رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

6295-m1-jpg6296-m8-jpg

6297-m9-jpg6298-m10-jpg

6299-m11-jpg

6319-m2-jpg

6320-m3-jpg

6321-m7-jpg

6300-p1-jpg

6317-p1-jpg

6318-p2-jpg

6303-c1-jpg6304-c2-jpg

6322-1155-jpg

6323-1155-ivy-bridge-jpg

6305-r1-jpg6306-r2-jpg

6307-r3-jpg6308-r5-jpg

6325-r8-jpg

6327-r4-jpg

6309-g3-jpg6310-g1-jpg

6324-1155-heatsing-fan-jpg

6311-h3-jpg6312-h6-jpg

6314-h4-jpg

:hd:قوانین ??عالیت در این تاپیک:hd:

1.این تاپیک جنبه علمی و اطلاع رسانی دارد،در صورت مشاهده پست اسپم بدون اطلاع کاربر حذ?? خواهد شد.

2.به هیچ وجه مشاجره و کل کل کردن کاربران پذیر??ته نشده و پستهایشان حذ?? خواهد شد.

توجه به نکات ??وق باعث پیشر??ت هرچه بیشتر انجمن شده و شخصیت والایتان را نشان خواهد داد.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

من میخوام کارت گرا??یکم رو ارتقا بدم به طوری که بتونه راحت بازی های امروزی رو اجرا کنه برای مثال میخوام بازی crysis3 رو راحت رو high بازی کنم.

سیستمم اینه:

cpu: pentium®Dual-core CPU E5300 @2.60Hz 2.60Hz

ram:3gig ddr2

gpu:nvidia 9400gt

در ضمن سق?? بودجه من 200000 تومان است.

سلام،

مادربورد شما به احتمال خیلی زیاد DDR2 هست و به طبع هزینه مادربورد DDR3 رو هم باید اضا??ه بکنی به غیر از اینکه اگه گرا??یکی واسه اجرای بدون مشکل Crysis 3 لازم داری باید باید 280 به بالا خرج کنی با توجه به اینکه باید پاور سیستم به اضا??ه رم ها عوض بشن.

حالا شما مدل دقیق مادربورد خودت رو ب??رست ببینیم چی هست شاید نیازی به تعویض نباشه...

لینک به ارسال

من میگم با این پولی که میگی

(200000) اگه گرا??یکو به خاطر بازی میخوای ارتقا بدی برو ps3 یا xbox 360 بخر راحت بازی کن بدون دردسر

:smile:

لینک به ارسال
من میگم با این پولی که میگی

(200000) اگه گرا??یکو به خاطر بازی میخوای ارتقا بدی برو ps3 یا xbox 360 بخر راحت بازی کن بدون دردسر

:smile:

سلام»

ایشون برای چیزیه دیگه ای درخواست مشاوره داده..

البته نمیدونم شما با توجه به چه چیزی گ??تی با 200هزارتومن میشه ps3 یا xbox360 خرید؟!:17:

لینک به ارسال

اگه بشه رو medium هم بازی کرد خیلی خوب میشه.

به نظر شما بهترین کارتی که میتونم با این پول واسه بازی بخرم چیه؟

میتونم از دو کارت باهم است??اده کنم مثلا geforce 9400gt و کارتی که می خوام بخرم؟

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال

راستش خودم هم نمی دونم مدل moder bord چیه ??قط میدونم ddr2 .

من بچه بوشهرم به نظر شما گرا??یک اینجا بگیرم یا دبی؟

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال
اگه بشه رو medium هم بازی کرد خیلی خوب میشه.

به نظر شما بهترین کارتی که میتونم با این پول واسه بازی بخرم چیه؟

میتونم از دو کارت باهم است??اده کنم مثلا geforce 9400gt و کارتی که می خوام بخرم؟

دوست عزیز شما لط?? کن مدل کامل مادربوردی که است??اده میکنی رو اینجا ب??رست،

در ضمن مقدار پاور پایین باشه نمیشه از این قابلیت است??اده کرد از همه مهمتر این گرا??یک روی mainboardهای DDR2 سوارمیشه که ??کر نمیکنم مادربوردهایی از این قبیل از قابلیت SLI(است??اده از دو گرا??یک کاملا یکسان با چیپ NVIDIA) پشتیبانی کنن،

حالا باید دید که مدل مادربورد چی هست که یا باید جعبه رو داشته باشی یا از محیط BIOS و یااز برنامه هایی مثل CPU-Z برای اطلاع است??اده کنی.

