رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
پاورم مارکش Logitex هست . حتماً باید عوضش کنی ؟ یه پاوری که کارمو راه بندازه قیمتش حدوداً چقدر میشه ؟

والا اگر نظره منو بخوای برای Gaming اعتمادی به پاورهای غیر از گرین ندارم چون پاورهای دیگه نه اینکه بد باشن ??قط زیاد خوب نیستن و قابل اعتماد برای قطعات جدید نیستن برای اینکه حر??م رو کاملا متوجه بشی من یه لینک قرار میدم که هم گرا??یکهایی با چیپست ATI و هم NVIDIA رو دسته بنده کرده و هیچ خطایی هم در مقایسها نیست :

مشخصات کارت گرا??یکهای گرا??یکهای NVIDIA و ATI

Green 600A-EU

Green 635B-US

Green 535-B

باتوجه به گرا??یک مد نظر شما پیشنهاد من این سه مدل هست که 635B-US واقعا پاور قوی هست،

گارنتی معتبر تمامی این پاورها(پاورهای گرین)شرکت آینده سیما هست پس مراقب باش که خدایی نکرده کلاه سرت نزارن؛

قیمتها در شهرهای مختل?? ??رق میکنه و قیمت ودتای اولی بالای 230 هزار تومن و سومی 185هزارتومن هست....

سایتهای خیلی زیادی در این زمینه هستن واین کمپانی تقریبا شناخته شده هست،مقدار ولتاژ ورودی تقریبا در گرا??یکهای تولید ASUS-PNY-XFX-MSIو... مشابه با گرا??یکهای ساخته شده در این کمپانی هستن،

اما باید ببینی چه گرا??یکی از چه کمپانی میخوای که انتخاب خیلی راحتتر و دقیقتر میشه.

اون سایتی که معر??ی کردم خیلی بیشتر از من در این زمینه به شما کمک میکنه و اطلاعاتش دقیق دقیق هست...:hd:

در ضمن شما باید رنج پولی خودت رو بگی که میخوای نهایتا برای پاور چه قدر هزینه بکنی به خاطره اینکه اشتباه در خرید شوخی بردار نیست..

اما من چندمدل از قیمت 150تا250هزارتومن به شما معر??ی میکنم و موقع خرید باید پرس و جو بکنی که مطمئن باش خبری از توضیحات ??نی نیست :

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقای gamer -2013 بودجه من به 500000 هزار تومن ارتقا یا??ت حالا شما پیشنهاد بده با این پول په مادر برد و پاور و گرا??یکی بخرم.

راستی اگه رم 3گیگ ddr2 خودم رو ب??روشم میتونم با پولش رم3گیگ ddr3 بخرم اخه قیمت ddr2 دو برابر ddr3 یه ودر ضمن نگ??تی قیمت مادربردddr3 چقدره.

من سیستمم رو از دب میخرم ارزون تره و شما هم نگران گمرکی اون نباش.

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال
اقای gamer -2013 بودجه من به 500000 هزار تومن ارتقا یا??ت حالا شما پیشنهاد بده با این پول په مادر برد و پاور و گرا??یکی بخرم.

راستی اگه رم 3گیگ ddr2 خودم رو ب??روشم میتونم با پولش رم3گیگ ddr3 بخرم اخه قیمت ddr2 دو برابر ddr3 یه ودر ضمن نگ??تی قیمت مادربردddr3 چقدره.

من سیستمم رو از دب میخرم ارزون تره و شما هم نگران گمرکی اون نباش.

دوست عزیز اگر اشکالی نداره من شب جواب شما رو بدم چون الآن گر??تارم و چندساعت دیگه کامل صحبت میکنیم.

