رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

سیستم خنک کننده گرا??یک و سی پی یو رو چک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

??ن هر دو سالم هستند به نظرت ويندوز رو عوض كنم 8.1 درست ميشه راستي ويندوز 8.1 هيچ مشكلي با درايو ها نداره داداش كمك كن چرا اينجوري ميشه قبلا اينجوري نبود

لینک به ارسال
مین برد z77 ایسوس

سی پی یو corei 5

رم کینگ مکس 2 تا 4 گیگ

میشه مشخصات و جزییات کاملشو بگید ؟!

ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام روزتون بخیر خسته نباشید من یه لب تاپ مدل msi cx480 دارم که همزمان 2تا کارت گرا??یک داره یهintel که ??کر میکنم انبورد هست و nvidia 420m میخواستم بدونم میتونم کارت گرا??یکش رو ارتقا بدم؟

لینک به ارسال
سلام روزتون بخیر خسته نباشید من یه لب تاپ مدل msi cx480 دارم که همزمان 2تا کارت گرا??یک داره یهintel که ??کر میکنم انبورد هست و nvidia 420m میخواستم بدونم میتونم کارت گرا??یکش رو ارتقا بدم؟

عضو کردن کارت گرا??یک لب تاپ ??ک کنم غیر ممکن باشه! در کل ??قط میشه رم لب تاپ رو تغییر داد نه چیز دیگش و کار سختیه!

لینک به ارسال

سلام به همهمن تازگی ها با مشکل هنگ و خاموش شدن pc در هنگام بازی کردن مواجه میشم خاموش شدن یا نشدنش بگیر نگیر داره یعنی بعضی مواقع مثل ساعت کار میکنه اما بعضی مواقع یهو هنگ میکنه ??قط در بازی خاموش میشه مثلا وقتی دارم fifa2014 رو با کرک v3 vبازی میکنم بعضی مواقع یکد??عه هنگ میکنه بعد مجبور میشم pc رو ریستارت کنم بعد صدای بوق به این صورت اول یک تک بوق و بعد 3 تا پشت سر هم و بعد روشن میشه رم ها رو چک کردم سالمند مشکل از چیه اخه میترسم PC داغون بشه لط??ا جواب بدید ممنون اینم مشخصات سیستم منRAM:4CPU:G840MOTHERBOARD:asus p8h61vga:amd6670تاز از اخرین داریو گرا??یک 13.9 است??اده میکنم و ویندوز هم 8 است

یکی جواب بده لط??ا

لینک به ارسال

سلام به همهمن تازگی ها با مشکل هنگ و خاموش شدن pc در هنگام بازی کردن مواجه میشم خاموش شدن یا نشدنش بگیر نگیر داره یعنی بعضی مواقع مثل ساعت کار میکنه اما بعضی مواقع یهو هنگ میکنه ??قط در بازی خاموش میشه مثلا وقتی دارم fifa2014 رو با کرک v3 vبازی میکنم بعضی مواقع یکد??عه هنگ میکنه بعد مجبور میشم pc رو ریستارت کنم بعد صدای بوق به این صورت اول یک تک بوق و بعد 3 تا پشت سر هم و بعد روشن میشه رم ها رو چک کردم سالمند مشکل از چیه اخه میترسم PC داغون بشه لط??ا جواب بدید ممنون اینم مشخصات سیستم منRAM:4CPU:G840MOTHERBOARD:asus p8h61vga:amd6670تاز از اخرین داریو گرا??یک 13.9 است??اده میکنم و ویندوز هم 8 است یکی جواب بده لط??ا

??قط در حین بازی؟ اگه ??قط بازی باشه خب ممکنه بازی رم زیاد می خواد و کامپیوتر شما هم رم کم داره! با توجه به اینکه ویندوز 8 هم نصب کردی ، ممکنه روش ??شار بیاد! البته ممکنه از پاورش هم باشه! چون وقتی کامپیوتر زیاد گرم می کنه ، زودتر هنگ می کنه!