وارد محیط Run (روی ص??حه دسکتاپ کلیدهای پنجره ویندوز و R رو همزمان باهم برای ورود به Run Command ??شار بده)

که شدی عبارت dxdiag رو تایپ کن تا به ص??حه نمایش دهنده تنظیمات سخت ا??زاری منتقل شی یعنی مثل عکسهای زیر

[ATTACH=CONFIG]3958[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3957[/ATTACH]

بهترین راه اطلاع از کان??یگ سیستم است??اه از برنامه سبک و آسانی مثلCPU-Z هست یا مراجعه به تنظیمات ص??حه بایوس.

لینک دانلود برنامه CPU-Z

لینک به ارسال
راستش خودم هم نمی دونم مدل moder bord چیه ??قط میدونم ddr2 .

من بچه بوشهرم به نظر شما گرا??یک اینجا بگیرم یا دبی؟

قطعات و همه چیز وارداتی از زیر چشم گمرک رد میشه ??رق میکنه که از کجا بگیری و بیش از 30 درصد بهش گمرک میخوره،

مگه اینکه کسی که مسا??ر هست برای شما بخره که بازم باید به $ داخلی باهاش حساب کنی و گارانتی هم نداره...

لینک به ارسال
قطعات و همه چیز وارداتی از زیر چشم گمرک رد میشه ??رق میکنه که از کجا بگیری و بیش از 30 درصد بهش گمرک میخوره،

مگه اینکه کسی که مسا??ر هست برای شما بخره که بازم باید به $ داخلی باهاش حساب کنی و گارانتی هم نداره...

من عموم الان دبی هستش چیز هایی مثل تل??ن همراه ??لش و... تاحالا برام خریده از اینجا هم ارزون تر

در ضمن خیالم از گمرک راحته

هر چی هم گر??تم گرانتی داره و یک بار هم ازش است??اده کردم

حالا سوال من اینه که از دبی بخرم بهتره یا از اینجا.

لینک به ارسال
دوست عزیز شما لط?? کن مدل کامل مادربوردی که است??اده میکنی رو اینجا ب??رست،

در ضمن مقدار پاور پایین باشه نمیشه از این قابلیت است??اده کرد از همه مهمتر این گرا??یک روی mainboardهای DDR2 سوارمیشه که ??کر نمیکنم مادربوردهایی از این قبیل از قابلیت SLI(است??اده از دو گرا??یک کاملا یکسان با چیپ NVIDIA) پشتیبانی کنن،

حالا باید دید که مدل مادربورد چی هست که یا باید جعبه رو داشته باشی یا از محیط BIOS و یااز برنامه هایی مثل CPU-Z برای اطلاع است??اده کنی.

وارد محیط Run (روی ص??حه دسکتاپ کلیدهای پنجره ویندوز و R رو همزمان باهم برای ورود به Run Command ??شار بده)

که شدی عبارت dxdiag رو تایپ کن تا به ص??حه نمایش دهنده تنظیمات سخت ا??زاری منتقل شی یعنی مثل عکسهای زیر

3958-dx-jpg3957-run-jpg

بهترین راه اطلاع از کان??یگ سیستم است??اه از برنامه سبک و آسانی مثلCPU-Z هست یا مراجعه به تنظیمات ص??حه بایوس.

لینک دانلود برنامه CPU-Z

چطور باید از ص??حه دکستاپم عکس بگیرم؟

تو قسمت Manufacturer:ASUSTek computer INC نوشته.

لینک به ارسال

با برنامه cpu-z میتونین همه اطلاعات سیستم خودتون رو ببینین البته شما برای تغییر گرا??یک مادربرد و رم و احتمالا پاور خودتون رو هم تعویض کنین .

