رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

کارت گرا??یک رو که خودم اطلاع دارم که اپگرید کردنش رو لپ تاپ غیر ممکنه اخه خودم تو یه ویدیو تو یوتیوب دیدم خودم درست سر ذرنیاوردم راستش چی شد یه لپ تاپ دقیقا عین مال من و هم مدل من بود هص??حه کلدش باز شد بعد هارد داخل شکمش رو در اوردن بعد لپ تاپ رو بر عکس کردن پشتش رو باز کردن یه چیز دیگه ازش در اوردن که ??کر کردم هارد داخلی بود اونو گذاشت جلوی لپ تاپ همون جایی که ص??حهه کلید باز شده بود یه جایی تو شکم لپ تاپ و تو قسمت پشت لپ تاپ که خالی بود یه چیزی به اسم ssd گذاشت قیا??ش با هارد ??رق داشت درست ن??همیدم چی شد ولی اگر میشد هارد لپ تاپم از 750 گیگ میشد 2 ترا یا 1 ترا خیلی عالی میشد بهتر از اینه که 3 ملیون هزینه ی یک لپ تاپ جدید کنم :2lkfck5:

به احتمال زیاد که بتونی هارد 1 ترابایت بذاری روش.اگرهم دیدی سرعت لپ تاپت بهت حال نمیده 1.5 خرج کن یه ssd 500 گیگ بخر .اونوقته که سرعت لپ تاپت زمین و زمون رو میبلعه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

کارت ??علی من gtx 550 ti است میخواهم ارتقاع بدم بین مدل های gtx 760,780 مدلی هست که از اینا قویتر و ارزانتر باشه و قیمت اینایی که گ??تم و اونایی که پیشنهاد میدید رو ب??رمایین

با تشکر

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

کارت ??علی من gtx 550 ti است میخواهم ارتقاع بدم بین مدل های gtx 760,780 مدلی هست که از اینا قویتر و ارزانتر باشه و قیمت اینایی که گ??تم و اونایی که پیشنهاد میدید رو ب??رمایین

با تشکر

سلام به شما.

780 که تقریبا چیزی حدود 2 میلیون هست که توی این رنج ??کر نمیکنم چیزی قویتر از این موجود باشه.و کارت ??وق العاده قوی و حر??ه ای هست که من هم همین کارت رو پیشنهاد میدم.اگر به اندازه ی 2 میلیون بودجه دارید که همین Gigabyte GTX780 WF3 3GB DDR5 رو بردارید.هم خنکه و هم قدرت و قیمت مناسبتری از برندهای دیگه داره.

AMD R9 290X هم هست که چیزی حدود 350 الی 400 از GTX780 گرونتره و البته قویتر هم هست.ارزون تر و قویتر از این کارت ها هم نیست.

770 هم با R9 280X مقابله میکنه که کارت GTX 770 از 280X قویتر هست..770 حدود 1300 و 280X حدود 1500 هست.

ویرایش شده توسط abs92

لینک به ارسال

با سلام. من می خوام که یه کیس جدید بخرم است??اده ی اصلی ام هم بازیه.می خواهم بعد از کنکور خودم رو با بازی جر بدم.بودجم هم 3 تومن هست.می خواهم حداکثر تا اخر سال همه ی بازی ها رو با ??ریم ریت بالای 30 اجرا کنه.روی هر سطحی هم بازی می کنم high یا low برام مهم نیست.دو سال هست که بازی نکردم از قطعات خیلی سر در نمیارم.مانیتور هم نمی خوام.سیستم رو وصل می کنم به تلویزیون اتاقم.ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به ارسال
با سلام. من می خوام که یه کیس جدید بخرم است??اده ی اصلی ام هم بازیه.می خواهم بعد از کنکور خودم رو با بازی جر بدم.بودجم هم 3 تومن هست.می خواهم حداکثر تا اخر سال همه ی بازی ها رو با ??ریم ریت بالای 30 اجرا کنه.روی هر سطحی هم بازی می کنم high یا low برام مهم نیست.دو سال هست که بازی نکردم از قطعات خیلی سر در نمیارم.مانیتور هم نمی خوام.سیستم رو وصل می کنم به تلویزیون اتاقم.ممنون میشم کمکم کنید.

