رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

*راهنمایی جهت خرید و ارتقاء قطعات PC و Laptop*

پست های پیشنهاد شده

اقا خیلی ممنون از کمک که کردید به نظر شما این کارت چطوره البته اگر نگاه نکردید مهم نیست من میخوام خودم اشنا بشم به سیستم این مادربورد: xfx ati randeon hd 5450 2gb ???? ???????? , ???? ??? ??? , ???? ???? , ???? ????? ???????? , ???? ???? ????? ???????? , ???? ????? ???? ?? ???????? , ???? ???? ??? ??? , ???? ???? ?? ??? , ???? ????? ???????? :: XFX Radeon HD 5450 2GB DDR3

اولا سلام،

دوما دوست عزیز برای تشکر کردن نیازی به قراردادن کامنت نیست چراکه دگمه تشکرها برای همین کار درنظر گر??ته شده.

سوما من در کامنت قبلی برای شما به همراه عکس توضیح دادم که برای Dual Graphic باید از گرا??یکهایی که اسم بردم است??اده کنی.

5450 جدا از اینکه در چارت GPU های مناسب برای APU شما توصیه نشده بلکه در مقایسه با 6570 و 6670 ضعی?? هم هست.

مو??ق باشی.........:4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گیمر عزیز ممنون این سیستم شد

Gigabyte GA-Z77X-D3H

قیمت : 590 تا 595 هزارتومن

Green GP750OB-OC

Corei 7 3770K 8MB Cache

قیمت : 988 تا 990 هزارتومن

Corsair Vengeance 4GB DDR3 Dual ChannelKit 2000

قیمت : 170 تا 175 هزارتومن قیمت : 429 تا 430 هزارتومن

NVIDIA MSI GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit

قیمت : 960 تا 985 هزارتومن

3500میلیون اما لا مصب پرواز میکنه:76:ممنون از راهنمایی خوبت گیمر عزیز:thumbup:

لینک به ارسال
گیمر عزیز ممنون این سیستم شد

Gigabyte GA-Z77X-D3H

قیمت : 590 تا 595 هزارتومن

Green GP750OB-OC

Corei 7 3770K 8MB Cache

قیمت : 988 تا 990 هزارتومن

Corsair Vengeance 4GB DDR3 Dual ChannelKit 2000

قیمت : 170 تا 175 هزارتومن قیمت : 429 تا 430 هزارتومن

NVIDIA MSI GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit

قیمت : 960 تا 985 هزارتومن

3500میلیون اما لا مصب پرواز میکنه:76:ممنون از راهنمایی خوبت گیمر عزیز:thumbup:

سلام،

امیدوارم به سلامتی بخری و به شادی است??اده کنی،

سامان جان حواست باشه که پاور رو حتما یا 750 وات که مدلش رو گذاشتم بردار یا 650 که به نظرم 750 برداری خیلی بهتره......

لینک به ارسال

چشم حتما یادم میمونه:4:

لینک به ارسال
چشم حتما یادم میمونه:4:

عزیز یک اشتباه تایپی صورت گر??ته!!!:gigglesmile:

من منظورم مادربرد Gigabyte GA-Z77-D3H بود که قیمتش 590 تا 595 هزارتومن هست نه GA-Z77X-D3H.

مادربرد Gigabyte GA-Z77X-D3H به خاطر پشتیبانی از NVIDIA SLI و ATI Crossfire باهم روی مادربرد قیمتش از Z77-D3H بالاتر هست اما خب حر??ه ای تر هم هست...........

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین.

یه سوال داشتم.مادربورد maximus iv Extreme-z آیا گرا??یک gx780 رو کامل ساپورت میکنه؟ از لحاظ pci 2 و 3 منظورمه

و اینکه [h=1]GTX780-DC2OC-3GD5 چه ??رقی با GTX780DC23GD5 میکنه؟؟[/h]یعنی این OC مال چیه و قیمتش الان تو بازر چنده؟؟

ایسوس م باشه لط??ا :thumbup:

لینک به ارسال

سلام. یه مادربورد و cpu و کارت گرا??یک معر??ی کنید که جمع 3 تا شون 800 تومان بشه. یکم بالاتر هم مشکل نداره.

حداقل بتونم بازی های روز رو در حالت medium بازی کنم. ممنون

لینک به ارسال

mather bord

gigabyte-ga-p61a-d3

cpu-intel core-i3-2120-3.30. gh

amd radeon ati 6500

با این سیستم که حدودا 800-900تومان میشه بازی های روز رو با medium بازی کرد

لینک به ارسال
سلام خسته نباشین.