لینک به ارسال

Intel Core i5 - 3.0GHz - 4430 سی پی یو:

ASUS - H87M-E مادر بورد

CORSAIR - 4GB - 1600 رم

Seagate - SATA 3 - 500 GB + هارد

[TABLE]

[TR=class: row_odd]

[TD]درایورPIONEER SATA - 24x / OEM Pioneer DVR-220LBK 24x SATA Internal DVDRW Black OEM

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

CASE BLACK کیس

GREEN - GP330A-SP

پاور

قیمت کلی 1500میلیون

لینک به ارسال

داداش رم کم نمیاره

اخه در حین بازی کردن angry birds هم یکبار اینجوری شد به نظرت ویندوز عوض کنم شاید دررست بشه؟؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداش رم کم نمیاره

اخه در حین بازی کردن angry birds هم یکبار اینجوری شد به نظرت ویندوز عوض کنم شاید دررست بشه؟؟

بله ??ک کنم اگه ویندوز نصب کنی بهتره! ویندوز 7 اخرین اپدیتش برای سیستم تو خوبه! حالا اگه اصرار داری همون 8 رو دوباره نصب کن!

ویرایش شده توسط mhossein

لینک به ارسال

سلام. من کارت گرا??یکی میخوام بخرم که بزی های روز رو ساپورت کنه به خوبی

گرا??یک ??علی :AMD4650

مشخصات:

رم :3گیگ

CPU:2.80GHz

model mother board: GAMA-770-UD3

لط??ا چند مدل خوب با کارایی و قیمت معر??ی کنید. ممنون

لینک به ارسال

سلام میکنم به همه ی دوستان:4:

میخواستم عرض کنم که بنده میتونم در این تاپیک به شما عزیزان درباره ی موضوع این تاپیک کمک کنم و به سوالاتتون پاسخ بگم.

درمورد مشاوره ی خرید و ارتقا و تعویض قطعات هر کمکی که از من بربیاد در خدمت همه ی دوستان هستم.

لینک به ارسال
الان اگه یه کارت گرا??یک واسه بازی watch dogs بخام چه چیزی باید بخرم؟

1.بودجتون رو ب??رمایید چقدر هست و

2.مادربرد سیستم چیه و چه مدلی؟

لینک به ارسال

من میخوام واچ داگز رو به راحتی اجرا کنم چه سیستمی پیشنهاد میدی؟

لینک به ارسال

دوستان عزیزم به این مورد توجه داشته باشید که حتما و حتما مبلغ بودجه ی خودتون رو برای خرید سیستم و قطعات قید کنید.ممنون میشم که به این نکته توجه داشته باشید

لینک به ارسال

سلام.من یه گرا??یک میخوام تا 600 یا نهایت 700 تومن که بتونه watch dogs رو به راحتی اجرا کنه

سیستم ??علی من :

m.b=msi 970A-G43

cpu=fx 6100 six core

ram=4 gig

و گرا??یک ??علی ATI 5570 1 GIG

در ضمن چیز دیگه ای رو که نمیخواد ارتقا بدم؟

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام . من یک سیستم خوب تا 2 میلیون تومان میخوام . چه بیشنهادی میکنی داداش ؟؟؟:4:

لینک به ارسال
سلام.من یه گرا??یک میخوام تا 600 یا نهایت 700 تومن که بتونه watch dogs رو به راحتی اجرا کنه

سیستم ??علی من :

m.b=msi 970A-G43

cpu=fx 6100 six core

ram=4 gig

و گرا??یک ??علی ATI 5570 1 GIG

در ضمن چیز دیگه ای رو که نمیخواد ارتقا بدم؟

سلام به شما دوست عزیز

من به شما کارت گرا??یک Radeon HD 6870 رو پیشنهاد میکنم.یک کارت ??وق العاده قوی از خانواده ی AMD . این کارت رو بخاطر وجود Pci e2 در مادربردتون معر??ی کردم.کارت های جدیدتر رابط Pci e3 لازم دارن.این کارت دیگه تولید نمیشه ولی اگر بتونید در بازار پیداش کنید خیلی خوب میشه.

اگرهم پیداش نکردید میتونید کارت Sapphire R7 260X 2GB DDR5 OC رو تهیه کنید که این کارت هم خیلی خوب هست در این رنج قیمت.البته همون 6870 قدرتش بااینکه قدیمی تر از این کارت هست دوبرابر R7 260x هست.??قط بخاطر مصر?? برقش هست که کمی از رده خارج شده.

شما برای بازی WD میبایست که رم سیستم رو هم ارتقا بدید و یه 4 گیگ دیگه بهش اضا??ه کنید.

لینک به ارسال
دوست عزیز سلام . من یک سیستم خوب تا 2 میلیون تومان میخوام . چه بیشنهادی میکنی داداش ؟؟؟:4:

سلام به شما دوست خوبم.