سلام به شما دوست عزیز.

من به شما سیستم زیر رو پیشنهاد میدم که در این رنج قیمت ??وق العادس :

Motherboard : MSI Z87-G41 Pc Mate -- 480 T

CPU : Intel Core i5 4570 Haswell -- 600 T

RAM : Gskill RipjawsX 8GB(2*4GB) 2400 -- 390 T

VGA : Asus GTX 760 2GB OC DDR5 -- 1000 T

HDD : Western Digital 1TB Caviar Green -- 190 T

Case : Green X1 Gaming -- 140 T

Power : Green 600A-HP -- 250 T

کلا حدود 3.000.000 تومان هست و یک سیستم عالی برای گیم:thumbup:.

لینک به ارسال

دوستان سلام

میخوام بدونم بهترین مارک برای رم لپ تاپ چیه؟

اول اینو بگم که میخوام دووال چنلش بکنم.طبیعتا باید باس و تایمینگشم مثه رم ??ابریکیه لپ تاپم باشه.درسته؟اینم مشخصات رم لپ تاپم

12557503374075072878.jpg

96635049170544680521.jpg

از سایت پرشین تولز یکی رم هاینیکس کره 4گیگ با باس 1600 آکبند گذاشته واسه ??روش.قیمتشم میگه 190000 تومن.مارک و قیمتی که میگه مناسبه؟این عکسشه که بهم داده.تایمینگشو از کجا ب??همم 11 11 11 28 هستش دوستان؟اون 28 آخر مهمه یا نه ??قط CL 11 رو رم نوشته شده باشه ک??ایت میکنه؟

18828620782897896162.jpg

بر طبق لینک زیر هم لپ تاپم تا 32 گیگ بسته رم به رم ساپورت میکنه.درسته؟ولی من میخوام نهایتا 8 بشه و دووال چنل

ARK | Intel® Core? i5-3320M Processor (3M Cache, up to 3.30 GHz)

خلاصه دوستان اگه نظری و راهنمایی دارن از ما دریغ نکنن.توی تهران آدرس و سایت ??روشگاهشو داشتین هم میتونین بهم کمک بکنین.چون به هرجا که زنگ میزنم با گارانتی سازگار و .. ندارن و ??قط میگن کینگستون 4 گیگ داریم 115 تومن.کدوم مارک خوبه دوستان؟اصن گیج شدم که چی بخرم.هر انجمنی میرم جواب سوالامو نمیگیرم.ممنون

لینک به ارسال

سلام به شما دوست عزیز.

از اینکه شما خودتون انقد پیگیر قطعه و در آوردن مشخصاتش هستید خیلی خوشحالم که بدنبال چیزی که هستید میرید.

همونطور هم که خودتون ??رمودید شما به یک رم 4GB DDR3 1600 CL11 نیاز دارید که تا همین حدی که بگید که رم با این مشخصات میخواهید ک??ایت میکنه.برای مطابقت رم اصل ??رکانس هست.شما سعی کنید که همون CL 11 رو از ??روشنده بخواهید.من ابتدا به شما نرم ا??زار AIDA64 Extreme رو معر??ی میکنم که بتونید با است??اده ازش به تمام مشخصات قطعاتتون حتی نام کارخونه ی سازندشون دست پیدا کنید.

برند زیاد مهم نیست.شما از این نرم ا??زار است??اده کنید.ببینید مارک رم سیستم چی هست.اگر کینگستون بود کینگ بخرید.اگر هم چیز دیگه ای بود بازم ت??اوتی نمیکنه.کینگستون جواب خودشو به بازار پس داده.ترنسند هم مارک خوبی هست وقیمت هم همونی هست که خودتون ??رمودید.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
سلام به شما دوست عزیز.