یه سوال داشتم.مادربورد maximus iv Extreme-z آیا گرا??یک gx780 رو کامل ساپورت میکنه؟ از لحاظ pci 2 و 3 منظورمه

و اینکه GTX780-DC2OC-3GD5 چه ??رقی با GTX780DC23GD5 میکنه؟؟

یعنی این OC مال چیه و قیمتش الان تو بازر چنده؟؟

ایسوس م باشه لط??ا :thumbup:

سلام،

مادربرد شما اگر اشتباه نکنم چیپست Z68 هست و یک مادربرد حر??ه ای مخصوص OverClocking هم هست که با PCIExpress3.0 هم سازگاری داره.

بین GT780DCUII 3GDDR5 با GTX780DCUII OC 3GDDR5 به غیر از اینکه هردو به تکنولوژی Direct Cu II که یک Heatsing و خنک کننده بسیار قوی هست مجهز هستن ت??اوت پررنگ این هست که GTX780 DCUII OC آورکلاک کارخانه ای هست و برای ا??زایش ??رکانس هسته و رم گرا??یک برای کارکرد بالاتر ??قط کا??ی هست که یک رم مخصوص آورکلاک روی مادربرد قرار بدی و از تنظیمات مخصوص در ص??حه BIOS تنظیمات مربوط به Clock رو تغییر بدی اما این گرا??یک در حالت عادی ??وق العاده پرقدرت هست حالا جدا از اینکه حتی آورکلاک گرا??یک هم به شکل ساده هم در بایوس و هم بوسیله برنامه منیجر گرا??یک انجام میشه.

OC همونطور که گ??تم مخ???? OverClock هست.

قیمت GTX780 DCUII 3G حدود 2 میلیون 670 تا 2 میلیون 995 هزار تومن هست و GTX780 DCUII OC 3G هم قیمتی حدود 3 میلیون و 110 هزارتومن داره البته قیمت دقیق رو هر موقع خواستی بخری اطلاع بده تا قرار بدم......

لینک به ارسال
سلام. یه مادربورد و cpu و کارت گرا??یک معر??ی کنید که جمع 3 تا شون 800 تومان بشه. یکم بالاتر هم مشکل نداره.

حداقل بتونم بازی های روز رو در حالت medium بازی کنم. ممنون

سلام،

دوست عزیز با این بودجه شما یک پاور مناسب و همینطور رم هم نمیتونی بخری،

حالا ??قط برای اطلاع از قیمتها این رو گ??تم .

با این رنج پول نمیشه مانور آنچنانی داد و ??قط میشه قطعات زیر رو خرید :

Motherboard : Gigabyte GA-B75-D3

قیمت : 342 تا 345 هزارتومن

CPU : Core i3 3220 3.3 GHz

قیمت : 337 تا 442 هزارتومن

Graphic : Asus GT630 2G DDR3 128Bit

قیمت : 251 تا 270 هزارتومن

درضمن مواظب باش که برای قیمت کمتر یک CPU مثل Core i3 2120 رو نخری چون نسل قبلی هست که بهش میگن سوکت 32 نانومتری یا Sandy Bridge و برای آوکلاک رم و همینطور رمهای DDR3 بالاتر از باس 1333 مشکل واست ایجاد میکنه و بعدا دوباره باید هم مادربرد رو تعویض کنی و هم CPU پس عاقلانه تصمیم بگیر........

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز با این بودجه شما یک پاور مناسب و همینطور رم هم نمیتونی بخری،

حالا ??قط برای اطلاع از قیمتها این رو گ??تم .

با این رنج پول نمیشه مانور آنچنانی داد و ??قط میشه قطعات زیر رو خرید :

Motherboard : Gigabyte GA-B75-D3

قیمت : 342 تا 345 هزارتومن

CPU : Core i3 3220 3.3 GHz

قیمت : 337 تا 442 هزارتومن

Graphic : Asus GT630 2G DDR3 128Bit

قیمت : 251 تا 270 هزارتومن

درضمن مواظب باش که برای قیمت کمتر یک CPU مثل Core i3 2120 رو نخری چون نسل قبلی هست که بهش میگن سوکت 32 نانومتری یا Sandy Bridge و برای آوکلاک رم و همینطور رمهای DDR3 بالاتر از باس 1333 مشکل واست ایجاد میکنه و بعدا دوباره باید هم مادربرد رو تعویض کنی و هم CPU پس عاقلانه تصمیم بگیر........

پاور 400 وات میتونه نیاز این سیستمی که معر??ی کردی رو برطر?? کنه؟

لینک به ارسال
پاور 400 وات میتونه نیاز این سیستمی که معر??ی کردی رو برطر?? کنه؟

سلام،

اگر پاور سیستمت 400 وات بصورت Real یا حقیقی باشه بله میتونه ولی اگر مثلا پاور 330 یا کمتر هست برای این قطعات است??اده نکن.

