رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام

یه سوال داشتم ماجرای این اوركلاک کردن کارت گرا??یک چیه میشه برام توضیح بدین ممنون میشم.

پیشنهاد میکنم تو خط این قضیه نیو??تی که واویلاست،

ببین وقتی engine clock گرا??یک مثلا روی810 مگاهرتز باشه با است??اده از برنامه های overclock مثل D3D و... engine clockوcoreclock گزا??یک رو تا اندازه ای بالاتر میبرن برای پردازشهای گرا??یکی بیش از توان قطعه که محتاج داشتن مادربورد مخصوص اورکلاک-رم بسیار قوی و cpu ای که کم نذاره هست که باید مادربورد از overclock نهایی cpu هم پشتیبانی کنه.

الیته این خلاصه خلاصه بود و پبشنهاد میکنم راجبش تحقیق کنی چون بحث م??صلی داره و باید به خیلی از ??اکتورهای دخیل در این موضوع اشاره کرد که وقت یاری نمیکنه....:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

یه سوال داشتم ماجرای این اوركلاک کردن کارت گرا??یک چیه میشه برام توضیح بدین ممنون میشم.

بهترین حالت اورکلاک اینه که کارت توی کارخونۀ سازنده اوور شده باشه وگرنه دستی بخوای انجام بدی همین چیزائی که دوستمون گ??ت لازمه تازه ممکنه در صورت عدم آگاهی مناسب به قطعاتت آسیب وارد کنی :stretcher:

لینک به ارسال
آقا به عنوان سئوال آخر اگر که من این کارت gt640 2gig inno3d را بخرم میتوانم از تمام قدرتش است??اده کنم

چون که در حالت معمولی سرعت پردازنده گرا??یکیش 1800 مگاهرتزه و سرعت مموریش 1800 مگاهرتز حالا اگه من اینو روی مادربردم که p8h61 هست نصب کنم سرعتش همینه ؟؟؟

اگه مشکلی نداره که برم بخرمش از همین لینکه قیمتش هم که مناسبه

Inno3D GT640 2GB Nvidia Geforce Graphic Card (INNO3D :: ???? 3 ??) - ???????? - ???? ?????? - NVIDIA

راهنمایی کنید ممنون می شم ??قط دوباره نگید برو z77 بخر و برو 4 هسته ای بخر ??قط راهنمایی کلی درباره ی گرا??یک کنید ممنون

آقا به عنوان سئوال آخر اگر که من این کارت gt640 2gig inno3d را بخرم میتوانم از تمام قدرتش است??اده کنم

چون که در حالت معمولی سرعت پردازنده گرا??یکیش 1800 مگاهرتزه و سرعت مموریش 1800 مگاهرتز حالا اگه من اینو روی مادربردم که p8h61 هست نصب کنم سرعتش همینه ؟؟؟

اگه مشکلی نداره که برم بخرمش از همین لینکه قیمتش هم که مناسبه

Inno3D GT640 2GB Nvidia Geforce Graphic Card (INNO3D :: ???? 3 ??) - ???????? - ???? ?????? - NVIDIA

راهنمایی کنید ممنون می شم ??قط دوباره نگید برو z77 بخر و برو 4 هسته ای بخر ??قط راهنمایی کلی درباره ی گرا??یک کنید ممنون

:flapper: برو z77 بخر

اینم مقایسۀ تصویری بین دو تا کارتت. برای است??اده از توان کارت گرا??یک جدید است??اده از مادربرد با اسلات pci3 توصیه میشه خب :11:

راستی اینو هم بگم بعدأ نگی نگ??ت حتی همین کارن جدیدت توی رزلوشن ??ول اچدی حتی روی مادربرد با اسلات pci3 یه جاهائی ا??ت ??ریم میده دیگه از قدیم گ??تن هر چی بیشتر پول بدی بیشتر پلو میخوری

دوتا نکته توی این عکس مهمه

1- اینه که از مموری اینتر??یس 64 میپری روی 128 و این خیلی عالیه

راستی من توی اینترنت (سایت های خارجی)گشتم همین کارت 640 با اینتر??یس 192 بیتی هم موجوده که مسلمأ بهتره از 128 بیتی !!