اما قبلش بگم که با این بودجه باتوجه به قیمتهای ??علی سیستمی قوی نمیتونی Assemble کنی و ممکنه قطعات ارزونتر یا خیلی گرون بشن به خاطر وضعیت بی ثبات بازار $

ولی خلاصه بخوام بگم باید بپرسی اونجا قیمت چقدره بدون گمرک و من در سریعترین زمان هم از ماردبورهای gigabyte و هم asus پیشنهاد می??رستم،

یک مادربورد خوب گیگابایت یا asus با سیستم ddr3 و بدون usb3.0 وبدون قابلیتهای کامل یک مادربورد DDR3 مثل پورت ساتا3 و باس رم،واسه asus از 192 تا 220 هزارتومن با گارانتی سازگار ارقام،واسه مادربورد ddr3 با ساپورت رم تا باس 1333 از گیگابایت با گارانتی آواژنگ قیمت 230 تا 240 هزار تومن هست و اینم به خاطر نواسانات $ متغییر میشه...

برای گرا??یک و پاور هم بپرس و درآخر بازهم تکرار میکنم که:

این قطعات با گارانتی سرویس ??روخته میشن یعنی در صورت خراب شدن قطعه طی م??اد گارانتی ،شما میتونی با مراجعه به گارنتی از بابت تعمیر و تعویض قطعات روی گرا??یک-مادربورد جواب بگیری که با خرید از دوبی ??قط میتونی قطعه رو بخری و برای هر بار خرابی باید به کسی که برای شما وارد کرده تهویل بدی تا درصورت گارانتی داشتن تعویض یا تعمیر بشن،

البته داخل ایران تعمبرات تخصصی قطعات انجان میشه اما به خاطر تحریم ??قط شرکتهایی از جمله سازگار ارقام-آونگ-آواژنگ-الماس و چندتای دیگه در مورد تعویض قطعه خراب شده با قطعه اورجینال در صورت رعایت م??اد گارانتی-وارانتی تضمین 100% رو خواهند داد.

تا شب خدانگه دار...:4:

لینک به ارسال
دوست عزیز اگر اشکالی نداره من شب جواب شما رو بدم چون الآن گر??تارم و چندساعت دیگه کامل صحبت میکنیم.

اما قبلش بگم که با این بودجه باتوجه به قیمتهای ??علی سیستمی قوی نمیتونی Assemble کنی و ممکنه قطعات ارزونتر یا خیلی گرون بشن به خاطر وضعیت بی ثبات بازار $

ولی خلاصه بخوام بگم باید بپرسی اونجا قیمت چقدره بدون گمرک و من در سریعترین زمان هم از ماردبورهای gigabyte و هم asus پیشنهاد می??رستم،

یک مادربورد خوب گیگابایت یا asus با سیستم ddr3 و بدون usb3.0 وبدون قابلیتهای کامل یک مادربورد DDR3 مثل پورت ساتا3 و باس رم،واسه asus از 192 تا 220 هزارتومن با گارانتی سازگار ارقام،واسه مادربورد ddr3 با ساپورت رم تا باس 1333 از گیگابایت با گارانتی آواژنگ قیمت 230 تا 240 هزار تومن هست و اینم به خاطر نواسانات $ متغییر میشه...

برای گرا??یک و پاور هم بپرس و درآخر بازهم تکرار میکنم که:

این قطعات با گارانتی سرویس ??روخته میشن یعنی در صورت خراب شدن قطعه طی م??اد گارانتی ،شما میتونی با مراجعه به گارنتی از بابت تعمیر و تعویض قطعات روی گرا??یک-مادربورد جواب بگیری که با خرید از دوبی ??قط میتونی قطعه رو بخری و برای هر بار خرابی باید به کسی که برای شما وارد کرده تهویل بدی تا درصورت گارانتی داشتن تعویض یا تعمیر بشن،

البته داخل ایران تعمبرات تخصصی قطعات انجان میشه اما به خاطر تحریم ??قط شرکتهایی از جمله سازگار ارقام-آونگ-آواژنگ-الماس و چندتای دیگه در مورد تعویض قطعه خراب شده با قطعه اورجینال در صورت رعایت م??اد گارانتی-وارانتی تضمین 100% رو خواهند داد.

تا شب خدانگه دار...:4:

شما نگران گارانتی نباش عموم مدام در حال س??ر به دبی یه.

لینک به ارسال
شما نگران گارانتی نباش عموم مدام در حال س??ر به دبی یه.

سلام،

بله متوجه شدم الآن ص??حات قبلی رو خودنم ببینم چی نوشته بودم.