لینک به ارسال

آخرش ما ن??همیدیم چه کارت گرا??یکی بخریم

• :confused:

لینک به ارسال
آخرش ما ن??همیدیم چه کارت گرا??یکی بخریم

• :confused:

1. برای خرید گرا??یک جدید رم شما باید ddr3 باشه

2. مادربرد شما باید عوض شه و drr3 رو ساپورت کنه .

3. پاور با قدرت بالاتری داشته باشین تا مشکل کمبود توان نداشته باشین .

لینک به ارسال
1. برای خرید گرا??یک جدید رم شما باید ddr3 باشه

2. مادربرد شما باید عوض شه و drr3 رو ساپورت کنه .

3. پاور با قدرت بالاتری داشته باشین تا مشکل کمبود توان نداشته باشین .

اما دوست من مادر برد ddr2 داره ولی گرا??بک nvidia gt430 ddr3 نصب کرده جواب هم داده.

لینک به ارسال

من پیش چند تا از دوستام که دیدم کارایی کارت گرا??یک ati خیلی بهتر از nvidia بوده ولی هنوز هم نمی دونم په کارت گرا??یکی بخرم.

لینک به ارسال
اما دوست من مادر برد ddr2 داره ولی گرا??بک nvidia gt430 ddr3 نصب کرده جواب هم داده.

سلام،

دوست عزیز باور کن که با این سوالها هیچ کمکی به خودت نمیکنی!

دوست شما اشتباه کردن که روی اسلات DDR2 کارت گرا??یک DDR3 سوار کردن این اشتباه رو یکی از دوستان من هم مرتکب شده و به مرور زمان مادربوردش به خاطر ناسازگاری سیستم برق DDR3 با DDR2 مشکل پیدا میکنه حالا اگه دوست داری میتونی از کسانی که تعمیرات انجام میدن بپرسی،

عزیز ،من عرض کردم که از برنامه CPU-Z برای گر??تن اطلاعات دقیق سخت ا??زاری است??اده کن تا از مدل Mainboard اطلاع پیدا بکنی،

شما میتونی گرا??یک gt430 ddr3 روی مادربورد DDR2 قرار بدی ولی کارایی پایینی پیدا میکنه میشه گ??ت تمام قابلیتها هیچ تلقی میشن به خاطر قدیمی بودن نوع اسلات گرا??یک روی مادربورد،

این حر?? شما مثل این هست که من پیش خودم بگم هیچ ??رقی بین usb2.0 وusb3.0 نیست و من باید هارد usb3.0 رو با تمام سرعت روی usb2.0 است??اده کنم که امکان نداره عزیز،

پس نمیتونی با خرید همچین قطعه ای انتظار بهترین کارایی رو داشته باشی چون مشکل شما نوع مادربورد هست و حر??ی رو که درمورد پاور زدم اینجا صدق میکنه که توان مورد نیاز این قطعه به تنهایی 400 وات هست و مطمئن باش با گذاشتن گرا??یک روی مادربورد و اجرای بازی crysis3 اولین ات??اقی که میو??ته اتصالی و سوختن پاور سیستمت هست که برای دوست من موقع اجرا کردن بازی resident evil 5 directx10 این ات??اق ا??تاد چون پاور سیستمش 330 معمولی بود و توانایی تامین اختصاصی برق تا مقیاس 380 وات برای گرا??یک 250GTS رو نداشت.

به هرحال از ما گ??تن و از شما نپذیر??تن تنها راه اطلاع از نوع مادربورد-رم-cpu سیستم شما هست،

خوب شما می??رمایین که من با 200هزار تومن چه گرا??یکی بخرم ؟

جواب :تازمانیکه شما مدل cpu و مادربوری که است??اده میکنی رو ن??رستی من هیچ راهنمایی نمیتونم بکنم دوست عزیز چون به این کار میگن سمبل کاری و کاره بیهوده،

برای اجرای بدون مشکل بازی crysis باید قطعاتی پرقدرت رو کنار هم داشته باشی چون این بازی روی ویندوز 7و8 اجرا میشه ودلیلش موتور را??یکی بسیار سنین بازی هست..