2-همون pci3 که باعث میشه بهترین کارکرد رو از کارتت بگیری

در پایان این خودتی که باید تصمیم بگیری ما ??قط میتونیم تا اونجائی که در توانمون هست کمکت کنیم و خرید این کارت هم گام بزرگی در ارتقای سیستمت هست

اما باز هم میگم سر کیسه رو شل کنی بهتره ها

[ATTACH=CONFIG]4050[/ATTACH]

لینک به ارسال

آقا دستتون درد نکنه من همین gt640 رو س??ارش دادم و خریدم تا چند روز دیگه برام می یاد ??قط بگید که این کارت گرا??یک قبلیم رو چطوری ب??روشم؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
آقا دستتون درد نکنه من همین gt640 رو س??ارش دادم و خریدم تا چند روز دیگه برام می یاد ??قط بگید که این کارت گرا??یک قبلیم رو چطوری ب??روشم؟؟؟؟؟؟

سلام

میشه بعد از است??اده نتیجه رو به ما هم بگی؟:93:

لینک به ارسال

یه عکس از کارت با نام کاربری : Tragzes لازمه.روی کاغذ نام کاربری رو با ماژیک بنویسید عکس هم باید جوری باشه که ??ن کارت کامل دیده بشه بعد عکس رو ب??رستید به ایمیلم : Tragzes@Yahoo.com

وقتی برای کارت مشتری پیدا کردم اطلاع میدم کارت رو به آدرس خریدار ارسال خواهید کرد بعد دریا??ت و تست شماره کارتتون رو می??رستید پول رو میزنم به حسابتون

پستهای قبلی رو کامل نخوندنم کارت گرا??یک ??علیتون دقیقا چی هستش؟

لینک به ارسال

سلام

کارت گرا??یک inno3d gt 630 nvidia رو مادربرد GA-H61MA-D2V نصب میشه یش نه؟

[h=1][/h][h=1][/h]

لینک به ارسال
سلام

کارت گرا??یک inno3d gt 630 nvidia رو مادربرد GA-H61MA-D2V نصب میشه یش نه؟

سلام،

متاس??انه مادربوردی که شما انتخاب کردی ??قط Pciexpress 2.0 داره و بهتر هست که این گر??یک رو روی h61ma-d2v تست نکنی

چون هم امکان داره assemble و شناسایی نشه و هم دردراز مدت به دلیل ??شار زیاد کاری ،به مادربود آسیب بزنه...

لینک به ارسال

سلام یه سوال!!!

سیستمی که من دارم اینه

cpu:pentium dualcore e5400 2.7ghz

ram:2gb

vga:nvidea geforce 9500 1gb

motherboard:gigabyte ep41_ud3l

سوالی که دارم اینه که بدون تعویض مادربورد و cpuتا چقدر میتونم رم و گرا??یکمو ارتقا بدم؟؟؟؟!!

لط??ا هرکی میدونه بگه؟؟؟!!!!!!؟؟؟!!!!

لینک به ارسال

سلام یه سوال!!!

سیستمی که من دارم اینه

سوالی که دارم اینه که بدون تعویض مادربورد و cpuتا چقدر میتونم رم و گرا??یکمو ارتقا بدم؟؟؟؟!!

لینک به ارسال

سلام یه سوال!!!

سیستمی که من دارم اینه

سلام،

تا 4گیگ رم DDR3 با باس 1333 روی این ماردبورد خیلی قدیمی میشه گذاشت اما به دلیل اینکه مادربورد شما از Intel Socket LGA775 پشتیبانی میکنه برای است??اده از ماکزیمم کارایی رم DDR3 باید مادربوردی با socket lga1155 بخری تا از امکانات قطعات DDR3 و 64بیتی به طور کامل است??اده بکنی...