خوب چیزایی که نوشتم و نقل قولش کردی و خوندی و نظرت چیه میخوای صبر کنی یا سریع بخری؟

لینک به ارسال
سلام،

بله متوجه شدم الآن ص??حات قبلی رو خودنم ببینم چی نوشته بودم.

خوب چیزایی که نوشتم و نقل قولش کردی و خوندی و نظرت چیه میخوای صبر کنی یا سریع بخری؟

من میتونم تا 15 روز صبر کنم تا اون موقع کا??یه اگه کا??ی نیست پس همین حالا چند تا چیز پیشنهاد بده بخرم

راستی یکی از دوستام میخواد واسه بازی گرا??یک بخره بین این 3تا کارت کدوم واسه بازی بهتره:

Nvidia geforce gt520 2gig ، amd radeon hd6450 ، nvidia gt430 2gig

ویرایش شده توسط saeedtvn

لینک به ارسال

چند دقیقه صبر کن جواب این پست و پست قبلی رو قرار میدم...:93:

لینک به ارسال

GT520 از لحاظ مقدار رم و ??رکانس و مهمتر از همه مموری اینتر??یس از amd 6450 بالاتره.

حالا شما بپرس میخواد gt520 گیگابایت بخره یا Asus?

لینک به ارسال
GT520 از لحاظ مقدار رم و ??رکانس و مهمتر از همه مموری اینتر??یس از amd 6450 بالاتره.

حالا شما بپرس میخواد gt520 گیگابایت بخره یا Asus?

شما درمورد gt430 2gig چیزی نگ??تی و بین گیگابایت و asuse هم براش ??رق نمیکنه حالا هرکدوم بهتره شما بگو.

در ضمن تو یه سایت کارت گرا??یک های gt520 و amd6450 رو با هم مقایسه کرده بود در نتیجه هاش نوشته بود amd6450 بهتر هستش.

میتونی خودت ببینی این هم آدرسش:

http://www.sakhtafzarmag.com/group-review/8011-1390-09-21-10-24-29.html

لینک به ارسال
شما درمورد gt430 2gig چیزی نگ??تی و بین گیگابایت و asuse هم براش ??رق نمیکنه حالا هرکدوم بهتره شما بگو.

در ضمن تو یه سایت کارت گرا??یک های gt520 و amd6450 رو با هم مقایسه کرده بود در نتیجه هاش نوشته بود amd6450 بهتر هستش.

میتونی خودت ببینی این هم آدرسش:

http://www.sakhtafzarmag.com/group-review/8011-1390-09-21-10-24-29.html

سایت بدی نیست ولی خیلی هم مانورهای تخصصی نمیده و بیشتر سلیقه ای برخورد میکنه البته این نظره منه؛ و برای مقایسه یا Compare باید از ??سایتهای Benchmark است??اده کرد این گرا??یک روی مادربوردهایی بهترین کارایی رو داره که از قبلیت AMD CrossFire پشتیبانی کنن یعنی مادربورهای چیپست اینتل مثل گیگابایت H77وZ77 که مشابه SLI در NVIDIA هست و اجازه است??اده از دوگرا??یک AMD با GPU کاملا یکسان رو میده،

در ضمن نمیدونم کی این حر??و راجب gt520 وamd6450 زده چون ??رکانس پایه gt520 از نوع 1گیگ بالاتر از هردومدل 2گیگه amd6450 هست ،

وهرج??تشون از HDCP پشتیبانی میکنن و روس کاغذ gt5201gig قویتره حالا شاید در عمل ضعی??تر باشه که ??کر نمیکنم.

اما gt430 128 مگ مموری اینتر??یس میخواد که دو گرا??یک قبلی نص?? این مقدار بود ولی رزولوشن 1080P نیست درواقع ورودی hd نداره،

اما gt4302gig از هردو گرا??یک قبلی هم بالاتره وه از HD پشتیبانی میکنه...

لط??ا سوال نپرس بزار لیست مادربورد رو کاملش کنم:icon_346[1]:

به دوستت همون سایتی که در ص??حات قبلی معر??ی کردم رو پیشنهاد کن و بهش بگو دست به دامنه سایتای ایرانی نشه....