از اینکه شما خودتون انقد پیگیر قطعه و در آوردن مشخصاتش هستید خیلی خوشحالم که بدنبال چیزی که هستید میرید.

همونطور هم که خودتون ??رمودید شما به یک رم 4GB DDR3 1600 CL11 نیاز دارید که تا همین حدی که بگید که رم با این مشخصات میخواهید ک??ایت میکنه.برای مطابقت رم اصل ??رکانس هست.شما سعی کنید که همون CL 11 رو از ??روشنده بخواهید.من ابتدا به شما نرم ا??زار AIDA64 Extreme رو معر??ی میکنم که بتونید با است??اده ازش به تمام مشخصات قطعاتتون حتی نام کارخونه ی سازندشون دست پیدا کنید.

برند زیاد مهم نیست.شما از این نرم ا??زار است??اده کنید.ببینید مارک رم سیستم چی هست.اگر کینگستون بود کینگ بخرید.اگر هم چیز دیگه ای بود بازم ت??اوتی نمیکنه.کینگستون جواب خودشو به بازار پس داده.ترنسند هم مارک خوبی هست وقیمت هم همونی هست که خودتون ??رمودید.

مو??ق باشید.

قربونت داداش

خب مارک رم لپ تاپم Ramaxel هستش که من چون شهرستانم پیدا نمیشه.حتی تو سایتها هم میگردم اصلا پیدا نمیشه

یه سری از دوستان مارک ADATA gaming series XPG و Corsair vengeance رو بهم معر??ی کردن.اصلا بودجش واسم مهم نیستا.??قط میخوام بهترین نوعشو بخرم.کینگستون میگن تقلبیش زیاده.خداییش دیگه هیچ جایی رو سراغ ندارم واس خرید.هر جا ر??تم adata و کورسیر ندارن واس ??روش.تو اینترنت منظورمه.تو شهرمون که هیچی.اگه توی تهران جایی سراغ دارین که بشه این 2 مارک رو گیر آورد بهم معر??ی کنین تا به دوستم بگم واسم بخره.این قضیه رو هم اگه کمک کنین عالی میشه.در مورد این 2 مارک هم بگین کدوم بهتره یا اصلا بهترین مدل خواسته من چیه

بعدش یه سوال.اون 28 آخر تامینگ مهمه؟یه ??قط رو رم cl 11 نوشته شده باشه ک??ایت میکنه؟

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

شاید قبلا کسی این سوال رو پرسیده باشه. ولی من چون وقت نکردم کل ص??حات رو بخونم میپرسم. آیا می شود قطعات Laptop مثل کارت گرا??یک رو ارتقا داد؟ اگر آره چه جوری؟

مشخصات لپ تاپ من:

Processor: Intel Core i7 Q720 @1.60Hz

RAM: 4GIG DDR3

Graphics: Geforce GT230M 1024

لینک به ارسال
قربونت داداش

خب مارک رم لپ تاپم ramaxel هستش که من چون شهرستانم پیدا نمیشه.حتی تو سایتها هم میگردم اصلا پیدا نمیشه

یه سری از دوستان مارک adata gaming series xpg و corsair vengeance رو بهم معر??ی کردن.اصلا بودجش واسم مهم نیستا.??قط میخوام بهترین نوعشو بخرم.کینگستون میگن تقلبیش زیاده.خداییش دیگه هیچ جایی رو سراغ ندارم واس خرید.هر جا ر??تم adata و کورسیر ندارن واس ??روش.تو اینترنت منظورمه.تو شهرمون که هیچی.اگه توی تهران جایی سراغ دارین که بشه این 2 مارک رو گیر آورد بهم معر??ی کنین تا به دوستم بگم واسم بخره.این قضیه رو هم اگه کمک کنین عالی میشه.در مورد این 2 مارک هم بگین کدوم بهتره یا اصلا بهترین مدل خواسته من چیه

بعدش یه سوال.اون 28 آخر تامینگ مهمه؟یه ??قط رو رم cl 11 نوشته شده باشه ک??ایت میکنه؟

ممنون

کورسیر که حر?? نداره و اگر تونستید همین کورسیر رو بخرید.رم های سیستم خودمم الان یه ج??ت کورسیره که عالین.اگر بتونید بخرید که محشره.ولی متاس??انه من هم مثل خودتون تهران نیستم که بتونم راهنمایی کنم.