پاورهای زیر برای این سیستم مناسب هستن :

Green GP430A-EU

قیمت : 139 تا 141 هزارتومن

Green GP480A-EU

قیمت : 167 تا 169 هزارتومن

لینک به ارسال
سلام،

مادربرد شما اگر اشتباه نکنم چیپست Z68 هست و یک مادربرد حر??ه ای مخصوص OverClocking هم هست که با PCIExpress3.0 هم سازگاری داره.

بین GT780DCUII 3GDDR5 با GTX780DCUII OC 3GDDR5 به غیر از اینکه هردو به تکنولوژی Direct Cu II که یک Heatsing و خنک کننده بسیار قوی هست مجهز هستن ت??اوت پررنگ این هست که GTX780 DCUII OC آورکلاک کارخانه ای هست و برای ا??زایش ??رکانس هسته و رم گرا??یک برای کارکرد بالاتر ??قط کا??ی هست که یک رم مخصوص آورکلاک روی مادربرد قرار بدی و از تنظیمات مخصوص در ص??حه BIOS تنظیمات مربوط به Clock رو تغییر بدی اما این گرا??یک در حالت عادی ??وق العاده پرقدرت هست حالا جدا از اینکه حتی آورکلاک گرا??یک هم به شکل ساده هم در بایوس و هم بوسیله برنامه منیجر گرا??یک انجام میشه.

OC همونطور که گ??تم مخ???? OverClock هست.

قیمت GTX780 DCUII 3G حدود 2 میلیون 670 تا 2 میلیون 995 هزار تومن هست و GTX780 DCUII OC 3G هم قیمتی حدود 3 میلیون و 110 هزارتومن داره البته قیمت دقیق رو هر موقع خواستی بخری اطلاع بده تا قرار بدم......

سلام آقا دستتون درد نکنه کاملترین جوابایی که تا حالا میخاستم شما بهم دادین.

من رو مادربوردم چندتا کلید داره که بالا پایینشون کردم حالا نمیدونم چجوری بودن اولشون. میتونین کمکم کنین؟؟

در ظمن یه کلید start و stop هست رو مادربوردم ... این مال اورکلاکه؟؟

هم گرا??یک و مادربورد رو اوور کلاک میکنه؟؟

یه سری چیزا هم پشت مادربورد مثل Esata و plug ... میشه اینا هم که علامت زدم توضیح بدین؟

راستی cpu همینی دارم خوبه یا یه 4770 core i7 ??کر درست نوشتم بخرم؟؟

چون شما ??کر کنم یه بار داشتین در مورد یه چیزی که توشون ??رق میکنه توضیح نوشته بودین.

ممنون:thumbup::378::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6:

خیلیم آقایین. ??قط اسمتون رو نمیدونم چیه :51::51::51::51:

[ATTACH=CONFIG]6344[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6345[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام آقا دستتون درد نکنه کاملترین جوابایی که تا حالا میخاستم شما بهم دادین.

من رو مادربوردم چندتا کلید داره که بالا پایینشون کردم حالا نمیدونم چجوری بودن اولشون. میتونین کمکم کنین؟؟

در ظمن یه کلید start و stop هست رو مادربوردم ... این مال اورکلاکه؟؟

هم گرا??یک و مادربورد رو اوور کلاک میکنه؟؟

یه سری چیزا هم پشت مادربورد مثل Esata و plug ... میشه اینا هم که علامت زدم توضیح بدین؟

راستی cpu همینی دارم خوبه یا یه 4770 core i7 ??کر درست نوشتم بخرم؟؟

چون شما ??کر کنم یه بار داشتین در مورد یه چیزی که توشون ??رق میکنه توضیح نوشته بودین.

ممنون:thumbup::378::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6::6:

خیلیم آقایین. ??قط اسمتون رو نمیدونم چیه :51::51::51::51:

6344-main1-jpg

6345-main2-jpg

سلام،

دو سوییچ قرمز رنگ روی برد هست که سوییچ کوچکتر قرمز رنگ یا Go Button همینطور برای ورود به سیستم عامل زمان آورکلاک است??اده میشه و کاربرد دیگه برای تغییر ورژن BISO یا سوییچ و بازگشت بین Bios ها هست که برای مواقع عدم Flash کردن صحیح Bios مادربرد کارایی داره.

شما تمام اون سوییچ های بغل Reset رو روی حالت Off قرار بده؛

Start برای Power on یا روشن کردن سیستم و اس??اده در زمان آورکلاک هست و همینطور نشون دهنده این هست که سیسم روشن هست ،

Reset هم برای Reboot کردن سیستم است??اده میشه و همینطور در است??اده همزمان از چند گرا??یک حالا یا SLI و یا Ati Crossfire است??اده میشه که بهترین راه برای اینکه از قابلیتهای این مادر برد پی ببری این هست که ??ایل راهنمای زیر رو دانلود کنی چراکه خیلی توضیحات بهتری ارائه کرده.