لینک به ارسال

کمک در خرید کارت گرا??یک

این سیستم منه

رم:4gb

مادربورد:p8h61

سی پی یو:intel g840 2.80

کارت گرا??یک:ATI RADEON HD 6670

به نظرتون برای اجرای بازی های امروزی با بالاترین کی??یتشون باید کارت گرا??یک و ارتقا بدم یا CPU رو ممنون میشم پاسخ بدید

من 500 هزار تون بودجخ دارم برای خرید ATI HD 7750

اینو بخرم یا GTX 650 V رو یا CPU بخرم

لینک به ارسال
این سیستم منه

به نظرتون برای اجرای بازی های امروزی با بالاترین کی??یتشون باید کارت گرا??یک و ارتقا بدم یا CPU رو ممنون میشم پاسخ بدید

این سیستم منه

ت??اوت دو کارت مشخص میکنه عملا 650 برتر و بهتره

این هم مقایسه دو کارت

4095-untitled-jpg

و در مورد سیستم سوالت قبلا پاسخ داده شده دیگه :smile:

اما یه بار دیگه میگم

ببین برای اجرای بازی های رایانه ای روی حداکثر جزئیات باید به رزلوشنی که انتخاب میکنی نگاه کرد

مثلا همین سیستم تو همۀ بازیهارو روی رزلوشن HD میتونه با بالاترین کی??یت اجرا کنه

روی رزلوشن FULL HD بیشتر بازی هارو نمیتونه روی حداکثر جزئیات نشون بده

ببین حداکثر جزئیات بستگی به رزلوشن داره هر چی رزلوشن بالاتری انتخاب کنی به سخت ا??زار قوی تری احتیاج داری و بالطبع به هزینۀ بالاتر

آخه محدودیتی روی پی سی نیست از نظر حداکثر گرا??یک و باید دید حداکثر گرا??یک ار نظر تو روی چه رزلوشنیه!!!!

اما خیلی سادس جزئیات بالا با رزلوشن بالا حداقل به ...

یک سی پی یو core i7 نیاز داره که حداقل 700-800 باید بپردازی واسش

یک مادربرد با چیپست Z77 که اونم نزدیک به یک میلیون میشه

حداقل 8 گیگ رم با کی??یت

و حداقل یک کارت گرا??یک 2 میلیونی

پاور و کیس و مخل??اتشم یه 1 تومنی حداقل در میاد

حداقل 600 تومن برای یک مانیتور با کی??یت

تازه اگه این همه خرج کنی ممکنه بعضی از بازی ها برای لحظاتی روی رزلوشن 1920 ??ول اچ دی ا??ت ??ریم بدن

این حداقل سیستم برای بازی روی رزلوشن ??ول اچ دی هست چون برای لذت بردن باید پول خرج کنی

این تازه سیستمیه که بر مبنای LGA 1155 هست و اگه LGA 2011 بخوای به مراتب گرونتر در میاد

لینک به ارسال
این سیستم منه

سلام،

احساس میکنم من قبلا هم جواب شما رو دادم حالا مهم نیست،

شما باید اول از همه مادربورد رو برای داشتن cpu چدید و پرقدرت تعویض کنی،

بعد از تعویض مادربورد و قبل از خرید گرا??یک 7750 و یا gtx650 اگر گرا??یک از سری 1تا2گیگ اورکلاک(OC) باشه باید powe supply سیستم شما حداقل 535 وات برای سیستم برق رو به اشتراک بزاره که در مورد گرا??یکهای 7750 1و2گیگی اورکلاک به طور اختصاصی حداقل توان 400 وات و در مورد gtx650 نوع تایتان 450 وات و نوع gtx 400 وات لازم هست که از طریق وردوی 8pin و همچنین 6pin توان مجزا رو برای کارکرد گرا??یک از power supply میگیره و طبیعتا تعداد این سوکتهای 6 و8 پینی ورودی برق به نوع گرا??یک وابسته هست.

با بودجه شما بهترین کار خرید یک مادربورد گیگابایت یا Asus از سری h77یاz77 هست و بعد از تعویض اکثر قطعات جدید رو پشتیبانی میکنه نه همه قطعات رو.

در هرصورت با این مادربورد شما هیچ کی??یتی از قطعات جدید رو احساس نمیکنی و صر?? نظر از اینکه اصلا مادربورد شما DDR5 رو به خاطر نداشتن PCI Express3.0 پشتیبانی نمیکنه....

لینک به ارسال
سلام یه سوال!!!