نه همون باس 1600 با تایمینگ cl11 که بگین کا??یه.

لینک به ارسال
با سلام

شاید قبلا کسی این سوال رو پرسیده باشه. ولی من چون وقت نکردم کل ص??حات رو بخونم میپرسم. آیا می شود قطعات Laptop مثل کارت گرا??یک رو ارتقا داد؟ اگر آره چه جوری؟

مشخصات لپ تاپ من:

Processor: Intel Core i7 Q720 @1.60Hz

RAM: 4GIG DDR3

Graphics: Geforce GT230M 1024

سلام دوست عزیز

قطعات لپ تاپ ??قط هارد و رم را میشه تغییر و ارتقا داد.برای تعویض هم باید لپ تاپ رو پیش نمایندگی ها یا ??روشنده های قطعات ببرید.

لینک به ارسال
کورسیر که حر?? نداره و اگر تونستید همین کورسیر رو بخرید.رم های سیستم خودمم الان یه ج??ت کورسیره که عالین.اگر بتونید بخرید که محشره.ولی متاس??انه من هم مثل خودتون تهران نیستم که بتونم راهنمایی کنم.

میگن کورسیر مدلهای مت??اوتی داره که ای مدل vengeanceاز همشون بهتره.آره؟اگه مدل دیگه ای داره که خوبه بگین.ممنون

لینک به ارسال

داداش طبق تحقیقاتی که کردم ??همیدم کورسیر واس لپ تاپ نیستش و ??قط برا دسکتاپه.

اره؟

لینک به ارسال

این سیستم خوبه ؟ میتونه بازی های نسل بعد رو روی high اجرا کنه؟اگه قطعه ای رو میبینی که قیمتش نسبت به کاراییش نمی ارزه بگو لط??ا

motherboard:ASUS - M5A99FX PRO

cpu:AM3 - FX-8320 - 3.5GHz - X8

ram:CORSAIR Vengeance 8GB - 2133

vga:ASUS - GeForce GTX 650 - 1GB

لینک به ارسال
میگن کورسیر مدلهای مت??اوتی داره که ای مدل vengeanceاز همشون بهتره.آره؟اگه مدل دیگه ای داره که خوبه بگین.ممنون
داداش طبق تحقیقاتی که کردم ??همیدم کورسیر واس لپ تاپ نیستش و ??قط برا دسکتاپه.اره؟
آره داداش.همونطور که ??رمودید کورسیر واسه دسکتاپه ??قط.یعنی من که توی بازار ایران ندیدم واسه لپ تاپ.بهترین مدلای کورسیر سری دومیناتور و دومیناتور پلاتینوم هستن که واسه دسکتاپ کولاک میکنن.

لینک به ارسال
این سیستم خوبه ؟ میتونه بازی های نسل بعد رو روی high اجرا کنه؟اگه قطعه ای رو میبینی که قیمتش نسبت به کاراییش نمی ارزه بگو لط??ا

motherboard:ASUS - M5A99FX PRO

cpu:AM3 - FX-8320 - 3.5GHz - X8

ram:CORSAIR Vengeance 8GB - 2133

vga:ASUS - GeForce GTX 650 - 1GB

نه.متاس??انه کارت انتخابی شما جوابگوی بازیهای نسل بعد با تنظیمات های نیست.پیشنهاد میکنم که سیستمتون رو اینتل بردارید که با هزینه ای کمتر یا مشابه بتونید از درگاه Pci Express 3 هم بهره مند بشید تا با کارت های گرا??یک جدیدتر کارایی بهتری رو داشته باشید.