اگر با مانیتور میخواهید:

Main : Asus B85 Plus -- 340 T

CPU : Intel Core i3 4130 --350 T

Ram : Corsair XMS3 4GB DDR3 1600 -- 150 T

VGA : Sapphire R7 250 1GB DDR5 -- 350 T

HDD : Western Digital 1TB Caviar Green -- 190 T

Power : Green 480A-EU -- 165 T

Case : Green Orbit -- 175 T

Monitor : Samsung S19C150F -- 300 T

اگر بدون مانیتور میخواهید:

Main : Asus B85 Plus -- 340 T

CPU : Intel Core i3 4130 --350 T

Ram : Corsair XMS3 4GB DDR3 1600 -- 150 T

VGA : Sapphire R7 260X 2GB OC DDR5 -- 600 T

HDD : Western Digital 1TB Caviar Green -- 190 T

Power : Green 480A-EU -- 165 T

Case : Green Orbit -- 175 T

لینک به ارسال

ممنون داداش:4:

لینک به ارسال
ممنون داداش:4:

خواهش میکنم.اون سیستمی که بدون مانیتور معر??ی کردم برای گیم هم خوبه.چون گرا??یک جدید و قدرتمندی داره :thumbup:.

البته همون اولی هم گیم های سال رو بخوبی جواب داده.چون قبلا به یکی از دوستان پیشنهاد دادم و اون هم خرید و کاملا در گیم های امسال مثل بتل و کال آ?? و نید ??ور اسپید رایوالز ازش خیلی راضی بود.

لینک به ارسال

سلام من یه سوالی داشتم البته خودم جوابش رو میدونم اا چون کلا شانس نداریم !

خواستم بگم من یه لپ تاپ n53sn از برند asus دارم خواستم بدونم میشه چیزی ازش رو ارتقا داد حالا هر چی کارت گرا??یک ؟ رم ؟ هارد داخلی ؟ هر چی ؟ ??قط اگر میشه بگین و درست معر??ی کنید کجا ببرم و چ کار کنم ؟ مرسی

ویرایش شده توسط emoleon

لینک به ارسال
سلام من یه سوالی داشتم البته خودم جوابش رو میدونم اا چون کلا شانس نداریم !

خواستم بگم من یه لپ تاپ n53sn از برند asus دارم خواستم بدونم میشه چیزی ازش رو ارتقا داد حالا هر چی کارت گرا??یک ؟ رم ؟ هارد داخلی ؟ هر چی ؟ ??قط اگر میشه بگین و درست معر??ی کنید کجا ببرم و چ کار کنم ؟ مرسی

سلام.

لپ تاپ ها رو ??قط میشه که رم و هاردشون رو تعویض و یا ارتقا داد.اگر شنیدید یا کسی بهتون گ??ت که کارت گرا??یک رو هم میشه تعویض کرد اصلا باور نکنین چونکه گرا??یک لپ تاپ ها رو به هیچ وجه نمیشه تعویض کرد مگر اینکه کامل مادربرد رو هم عوض کرد.

شما لپ تاپتون رو به یکی از مراکز خدمات پس از ??روش و یا نمایندگی های اسوس در شهرتون ببرید و قضیه رو بگید که کدومش رو میخواهید تعویض کنید یا ارتقا بدید.

لینک به ارسال

کارت گرا??یک رو که خودم اطلاع دارم که اپگرید کردنش رو لپ تاپ غیر ممکنه اخه خودم تو یه ویدیو تو یوتیوب دیدم خودم درست سر ذرنیاوردم راستش چی شد یه لپ تاپ دقیقا عین مال من و هم مدل من بود هص??حه کلدش باز شد بعد هارد داخل شکمش رو در اوردن بعد لپ تاپ رو بر عکس کردن پشتش رو باز کردن یه چیز دیگه ازش در اوردن که ??کر کردم هارد داخلی بود اونو گذاشت جلوی لپ تاپ همون جایی که ص??حهه کلید باز شده بود یه جایی تو شکم لپ تاپ و تو قسمت پشت لپ تاپ که خالی بود یه چیزی به اسم ssd گذاشت قیا??ش با هارد ??رق داشت درست ن??همیدم چی شد ولی اگر میشد هارد لپ تاپم از 750 گیگ میشد 2 ترا یا 1 ترا خیلی عالی میشد بهتر از اینه که 3 ملیون هزینه ی یک لپ تاپ جدید کنم :2lkfck5:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...