سیستمی که من دارم اینه

خرج کردن روی این سیستم درجا زدنه

در مورد گرا??یک بهترین گذینه با توجه به مادربردت geforce 8800 ULTRA هست دقت کن حتمأ ultra باشه

این کارت زمانی بهترین کارت گرا??یک دنیا بود با توجه به مادر بردت و با توجه به مموری اینتر??یس این کارت که 384 بیتی هست بهترین گذینه واسه گرا??یک همینه و ??قط هم مدل اولترا 384 بیتی هست

اینم مقایسه کارتی که داری با 8800 اولترا

[ATTACH=CONFIG]4096[/ATTACH]

البته همچنان پیشنهاد اصلی من اینه که با لگد بزنی زیر این سیستم و یدونه جدید بخری

:drool:

لینک به ارسال

گرا??یک گالکسی داریم اگر داریم قیمتش چنده

لینک به ارسال

عزیزان من دارم یه سیستم دیگه میدم جمع کنم می خوام کارت گرا??یکم انویدیا باشه و رمش 2گیگ می خوام خیلی قوی باشه قیمتش هم ??ضایی نباشه چی بگیرم بهتره ddr5 هم باشه بعد این که یه د??عه خیلی داغ نکنه مثل گرا??یک تایتان

لینک به ارسال
عزیزان من دارم یه سیستم دیگه میدم جمع کنم می خوام کارت گرا??یکم انویدیا باشه و رمش 2گیگ می خوام خیلی قوی باشه قیمتش هم ??ضایی نباشه چی بگیرم بهتره ddr5 هم باشه بعد این که یه د??عه خیلی داغ نکنه مثل گرا??یک تایتان

سلام،

مدل مادربورد+کل بودجه برای خرید گرا??یک رو ب??رست

لینک به ارسال

سلام میشه بگید کارت گرا??یک گالکسی 2گیگ رو از چه سایتی میتونم بخرم.

لینک به ارسال

ببخشید که بازم میگم ولی نگ??تید از چه سایتی گیر بیارم.:4:

لینک به ارسال
ببخشید که بازم میگم ولی نگ??تید از چه سایتی گیر بیارم.:4:

سلام،

دوست عزیز خیلی داری وسواس به خرج میدی ها!!!

این گرا??یک در م??ابل برندهایی مثل PNY-gigabyte-Asus-MSI اصلا حر??ی برای گ??تن نداره.

در بازار هم گرا??یکهایی زیادی ازش موجود نیست-گارانتی جالبی هم نداره،

من به اندازه کا??ی شمارو راهنمایی کردم ولی شما نمیخوای تصمیم بگیری به هرصورت گرا??یک گالکسی با وجود اینکه چیپ NVIDIA رو داره اما خریدش کاره عاقلانه ای نیست...:4:

لینک به ارسال

ببخشید واسه خودم که نمیخوام.

من هی حساب سر انگشتی کردم دیدم اگه بخوام کامپیوترم رو ارتقا بدم بیش از 1 میلیون خرج داره تازه باز هم بازی ها رو باکی??یت اجرا نمی کنه گ??تم چه کاریه صبر میکنم میرم ps4 میخرم راحت بازی میکنم.:smi.le:

لینک به ارسال

خواهش میکنم من به خاطر اینکه متضرر نشی هشدار دادم.

خوب کنسول برای بازی بهتره اما از زمان ورود ps4 به بازار تا زمانیکه کپی خور بشه ممکنه چندسال طول بکشه و شما بعد از خرید کنسول مجبوری اورجینال بازی کنی که باتوجه به نرخ $ وقیمت ps4 هزینه بالایی هم داره و درصورت داشتن یک کامپیوتر با کان??یگی بالا طبیعتا خرید یا دانلود بازیهای کامپیوتر به صر??ه تر هست...:93:

لینک به ارسال
سلام،

مدل مادربورد+کل بودجه برای خرید گرا??یک رو ب??رست

مدل مادربورد:asus p5kpl epu

بودجه رو وللش ??قط می خوام 2 گیگ باشه انویدیا هم باشه

لینک به ارسال
مدل مادربورد:asus p5kpl epu

بودجه رو وللش ??قط می خوام 2 گیگ باشه انویدیا هم باشه

سلام،

این مادربورد که ??سیله باید عوضش کنی،

تو مگه ECS با core i7 نداشتی؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...