رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

داداش ببخش نام??هوم بود.

من از مدل radeon hd 6570 تا 6990 میخواستم بدونم قیمتا چطوره. حالا مادربردش ??رقی نداره. گیگابایت باشه که بهتر. مرسي

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
داداش ببخش نام??هوم بود.

من از مدل radeon hd 6570 تا 6990 میخواستم بدونم قیمتا چطوره. حالا مادربردش ??رقی نداره. گیگابایت باشه که بهتر. مرسي

سلام،

برای آخرین بار میگم :

1.لینک سایت گیگابایت رو برای شما قرار دادم تا براساس ??اکتورهای مربوط به گرا??یک مدل یا مدلهایی انتخاب کنی.

2.مادربرد صر?? نظر از برندش خیلی مهمه بنا به دلایلی که در ص??حه قبل توضیح دادم.

3.قیمت 6450 از 250 هزارتومن شروع میشه،برای 6870 و گرا??یکهای بالاتر این سری قیمتی بالغ بر 580 هزارتومن داره.

بودجه شما باید مشخص بشه چون اینجوری ??قط داری زمان از دست میدی به این خاطر که دوباره قطعات گرونتر میشن...:4:

لینک به ارسال

داداش ببخش منظورتو کامل متوجه میشم ولی وقتی تو بازار نزدیک به من نداره خوب من چیکار کنم؟

در ضمن من ??قط میخواستم قیمت پایه رو بدونم که شما اطلاع دادی. خرید پستی هم که اطمینانی بهش نیست.بازم مرسی.

لینک به ارسال
داداش ببخش منظورتو کامل متوجه میشم ولی وقتی تو بازار نزدیک به من نداره خوب من چیکار کنم؟

در ضمن من ??قط میخواستم قیمت پایه رو بدونم که شما اطلاع دادی. خرید پستی هم که اطمینانی بهش نیست.بازم مرسی.

hamed127 عزیز نیازی به عذرخواهی نیست به خاطر خودت گ??تم که دقت داشته باشی.

درضمن برای خرید پستی میتونی از سایتهایی مثل رایان صبا-دیجی کالا و کیمیا آنلاین است??اده کنی.

البته خوب هیچ خریدی مثل خرید حضوری نیست اما سایتهای بالا شناخته شده هستن....:4:

لینک به ارسال

سلام.میخواستم بدونم میشه گرا??یگ pci express 3 رو رو مادربورد pci 2 نصب شه.

مشخصات سیستمم

cpu : core i3 2100 3.1 ghz

motherboard : ga-p61-usb3-b3

ram : 4 gig 1333 mhz geil

و یه چیز دیگه اینکه ??ک کنم تو سایت giga زده که با اپدیت نرم ا??زاری میشه مادربوردم رو به pci 3 ارتقا بدم.ایا چنین چیزی امکان داره یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام.بله میشه کارت نسل سوم رو روی مین نسل دوم گذاشت و بدون ایراد کار میکنه

در مورد آپدیت بایوس امکان تبدیل مادربورد pcie2 به pcie3 می باشد ??قط در صورتی که سی پی یوتون رو ارتقاء بدید کل سیستم pcie3 میشود،این آپدیت ساپورت سی پی یوهای سوکت 1155 نوع pcie.3 رو به مین بوردتون اضا??ه میکنه برای اینکه نیازی به تعویض مین نباشد ولی روی عملکرد کلی مین با همین پردازنده در رابطه بارابط کارت گرا??یک تاثیری نداره.برای بهره بری از حداکثر قدرت کارت گرا??یک باید سی پیو هم pcie.3 خریداری کنید

مو??ق باشید

لینک به ارسال

این گرا??یک الان چنده؟ و نظرتون دربارش؟

لینک

لینک به ارسال

??روش ??وری

سلام دوستان.من یه گرا??یک خریدم از دوبی Asus GTX580 Direct CU II خیلی خیلی خ??نه عاشقشم اما متاس??انه نتونستم سیستمشو ببندم.اینو واسه بتل ??یلد خریدم چون کامل 60 ??ریم اجرا میکرد.

هنوز یک بارم است??اده نکردم. اونم ??قط هرچی نگاهش کردم :sa0d::sweat::-_-:نیاز شدید هم به پول دارم این روزا.:=Z: بدهکارم :sweat:

کسی هست خریدار باشه؟؟ زیر قیمت هم می??روشم. 2750 د??رهم خریدمش.

یه مادربورد هم خریدم maximus iv Extreme-Z توجه کنین exteme-Z نه extreme خالی.این با گرا??یک کامل مچه و مخصوص گیم سنگین و اوورکلاکه.