لینک به ارسال
سایت بدی نیست ولی خیلی هم مانورهای تخصصی نمیده و بیشتر سلیقه ای برخورد میکنه البته این نظره منه؛ و برای مقایسه یا Compare باید از ??سایتهای Benchmark است??اده کرد این گرا??یک روی مادربوردهایی بهترین کارایی رو داره که از قبلیت AMD CrossFire پشتیبانی کنن یعنی مادربورهای چیپست اینتل مثل گیگابایت H77وZ77 که مشابه SLI در NVIDIA هست و اجازه است??اده از دوگرا??یک AMD با GPU کاملا یکسان رو میده،

در ضمن نمیدونم کی این حر??و راجب gt520 وamd6450 زده چون ??رکانس پایه gt520 از نوع 1گیگ بالاتر از هردومدل 2گیگه amd6450 هست ،

وهرج??تشون از HDCP پشتیبانی میکنن و روس کاغذ gt5201gig قویتره حالا شاید در عمل ضعی??تر باشه که ??کر نمیکنم.

اما gt430 128 مگ مموری اینتر??یس میخواد که دو گرا??یک قبلی نص?? این مقدار بود ولی رزولوشن 1080P نیست درواقع ورودی hd نداره،

اما gt4302gig از هردو گرا??یک قبلی هم بالاتره وه از HD پشتیبانی میکنه...

لط??ا سوال نپرس بزار لیست مادربورد رو کاملش کنم:icon_346[1]:

به دوستت همون سایتی که در ص??حات قبلی معر??ی کردم رو پیشنهاد کن و بهش بگو دست به دامنه سایتای ایرانی نشه....

یه سیستم خوب برام معر??ی کن میخوام کیس جدید بخرم لط??ا قیمت هر قطعه رو هم جداگونه بنویس.

لینک به ارسال

یه سیستم خوب برام معر??ی کن میخوام کیس جدید بخرم لط??ا قیمت هر قطعه رو هم جداگونه بنویس.

لط??ا cpu و graphic و ram ومادربرد و پاور پیشنهاد بده قیمت هر کدوم رو جداگونه بگو همش در حد 650 تا 700 ??قط میخوام کیس بخرم.

لینک به ارسال

لط??ا cpu و graphic و ram ومادربرد و پاور پیشنهاد بده قیمت هر کدوم رو جداگونه بگو همش در حد 650 تا 700 ??قط میخوام کیس بخرم.

سلام،

من مادربورهارو برای شما با امکانت کلید در جدولی کناره همدیگه قرار دادم و لینکش را آپلود میکنم...

لینک به ارسال
سلام،

من مادربورهارو برای شما با امکانت کلید در جدولی کناره همدیگه قرار دادم و لینکش را آپلود میکنم...

پس بقیه قطعات چی میشه؟

لینک به ارسال

??ایل رو دانلود کن و درباره مادربوردها از طریق اینترنت-توضیحاتی که شما اصلا نخوندی و مراجه به وبسایت گیگابایت ببین کدوم کارایی بیشتر مده نظرت هست،

قیمت مادربورهای درون جدول بالای 175هزار تومن بوده و قیمت مادربوردهای Z77-DS3HوH77-Ds3H در صورت موجود بودن با آخرین آپدیت(1.1) به ترتیب 610 و 418-420 هزار تومن قیمت دارند،

لینک به ارسال

اقای gamer-2013 با تشکر از راهنمایی ها و زحماتتون ولی بازم نگ??تی واسه کیس جدیدم چه cpuوgraphic وram و pawer بخرم

لینک به ارسال

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gigabyte GV-N430-2GI

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]266/400[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gigabyte GV-N610D3-2GI

[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]209/600

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به ارسال
اقای gamer-2013 با تشکر از راهنمایی ها و زحماتتون ولی بازم نگ??تی واسه کیس جدیدم چه cpuوgraphic وram و pawer بخرم

دوست عزیز باید طی 4 ص??حه توضیح دادان خودت هم یه تلاشی بکنی و یه خورده مطالعه داشته باشی.

