رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman620

بهترین کرکی که تا الان برای ویندوز 8 اومد چیه؟

پست های پیشنهاد شده

من کرک KMSnano وقتی میخوام نصب کنم اخطار do not work میده و میره به این ادرس Download Your File Now اخه دانلود کردن ای ??ایل دو مگی چه ??ایده دار ایا درست میشه هر کاری میکنم دانلود نمیشه بهتریت کرکی که شما است??اده کردید برای ویندوز8 چی بود که همه امکانتو باز کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من کرک KMSnano وقتی میخوام نصب کنم اخطار do not work میده و میره به این ادرس Download Your File Now اخه دانلود کردن ای ??ایل دو مگی چه ??ایده دار ایا درست میشه هر کاری میکنم دانلود نمیشه بهتریت کرکی که شما است??اده کردید برای ویندوز8 چی بود که همه امکانتو باز کنه

سلام،

دوست عزیز کرک موجود در نت بین آ??یس 2010-2013 و همینطور ویندوز 8 برای ??عال سازی مشترک هست،

2کرک دیگه هم موجود هست ولی برای نصب پیشنهاد نمیشه به این خاطر که بعد از آپدیت کردن ویندوز،اعتبار قانونی ویندوز از بین میره و شما باید از نو ویندوز رو Validate و Active کنی.

قابلیت و امکانات ویندوز رو مرت??ع و پیشر??ته نمیکنه و تنها کارایی این برنامه برداشتن محدودیت زمانی برای است??اده کاربر تا بیش از مدت رایگان 1 ماهه هست،

در صورت تمایل شما با است??اده از نصب مجموعه ای از Gadgetهای ویندوز و همین طور قابلیت Windows Update قادر هستی که امکانات نرم ا??زاری ویندوز رو آپدیت کنی ولی این به معنی اضا??ه کردن امکانات جدید نیست چرا که آخرین ورژنی که قبل از ارائه ویندوز 8.1 در نت منتشر شده همین ویندوز 8 پرو نسخه مدیا سنتر هست که هم از جانب این سایت و هم سایتهای دیگه برای دانلود رایگان قرار گر??ته....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...