که لینکشو از سایتش مییدم ببینید اگه هم خاستین ازش عکس میگیرم می??رستم.

[ATTACH=CONFIG]5515[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5516[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5517[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5518[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5519[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5520[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]5521[/ATTACH]

جغبه هاشون به لط?? برادران گمرکیه عقده ای (نه همشون) پاره شده

ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5 - Graphics Cards - ASUSاگه قطعه شناسین تو قسمت specification مشخصاتشو بخونین می??همین چه هیولاییه.GDDR5 هستش نه GDDR3

http://www.asus.com/Motherboards/MAXIMUS_IV_EXTREMEZ/

بازم میگم زیر قیمت میدم.چون خیلی نیاز دارم به پولش.اینا زندگیم بودن اما خوب.... :sa0d::sad:

لینک به ارسال

این سیستممه

رم : 4گیگ 2 تا 2 گیگ 1333

گرا??یک : gt520 2gig

مادربورد : p8h61

سی پی یو : g620 2.60 ghz

می خوام گرا??یک gt640 بندازم رو سیستمم من بایوس مادربوردم نسخه 4305 آخرین آپدیت ارائه شده اسوس هست و می توانم gt640 را بر روی سیستمم وصل کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

روی این سیستم چه گرا??یکی بهتره:

CPU:

AM3 - FX-8350 - 4.0GHz - X8

Motherboard:

ASUS - Crosshair V Formula-Z

RAM:

G.SKILL - Quad Channel 16GB - 2133 -(2x8GB) - Trident X

با پاور Green:

GREEN - GP1235B

میخوام بخرم تو گرا??یکش موندم AMD یا NVIDIA

لینک به ارسال
روی این سیستم چه گرا??یکی بهتره:

CPU:

AM3 - FX-8350 - 4.0GHz - X8

Motherboard:

ASUS - Crosshair V Formula-Z

RAM:

G.SKILL - Quad Channel 16GB - 2133 -(2x8GB) - Trident X

با پاور Green:

GREEN - GP1235B

میخوام بخرم تو گرا??یکش موندم AMD یا NVIDIA

سلام،

به خاطر اینکه سیستم شما AMD هست به نظز من اگر از GPU AMD است??اده کنی راندمان پردازشی و پردازش گرا??یکی سیستمت بالاتر میره،

البته نه اینکه Nvidia روی سیستم شما عملکرد خوبی نداره، ??قط از باب مچ بودن میگم و الا ATI 7990 6GB با GTX680 4G از لحاظ ??رکانس پایه و ماکزیمم رم ت??اوت آنچنانی نداره تازه هزینه GTX پایینتر و به صر??ه تر هم هست.

گرا??یکهای سری 7000 ATI اگرچه مموری اینتر??یس بالاتری نسبته به nvidia دارن اما ورژن OPENGL سری GTX و GTXTi از سری 7000 رادئون بالاتر هست.

یشنهاد میکنم چند روز برای خرید صبر کنی چون قیمتها به خاطر قیمت و نرخ $ روند نزولی پیدا کردن .............

لینک به ارسال
سلام،

به خاطر اینکه سیستم شما amd هست به نظز من اگر از gpu amd است??اده کنی راندمان پردازشی و پردازش گرا??یکی سیستمت بالاتر میره،

البته نه اینکه nvidia روی سیستم شما عملکرد خوبی نداره، ??قط از باب مچ بودن میگم و الا ati 7990 6gb با gtx680 4g از لحاظ ??رکانس پایه و ماکزیمم رم ت??اوت آنچنانی نداره تازه هزینه gtx پایینتر و به صر??ه تر هم هست.

گرا??یکهای سری 7000 ati اگرچه مموری اینتر??یس بالاتری نسبته به nvidia دارن اما ورژن opengl سری gtx و gtxti از سری 7000 رادئون بالاتر هست.

یشنهاد میکنم چند روز برای خرید صبر کنی چون قیمتها به خاطر قیمت و نرخ $ روند نزولی پیدا کردن .............

مرسی علی جان مثل همیشه عالی و کامل بود. اره عجله ای ندارم برای خرید این سیستم چون هزینه کلیش بالا هست.

??قط یک سوال اونم اینه که opengl نمیدونم تا چه حد تاثیر گذار هست روی نتیجه گرا??یک؟

لینک به ارسال
??قط یک سوال اونم اینه که opengl نمیدونم تا چه حد تاثیر گذار هست روی نتیجه گرا??یک؟

OPENGL به خاطر داشتن API یا همون رابطهای نرم ا??زازی مخصوص سخت ا??زار(کارت گرا??یک) تاثیر زیادی در Rendering و پردازش صحیح و سریع تصاویر 2D و 3D به جا میزاره ، بعبارتی مسئول ایجاد و کنترل این اعمال هست.

