رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

مدل لب تاپ اینه

خب گرا??یکش intel 4000 هست دیگه! در مورد این لب تاپ توضیحات رو بده و بگو رمش تا چقدر میره بالا؟ درضمن نظر شخصیتو هم در مورد این لب تاپ بگو که در کل چجوریه؟

بازم ممنون

سلام،

والا نمیدونم چرا واسه core i3 3120 نوشته پردازنده گرا??یکی IntelHD 4000 چون این گرا??یک Onboard واسه یک سوکت دیگه هست یعنی واسه سری 4000 از cpu های اینتل ،

حالا کاری به گرا??یکش نداریم که من شک دارم intelHD4000 باشه ولی مقدار رم تا 4 گیگ از نوع 1600 ساپورت میکنه که باز به اشتباه نوشته BUS 1333،

در سایت ACER که این مدل پیدا نمیشه ??کر میکنم توق?? تولید شده،

اگر میخوای بخری این مدل جالب نیست....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید...لپ تاپ من مدل ACER ASPIRE E1-571G با مشخصات:

intel cor i5 2.6 GHz with turbo boost up to 3.2GHz

Nvdia Geforce 710M with 2GB Dedicated

4GB DDR3 Memory

هست...میخواستم بیبسنم ماکزیمم میتونم قظعاتش رو تا چه حد ارتقا بدم از رم گر??ته تا سی پی یو..ممنون میشم که راهنماییم کنید.

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید...لپ تاپ من مدل ACER ASPIRE E1-571G با مشخصات:

intel cor i5 2.6 GHz with turbo boost up to 3.2GHz

Nvdia Geforce 710M with 2GB Dedicated

4GB DDR3 Memory

هست...میخواستم بیبسنم ماکزیمم میتونم قظعاتش رو تا چه حد ارتقا بدم از رم گر??ته تا سی پی یو..ممنون میشم که راهنماییم کنید.

شما برنامه زیر رو دانلود کن و مشخصات کامل لپتاپ مثل مدل کامل CPU -گرا??یک رو ب??رست تا ببینیم Maximum رم این لپتاپ جقدر هست،

اگر cpu مدل 3230M بود شما تا 8 گیگ رم DDR 3 با باس 1600 میتونی روی این لپتاپ assembly کنی........

لینک به ارسال
شما برنامه زیر رو دانلود کن و مشخصات کامل لپتاپ مثل مدل کامل CPU -گرا??یک رو ب??رست تا ببینیم Maximum رم این لپتاپ جقدر هست،

اگر cpu مدل 3230M بود شما تا 8 گیگ رم DDR 3 با باس 1600 میتونی روی این لپتاپ assembly کنی........

آره مدل cpu :

intel cor i5-3230M 2.6 GHz with turbo boost up to 3.2GHz

لط??ا اگه میشه هزینه هاش و قیمت هاشم بهم بگو

[ATTACH=CONFIG]6178[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6179[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6180[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6181[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید...

من میخوام کارت گرا??یک جدید بگیرم

مادربرد من P55H-A2 (V1.0)ـه.تو سایتش نزده که چه کارت‌گرا??یک هایی رو ساپورت میکنه.ممون میشم راهنماییم کنید و بگید که چه کارتایی رو می‌تونم بگیرم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.میخواستم یه چند تا قطه بهم معر??ی کنین با قیمتشون برای یه سیستم میخوام ممنون.

یه cpu corei3

ram 4 ddr3

و یک مادربرد ddr3

لینک به ارسال
سلام،

والا نمیدونم چرا واسه core i3 3120 نوشته پردازنده گرا??یکی IntelHD 4000 چون این گرا??یک Onboard واسه یک سوکت دیگه هست یعنی واسه سری 4000 از cpu های اینتل ،

حالا کاری به گرا??یکش نداریم که من شک دارم intelHD4000 باشه ولی مقدار رم تا 4 گیگ از نوع 1600 ساپورت میکنه که باز به اشتباه نوشته BUS 1333،

در سایت ACER که این مدل پیدا نمیشه ??کر میکنم توق?? تولید شده،

اگر میخوای بخری این مدل جالب نیست....

اره منم تو سایت ایسر گشتم نبود! یعنی الان یه هیچ وجه ساپورت نمی کنه این لب تاپ رو؟

درضمن لب تاپ های زیادی دیدم که پردازنده ی i3 دارن و گرا??یکشون 4000 هستش!

لینک به ارسال
اره منم تو سایت ایسر گشتم نبود! یعنی الان یه هیچ وجه ساپورت نمی کنه این لب تاپ رو؟

درضمن لب تاپ های زیادی دیدم که پردازنده ی i3 دارن و گرا??یکشون 4000 هستش!

سلام،

آره شما درست میگی من اصلا حواسم نبود دارم راجب لپتاپ حر?? میزنم واسه core i3 های مثلا 3120 همون IntelHD 4000 isj و برای core i3 های نسل قبلی یعنی 2000 همون intelHD 3000 هست که رم ddr3 رو تا باس 1333 به صورت نرمال بدون انجام آورکلاک شناسایی میکنن که بهشون Sandy Bridge هم میگن.