بنا به توضیح دلیل نشدن این کار باشه باید چندین ساعت توضیح بدم ولی مختصر و م??ید تکرار میکنم که برای اجرای بازیهای جدید ram-cpu-vga-mainboard-Power supply باید باهم همخوانی داشته باشن و هیچ کدوم اختلالی در کار هم ایجاد نکنن...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز باور کن که با این سوالها هیچ کمکی به خودت نمیکنی!

دوست شما اشتباه کردن که روی اسلات DDR2 کارت گرا??یک DDR3 سوار کردن این اشتباه رو یکی از دوستان من هم مرتکب شده و به مرور زمان مادربوردش به خاطر ناسازگاری سیستم برق DDR3 با DDR2 مشکل پیدا میکنه حالا اگه دوست داری میتونی از کسانی که تعمیرات انجام میدن بپرسی،

عزیز ،من عرض کردم که از برنامه CPU-Z برای گر??تن اطلاعات دقیق سخت ا??زاری است??اده کن تا از مدل Mainboard اطلاع پیدا بکنی،

شما میتونی گرا??یک gt430 ddr3 روی مادربورد DDR2 قرار بدی ولی کارایی پایینی پیدا میکنه میشه گ??ت تمام قابلیتها هیچ تلقی میشن به خاطر قدیمی بودن نوع اسلات گرا??یک روی مادربورد،

این حر?? شما مثل این هست که من پیش خودم بگم هیچ ??رقی بین usb2.0 وusb3.0 نیست و من باید هارد usb3.0 رو با تمام سرعت روی usb2.0 است??اده کنم که امکان نداره عزیز،

پس نمیتونی با خرید همچین قطعه ای انتظار بهترین کارایی رو داشته باشی چون مشکل شما نوع مادربورد هست و حر??ی رو که درمورد پاور زدم اینجا صدق میکنه که توان مورد نیاز این قطعه به تنهایی 400 وات هست و مطمئن باش با گذاشتن گرا??یک روی مادربورد و اجرای بازی crysis3 اولین ات??اقی که میو??ته اتصالی و سوختن پاور سیستمت هست که برای دوست من موقع اجرا کردن بازی resident evil 5 directx10 این ات??اق ا??تاد چون پاور سیستمش 330 معمولی بود و توانایی تامین اختصاصی برق تا مقیاس 380 وات برای گرا??یک 250GTS رو نداشت.

به هرحال از ما گ??تن و از شما نپذیر??تن تنها راه اطلاع از نوع مادربورد-رم-cpu سیستم شما هست،

خوب شما می??رمایین که من با 200هزار تومن چه گرا??یکی بخرم ؟

جواب :تازمانیکه شما مدل cpu و مادربوری که است??اده میکنی رو ن??رستی من هیچ راهنمایی نمیتونم بکنم دوست عزیز چون به این کار میگن سمبل کاری و کاره بیهوده،

برای اجرای بدون مشکل بازی crysis باید قطعاتی پرقدرت رو کنار هم داشته باشی چون این بازی روی ویندوز 7و8 اجرا میشه ودلیلش موتور را??یکی بسیار سنین بازی هست..

بنا به توضیح دلیل نشدن این کار باشه باید چندین ساعت توضیح بدم ولی مختصر و م??ید تکرار میکنم که برای اجرای بازیهای جدید ram-cpu-vga-mainboard-Power supply باید باهم همخوانی داشته باشن و هیچ کدوم اختلالی در کار هم ایجاد نکنن...

این از CPU:

NAME:INTEL PENTIM E5300

SPECIFICATION: PENTIUM®DUAL-CORE CPU E5300 @ 2.60HZ

این هم از Mianboard:

manufavturer: asustek coomputer inc

model: p5KPL-SE

حالا شما میگی من چیکار کنم.

راستی power چطور ب??همم چند وات؟

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال

عذر میخوام اینجا میپرسم ، اگه میشه جواب سوال منم بدید .