لینک به ارسال
آره داداش.همونطور که ??رمودید کورسیر واسه دسکتاپه ??قط.یعنی من که توی بازار ایران ندیدم واسه لپ تاپ.بهترین مدلای کورسیر سری دومیناتور و دومیناتور پلاتینوم هستن که واسه دسکتاپ کولاک میکنن.

آخرش من سر مارکی باید بخرم موندم.دیگه اینقد تحقیق کردم و به جایی نرسیدم خسته شدم.نظر شما در مورد این مورد زیر چیه؟

????? ?? ??? ??? Apacer 4GB DDR3 1600 - ??????? ???????? ????? ????????

لینک به ارسال

خواهشا یه سیستم معر??ی کنید که بتونه بازی های نسل بعد رو خوب اجرا کنه تا سق?? 2.5 میلیون تومن

لینک به ارسال
آخرش من سر مارکی باید بخرم موندم.دیگه اینقد تحقیق کردم و به جایی نرسیدم خسته شدم.نظر شما در مورد این مورد زیر چیه؟

????? ?? ??? ??? Apacer 4GB DDR3 1600 - ??????? ???????? ????? ????????

زیاد تو بحر مارک نباشید.

آره اپیسر هم مارک خوبی هست.زیاد ت??اوتی نداره که مارک چی باشه.مهم خدمات پس از ??روش و گارانتی هست توی بحث رم.

من یه کورسیر داشتم مشکل داشت عوضش کردن واسم و تا الان دیگه هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

شما هم همین اپیسر رو بخرید.خوبه.

لینک به ارسال
خواهشا یه سیستم معر??ی کنید که بتونه بازی های نسل بعد رو خوب اجرا کنه تا سق?? 2.5 میلیون تومن

خدمت شما عارضم که با 2 ونیم اگر بازی های نسل حاضر را بتونه با کی??یت بالا اجرا کنه خیلی شاهکار کرده چه برسه به نسل آینده.

بهرحال من خدمتتون یک سیستم تا سق?? 2500 معر??ی میکنم :

CPU : Intel Core i3 4130 1150 Socket -- 350

Main : MSI Z87-G41 Pc Mate -- 480

Ram : Corsair XMS3 8GB(2*4GB) 1600 DDR3 -- 350

VGA : Asus GTX 650 ti Boost 2GB GDDR5 -- 650

HDD : Western Digital 1 TB -- 200

Power : Green 600A-HP --250

Case : Green Magnum 2 -- 130

​سیستم خوبی هست.از دستش ندید.گرا??یک خیلی خوبی داره توی این رنج قیمت.

لینک به ارسال
زیاد تو بحر مارک نباشید.

آره اپیسر هم مارک خوبی هست.زیاد ت??اوتی نداره که مارک چی باشه.مهم خدمات پس از ??روش و گارانتی هست توی بحث رم.

من یه کورسیر داشتم مشکل داشت عوضش کردن واسم و تا الان دیگه هیچ مشکلی باهاش نداشتم.

شما هم همین اپیسر رو بخرید.خوبه.

ممنون.سایتی یا تو تهران جایی رو سراغ دارین که بخرم؟

لینک به ارسال

ببخشید ذکر نکردم که من power و hdd و case رو دارم پاور و هاردم خوبه پس ??قط CPU و VGA و RAM و MAIN رو با 2.5 میلیون تومان پیشنهاد بدید .......... یه سوال دیگه اینکه AMD قوی تره یا INTEL ؟؟؟؟

لینک به ارسال
ممنون.سایتی یا تو تهران جایی رو سراغ دارین که بخرم؟

واسه اپیسر نه متاس??انه سایت سراغ ندارم ولی از مارک ترنسند که مارک خوبی هم هست دارم.

لینک

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...