حالا زیاد مهم نیست شما میتونی تا 4 گیگ رم 1333 یا 1600 روش Assemble کنی البته 1600 خیلی بهتره.

آدرس ??روشنده هم خواستی بگو پ.خ کنم.......

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید...

من میخوام کارت گرا??یک جدید بگیرم

مادربرد من P55H-A2 (V1.0)ـه.تو سایتش نزده که چه کارت‌گرا??یک هایی رو ساپورت میکنه.ممون میشم راهنماییم کنید و بگید که چه کارتایی رو می‌تونم بگیرم

با تشکر

سلام،

مادربرد شما سوکت LGA1156 هست و از گرا??یکهای PCIExpress 2.0 و DDR3 به خوبی پشتیبانی میکنه البته روی این مادربرد میتونی از گرا??یکهای PCIE3.0 و DDR5 هم است??اده کنی ولی خوب طبیعتا ??شار بیشتری رو روی مادربرد اعمال میکنه اما از لحاظ باس رم تا 1600 رو بدون مشکل شناسایی میکنه که این یک پوینت مثبت هست.

با این حال شما میتونی از گرا??یکهای 6000 از ATI و 600 از NVIDIA است??اده کنی هر مدلی هم مدنظر داشتی اسم ببر تا جزییات و قیمتش رو ??رار بدم........

لینک به ارسال
سلام.میخواستم یه چند تا قطه بهم معر??ی کنین با قیمتشون برای یه سیستم میخوام ممنون.

یه cpu corei3

ram 4 ddr3

و یک مادربرد ddr3

سلام،

عزیز اگر بودجه ت رو میگ??تی خیلی بهتر میشد،

اما حالا هم موردی نداره Corei 3 اگر LAGA1155 مدنظر شماست دومدل محبوب 3220 و 3210 در بازار ازش موجود هست که خودمن هم از 3210 دارم است??اده میکنم،

اما LGA1156 خیلی کمیاب و قدیمیتر هست(ضعی?? نیست) ??قط سوکت ??رق میکنه که ترتیب باس رمهای DDR3 هم عوض میشه.

رم هم به نظر برای سازگاری با core i ها Apacer Panther DDR3 4G FSB1600 از همه مناسبتر هست که قیمت به صر??ه ای هم داره جدا از کارایی خوبش.

مادربرد هم که بهترین چیپست برای هماهنگی همه جوره با core iها چیپست Z77 هست که هم Asus و هم Gigabyte مدلهای خوبی وادر بازار کردن اما مهمترین مسئله بحث بودجه هست که همه چیز رو مشخصتر میکنه........

لینک به ارسال
سلام،

عزیز اگر بودجه ت رو میگ??تی خیلی بهتر میشد،

حدود 800 تومن.

لینک به ارسال
حدود 800 تومن.

بودجه ت خیلی کمه چون برای خرید ??قط 4 قطعه اصلی نزدیک به 980 هزار تومن بودجه لازم داری.

Mother Board :Gigabyte GA-H77-DS3H

360 تا 365 هزارتومن

CPU : Intel Core i3 3220

331 تا 335 هزارتومن

RAM : Apacer Panther DDR3 4G FSB 1600

110 تا 115 هزارتومن

Power Supply : Green 485 A-EU 485WAT REAL

158 تا 160 هزارتومن

این قیمت ها حدودی هستن و ممکنه بالاتر هم باشن یا شاید ه??ته دیگه ا??ت کنن اما زیاد تغییر ندارن.

با این بودجه نمیتونی گرا??یک بخری،البته این مادربرد گرا??یک onboard هست که برای اجرای ??رامین ساده درنظر گر??ته شده (intelHD2500)...

لینک به ارسال

با این بودجه نمیتونی گرا??یک بخری،البته این مادربرد گرا??یک onboard هست که برای اجرای ??رامین ساده درنظر گر??ته شده

یه گرا??یک خوب حدودا چقدر میشه؟

لینک به ارسال
سلام،

مادربرد شما سوکت lga1156 هست و از گرا??یکهای pciexpress 2.0 و ddr3 به خوبی پشتیبانی میکنه البته روی این مادربرد میتونی از گرا??یکهای pcie3.0 و ddr5 هم است??اده کنی ولی خوب طبیعتا ??شار بیشتری رو روی مادربرد اعمال میکنه اما از لحاظ باس رم تا 1600 رو بدون مشکل شناسایی میکنه که این یک پوینت مثبت هست.

با این حال شما میتونی از گرا??یکهای 6000 از ati و 600 از nvidia است??اده کنی هر مدلی هم مدنظر داشتی اسم ببر تا جزییات و قیمتش رو ??رار بدم........

سلام و ممنون از پاسختون

من مدل gt610-sl-2gd3-l رو مد نطر دارم.

