رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
سهیل نظری مهمان

کمی بیشتر درباره ps4

پست های پیشنهاد شده

علی جان دعوا کجا بود مگه من میتونم با داداشای کوچیکم دعوا کنم،:139fs108574:

من نمیخواستم که تو ضرری بکنی والا 7مبارکت باشه و به شادی است??اده کنی داداش.

بعدشم تو برا چی 3تا ps3 داره ای مر??ح ای نوخود آبادی ای مایه داره هاااااااااا ایییییییییییییی....:icon_346[1]:

مایه دار چیه من 2 سال پیش سرم رو کلا ه گذاشتند و ??ت خریدم بعد اومدم اسلیم خریدم حالا اسلیم رو با یه اسلیم دیگه تعویض کردم یه سوپر اسلیم گر??تم می خوام ??ردا همه رو ب??روشم و ??قط اسلیم رو نگه دارم من سامسونگ رو ??روختم یه lg ارزون گر??تم من کلا الان دارم با پس اندازم حال می کنم زیاد نیست 2 میلیون هست ولی یکی رو می ??روشم یه چیز دیگه می گیرم این طور دارم پیش میرم و گرنه که من همون اول داغون میشدم کارم اینه که برم ب??روشم یه چیزی رو یه چیز دیگه بخرم بعد نخود اباد نیستم لوبیا ابادم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

وای علی بازی می خواستی بهم بگو ارجینالام اصلا خواستی بگو برات پیک کنم اینا ان

pes12

medal of honor warfighter

tvsuperstar

kilzone3

لینک به ارسال

دستت درد نکنه ممنون ولی ??علا تا مشکل گرا??یکم حل نشه هیچ کاری نمی کنم نمی دونم اینم شانسه من دارم

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان
مایه دار چیه من 2 سال پیش سرم رو کلا ه گذاشتند و ??ت خریدم بعد اومدم اسلیم خریدم حالا اسلیم رو با یه اسلیم دیگه تعویض کردم یه سوپر اسلیم گر??تم می خوام ??ردا همه رو ب??روشم و ??قط اسلیم رو نگه دارم من سامسونگ رو ??روختم یه lg ارزون گر??تم من کلا الان دارم با پس اندازم حال می کنم زیاد نیست 2 میلیون هست ولی یکی رو می ??روشم یه چیز دیگه می گیرم این طور دارم پیش میرم و گرنه که من همون اول داغون میشدم کارم اینه که برم ب??روشم یه چیزی رو یه چیز دیگه بخرم بعد نخود اباد نیستم لوبیا ابادم

خیلی باحالی علی تو چه مدت 2 تومن پس انداز کردی من خیلی کم پس انداز می کنم ولی ماهی 3 تومن می تونم وسیله یا هرچی دلم بخواد بخرم اضا??ه بیاد پس انداز می کنم تو این یه سال که دارم این کارو میکنم 6 تومن بیشتر پس انداز نکردم:icon_346[1]:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینقدر با طر??دارای ایکس باکس تو بازی سنتر سروکله زدم که خسته شدم.شما ??قط برو نظراتشون رو درمورد پلی استیشن بخون تا چند روز خندت میگره.نظراتشون در حد لیگ دسته ۴ استانیه نابغه که میگن به اونا میگن!!!

ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال
اینقدر با طر??دارای ایکس باکس تو بازی سنتر سروکله زدم که خسته شدم.شما ??قط برو نظراتشون رو درمورد پلی استیشن بخون تا چند روز خندت میگره.نظراتشون در حد لیگ دسته ۴ استانیهنابغه که میگن به اونا میگن!!!