در واقع opengl به خاطر سازگاری زیادی که با سخت ا??زار مربوط به خودش داره میتونه در اعمال و ا??کتهای سایه و نور خیلی تاثیر گزار باشه،

پس هرچی ورژن بالاتری از این API برای گرا??یک در نظر گر??ته شده باشه پس اون قطعه کارکرد بهتری هم میتونه داشته باشه،

OPENAL هم یک API هست که برای کنترل و ایجاد اصوات 3D برای بازیها و همینطور بعضی از نرم ا??زارها ساخته و ارائه شد..........

لینک به ارسال

حی?? این کارت که بخواهید ب??روشیدش

اگر ??قط در حد تست است??اده شده تا چند ساعت دیگه بهتون خبر میدم حداکثر چند میشه ??روختش

سلام دوستان.من یه گرا??یک خریدم از دوبی Asus GTX580 Direct CU II خیلی خیلی خ??نه عاشقشم اما متاس??انه نتونستم سیستمشو ببندم.اینو واسه بتل ??یلد خریدم چون کامل 60 ??ریم اجرا میکرد.

هنوز یک بارم است??اده نکردم. اونم ??قط هرچی نگاهش کردم :sa0d::sweat::-_-:نیاز شدید هم به پول دارم این روزا.:=Z: بدهکارم :sweat:

کسی هست خریدار باشه؟؟ زیر قیمت هم می??روشم. 2750 د??رهم خریدمش.

یه مادربورد هم خریدم maximus iv Extreme-Z توجه کنین exteme-Z نه extreme خالی.این با گرا??یک کامل مچه و مخصوص گیم سنگین و اوورکلاکه.

که لینکشو از سایتش مییدم ببینید اگه هم خاستین ازش عکس میگیرم می??رستم.

5515-dsc00011-jpg

5516-dsc00013-jpg

5517-dsc00014-jpg

5518-dsc00015-jpg

5519-dsc00016-jpg

5520-dsc00020-jpg

5521-dsc00019-jpg

جغبه هاشون به لط?? برادران گمرکیه عقده ای (نه همشون) پاره شده

ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5 - Graphics Cards - ASUSاگه قطعه شناسین تو قسمت specification مشخصاتشو بخونین می??همین چه هیولاییه.GDDR5 هستش نه GDDR3

http://www.asus.com/Motherboards/MAXIMUS_IV_EXTREMEZ/

بازم میگم زیر قیمت میدم.چون خیلی نیاز دارم به پولش.اینا زندگیم بودن اما خوب.... :sa0d::sad:

لینک به ارسال

بله دوست عزیز بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد

این سیستممه

رم : 4گیگ 2 تا 2 گیگ 1333

گرا??یک : gt520 2gig

مادربورد : p8h61

سی پی یو : g620 2.60 ghz

می خوام گرا??یک gt640 بندازم رو سیستمم من بایوس مادربوردم نسخه 4305 آخرین آپدیت ارائه شده اسوس هست و می توانم gt640 را بر روی سیستمم وصل کنم ؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

دوستان می خواستم نظرتون رو راجب به کارت گرا??یک Intel HD Graphics 3000 بدونم! چطوری کار می کنه و اینکه برای بازی میشه ازش است??اده کرد یا نه؟ و همینطور Intel HD Graphics 4000 چی؟ اونم در چه حد قوی هست؟!

هر کی اطلاعی داره ، ممنون میشم یه توضیح خوب بهم اخه واجبه!

با تشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

Intel Pentium®Dual-core E5300 @2.60 GHz

ram 2gig ddr2

nvidia geforce 9500 gt

maderbord gigabit EP41-UD3L

اگه بخوام تا چقدر میتونم گرا??یک و cpu را ا??زایش بدم. بدونه اینکه مادربوردم عوض کنم.

ویرایش شده توسط moeinpes

لینک به ارسال
Intel Pentium®Dual-core E5300 @2.60 GHz

ram 2gig ddr2

nvidia geforce 9500 gt

maderbord gigabit EP41-UD3L

اگه بخوام تا چقدر میتونم گرا??یک و cpu را ا??زایش بدم. بدونه اینکه مادربوردم عوض کنم.