منم میخوام کارت گرا??یک رو ارتقا بدم ، مادر بوردم ddr 3 هست ، مدل Asus P5P43TD . رممم 4 گیگه ، سی پی یومم intel E7500 2.93 Ghz Dual Core ?? رو مادربوردم میتونم گرا??یک ddr 5 ببندم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ در ضمن پاورم 1000 واته ، 115/230 Function Switch V.

الان مثلاً من کارت 6870 یا 7850 بندازم پاور ساپورت میکنه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون میشم جواب بدید .

لینک به ارسال
عذر میخوام اینجا میپرسم ، اگه میشه جواب سوال منم بدید .

منم میخوام کارت گرا??یک رو ارتقا بدم ، مادر بوردم ddr 3 هست ، مدل Asus P5P43TD . رممم 4 گیگه ، سی پی یومم intel E7500 2.93 Ghz Dual Core ?? رو مادربوردم میتونم گرا??یک ddr 5 ببندم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ در ضمن پاورم 1000 واته ، 115/230 Function Switch V.

الان مثلاً من کارت 6870 یا 7850 بندازم پاور ساپورت میکنه ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون میشم جواب بدید .

دوست عزیز میشه به منم یاد بدی چطور باید ب??همم پاورم چند وات قدرت داره؟

لینک به ارسال
این از CPU:

NAME:INTEL PENTIM E5300

SPECIFICATION: PENTIUM®DUAL-CORE CPU E5300 @ 2.60HZ

این هم از Mianboard:

manufavturer: asustek coomputer inc

model: p5KPL-SE

حالا شما میگی من چیکار کنم.

راستی power چطور ب??همم چند وات؟

سلام:

مادربورد شما از

intel socket 775 پشتیبانی هست که با وجود ساپورت از ram DDR3 به دلیل عدم ساپورت از cpu 64بیتی با سوکت LGA1155-1156 مثل سری جدید و قدیمی corei3/5/7 که برای است??اده از آخرین توانایی موجود در جایگاه رم ddr3 مادربورد شما تا باس و ??رکانس 1333 رم ddr3 رو شناسایی میکنه که رای اجرای بازیهایی سنگین خوبه اما تا cpuهایی که گ??تم رو نداشته باشه عملا با مادربورد DDR2 هسچ ??رقی نداره.

به دلیل قدیمی بودن چیپست مادربورد(42نانومتری) نمیشه از cpuهایی 22نانومتری هستن(پشتیبانی از رمهایی با باس-??رکانس بالا مثل:1600-1800-2000-2133-2400) مثل core i3/5/7 روی این مادربورد است??اده کرد و باسهای بالا روی هر مادبوردی مخصوص سنگین ترین کار یعنی Over Clocking هست که به درد شما نمیخوره و خیلی هم هزینه برداره.

درمورد شناسایی پاور خوب بهترین راه باز کردن درب کیس و نگاه به مدل پاورهست-یا از طریق محیط بایوس(شاید اینتر??یس و محیط این مادربورد قابلیت نمایش پاور رو نداشته باشه و بهترین راه نگاه به بدنه پاور نصب شده در کیس هست)

به نظر من یه اگر پول نداری صبر کن چون $ داره میاد پایین و قطعاتی مثل cpu و ram درحال ارزون شدن هستن،

اگر بودجه بیشتری داری بگو تا پیشنهاد خرید بدم.....

لینک به ارسال
دوست عزیز میشه به منم یاد بدی چطور باید ب??همم پاورم چند وات قدرت داره؟

کیسو باز کن بزرگ رو پاور نوشته .

آقای Gamer_2013 میشه جواب منم بدید ؟

لینک به ارسال
کیسو باز کن بزرگ رو پاور نوشته .

آقای Gamer_2013 میشه جواب منم بدید ؟

سلام،

شما باید ببنی از چه پاوری است??اده میکنی Green-یا پاور معمولی به صورت Real؟

برای گرا??یکهایی که گ??تی و باتوجه به ولتاژ cpu بهتر هست که پاوری بالاتراز530 وات گرین داشته باشی وصد البته ورژنها ی پاور گرین به دلیل آپدیت شدن هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کی??ت باهم ??رق میکنن،

اگر بودجه داشته باشی خوب آپشن وسیعتر میشه و انتخاب راحتتر...