ممنون

لینک به ارسال

حواستون باشه 610 ضعی?? ترین کارت گرا??یک سری 600 است درمورد باس حا??ظه یا بیت،کلاک هسته تعداد ترانزیستور و پهنای باند کارت بیشتر دقت کنید

الان برای اجرای خوب بازی ها حداقل یک کارت گرا??یک 128 بیت لازمه

سلام و ممنون از پاسختون

ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
یه گرا??یک خوب حدودا چقدر میشه؟

با سلام دوست عزیز از لینک زیر میتونین قیمت کارت های گرا??یک موجود در بازار و بقیه سخت ا??زارهای دیگه رو بنا به قدرت مالی خودتون انتخاب کنین :

http://www.sakhtafzarmag.com/companies/10191-hardware-price-list.html

ویرایش شده توسط mortezatroy

لینک به ارسال
سلام و ممنون از پاسختون

ممنون

من بهت gt 630 2gig رو پیشنهاد میکنم

لینک به ارسال
من بهت gt 630 2gig رو پیشنهاد میکنم

آره.ممنون.خودمم تو ??کر همین بودم

حواستون باشه 610 ضعی?? ترین کارت گرا??یک سری 600 است درمورد باس حا??ظه یا بیت،کلاک هسته تعداد ترانزیستور و پهنای باند کارت بیشتر دقت کنید

الان برای اجرای خوب بازی ها حداقل یک کارت گرا??یک 128 بیت لازمه

ممنون که گ??تین.میرم سراغ 630 که 128ـه.

لینک به ارسال
آره مدل cpu :

intel cor i5-3230M 2.6 GHz with turbo boost up to 3.2GHz

لط??ا اگه میشه هزینه هاش و قیمت هاشم بهم بگو

6178-1-jpg6179-2-jpg6180-3-jpg6181-4-jpg

سلام،

مشکلی نداره هر مدل رم ddr3 fsb 1600 4G که خواستی میتونی بزاری ولی به شرط اینکه مادربرد لپتاپ 2 تا اسلات رم داشته باشه تا بتونی یک رم ddr3 دیگه کنارش assemble کنی ار یک اسلات مخصوص رم داره که ??قط میتونی یک رم 8 گیگ ddr3 روی مادربرد assemble یا مونتاژ کنی.

از رم 8 گیگ مدلهای زیادی در بازار هست اما بیشتر 1333 هستن تا 1600 حالا که مثلا Silicon power ddr3 8G FSB 1333 قیمتی حدود 189 تا 199 هزارتومن داره.

اگر تهران هستی میتونی تشری?? ببری بازار رضا یا پاساژ ولیعصر و یک تحقیق خودت داشته باشی،

سایتهایی مثل کیمیا آنلاین-رایان سبا-دیجی آنلاین ,.... سایتهای خوب و بروزی در زمینه قطعات PC و Laptop و خود laptop هستن.....

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه سیستم پیشنهاد کنید که بازی های روز رو بشه رو حالت medium بازی کرد؟ با قیمتشون حدودی. ممنون

این سیستم خوبه

Cpu: g2020 ???

M.b: h61-c

Vga: MSI - ATI RADEON R6870 ???

Ram: apacer-4g-1333??? ??? ??? ???

ویرایش شده توسط moeinpes

لینک به ارسال
سلام،

مشکلی نداره هر مدل رم ddr3 fsb 1600 4G که خواستی میتونی بزاری ولی به شرط اینکه مادربرد لپتاپ 2 تا اسلات رم داشته باشه تا بتونی یک رم ddr3 دیگه کنارش assemble کنی ار یک اسلات مخصوص رم داره که ??قط میتونی یک رم 8 گیگ ddr3 روی مادربرد assemble یا مونتاژ کنی.

از رم 8 گیگ مدلهای زیادی در بازار هست اما بیشتر 1333 هستن تا 1600 حالا که مثلا Silicon power ddr3 8G FSB 1333 قیمتی حدود 189 تا 199 هزارتومن داره.

اگر تهران هستی میتونی تشری?? ببری بازار رضا یا پاساژ ولیعصر و یک تحقیق خودت داشته باشی،

سایتهایی مثل کیمیا آنلاین-رایان سبا-دیجی آنلاین ,.... سایتهای خوب و بروزی در زمینه قطعات PC و Laptop و خود laptop هستن.....

آره تهرانم...خیلی ممنون از راهنماییت.

لینک به ارسال

سلام یک لب تاپ هستش مدلش اینه دسته دوم چه قدر می ارزه sony vaio

ram 8gb ddr3 cpu cori7 2.2gh graphic 1gb screen display 1920.1080 3D 16.4"inch HDD 640 gb

لینک به ارسال
سلام یک لب تاپ هستش مدلش اینه دسته دوم چه قدر می ارزه sony vaio

ram 8gb ddr3 cpu cori7 2.2gh graphic 1gb screen display 1920.1080 3D 16.4"inch HDD 640 gb

با سلام البته دقیق قیمت الان بازارش رو نمیدونم ولی بالای 2.5 میتونه ب??روش برسه .

لینک به ارسال

سلام دوستان

ارزونترین هارد 1tra و 2tra موجود در بازار قیمتش چقده

??قط واسۀ ذخیرۀ ??ایل های rar میخوام و ازشون هیج است??ادۀ دیگه ای نمیخوام بکنم

buffer و.... اصلأ مهم نیست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...