کنیم اسلیم بیاد

لینک به ارسال
بره نره که من کلا باهاش حال نمی کنم منتظرم زودتر ps4 بیاد ببین سونی چه شاهکاری داده البته ps4 اول بیاد ??ت هست باید صبر کنیم اسلیم بیاد

علی جان نزن این حر??و ، PS3 خیلی خوبه و حر?? نداره :sadface:

لینک به ارسال

درسته:7AD_headspin:

لینک به ارسال

داش علی شما کلا با ps3 چه مشکلی داری؟من که تا حالا با اومدن نسل بعد هیچوقت قبلی هارو ??راموش نکردم و همین الان دارم کراش بازی میکنم نمیدونم درد شما چیه؟!

لینک به ارسال

هه ههه هه ایمان جان راستی برای بار هشتم بازی Dino Crisis 2 رو همین 2-3 روز پیش تمومش کردم:icon_346[1]:

??قط واسم سواله که چرا CAPCOM ورژن سوم بازی مثل Dino Crisis 2 با اون همه پتانسیل و بالا بودن گرا??یکش برای PSone رو برای PS3 نساخت و همش گیر داد به Resident Evil...؟:angry:

لینک به ارسال

داداش بازی دینو کریسیس سه رو ده سال پیش ساختن ??قط برای ایکس باکس.من ویدیو هاشم دیدم خیلی بازی مسخره ای بود.خدا کنه ادامش ندن که به سرنوشت رزیدنت اویل دچار نشه...

لینک به ارسال

آره اونو که میدونم چه شکستی خورد با اون کارش،

یه بار هم کوجیما یه بازی انحصاری دیگه رو برداشت واسه xbox360 درست کرد منظورم metal gear solid کلاسیک تا ورژن Rise Of vengeance

کپکام دوبار به ??نهای خودش خیانت کرد و باعث آبرو ریزی شد اما مایکروسا??ت دا حاضر نشد gears of war 1-2 رو برای ps3 بازسازی کنه...

لینک به ارسال

یه نقطه سیاه بخوای تو زندگی من پیدا کنی اینه که من تا حالا هیچ کدوم از metal gear solide ها رو بازی نکردم . واقعا دارم حسرت میخورم.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واسه ما شده مکعب مستطیل از نقطه رد شده!!!!:icon_346[1]:

زیادم حسرت نخور چون میتونی سری Classics HD رو دوباره بازی کنی ،

من که بیشتر گیمهای جدید رو دارم ولی کو وقت...:10:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
یه نقطه سیاه بخوای تو زندگی من پیدا کنی اینه که من تا حالا هیچ کدوم از metal gear solide ها رو بازی نکردم . واقعا دارم حسرت میخورم.

من ??قط آخرین نسخش رو بازی کردم ، واقعا مزخر??ه

حالا هم که کوجیما بازی انحصاری playstation رو به xbox داده ، دیگه ارزش بازی کردن نداره

لینک به ارسال

من 4 رو دارم ولی بازی نکردم،

میگ تو بازی Fuse رو بازی کردی؟

لینک به ارسال
من 4 رو دارم ولی بازی نکردم،

میگ تو بازی Fuse رو بازی کردی؟

من تازه دارم Fuse رو دانلود می کنم :wink:

لینک به ارسال

راستی نک??تی گیم آیدی بتمن آرخام سیتی که داری چیه اگه با مال من یکیه یا لینکش رو واسط گیر میارم یا همینی که دارمو واسط Up میکنم..

لینک به ارسال
راستی نک??تی گیم آیدی بتمن آرخام سیتی که داری چیه اگه با مال من یکیه یا لینکش رو واسط گیر میارم یا همینی که دارمو واسط Up میکنم..