لینک به ارسال
سلام،

شما باید ببنی از چه پاوری است??اده میکنی Green-یا پاور معمولی به صورت Real؟

برای گرا??یکهایی که گ??تی و باتوجه به ولتاژ cpu بهتر هست که پاوری بالاتراز530 وات گرین داشته باشی وصد البته ورژنها ی پاور گرین به دلیل آپدیت شدن هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کی??ت باهم ??رق میکنن،

اگر بودجه داشته باشی خوب آپشن وسیعتر میشه و انتخاب راحتتر...

پاورم مارکش Logitex هست . حتماً باید عوضش کنی ؟ یه پاوری که کارمو راه بندازه قیمتش حدوداً چقدر میشه ؟

لینک به ارسال
سلام:

مادربورد شما از

intel socket 775 پشتیبانی هست که با وجود ساپورت از ram DDR3 به دلیل عدم ساپورت از cpu 64بیتی با سوکت LGA1155-1156 مثل سری جدید و قدیمی corei3/5/7 که برای است??اده از آخرین توانایی موجود در جایگاه رم ddr3 مادربورد شما تا باس و ??رکانس 1333 رم ddr3 رو شناسایی میکنه که رای اجرای بازیهایی سنگین خوبه اما تا cpuهایی که گ??تم رو نداشته باشه عملا با مادربورد DDR2 هسچ ??رقی نداره.

به دلیل قدیمی بودن چیپست مادربورد(42نانومتری) نمیشه از cpuهایی 22نانومتری هستن(پشتیبانی از رمهایی با باس-??رکانس بالا مثل:1600-1800-2000-2133-2400) مثل core i3/5/7 روی این مادربورد است??اده کرد و باسهای بالا روی هر مادبوردی مخصوص سنگین ترین کار یعنی Over Clocking هست که به درد شما نمیخوره و خیلی هم هزینه برداره.

درمورد شناسایی پاور خوب بهترین راه باز کردن درب کیس و نگاه به مدل پاورهست-یا از طریق محیط بایوس(شاید اینتر??یس و محیط این مادربورد قابلیت نمایش پاور رو نداشته باشه و بهترین راه نگاه به بدنه پاور نصب شده در کیس هست)

به نظر من یه اگر پول نداری صبر کن چون $ داره میاد پایین و قطعاتی مثل cpu و ram درحال ارزون شدن هستن،

اگر بودجه بیشتری داری بگو تا پیشنهاد خرید بدم.....

حالا با این سیستمی که من دارم بهترین گرا??یکی که واسه بازی میتونم بخرم چیه؟

یه مادر برد ddr3 قیمتش چنده.

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال
حالا با این سیستمی که من دارم بهترین گرا??یکی که واسه بازی میتونم بخرم چیه؟

یه مادر برد ddr3 قیمتش چنده.

هیچی....

والا من هر چی توضیح میدم شما دقت نمیکینی و به عنوان آخرین توصیه،پیشنهاد میکنم دوباره از ص??حه یک تا این ص??حه کامت ها رو مطالعه کن ،

چون هم من گ??تم و هم دوستان و بازم میگم تا زمانی که شما متوجه نشی داستان از چه قراره بنده هیچ مدلی رو معر??ی نمیکنم ??قط و ??قط به خاطر شما که ضرر نکنی.،

دیگه خود دانی میتونی همین الآن ص??حه رو ببندی و بری بیرون اون گرا??یکی که دوست شما پیشنهاد داده رو بخری ویا میتونی در یه مدت پول جمع کنی تا زمانیکه قطعات ??علی در آینده ای نه چندان دور ارزون بشن ،

اگر گرا??یک رو بخری و هیچ قابلیتی برای شما نداشته باشه اول از همه دل خودت میسوزه و ناراحتیش برای کسی دیگه از جمله کسبه نیست.

درضمن به غیر از من هستن که پیشنهاد گرا??یک بدن،

مو??ق و تندرست باشی...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...