سلام،

این مادررد DDR2 هست و با سی پی یو Intel Socket LGA775 سازار هست و در بهترین شرایز با انجام OverClock از رمهای DDR2 با باس 1066 پشتیبانی میکنه،

حداکثر مقدار رمی که میشه روی این مادربرد گذاشت 8 گیگ با باس 800Mhz به صورت معمولی و 1066Mhz در صورت آورکلاک هست،

روی این مادربرد امکان ارتقاء CPU به یک CPU سوکت 1155 نیست و اگر دنبال cpuهای سری Corei هستی باید یک مادربرد 1155 بخری،

کلا روی این مین برد به خاطر قدیمی و ضعی?? بودن،قطعات جدید اگر شناسایی بشن به خاطر سوکت cpu کارایی خیلی کمی دارن........

لینک به ارسال

44721.png

با سلام

دوستان می خواستم نظرتون رو راجب به کارت گرا??یک Intel HD Graphics 3000 بدونم! چطوری کار می کنه و اینکه برای بازی میشه ازش است??اده کرد یا نه؟ و همینطور Intel HD Graphics 4000 چی؟ اونم در چه حد قوی هست؟!

هر کی اطلاعی داره ، ممنون میشم یه توضیح خوب بهم اخه واجبه!

با تشکر

لینک به ارسال
سلام،

این مادررد DDR2 هست و با سی پی یو Intel Socket LGA775 سازار هست و در بهترین شرایز با انجام OverClock از رمهای DDR2 با باس 1066 پشتیبانی میکنه،

حداکثر مقدار رمی که میشه روی این مادربرد گذاشت 8 گیگ با باس 800Mhz به صورت معمولی و 1066Mhz در صورت آورکلاک هست،

روی این مادربرد امکان ارتقاء CPU به یک CPU سوکت 1155 نیست و اگر دنبال cpuهای سری Corei هستی باید یک مادربرد 1155 بخری،

کلا روی این مین برد به خاطر قدیمی و ضعی?? بودن،قطعات جدید اگر شناسایی بشن به خاطر سوکت cpu کارایی خیلی کمی دارن........

یه مادربورد و گرا??یک gt630 2gig ddr3 و ram 4 ddr3 قیمتش چند درمیاد?

لینک به ارسال
یه مادربورد و گرا??یک gt630 2gig ddr3 و ram 4 ddr3 قیمتش چند درمیاد?

الآن به Specification مادربرد شما دقت کردم که رم تا باس 1066 رو بدون آورکلاک شناسایی میکنه و برای است??اده از رمهای DDR3 1333 باید آورکلاک انجام بدی که البته با LGA775 چیز جالبی درنمیاد.

راجب قیمت مادربرد و رم DDR3 باید بودجه شما مشخص بشه،

قیمت GT630 2GB با برد ASUS هم حدود 270 تا 285 هزارتومن هست که شامل گارانتی اصلی 3 ساله و دوساله سازگار هست.

این نکته رو هم درنظر داشته باش که بعد از تعویض مادربرد و خرید یک مادربرد DDR3 مثلا LAG1155 دیگه CPU ??علی سیستم شما روی مادربرد جدید به خاطر اندازه سوکت CPU پشتیبانی نمیشه وباید یک CPU هم بخری.

این روزها بازار کامپیوتر نوساناتی داشته و هنوزم داره و ممکنه قطعات ارزونتر هم بشن اما مادربرد کمی ا??زایش قیمت داشته،

قیمت یک مادربرد سری H61 با قابلیتهای معمولی و پورت USB3.0 حدود 177 تا 180 هزارتومن هست..........

لینک به ارسال

به من هم کمک میکنید؟ قیمت اون کرا??یک که لینک گذاشتم چنده الان؟

لینک به ارسال

سلام،

5870 گرا??یک قدیمی هست به خاطر ورژن opengl که داره و یک گرا??یک pci2.1 نسبتا خوبه.

گیگابایت 58702GB در بازار موجود نیست،

قیمت زمان موجودی این گرا??یک 915تا 920 هزارتومن بوده الآن اگر موجود باشه قیمت پایینتری داره............

لینک به ارسال
حی?? این کارت که بخواهید ب??روشیدش

اگر ??قط در حد تست است??اده شده تا چند ساعت دیگه بهتون خبر میدم حداکثر چند میشه ??روختش

سلام اصلا تاحالا است??اده نشده.حتی تست :(

نه این نه مادربوردم.حتی یکبارم تست نکردم که بدونم چجورین.

لینک به ارسال

6870 رو پیشنهاد میکنم یه نموره از 5870 ضعی?? تره ولی همقدرت محسوب میشن الان وحشتناک گرون شدن(قبل تحریما زیر 300 قیمتشون بود) البته نه دیگه 900 با 880 براتون 6970 میتونم جور کنم

البته دست دومش حدود 520 تا حداکثر 600 خرید ??روش میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...