ایمان منم خیلی با طر??دارای xbox بحث کردم

همشونم اگه تا عمق مطلب بری آخرش اعترا?? میکنن که چون زودتر هک شد و بازی هاش رو میشه سریع تهیه کرد الکی طر??دارش شدند

من اون موقع که کاستوم 3.55 بودم خدایی هیچ بازی نبود برا ps3 ، همه میگ??تن برو ایکس باکس بخر

اما من همیشه میگ??تم به زودی روز های ما ??را خواهد رسید که امروزه دیگه خودت میبینی بازیهای کپیش از ایکس باکس هم زودتر میاد :icon_346[1]:

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

بازیسنتر هم اخه جائه

لینک به ارسال

خوب کاره عاقلانه ای کردی که با پس اندازت خریدی هر کی پول تو دست و بالش نیست لوازم و قطعاتش رو رد میکنه مثل خوده من که همه چیزامو رد کردم تا pc ذغالیمو آپدیت کنم اونم تو گرونیه بازار قطعات ..

علی جان حواست به پولهایی که داری باشه حتما پس انداز کن و به چیزی که داری قانع باش چون شما این همه کنسول میخری و می??روشی وجدیدشون میکنی اما یه د??عه یه زلزله میاد تو تهران میزنه تمام کنسولاتو میبره زیره خاک:icon_346[1]:

(تخیلو!!!،)

نه ولی بیشوخی سعی کن پس انداز کنی تا چند سال دیگه بتونی با دست پر زندگیتو بچرخونی و برای خودت حر??ی واسه گ??تن داشته باشی تا الکی قرض و غوله نکنی و دستت به وام عادت نکنه...:93:

لینک به ارسال
ایمان منم خیلی با طر??دارای xbox بحث کردم

همشونم اگه تا عمق مطلب بری آخرش اعترا?? میکنن که چون زودتر هک شد و بازی هاش رو میشه سریع تهیه کرد الکی طر??دارش شدند

من اون موقع که کاستوم 3.55 بودم خدایی هیچ بازی نبود برا ps3 ، همه میگ??تن برو ایکس باکس بخر

اما من همیشه میگ??تم به زودی روز های ما ??را خواهد رسید که امروزه دیگه خودت میبینی بازیهای کپیش از ایکس باکس هم زودتر میاد :icon_346[1]:

امیرجان همون موقع هم با اومدن دانگلهای true blue خیلی راحت دوباره بازارو واسه 3.41 و بعد اومدن ??یکسهای 3.55 پس گر??ت،

آخه ایکس باکس به معنای واقعی ستمه..:icon_346[1]:

ولی برای کسی که دستاش مثه من گنده باشن بهترین کنترلر رو داشت:76:

لینک به ارسال
خوب کاره عاقلانه ای کردی که با پس اندازت خریدی هر کی پول تو دست و بالش نیست لوازم و قطعاتش رو رد میکنه مثل خوده من که همه چیزامو رد کردم تا pc ذغالیمو آپدیت کنم اونم تو گرونیه بازار قطعات ..

علی جان حواست به پولهایی که داری باشه حتما پس انداز کن و به چیزی که داری قانع باش چون شما این همه کنسول میخری و می??روشی وجدیدشون میکنی اما یه د??عه یه زلزله میاد تو تهران میزنه تمام کنسولاتو میبره زیره خاک:icon_346[1]:

(تخیلو!!!،)

نه ولی بیشوخی سعی کن پس انداز کنی تا چند سال دیگه بتونی با دست پر زندگیتو بچرخونی و برای خودت حر??ی واسه گ??تن داشته باشی تا الکی قرض و غوله نکنی و دستت به وام عادت نکنه...:93:

دستت درد نکنه اره حر??ت کاملا درسته ??ردا میرم همرو به جز اسلیم می??روشم مانیتور سامسونگ هم ??روختم ولی تو ال جی هم مشکلم حل نشد:kiss:

لینک به ارسال
اینقدر با طر??دارای ایکس باکس تو بازی سنتر سروکله زدم که خسته شدم.شما ??قط برو نظراتشون رو درمورد پلی استیشن بخون تا چند روز خندت میگره.نظراتشون در حد لیگ دسته ۴ استانیهنابغه که میگن به اونا میگن!!!
کجای بازیسنتر بهم بگو برم جمعشون کنم

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

علی وارد می شود

لینک به ارسال

خشم علی:angry::n4v1d_174:??یلم جدیدمه

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

علی راستی ps3 رو با hdmi میزنی یا av

لینک به ارسال
کجای بازیسنتر بهم بگو برم جمعشون کنم

علی عصبانی نشو.اونا حر?? ادم سرشون نمیشه.اصلا نمی??همن.