اسم پورتهایی که در عکس مشخص کردی :

1.Rog Connect که مربوط به وضعیت سیستم در حالت معمولی-آورکلاک یا متصل به یک لپتاپ از طریق USB هست که رنگش معمولا در حالت نرمال سبز هست.

2.??کر میکنم USB2.0 باشه چون عکس زیاد واضح نیست.

3.Clear CMOS Switch که همونطور که از اسم این سوییچ پیداست برای پاک و ریست کردن تنظیمات باطری بایوس است??اده میشه پس مواظب باش بیخودی دستکاری نشه.

4.External SATA Port یا همون esata که برای اتصال هاردهای دارای پورت esata به pc بصورت مستقیم است??اده میشه مثل هاردهای سری Seagate Goflex FreeAgent USB3.0.

مدل cpu شمارو نمیدونم چی هست اما این مادبرد از cpuهای INTEL Socket LGA1155 مدل Sandy Bridge یا 32 نانومتری پشتیبانی میکنه و CPU Core i7 4770 روی مادربرد شما Assemble نمیشه چون Socket Haswell 1150 هست و باید برای است??اده ازش مادربرد رو باید تعویض کنی.

من درمورد Core i7 3770K و ت??اوت Performance که داره با Core i7 2700K صحبت کردم و گ??تم از گوگل برای ت??اوت کارکرد است??اده کنن........

لینک به ارسال

عزیزان به همگی پیشنهاد میکنم تا اومدم کارت GTX780TI صبر کنین و کارت دیگه ای نخرین ...

در ضمن اقا علی GTX 780TI کی میاد؟؟:thumbup:

لینک به ارسال
عزیزان به همگی پیشنهاد میکنم تا اومدم کارت GTX780TI صبر کنین و کارت دیگه ای نخرین ...

در ضمن اقا علی GTX 780TI کی میاد؟؟:thumbup:

سلام،

GTX780 Ti که دربازار موجود هست قیمتش رو هم گذاشتم یعنی هم قیمت GTX780 DCUII هست البته Ti تا 6GB هم داره که قیمتش سربه ??لک میکشه و ??کر نکنم هنوز وارد بازار شده باشه............

لینک به ارسال
من قیمتی نمیبینم

سلام،

پست 359 درضمن GTX Ti 6GB قیمتش حدود 4 میلیون 90 هزارتومن هست البته اگر موجود باشه که ??کر کنم موجود هم هست............

لینک به ارسال
سلام،

پست 359 درضمن GTX Ti 6GB قیمتش حدود 4 میلیون 90 هزارتومن هست البته اگر موجود باشه که ??کر کنم موجود هم هست............

قیمتش بسی زیباست :76: 4 میلیون !!!!!!!!!!!!! پس من به جای این که پول جمع کنم واسه ps4 پول جمع باید کنم واسه این :lol:

لینک به ارسال

سلام من اگه بخوام : رم وسی پیو و یه مادربرد خوب بخرم تا سق?? 1 تومن تا 1و نیم!

چه مدل هایی میتونم بخرم ؟

ممنون

لینک به ارسال

ممنون

حی?? دیگه مدیری نیست تا به کاربرا جواب بده:electricf:

لینک به ارسال
حی?? دیگه مدیری نیست تا به کاربرا جواب بده:electricf:

چرا نیست چی شده مگه !؟!؟

لینک به ارسال
چرا نیست چی شده مگه !؟!؟

همه ر??تن......کسی با ما نمونده....

لینک به ارسال

ممنون

مین برد z77 ایسوس

سی پی یو corei 5

رم کینگ مکس 2 تا 4 گیگ

لینک به ارسال

سلام به همهمن تازگی ها با مشکل هنگ و خاموش شدن pc در هنگام بازی کردن مواجه میشم خاموش شدن یا نشدنش بگیر نگیر داره یعنی بعضی مواقع مثل ساعت کار میکنه اما بعضی مواقع یهو هنگ میکنه ??قط در بازی خاموش میشه مثلا وقتی دارم fifa2014 رو با کرک v3 vبازی میکنم بعضی مواقع یکد??عه هنگ میکنه بعد مجبور میشم pc رو ریستارت کنم بعد صدای بوق به این صورت اول یک تک بوق و بعد 3 تا پشت سر هم و بعد روشن میشه رم ها رو چک کردم سالمند مشکل از چیه اخه میترسم PC داغون بشه لط??ا جواب بدید ممنون اینم مشخصات سیستم منRAM:4CPU:G840MOTHERBOARD:asus p8h61vga:amd6670تاز از اخرین داریو گرا??یک 13.9 است??اده میکنم و ویندوز هم 8 است

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...