شما اگر از اول بودجه نهایی رو میگ??تی اینقدر کار طولانی نمیشد.

چون الظاهر هیچ توجهی به نکات مهم نداری و ??قط حر?? خودت رو میزنی -دیگه نمیدونم بهت چی بگم N بار توضیح دادم وتکرار کردم که اول باید مادربوردی که میخوای رو انتخاب کنی و بعد باتوجه به میزان ورودی پاور گرا??یک نوع پاور سیستم رو برای خرید مشخص بکنی،

شما به تلاشی هم باید خودت بکنی،من جدول رو درست کردم چون خیلی سایزش زیاد بود توی ص??حه تاپیک نشون داده نمشید برای همین به PDF سیو کردم و لینک مستقیم رو با حجم 20 کیلو بایت برای شما قرار دادم و چندبار گ??تم از cpuهای سری intelLGA1155 که 2گروه 3مجموعه ای i3/i5/i7 هستن روی این مادربوردها پشتیبانی میشه اما شما پشت سره هم میپرسی..

دریغا که به جواب گوش نمیدی.

من ??ردا قیمت تمام مادربوردهای درون جدول رو قرار میدم-بعد از انتخاب مادربورد مد نظرت گرا??یکی که دوست داری رو اسم ببر چون من دیگه هیچ سوال تکراری رو جواب نخواهم داد دوست گرامی....

مو??ق و تندرست باشی......

لینک به ارسال

برای cpuهای اینتل سوکت 1155 بهترین رمها Apacer و Corsair هستن...

لینک به ارسال
[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gigabyte GV-N430-2GI[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]266/400[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Gigabyte GV-N610D3-2GI[/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[TD]209/600[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

سلام،

ممنون مرتضی ایشون جواب و راهنمایی گر??ته منتها خیلی دل دل میکنه و من تا جایی که میشد به زبان مادری برای این دوست عزیزمون توضیح دادم ....

لینک به ارسال

منم یک کارت گرا??یک AMD 6670دارم و مادربرد من asus ph61 دارم سی پی یو هم intel g840 core i3 پاور هم green 430 برای اجرای بازی های امروزی میشه بگید که گرا??یکو ارتقا بدم یا cpu?ممنون میشم کسی جواب منو بده

لینک به ارسال

یه سوال سوال داشتم

اون دوستم که می خواس کارت گرا??یک بخره میخواد دسته دوم بخره حالا سوال من اینه که کارت گرا??یک دسته دوم ارزش خرید داره.

لینک به ارسال
منم یک کارت گرا??یک AMD 6670دارم و مادربرد من asus ph61 دارم سی پی یو هم intel g840 core i3 پاور هم green 430 برای اجرای بازی های امروزی میشه بگید که گرا??یکو ارتقا بدم یا cpu?ممنون میشم کسی جواب منو بده

سلام،

دوست عزیز ،

من درست متوجه نشدن مدل cpu شما g840 هست یا core i3?

شما مادربورد خوبی داری و در صورت داشتنم cpu core i3 و گرا??یکی که گ??تی به نظر من مادربورد رو آپدیت کن تا بتونی از آخرین قدرت رمهای DDR3 FSB1600 است??اده کنی...

و بعدا گرا??یک و cpu رو تعویض کن.

مثلا بعد از تعویض مادربورد میتونی گرا??یک amd6950 1-2gig DDR5 بخری که خیلی گرا??یک قوی هست و به نام کیت over clock در نت معرو?? هست ...

لینک به ارسال
یه سوال سوال داشتم

اون دوستم که می خواس کارت گرا??یک بخره میخواد دسته دوم بخره حالا سوال من اینه که کارت گرا??یک دسته دوم ارزش خرید داره.

به هیچ عنوان برای گیمینگ و کارهای گرا??یکی سمته گرا??یک دسته دوم نباید ر??ت چون معلوم نیست قبلا چه ات??اقاتی برای این قطعه ا??تاده.

شاید تعمیر شده باشه...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

چجوری مادر برد و اپدیت کنم منظورت اینه عوضش کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...