مایکروسا??ت با اونا این کارو کرده::meatballs:

لینک به ارسال
علی راستی ps3 رو با hdmi میزنی یا av

با hdmi ولی کی??یتم تو بازی ها ا??تضاحه ببینی قاطی می کنی

لینک به ارسال
علی عصبانی نشو.اونا حر?? ادم سرشون نمیشه.اصلا نمی??همن.

مایکروسا??ت با اونا این کارو کرده::meatballs:

میکروسا??ت تنها چیز خوبش ویندوز 7 هست و گرنه تو گیم ها سونی همیشه حر?? اول رو میزنه و خواهد زد

لینک به ارسال
میکروسا??ت تنها چیز خوبش ویندوز 7 هست و گرنه تو گیم ها سونی همیشه حر?? اول رو میزنه و خواهد زد

البته به لط?? استودیوهای معرو?? و قوی مثل santamonica-naughty dog ست که سونی بی رقیبه چون خالقه نه مصر?? کننده..

لینک به ارسال
با hdmi ولی کی??یتم تو بازی ها ا??تضاحه ببینی قاطی می کنی

تهران بودم واست اوکی می کردم مشکل رو

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

چه جوری؟؟؟/

لینک به ارسال
تهران بودم واست اوکی می کردم مشکل رو
ممنون نه مرسی

لینک به ارسال

اقا نشد اینم عکسای مشکلم:

http://uploadtak.com/images/n9775_20121106264.jpg

http://uploadtak.com/images/c41_20121106268.jpg

http://uploadtak.com/images/t992_20121106271.jpg

مثلا تو یکی از عکس ها پایین ماشین خیلی دندونه دندونه شده و تو یکی دیگه بالای ماشین دندونه دندونه هست گرا??یکم خیلی اومده پایین بعد هم شرمنده که واضح نیست

من رو tv این مشکل رو ندارم یعنی هست ولی وقتی نزدیک تلویزیون میشم معلومه و زیاد به چشم نمیاد ممنون میشم اگه کسی مانیتوری داره از همین بازی یه عکس بعنوان نمونه بزاره

شرمنده

لینک به ارسال
اقا نشد اینم عکسای مشکلم:

http://uploadtak.com/images/n9775_20121106264.jpg

http://uploadtak.com/images/c41_20121106268.jpg

http://uploadtak.com/images/t992_20121106271.jpg

مثلا تو یکی از عکس ها پایین ماشین خیلی دندونه دندونه شده و تو یکی دیگه بالای ماشین دندونه دندونه هست گرا??یکم خیلی اومده پایین بعد هم شرمنده که واضح نیست

من رو tv این مشکل رو ندارم یعنی هست ولی وقتی نزدیک تلویزیون میشم معلومه و زیاد به چشم نمیاد ممنون میشم اگه کسی مانیتوری داره از همین بازی یه عکس بعنوان نمونه بزاره

شرمنده

علی این چه بازی هست ، کدوم ماشین سواری هست ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

Nfs most wanted 2

batman emtehan kardam tekken emtehan kardam pes va fifa emtehan kardam ye akse vazeh az male khodet mitooni bezari

sharmande aziz

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

علی من با ps3 بعضی وقتا با مانیتور بازی می کنم این طدری نیست همه اینایی هم که گ??تی امتحان کردم تو tv هم به هیچ وجه این طور نیست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...