من bat man arkham city رو از اینترنت س??ارش دادم ، الانم از هارم پاک کردم

اگه آیدیشو دیدم بهت میگم که زحمتشو بکشی

اون زمان سرعت اینترنتم در حد ذغال بود نمیشد دانلود کرد :icon_346[1]:

لینک به ارسال

حالا این fuse چی هست؟

لینک به ارسال
حالا این fuse چی هست؟

تو همین سایت خودمون(p30day) هست لینک دانلودش

لینک به ارسال
تو همین سایت خودمون(p30day) هست لینک دانلودش

تو که یکی 2ماه پیش با مرتضی راجبش حر?? میزدی گ??تی میخوام دان کنم پ چه کردی از او موقع تا حالا؟:gigglesmile:

لینک به ارسال
تو که یکی 2ماه پیش با مرتضی راجبش حر?? میزدی گ??تی میخوام دان کنم پ چه کردی از او موقع تا حالا؟:gigglesmile:

الانم از سره بی بازی ای دارم دانلود میکنم :wink:

انقدر بی کارم که هر بازی جدیدی میاد یکی دو روزه تا آخرش میرم :sweat:

لینک به ارسال

بچه ها کدومتون L.A. Noire رو بازی کردید؟

خیلی بازیه سختیه از اون بازیهاییه که وقتی اومد زیاد مشتری جلب نکرد ولی به قدری این بازی طبیعی ساخته شده آدم ک.?? و خ.و.ن قاطی میکنه ،

ژانرش اکشنه پلیسی جناییه تقریبا اکثر گیم پلیش مربوط به صحنه های جرمه مثل مرداک و پوارو شرلوک هلمز خیلی باحاله چون مدارک صحنه جرم رو باید با تمام صحبتای متهمها و شاهدین کناره هم بزاری و بعد از روی حالت چهره و ر??تار مضنون ها توی بازجویی مدارک رو و متهمها رو محکوم یا تبرعه شون کنی..

از همون سیستمی است??اده کردن برای ساختش که توی heavy rain هست یعنی کاراکترهای بازی نقش رو بازی کردن وااای ا??کتهای صورتشونو که نگو،

حجمش23 گیگه. دارم بازی میکنم.

لینک به ارسال
الانم از سره بی بازی ای دارم دانلود میکنم :wink:

انقدر بی کارم که هر بازی جدیدی میاد یکی دو روزه تا آخرش میرم :sweat:

قصه نخور داداش تو pm بهت که گ??تم الآن ج??تمون مثه همیم یعنی NO ریال و NO $:icon_346[1]:

لینک به ارسال
بچه ها کدومتون L.A. Noire رو بازی کردید؟

خیلی بازیه سختیه از اون بازیهاییه که وقتی اومد زیاد مشتری جلب نکرد ولی به قدری این بازی طبیعی ساخته شده آدم ک.?? و خ.و.ن قاطی میکنه ،

ژانرش اکشنه پلیسی جناییه تقریبا اکثر گیم پلیش مربوط به صحنه های جرمه مثل مرداک و پوارو شرلوک هلمز خیلی باحاله چون مدارک صحنه جرم رو باید با تمام صحبتای متهمها و شاهدین کناره هم بزاری و بعد از روی حالت چهره و ر??تار مضنون ها توی بازجویی مدارک رو و متهمها رو محکوم یا تبرعه شون کنی..

از همون سیستمی است??اده کردن برای ساختش که توی heavy rain هست یعنی کاراکترهای بازی نقش رو بازی کردن وااای ا??کتهای صورتشونو که نگو،

حجمش23 گیگه. دارم بازی میکنم.

من دارم و تا آخر ر??تم ، واقعا بازی جالبیه

اما کسی که این بازی رو میکنه باید به انگلیسی مسلط باشه ، من انگلیسیم بد نیست اما باید خیلی بلد باشی تا به??می چی می گن

لینک به ارسال
من دارم و تا آخر ر??تم ، واقعا بازی جالبیه

اما کسی که این بازی رو میکنه باید به انگلیسی مسلط باشه ، من انگلیسیم بد نیست اما باید خیلی بلد باشی تا به??می چی می گن

منم واسه همین که کلی توش دیالوگ داره حا.ل کردم با سبکش،:378:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...